dowolna

Mieszkania w centrum Kielce - Oferty sprzedaży i najmu

614 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

614 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ściegiennego

Centrum,Kielce

520 000 zł43 m² 11 987,10 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

| nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie z balkonem | Osiedle Legionów | Centrum Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 43,38 m , usytuowane na trzecim piętrze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kasprowicza

Bocianek,Kielce

2 500 zł50 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferta na wyłączność - tylko U nas! mieszkanie dostępne do najmu od czerwca 2026r. Biuro Nieruchomości Oakestate prezentuje: na wynajem mieszkanie 3 pokojowe, 50m2 mieszkanie urządzone pod klucz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wielkopole,Kielce

715 000 zł66 m² 10 914,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Biuro nieruchomości Terra Home oferuje na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie ul Domaszowska 65,51 m2 położone w bardzo dobrej lokalizacji blisko centrum Kielc W skład nieruchomości wchodzą :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Świętokrzyskie,Kielce

339 000 zł48 m² 7 050,75 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 48,08 m z balkonem Kielce, ul. Jana Nowaka Jeziorańskiego 109 ckdom Biuro Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży mieszkania stanowiącego odrębną nieruchomość o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Czarnów,Kielce

304 000 zł46 m² 6 568,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Nowa cena atrakcyjna oferta! Jasne, dwustronne mieszkanie 46,28 m Potencjał 3 pokoi Niskie koszty Świetna lokalizacja Przedstawiam Państwu przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kaczmarka

Centrum,Kielce

439 000 zł42 m² 10 366 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w wysokim standardzie Centrum Kielc 42,35 m Szukasz mieszkania, do którego możesz wprowadzić się od razu, bez remontów i kompromisów? Ta nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Warszawska

Centrum,Kielce

1 200 zł24 m² 50,83 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Terra Home ma przyjemność zaprezentować wyjątkowa kawalerkę zlokalizowany w samym sercu Kielc - ul Warszawska Lokalizacja: ścisłe centrum miasta ulica Warszawska Piętro: 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Słoneczna

Jagiellońskie,Kielce

1 200 zł27 m² 44,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Ładna, w pełni wyposażona kawalerka - na wynajem! Mieszkanie o powierzchni 26,80 m2 usytuowane na 3 piętrze w 4 piętrowym ocieplonym bloku z odnowioną elewacją przy ul. Słonecznej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Paderewskiego

Centrum,Kielce

359 000 zł50 m² 7 108,91 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Biuro Nieruchomości Terra Home prezentuje funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50,5 m, zlokalizowane w jednej z najbardziej pożądanych części Kielc przy ul. Paderewskiego, zaledwie kilka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tektoniczna

Ślichowice,Kielce

1 700 zł42 m² 40,48 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni idealnej dla singla lub pary, położone na 1. piętrze w zadbanym, 4-piętrowym budynku z początku lat 2000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piekoszowska

Czarnów,Kielce

359 000 zł42 m² 8 547,62 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Kielce, ul. Piekoszowska 55 To 2 pokojowe mieszkanie ma kilka atutów , które naprawdę robią różnicę : 2 pokoje o pow. 42 m2 z balkonem i ładnym, otwartym widokiem z 5 piętra,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marszałkowska

Sady,Kielce

329 000 zł42 m² 7 833,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje ofertę sprzedaży lub zamiany Komfortowego, 2 pokojowego mieszkanie z osobną, widną kuchnią Doskonała lokalizacja dla rodziny lub pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chęcińska

Chęcińskie,Kielce

409 000 zł43 m² 9 511,63 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż / 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie Kielce, os. Świętokrzyskie 43 m 4 piętro Balkon 2 windy Szukasz komfortowego, gotowego do zamieszkania mieszkania w świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zagnańska

Piaski,Kielce

729 000 zł67 m² 10 896,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie w Kielcach ul. Zagnańska Lokalizacja: ul. Zagnańska, kielcepowierzchnia: 66,90 mpiętro: 1 (winda w budynku)rok budowy: 2010ekspozycja: dwustronna południe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Kaznowskiego

Ślichowice,Kielce

1 600 zł48 m² 33,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie na os. Ślichowice, ul. Kaznowskiego. Powierzchnia 48 m2. Parter w III piętrowym bloku z 2005r. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Centrum,Kielce

410 000 zł57 m² 7 167,83 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja! Oferuję do sprzedania mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 57,2 m2 na trzecim piętrze w bloku z windą, położne przy ul. Żeromskiego. Mieszkanie składa się z: - trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Świętokrzyskie,Kielce

437 000 zł42 m² 10 282,30 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Scyzoryk Nieruchomości prezentuje: na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,35m2 po generalnym remoncie( w wysokim standardzie) Centrum Kielc ul. Kaczmarka z przepięknym widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zagnańska

Głęboczka,Kielce

3 300 zł46 m² 71,74 zł/m²

 

Piętro:10/16

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność - tylko U nas! dostępność od ręki! Elegancja, komfort i prestiż apartament marzeń w Plaza Tower! Biuro Nieruchomości oakestate ma przyjemność zaprezentować.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kielce

Kościuszki,Kielce

799 000 zł75 m² 10 656,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

3-pokojowe mieszkanie ul. Kościuszki Kielce 74,98 m Biuro Nieruchomości ckdom z przyjemnością prezentuje wyjątkowe mieszkanie 3-pokojowe w centrum Kielc przy ul. Kościuszki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sienkiewicza

Centrum,Kielce

550 000 zł67 m² 8 185,74 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1948

