dowolna

Mieszkania w centrum Kielce - Oferty sprzedaży i najmu

614 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

614 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, Wolności

Centrum,Kielce

550 zł34 m² 16,18 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przytulne mieszkanie w ścisłym centrum Kielc położone przy Placu Wolności. Mieszkanie składa się z dużego przestronnego pokoju, kuchni i łazienki. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chęcińska

Centrum,Kielce

164 000 zł43 m² 3 813,95 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam 2-pokojowe mieszkanie w samym Centrum Kielc, przy ulicy Chęcińskiej. Powierzchnia użytkowa 43m2. Mieszkanie bardzo rozkładowe, bardzo ciepłe, przytulne, ekspozycja południowo-zachodnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Langiewicza

Centrum,Kielce

900 zł40 m² 22,39 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Komfortowe 1- pokojowe mieszkanie w nowym, ogrodzonym bloku. Blok położony blisko centrum. Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone w sprzęt agd (pralka, lodówka, telewizor).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tarnowska

Kielce,świętokrzyskie

209 000 zł59 m² 3 547,78 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Do sprzedania mieszkanie w ścisłym centrum Kielc, przy ul. Tarnowskiej. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, widnej kuchni oraz łazienki. Mieszkanie posiada balkon. Na podłogach w pokojach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Langiewicza

Centrum,Kielce

900 zł40 m² 22,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Panoramiczna

Centrum,Kielce

206 000 zł50 m² 4 102,77 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie w ścisłym centrum miasta. Mieszkanie na VI piętrze w wieżowcu. Dwie windy. Mieszkanie po remoncie- może pozostać umeblowane. Ściany wygipsowane, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piekoszowska

Czarnów,Kielce

800 zł38 m² 20,94 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie w budynku przy ul. Piekoszowskiej. Bliska odległość od centrum miasta. Mieszkanie posiada umeblowany salon (kanapa rozkładana, meblościanka).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościuszki

Centrum,Kielce

180 000 zł63 m² 2 839,12 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 63,39 m2 położone na III piętrze kamienicy w ścisłym centrum Kielc. Mieszkanie składa się z dwóch oddzielnych pokoi (w tym jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Karczówkowska

Jagiellońskie,Kielce

1 100 zł39 m² 28,21 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

blisko centrum, dwa odrębne pokoje, widna kuchnia, umeblowane, sprzęt agd, łazienka i wc razem, zabudowa przedpokoju i kuchni, pawlacze, cena 1100 zawiera opłatę za czynsz, ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Urzędnicza

Jagiellońskie,Kielce

139 000 zł35 m² 3 971,43 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie na wysokim parterze w czteropiętrowym bloku w Kielcach niedaleko Centrum, przy ul. Urzędniczej. Łączna powierzchnia wynosi 35 m2. Składa się ono z 2 pokoi, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Okrzei

Centrum,Kielce

180 000 zł47 m² 3 824,09 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie składa się z oddzielnej jasnej kuchni kompletnie wyposażonej w agd (lodówka, kuchenka, wyciąg) i zabudowę, dwóch niezależnych, umeblowanych pokoi, łazienki z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościuszki

Centrum,Kielce

153 000 zł49 m² 3 136,53 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie w przedwojennej kamienicy w ścisłym centrum miasta. Mieszkanie do remontu, nowe okna pcv. W budynku nowe piony wodno-kanalizacyjne. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościuszki

Centrum,Kielce

153 000 zł49 m² 3 135,25 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Orląt Lwowskich

Na Stoku,Kielce

225 000 zł57 m² 3 969,65 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Słoneczne, dwupokojowe mieszkanie na trzecim piętrze w Kielcach na Stoku (budynek 4- pietrowy). Łączna powierzchnia mieszkania wynosi 56,68m Mieszkanie zadbane, do remontu. Nieruchomość składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Seminaryjska

Centrum,Kielce

170 000 zł43 m² 3 953,49 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Funkcjonalne mieszkanie w bloku na wprost placu targowego , w centrum miasta , wymienione okna, w salonie duże panoramiczne okno , mieszkanie bardzo przytulne. Budynek po remoncie, za blokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Chęcińska

Centrum,Kielce

1 300 zł44 m² 29,55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia komfortowe dwupokojowe mieszkanie na nowym osiedlu "galene House" przy ul. Chęcińskiej (ścisłe centrum). Mieszkanie składa się z aneksu kuchennego (meble, płyta ceramiczna, lodówka).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Żeromskiego

Centrum,Kielce

110 000 zł34 m² 3 235,29 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Do sprzedania przestronne, ustawne, słoneczne jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 34 m2 położone na parterze w bloku 1 piętrowym w Centrum. W skład mieszkania wchodzą jeden duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Sienkiewicza

