dowolna

Mieszkania na sprzedaż Kielce - Oferty „sprzedam mieszkanie”

929 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

929 ogłoszeń

420 000 zł50,60 m² 8 300,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

| rezerwacja Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,6 m2 , usytuowane na parterze w 4-pietrowym bloku, przy ul. Jagiełły, na osiedlu Pod Dalnią. Mieszkanie składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł66,20 m² 7 024,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

| na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie - 66,2 m | 3 piętro | ul. Jeziorańskiego Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 66,2 m , zlokalizowane na 3. piętrze w 4-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

508 788 zł40,38 m² 12 600 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 40,38 mkw usytuowane na VIII piętrze w trzecim etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 1.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł50,70 m² 9 842,21 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie Białogon, kielce Biuro Nieruchomości ck dom prezentuje ofertę sprzedaży funkcjonalnego i świeżo wyremontowanego mieszkania w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

433 884 zł38,06 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 38,06 mkw usytuowane na VI piętrze w trzecim etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 1.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

890 000 zł81 m² 10 987,65 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Apartament premium 4 pokoje | 81 m | os. Grabina | Kielce Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 81 m , położony na osiedlu Grabina przy al. Szajnowicza-Iwanowa w Kielcach,.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł46,09 m² 12 996,31 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Z przyjemnością przedstawiam Państwu nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie wykończone pod klucz w standardzie premium. Nieruchomość znajduje się w apartamentowcu z 2024 roku "nove.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł61,74 m² 9 475,22 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Biuro Nieruchomości Ck Dom prezentuje - Przestronne 3 pokojowe mieszkanie Struga Kielce z Dwoma piwnicami jeśli szukasz gotowego mieszkania dla rodziny jeśli cenisz wygodę, przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

608 220 zł55,80 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dwupoziomowego mieszkania o powierzchni 55,8 m , usytuowanego w nowej inwestycji, której oddanie do użytku planowane jest na 3 kwartał 2026 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

530 000 zł41 m² 12 926,83 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie położone w samym sercu Kielc, przy ul. Prostej, w bezpośrednim sąsiedztwie zabytkowej Willi Hueta. To jedna z najbardziej prestiżowych.

Szczegóły ogłoszenia

436 500 zł58,20 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Oferujemy na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie na osiedlu ksm przy ulicy Romualda. Mieszkanie znajduje się na 4. piętrze w 10-piętrowym bloku z windą. Posiada dwa balkony, co pozwala.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słoneczna

Kielce,świętokrzyskie

420 000 zł48,10 m² 8 731,81 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie po remoncie | ul. Słoneczna, kielce Do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie , powierzchnia 48,10 m2 położone przy ul. Słonecznej w Kielcach. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł56,30 m² 8 348,13 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

| na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 56,30 m2 zlokalizowane na III piętrze w bloku na Osiedlu Na Stoku. W skład mieszkania wchodzą: dwa pokoje o pow. ok. 21,52m2,.

Szczegóły ogłoszenia

869 000 zł90,94 m² 9 555,75 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Luksusowe mieszkanie W centrum kielc 81 m 900 000 zł Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o wysokim standardzie, położone w ścisłym centrum Kielc. Nieruchomość łączy nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

504 750 zł40,38 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 40,38 mkw usytuowane na IX piętrze w trzecim etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 1.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

769 000 zł55,60 m² 13 830,94 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

3 pokoje 55,6 m Kielce Bella Vista garaż komórka, brak podatku pcc Na sprzedaż nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,6 m , zlokalizowane na 1 piętrze w kameralnej.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł75 m² 8 386,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie usytuowane na parterze dwupiętrowego budynku, przy ulicy Leszczyńskiej w Kielcach. Na powierzchnię 75 m2 składa się: salon z wyjściem na balkon, 2 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł61,50 m² 7 138,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie, zlokalizowane na czwartym piętrze, przy ul. Na Stoku w Kielcach. Na powierzchnię 62,5 m2 składają się: salon z wejściem na balkon, dwie sypialne kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

447 500 zł35,80 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 35,80 mkw usytuowane na IX piętrze w trzecim etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 1.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł66 m² 7 348,48 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1964

Do sprzedania mieszkanie 4 pokojowe o pow.66 m2 umiejscowione na 4-tym piętrze w czteropiętrowym bloku, przy ul.Karłowicza 7 w Kielcach. Mieszkanie składa się z: salonu z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł29,06 m² 10 151,41 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1989

| na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 29,06 m2 , zlokalizowane na parterze, w 4 piętrowym bloku, przy ul. Kalcytowej, na osiedlu Podkarczów ka. W skład mieszkania wchodzą: -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

