dowolna

Mieszkania w centrum Kielce - Oferty sprzedaży i najmu

614 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

614 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żytnia

Centrum,Kielce

1 150 zł40 m² 29 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Kawalerka w bardzo dobrym standardzie do wynajęcia od zaraz. Nie w kamienicy z dużym balkonem w spokojnej okolicy - dla Ciebie i twojej dziewczyny. Mieszkanie składające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Karbońska

Ślichowice II,Kielce

259 000 zł65 m² 4 009,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Przytulne 3-pokojowe mieszkanie na Ślichowicach dla miłej rodziny z dziećmi. W pobiżu - 5 min. spacerem - dobra szkoła podstawowa z basenem, korty tenisowe - 2 min, centrum handlowe- 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Norwida

Bocianek,Kielce

1 150 zł40 m² 28,75 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 pokojowe, umeblowane. Wolne od zaraz. Blisko Centrum. Kaucja 1 miesięczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Słoneczna

Kielce,świętokrzyskie

950 zł56 m² 16,96 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokojowe mieszkanie, samodzielne w centrum Kielc, wyposażone w sprzęt agd, umeblowane. Dodatkowo płatna energia, woda, gaz, śmieci. Bardzo dobry standard. Kaucja 1 miesięczny czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słoneczna

Kielce,świętokrzyskie

1 100 zł56 m² 19,64 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zagnańska

Kielce,świętokrzyskie

700 zł50 m² 14 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie w kamienicy, w centrum Kielc, 8 min. spacerem do ul. Sienkiewicza. Umeblowane, ogrzewanie- piec wolnostojący na drewno, brykiet lub węgiel łazienka z wc ,. Wolne. Kaucja zwrotna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Planty

Centrum,Kielce

495 000 zł96 m² 5 156 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Mieszkanie 4 pokojowe w samym Centrum Kielc - Planty. Mieszkanie bardzo ładnie wykończone. Nowe 2 łazienki, zabudowa kuchenna i drzwi wewnętrzne wysokiej jakości. Mieszkanie do wprowadzenia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zagórska

Centrum,Kielce

1 250 zł45 m² 28 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie dla osób pracujących lub studentów. Mieszkanie 2 pokojowe do wynajęcia w Centrum przy ul Zagórskiej. Nieruchomość z dobrą lokalizacją Centrum i ujk oraz dobrą komunikacją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piekoszowska

Kielce,świętokrzyskie

153 000 zł52 m² 2 942,31 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o pow. użytkowej 51,4m2. Składa się z: oddzielnej, widnej kuchni, dwóch pokoi, widnej łazienki z wanną oraz przedpokoju z szafą wnękową. Duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żeromskiego

Centrum,Kielce

119 000 zł35 m² 3 366,34 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Wygodne mieszkanie jednopokojowe po remoncie w centrum miasta. Piękny ,duży pokój.Okna na zachód. Świetna komunikacja z innymi dzielnicami. Idealne pod wynajem dla studentów i nie tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kozia

Centrum,Kielce

400 000 zł82 m² 4 878,05 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż przestronny apartament w Centrum Kielc. Funkcjonalna aranżacja przestrzeni z podziałem na część dzienną - salon z otwartą kuchnią, łazienka, hall; oraz część.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Słoneczne Wzgórze

Słoneczne Wzgórze,Kielce

399 000 zł97 m² 4 113,40 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Na sprzedaż komfortowe, dwustronne mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Słoneczne Wzgórze. Składa się z: części dziennej (kuchnia w zabudowie, spiżarka, jadalnia, salon); gabinetu; 2 sypialni (w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Solna

Centrum,Kielce

2 000 zł55 m² 36,36 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia atrakcyjny apartament w Centrum Kielc dla osób ceniącech wygodę. Zlokalizowany w kompleksie Promenada Solna. Aneks kuchenny połączony z salonem, sypialnia z szafą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szczecińska