Na sprzedaż stylowe i w pełni wyremontowane mieszkanie o powierzchni 67,19 m , usytuowane na 2. piętrze odrestaurowanej kamienicy w ścisłym Centrum Kielc ul. Sienkiewicza. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany Kielce

Na Stoku,Kielce

367 000 zł26 m² 13 986,30 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości twoje M Oferuje na sprzedaż lub zamianę 1 pokojowy apartament Idealne rozwiązanie na pierwsze mieszkanie lub pod inwestycję Główne atuty mieszkania: - wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Centrum,Kielce

659 000 zł47 m² 13 876,60 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Oferta bez prowizji od kupującego! Posiadamy w ofercie do sprzedaży słoneczne, środkowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 47,49 m 2 (całkowita powierzchnia w księdze wieczystej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wrzosowa

Pod Telegrafem,Kielce

590 000 zł81 m² 7 280,36 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

| na sprzedaż mieszkanie o pow. 81,04m2 zlokalizowane na I piętrze, w bloku z 2012 roku przy ul. Wrzosowej, na os. Pod Telegrafem. W skład mieszkania wchodzą: salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chęcińska

Centrum,Kielce

1 600 zł47 m² 34,12 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości twoje M oferuje mieszkanie na wynajem 2 pokoje z aneksem kuchennym, rewelacyjna lokalizacja - centrum ul. Chęcińska Oferujemy Państwu do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, al. Szajnowicza-Iwanowa

Kielce,świętokrzyskie

789 000 zł65 m² 12 168,40 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Z przyjemnością przedstawiam Państwu nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,84 m , zlokalizowane na prestiżowym i nowoczesnym Osiedlu Grabina w Kielcach. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Panoramiczna

Centrum,Kielce

1 300 zł32 m² 40,45 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

| do wynajęcia 1 pokojowe mieszkanie o powierzchni 32,14 m2 , zlokalizowane na 1 piętrze w 3 piętrowym bloku w ścisłym centrum Kielc, przy ul. Panoramicznej. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piekoszowska

Czarnów,Kielce

369 000 zł43 m² 8 668,08 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Biuro nieruchomości Terra Home prezentuje 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,57 m zlokalizowane w Kielcach os. Czarnów ul. Piekoszowska. Podstawowe informacje: cena: 369 000 zł (do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Warszawska

Centrum,Kielce

320 000 zł33 m² 9 696,97 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

Przytulna kawalerka typu "studio" w centrum Kielc - idealna inwestycja lub pierwsze mieszkanie premium apartment prezentuje

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Romualda

Wielkopole,Kielce

715 000 zł48 m² 15 014,70 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Brak podatku pcc oszczędzasz 15.000 zł! Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 47,62 m , położone na 1 piętrze nowoczesnego budynku z 2023 roku. Lokal został wykończony przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bohaterów Warszawy

Wielkopole,Kielce

319 000 zł40 m² 7 994,99 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Biuro nieruchomości Terra Home prezentuje na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 39,9 m, położone na cenionym osiedlu ksm w Kielcach przy ul. Bohaterów Warszawy. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wielkopole,Kielce

440 000 zł39 m² 11 233,10 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zainwestuj w mieszkanie z potencjałem w doskonałej lokalizacji, z pięknym widokiem i możliwością szybkiego wynajmu. To miejsce, w którym nowoczesność spotyka się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowowiejska

Sady,Kielce

597 000 zł59 m² 10 189,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje ofertę sprzedaży lub zamiany! Komfortowe 3 pokojowe mieszkanie, po generalnym remoncie. Doskonała lokalizacja dla rodziny lub pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Czarnów,Kielce

282 000 zł40 m² 7 128,41 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe, 7000 zł/m2 parter, blisko Centrum, ul. Jagiellońska Prezentujemy Państwu na sprzedaż przestronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kielce

Wielkopole,Kielce

695 000 zł69 m² 10 020,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Prezentuje na sprzedaż przestronne, w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 70 m , położone na parterze kameralnego, ogrodzonego budynku. To idealna propozycja dla osób, które cenią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Barwinek,Kielce

660 000 zł50 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Scyzoryk nieruchomości prezentuje 2 pokoje | 50 m | duży taras 18 m | garaż | leśne tarasy | ul. Szwedzka Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Karłowicza

Wielkopole,Kielce

477 000 zł66 m² 7 227,27 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1964

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje ofertę sprzedaży Przestronnego 4 pokojowego mieszkania z balkonem Idealne dla rodziny lub pod wynajem z uwagi na pożądaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szczepaniaka

Baranówek,Kielce

530 000 zł53 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

3 pokoje | 53 m | Baranówek | balkon | miejsce postojowe | kameralny budynek Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m , położone na 3. (ostatnim) piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Witosa

Piaski,Kielce

2 200 zł56 m² 39,29 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia w pełni wyposażone 2-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, balkonem oraz miejscem postojowym, położone nad rzeką Silnicą, w apartamentowcu przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Żeromskiego

Centrum,Kielce

398 000 zł42 m² 9 431,28 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje ofertę sprzedaży Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 42,20 m , położone w ścisłym centrum Kielc przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Kochanowskiego,Kielce

1 450 zł42 m² 34,94 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Proponuję do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 41,5 m2 usytuowane na 2 piętrze 4-ro piętrowego bloku przy ulicy Jana Kochanowskiego w Kielcach. Mieszkanie składa się z przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marszałkowska

Uroczysko,Kielce

359 000 zł42 m² 8 487 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Oferuję mieszkanie o powierzchni 42,3 m , położone na 1. piętrze w czteropiętrowym budynku. W skład mieszkania wchodzą: salon z wyjściem na balkon, kuchnia, sypialnia,.