Centrum,Kielce

4 900 zł146 m² 33,52 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia komfortowy apartament o powierzchni 146 mkw w V piętrowym, nowym budynku usługowo - mieszkalnym w ścisłym centrum miasta. Apartament posiada 3 sypialnie, przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Chęcińska

Centrum,Kielce

1 300 zł44 m² 29,41 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Sienkiewicza

Centrum,Kielce

4 900 zł146 m² 33,56 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Okrzei

Centrum,Kielce

900 zł47 m² 19,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na 4 piętrze. Dwa osobne, jasne, wygodne pokoje na wschód i zachód, duża widna kuchnia, w łazience kabina prysznicowa, balkon typu loggia na zachód, okna plastikowe, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościuszki

Centrum,Kielce

1 000 zł55 m² 18,18 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia komfortowe dwupokojowe mieszkanie na spokojnym ogrodzonym osiedlu w centrum miasta. Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone. Mieszkanie składa się z widnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Massalskiego

Ślichowice,Kielce

120 000 zł24 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Witam. Mam do sprzedania bardo przytulne mieszkanko. Uwaga! kuchnia, łazienka, wc, przedpokój- umeblowane. Możliwość zakupu na raty Okolica spokojna. W pobliżu szkoła, basen,korty, sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Malinowa

Centrum,Kielce

900 zł38 m² 23,56 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestronne jednopokojowe mieszkanie na niewielkim zamkniętym osiedlu mieszkaniowym w pobliżu centrum miasta. Osiedle położone pomiędzy ul. Tarnowską, wojska Polskiego, a ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z oddzielną kuchnią, ul. Planty

Centrum,Kielce

900 zł27 m² 33,09 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 1- pokojowe, komfortowe mieszkanie na poddaszu nowego budynku w ścisłym centrum miasta. Mieszkanie ze skosami o pow. 27 m2 (opłata za 20 m2). Lokal składa się z umeblowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościuszki

Centrum,Kielce

1 000 zł55 m² 18,12 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z oddzielną kuchnią, ul. Planty

Centrum,Kielce

900 zł27 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Malinowa

Centrum,Kielce

900 zł38 m² 23,68 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tarnowska

Kielce,świętokrzyskie

219 000 zł59 m² 3 718,17 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sienkiewicza

Centrum,Kielce

800 zł46 m² 17,35 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie w ścisłym centrum miasta, przy głównej ulicy (ul. Sienkiewicza, deptak). Niewielki blok po remoncie. Mieszkanie również po remoncie, całkowicie odnowione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Żeromskiego

Centrum,Kielce

570 zł35 m² 16,19 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia duże 1 pokojowe mieszkanie w budynku przy ul. Żeromskiego w ścisłym centrum miasta. Mieszkanie umeblowane. Blok ogrodzony, wewnętrzny parking. Koszt wynajmu: 570 zł + czynsz 280.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Malinowa

Centrum,Kielce

900 zł38 m² 23,62 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Fosforytowa

Podkarczówka,Kielce

196 000 zł56 m² 3 483,21 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Do sprzedania słoneczne, ustawne, przestronne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 56,27 m2 położone na parterze w bloku 4 piętrowym na osiedlu Podkarczówka. W skład mieszkania wchodzą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Chęcińska

Centrum,Kielce

1 300 zł44 m² 29,48 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Łąkowa

Centrum,Kielce

1 200 zł48 m² 25 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe dwupokojowe mieszkanie w niewielkim budynku apartamentowym w centrum miasta. Mieszkanie położone na I piętrze. Duży balkon. Mieszkanie w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościuszki

Centrum,Kielce

153 000 zł49 m² 3 135,89 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Sienkiewicza

Centrum,Kielce

4 900 zł146 m² 33,54 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Planty

Centrum,Kielce

1 200 zł41 m² 29,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe 2 pokojowe mieszkanie w nowym bloku w ścisłym centrum miasta, przy głównym deptaku. W okolicy znajdują się restauracje, domy handlowe (puchatek,Tęcza), park, dworzec pkp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Seminaryjska

Centrum,Kielce

800 zł48 m² 16,63 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 mkw na II piętrze w II piętrowej kamienicy w ścisłym centrum miasta (ul. Seminaryjska, w pobliżu Krakowskiej Rogatki). Pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościuszki

Centrum,Kielce

180 000 zł63 m² 2 839,56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lecha

Czarnów,Kielce

104 000 zł34 m² 3 025,01 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania ciche, ciepłe, słoneczne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 34,38 m2 położone na 1 piętrze w bloku 4 piętrowym na osiedlu Czarnów. W skład mieszkania wchodzą dwa.