Wielkopole,Kielce

149 000 zł38 m² 3 921,05 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przedmiotem oferty jest własnościowe dwupokojowe mieszkanie w budynku wybudowanym w 1970 roku z cegły w ścisłym centrum Kielc. Mieszkanie o powierzchni 38 m2 usytuowane jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zamenhofa

Szydłówek,Kielce

165 000 zł45 m² 3 666,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Super okazja specjalnie dla ciebie! Przedmiotem oferty jest własnościowe dwupokojowe mieszkanie w budynku wybudowanym w 1950 roku z cegły w ścisłym centrum Kielc. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Ślichowice II

Ślichowice II,Kielce

290 000 zł76 m² 3 815,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

Super okazja specjalnie dla ciebie! Przedmiotem oferty sprzedaży jest własnościowe czteropokojowe mieszkanie w budynku wybudowanym w 1996 roku z cegły w Kielcach. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dewońska

Ślichowice II,Kielce

205 000 zł55 m² 3 727,27 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Przedmiotem oferty jest dwu pokojowe mieszkanie w budynku na osiedlu Ślichowice. Mieszkanie o powierzchni 55 m2 usytuowane jest na pierwszym piętrze - czteropiętrowego bloku. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Na Stoku

Na Stoku,Kielce

215 000 zł59 m² 3 644,07 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Przedmiotem oferty jest spółdzielcze własnościowe trzypokojowe mieszkanie w budynku wybudowanym w 1984 roku z wielkiej płyty w Kielcach. Mieszkanie o powierzchni 58,80 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Na Stoku

Na Stoku,Kielce

215 900 zł64 m² 3 400 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Super okazja specjalnie dla ciebie! Przedmiotem oferty jest własnościowe trzypokojowe mieszkanie w budynku wybudowanym w 1988 roku z wielkiej płyty w Kielcach. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Domaniówka

Szydłówek,Kielce

161 000 zł34 m² 4 754,87 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Oferta specjalna dla ciebie! Oferujemy do sprzedaży mieszkanie położone w super atrakcyjnej okolicy i super cenie. Kompleks domów położony jest w dzielnicy Szydłówek w Kielcach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Zagórze

Zagórze,Kielce

237 700 zł46 m² 5 167,39 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Super oferta specjalna dla ciebie! Oferujemy do sprzedaży mieszkania położone w super atrakcyjnej okolicy i super cenie. Kompleks domów położony jest w dzielnicy Zagórze w Kielcach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Domaniówka

Szydłówek,Kielce

261 000 zł54 m² 4 800,44 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Oferta specjalna dla ciebie! Oferujemy do sprzedaży mieszkania położone w super atrakcyjnej okolicy i super cenie. Kompleks domów położony jest w dzielnicy Szydłówek w Kielcach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wojewódzka

Szydłówek,Kielce

199 900 zł52 m² 3 844,23 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przedmiotem oferty jest dwupokojowe mieszkanie w budynku wybudowanym w 1970 roku z cegły na osiedlu Szydłówek. Mieszkanie o powierzchni 52 m2 usytuowane jest na drugim piętrze -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kozia

Centrum,Kielce

460 000 zł82 m² 5 609,76 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż przestronny apartament w Centrum Kielc. Na 82m2 powierzchni mamy do dyspozycji: część dzienną - salon z otwartą kuchnią, dwie sypialnie (w tym jedna z garderobą); dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Centrum

Centrum,Kielce

363 400 zł56 m² 6 460,44 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż nowe mieszkanie o pow. użytkowej 54,11m2. Składa się z: sypialni, salonu z aneksem kuchennym, widnej łazienki oraz przedpokoju. Loggia. Mieszkanie wykończone, według aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chęcińska

Centrum,Kielce

145 000 zł42 m² 3 452,38 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Przedmiotem oferty jest dwupokojowe mieszkanie w budynku wybudowanym w 1971 oku z wielkiej płyty w centrum Kielc. Mieszkanie o powierzchni 42 m2 usytuowane jest na szóstym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kasprowicza