739 800 zł54 m² 13 700 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż elegancki apartament wykończony pod klucz gotowy do zamieszkania! Dzielnica Kielczanka Apartament o powierzchni 54 m składa się z przestronnego salonu z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł53,90 m² 7 699,44 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Biuro Nieruchomości Terra Home prezentuje atrakcyjną ofertę sprzedaży 2-pokojowego przestronnego i funkcjonalnego mieszkania 53,90 m z loggią zlokalizowanego na popularnym i doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

650 000 zł68 m² 9 558,82 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Przedstawiam Państwu niepowtarzalną ofertę nowoczesnego apartamentu o pow. 68 m2 i 140 m2 Kielce, zagórze, prochownia. Kupujący nie płaci podatku pcc Mieszkanie deweloperskie w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

340 176 zł29,84 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Klonowy zakątek / nowa inwestycja / Inwestycja `klonowy Zakątek` zlokalizowana jest przy ulicy Klonowej w Kielcach. Projekt obejmuje łącznie 47mieszkań na 5kondygnacjach o powierzchniach od 27.

Szczegóły ogłoszenia

865 000 zł62 m² 13 951,61 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Tylko U nas - oferta na wyłączność wymarzone miejsce do życia miejsce postojowe W garażu podziemnym premium apartment Biuro Nieruchomości prezentuje wyjątkową nieruchomość, która spełni.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł33,11 m² 8 909,69 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1986

Biuro nieruchomości Terra Home ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż kawalerkę z osobną kuchnią zlokalizowaną na osiedlu Podkarczówka przy ul. Kalcytowej. Podstawowe informacje: lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

475 750 zł38,06 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 38,06 mkw usytuowane na IX piętrze w trzecim etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 1.

Szczegóły ogłoszenia

559 084 zł47,38 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Klonowy zakątek / nowa inwestycja / Inwestycja `klonowy Zakątek` zlokalizowana jest przy ulicy Klonowej w Kielcach. Projekt obejmuje łącznie 47 mieszkań na 5 kondygnacjach o powierzchniach od.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł39,17 m² 10 850,14 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m , położone na 6. piętrze nowoczesnego apartamentowca w samym centrum miasta przy ul. Bohaterów Warszawy. Najważniejsze cechy.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł65,92 m² 8 328,28 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Lokalizacja Nieruchomość położona jest na Osiedlu Świętokrzyskim w Kielcach, przy ul. Józefa Piłsudskiego 36. To jedna z najbardziej poszukiwanych lokalizacji w mieście blisko centrum,.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł43 m² 7 883,72 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Scyzoryk nieruchomości prezentuje: na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43 m , położone na parterze w 10-piętrowym bloku przy ul. Chęcińskiej w Kielcach. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

490 400 zł61,30 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

| na sprzedaż 3 - pokojowe mieszkanie o pow. 61,30 m2 dostępne na IV piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej w bezpośrednim sąsiedztwie os. Na Stoku.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł76,94 m² 9 357,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Okazja! Funkcjonalne, świetnie skomunikowane mieszkanie w nowym Apartamentowcu. Do sprzedaży uroczy apartament o powierzchni 76,94 m2, usytuowany na 3 piętrze 4 kondygnacyjnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

487 390 zł39,95 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta deweloperska brak podatku pcc Prezentujemy do sprzedania 40 metrowy apartament, zlokalizowany w bliskiej odległości od kieleckiego Zalewu, na osiedlu Uroczysko. W skład apartamentu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie dwupoziomowe

Kielce,świętokrzyskie

630 000 zł79,50 m² 7 924,53 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Prezentujemy atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane na kameralnym osiedlu przy ul. Domaszowskiej oraz Taylora w Kielcach. W każdym budynku znajdują się jedynie cztery apartamenty, co zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł60,09 m² 8 304,21 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż wygodne, 3 - pokojowe mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Barwinek (ul. Barwinek 22). Mieszkanie znajduje się na najbardziej pożądanym, pierwszym piętrze, mieszkanie oferuje 60 m -.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł54,12 m² 7 668,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Scyzoryk Nieruchomości prezentuje: na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o pow. 54,12m2 zlokalizowane na osiedlu ksm przy ul. Dalekiej To idealne miejsce dla rodzin z dziećmi, dzięki bliskości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

609 000 zł58 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje ofertę sprzedaży Nowoczesne mieszkania z ogródkami - Enklawa Prendowskiej w Kielcach Na sprzedaż 2 komfortowe mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

652 460 zł64,60 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży zespół pokojowy o pow. 64,60 mkw usytuowany na parterze w trzecim etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 2.

Szczegóły ogłoszenia

427 225 zł37,15 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 37,15 mkw usytuowane na VII piętrze w trzecim etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 1.