dowolna

Mieszkania na sprzedaż Kielce - Oferty „sprzedam mieszkanie”

923 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

923 ogłoszenia

Rynek pierwotny

614 068 zł62,66 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

| nowe, 3-pokojowe mieszkanie o pow. 62,66 m2, oferowane w standardzie deweloperskim, zlokalizowane na parterze, w budynku na os. Ksm. W skład lokalu wchodzą : salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

367 631 zł33 m² 11 140,33 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:1

 

Termin realizacji:II kwartał 2028

Komfortowa kawalerka z aneksem kuchennym, łazienką i loggią, zlokalizowana na Osiedlu na Górnej nowej inwestycji od doświadczonego dewelopera Toplokum. Lokalizacja osiedla wpisuje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

623 325 zł61,65 m² 10 110,71 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:II kwartał 2028

3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką, tarasem i ogródkiem, zlokalizowane na Osiedlu na Górnej nowej inwestycji od doświadczonego dewelopera Toplokum. Lokalizacja osiedla wpisuje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

481 733 zł45,61 m² 10 562 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:II kwartał 2028

2-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką i balkonem, zlokalizowane na Osiedlu na Górnej nowej inwestycji od doświadczonego dewelopera Toplokum. Lokalizacja osiedla wpisuje się.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

426 880 zł37,12 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 37,12 mkw usytuowane na VII piętrze w trzecim etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 1.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

525 198 zł51,49 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

| na sprzedaż 3 - pokojowe mieszkanie o pow. 51,49m2 dostępne na II piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej na osiedlu Czarnów. Mieszkanie jest oferowane.

Szczegóły ogłoszenia

420 200 zł38,20 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 38,20 mkw usytuowane na II piętrze w trzecim etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 1.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł50 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży naprawdę przytulnego i w pełni wykończonego mieszkania o powierzchni 50 m , zlokalizowanego na wysokim parterze w kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

427 900 zł38,20 m² 11 201,57 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:II kwartał 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się w III.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

477 500 zł38,20 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:II kwartał 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i loggii. Lokal znajduje się w III.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

422 500 zł38,06 m² 11 100,89 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:II kwartał 2027

Szczegóły ogłoszenia

789 900 zł67,79 m² 11 652,16 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro nieruchomości Golden House prezentuje: nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem - bella vista pod klucz! Z przyjemnością prezentujemy Państwu eleganckie i funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

609 000 zł73,60 m² 8 274,46 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1984

Wyobraź sobie poranki przy kawie z widokiem na panoramę miasta i przestrzeń, w której każdy domownik ma swój własny pokój. Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 905 000 zł155 m² 12 290,32 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:2024

Luksusowy apartament typu penthouse | 154,85 m | taras | kielce Na sprzedaż wyjątkowy, dwupoziomowy apartament premium w stanie deweloperskim, zlokalizowany w prestiżowej inwestycji przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł32 m² 9 968,75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Rezerwacja tylko U nas | idealne pod inwestycję | 2 pokoje | ul. Warszawska Szukasz mieszkania, które może przynosić dochód z wynajmu lub będzie komfortowym miejscem do życia? Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Bema

Kielce,świętokrzyskie

249 000 zł20 m² 12 450 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 20 m , zlokalizowane na 1. piętrze w 3-piętrowym, ocieplonym bloku. Mieszkanie jest skierowane na południe, co zapewnia doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

532 540 zł49,91 m² 10 670 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro Nieruchomości oakestate ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 50m , zlokalizowanego przy ul. Klonowej w inwestycji Klonowy.

Szczegóły ogłoszenia

603 015 zł57,43 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 57,43 mkw usytuowane na VII piętrze w III etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 2 sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł54 m² 9 166,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Scyzoryk nieruchomości prezentuje: 2 pokoje 54 m | 1 piętro | loggia | os. NA stoku | idealne do zamieszkania lub pod wynajem Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 54.

Szczegóły ogłoszenia

520 992 zł54,27 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne osiedle gemini G-7 - segment A gemini G-7 to nowa inwestycja renomowanego dewelopera, zlokalizowana przy ul. Górnej 7. Projekt obejmuje dwa nowoczesne segmenty (a i B) o wysokości.