Bocianek,Kielce

750 zł50 m² 15 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne mieszkanie w doskonałej lokalizacji. W pobliżu Uniwersytet Jana Kochanowskiego, politechnika, wszechnica, centrum handlowe, szkoła podstawowa. Mieszkanie nadaje się do zamieszkania od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Równa

Centrum,Kielce

194 000 zł48 m² 4 041,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie Centrum Kielc- po remoncie- do wprowadzenia. Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 48,40 m ul. Równa. Położone na parterze w bloku 3 piętrowym. Mieszkanie ładne dwustronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Kaznowskiego

Ślichowice,Kielce

340 000 zł74 m² 4 576,04 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Ślichowice dobre miejsce do mieszkania Mieszkanie 4 pokojowe w spokojnej części Kielc, ślichowice. Mieszkanie w nowym bloku 3 piętrowym z 2006 roku. Składa się z - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Massalskiego

Ślichowice,Kielce

260 000 zł62 m² 4 166,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Kielce Ślichowice ul. Massalskiego 62,40 m po remoncie dla Ciebie i Twojej rodziny. Przestronne mieszkanie o powierzchni 62,40 m na 3 piętrze w bloku 4 piętrowym na Ślichowicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Herby

Herby,Kielce

105 000 zł33 m² 3 157,89 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Proszę o ponowny kontakt klientkę która dzwoniła w sobotę rano. Mieszkanie dla osób lubiących ciszę, spokój i ładny widok. Kawalerka o powierzchni 33,25 mkw z oddzielną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Barwinek

Barwinek,Kielce

199 000 zł65 m² 3 070,99 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Przestronne mieszkanie na parterze w bloku mieszkalnym w Kielcach, w dzielnicy Barwinek. Dwa pokoje niezależne, salon, oddzielna kuchnia, jedna łazienka oraz dwa balkony. Standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Paderewskiego

Centrum,Kielce

135 000 zł35 m² 3 813,56 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Kawalerka w samym Centrum Kielc położona przy węźle komunikacyjnym Żytnia -dla Ciebie bądź na wynajem. Nieruchomość położona nie w kamienicy a w bloku w boku z lat 50.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Planty

Centrum,Kielce

495 000 zł96 m² 5 156,25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kielce

Kielce,świętokrzyskie

215 000 zł47 m² 4 546 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży przestronne mieszkanie o powierzchni 47,29 m2, usytuowane na pierwszym piętrze ogrodzonego budynku 4 -mieszkaniowego w centrum Kielc. Mieszkanie składa się z 2 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mazurska

Wielkopole,Kielce

195 000 zł46 m² 4 239 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy przytulne mieszkanie położone na osiedlu ksm przy ulicy Mazurskiej. Atuty mieszkania: I-piętro! 3 pokoje na małym metrażu! Mieszkanie częściowo wyremontowane. W cenie mieszkania zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Centrum

Centrum,Kielce

240 000 zł70 m² 3 448 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie położone w samym centrum Kielc w bliskiej odległości do punktów komunikacyjnych takich jak pks i pkp. Blok z cegły z lat 60-tych po termomodernizacji. Nowa instalacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Centrum,Kielce

193 000 zł50 m² 3 860 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie położone w samym centrum Kielc przy ulicy Sienkiewicza. Układ pomieszczeń na dwie strony świata. Okna plastikowe. W cenie zabudowa kuchni pod wymiar. Na podłodze w pokojach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Mazurska

Wielkopole,Kielce

99 000 zł26 m² 3 807,69 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Przedmiotem oferty jest jedno pokojowe mieszkanie w budynku wybudowanym w latach siedemdziesiątych z wielkiej płyty w centrum Kielc. Mieszkanie o powierzchni 26 m2 usytuowane jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Domaniówka

Szydłówek,Kielce

313 000 zł65 m² 4 796,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Strasza

Kochanowskiego,Kielce

350 000 zł75 m² 4 666,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie na os. Kochanowskiego w kameralnym bloku - tylko 6 mieszkań. Bezczynszowe. Mieszkanie w bardzo lubianej dzielnicy- na 1 piętrze w budynku z 2008 roku. Budynek II piętrowy,.