Szczegóły ogłoszenia

531 846 zł54,27 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

566 000 zł63 m² 8 984,13 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie 63 mkw z dużym balkonem Wysoki standard Oferuję na sprzedaż dwustronne-ekspozycja wschód-zachód, 3-pokojowe mieszkanie usytuowane na 3. piętrze w zadbanym,.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł48 m² 7 687,50 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Do sprzedania mieszkanie 48m2, położone na osiedlu Czarnów przy ulicy Bolesława Chrobrego. Mieszkanie składa się z: -2 oddzielnych pokoi -oddzielnej kuchni -łazienki z wc i wanną -korytarza.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

990 000 zł116 m² 8 534,48 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Przedstawiamy Państwu kameralną inwestycję składającą się z 5 budynków mieszkalnych w zabudowie szeregowej, położoną w Kielcach, dzielnica Barwinek, przy ul. Ściegiennego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

641 922 zł77,34 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowe 4 pokojowe mieszkanie z ogródkiem w stanie deweloperskim o powierzchni 77,34 m2 zlokalizowane w kameralnej inwestycji przy ul. Zagórskiej w Kielcach. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł65,60 m² 7 164,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż przestronne 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,6 m2 zlokalizowane na IV piętrze w IV piętrowym budynku przy ul. Petyhorskiej (os. Baranówek). Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł26,22 m² 9 534,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 26,22 m2 zlokalizowana na III piętrze w IV piętrowym budynku przy ul. Jagiellońskiej. Mieszkanie składa się z przestronnego pokoju, widnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

878 150 zł67,55 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

| nowe, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 67,55 m2 usytuowane na I piętrze nowego, kameralnego, trzypiętrowego budynku zlokalizowanego w dzielnicy Baranówek w sąsiedztwie lasu.

Szczegóły ogłoszenia

540 645 zł51,49 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zadzwoń i zapytaj o atrakcyjne rabaty dla pierwszych klientów! Na sprzedaż nowe 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na III piętrze w nowo budowanej inwestycji zlokalizowanej zaledwie 1,2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

892 836 zł82,67 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowe 5 pokojowe mieszkanie o powierzchni 82,67 m2 zlokalizowane na II piętrze w kameralnej inwestycji deweloperskiej w dzielnicy Pod Telegrafem. Lokal składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł250 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż 2 poziomowy apartament o powierzchni użytkowej 164 m2 (całkowitej około 250 m2) zlokalizowany na III piętrze na kameralnym ogrodzonym osiedlu "na Wrzosach" (ul. Kochanowskiego).

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł100,50 m² 5 970,15 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż wyjątkowe 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 100,50 m zlokalizowane w klimatycznej kamienicy przy ul. Żeromskiego w centrum Kielc. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

515 376 zł47,72 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowe 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,72 m2 zlokalizowane na II piętrze w kameralnej inwestycji deweloperskiej w dzielnicy Pod Telegrafem. Lokal składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 489 000 zł148,13 m² 10 051,98 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie w skrajnym segmencie o powierzchni użytkowej 148,13 m2 zlokalizowany w nowo wybudowanej inwestycji przy ul. Zagórskiej 210 w Kielcach. Segment składa się.

Szczegóły ogłoszenia

445 280 zł40,48 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zadzwoń i zapytaj o atrakcyjne rabaty dla pierwszych klientów! Na sprzedaż nowe 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na I piętrze w nowo budowanej inwestycji zlokalizowanej zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł58,90 m² 9 762,31 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,9 m2 zlokalizowane na parterze w IV piętrowym bloku przy ul. Zofii Nałkowskiej. Mieszkanie po generalnym remoncie obejmującego wymianę.

Szczegóły ogłoszenia

951 016 zł88,88 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowe (w stanie deweloperskim) 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 88,88 m2 zlokalizowane na III piętrze w nowoczesnym apartamentowcu w ścisłym centrum miasta przy ul. Niskiej.

Szczegóły ogłoszenia

875 000 zł120 m² 7 291,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o całkowitej powierzchni około 120 m (użytkowa 103 m ), położone na III i IV piętrze bloku z 2000 r. przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

409 000 zł39,80 m² 10 276,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Oferta bez prowizji od kupującego! Tylko w home perfect. Posiadamy na sprzedaż słoneczne, rozkładowe mieszkanie z pięknym widokiem na panoramę miasta, usytuowane na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł60 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż wyjątkowe 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 58 (całkowitej 60 m2) zlokalizowane w na wysokim parterze kameralnego budynku z 2005 r. w centrum miasta przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł58,67 m² 6 800,75 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,67 m2 zlokalizowane na IV piętrze w budynku z widną przy ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego (os. Świętokrzyskie). Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł44 m² 6 704,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 44 m2 zlokalizowane na III piętrze w IV piętrowym budynku przy ul. Lecha. Mieszkanie składa się z osobnej widnej kuchni, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł40 m² 11 725 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie przy ul. Puscha, osiedle Ślichowice w Kielcach. Na powierzchnię 40 m2 składa się: salon, wnękowa kuchnia, sypialnia, łazienka z wc, przedpokój. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

614 068 zł62,66 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 62,66 m2 lokalizowane na parterze w nowo budowanej kameralnej inwestycji nieopodal centrum miasta (około 1,4 km) na skraju osiedla ksm. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł80 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 64,5 m2 (po podłodze ponad 80 m2) zlokalizowane na III piętrze w III piętrowej kamienicy z 2005 roku przy ul. Niecałej.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij