dowolna

Mieszkania w centrum Kielce - Oferty sprzedaży i najmu

614 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

614 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zagórska

Wielkopole,Kielce

329 999 zł38 m² 8 684,18 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Tylko u Nas! Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 38m2 zlokalizowane na 2-piętrze z balkonem w niskim bloku na os.KSM. Nieruchomość w stanie do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kielce

Baranówek,Kielce

640 000 zł51 m² 12 598,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

| na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o pow. 50,80 m2 z dużym tarasem, usytuowane na parterze bloku na osiedlu Baranówek. Apartament składa się z: - salonu z aneksem kuchennym o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zagnańska

Szydłówek,Kielce

998 250 zł115 m² 8 716,06 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2018

Oferuję na sprzedaż komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 82,5 m , usytuowane na 2. piętrze w zadbanym, nowoczesnym budynku przy ulicy Zagnańskiej 78a. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Norwida

Bocianek,Kielce

375 000 zł42 m² 9 036,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Biuro nieruchomości Terra Home prezentuje na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie po gruntownym remoncie, zlokalizowane na cenionym osiedlu Bocianek przy ul. Cypriana Kamila Norwida,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kielce

Kielce,świętokrzyskie

298 000 zł38 m² 7 925,53 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferta bez prowizji od kupującego! Jeśli szukasz mieszkania położonego w pobliżu Centrum Miasta, które dodatkowo można zaaranżować według własnego uznania, ta oferta na pewno Cię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kolberga

Czarnów,Kielce

2 000 zł35 m² 56,83 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Oferuje na wynajem 2 pokojowe mieszkanie z balkonem oraz miejscem postojowym. Oferujemy Państwu na wynajem dostępne od zaraz atrakcyjne 2 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Andersa

Ostra Górka,Kielce

829 000 zł67 m² 12 373,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mam przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 67 m , zlokalizowane na terenie nowoczesnego osiedla Bella Vista. Lokal został wykończony pod klucz w standardzie premium.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Karczówkowska

Podkarczówka,Kielce

420 000 zł54 m² 7 786,43 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko u nas! Prezentujemy na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 53,94 m , położone na osiedlu Jagiellońskim. Mieszkanie znajduje się w 10-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Domaniówka

Szydłówek,Kielce

679 000 zł61 m² 11 188 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Biuro Nieruchomości Oakestate ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży nowego trzypokojowego mieszkania o powierzchni 60,69m2 wraz z ogródkiem o powierzchni 163m2 na Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kołłątaja

Podkarczówka,Kielce

630 000 zł68 m² 9 264,71 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 68,12 m z dużym balkonem, os. Panorama ul. Hugona Kołłątaja, kielce Biuro Nieruchomości Terra Home ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Solidarności

Nowy Folwark,Kielce

690 000 zł56 m² 12 367,80 zł/m²

 

Piętro:13/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż oferuję cesję praw wynikających z umowy deweloperskiej dotyczącej lokalu mieszkalnego zlokalizowanego w nowo powstającej inwestycji przy Alei Solidarności w Kielcach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nowowiejska

Sady,Kielce

445 000 zł58 m² 7 646,05 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1973

Nowa oferta tylko U nas Biuro Nieruchomości Oakestate prezentuje przestronne mieszkanie w Kielcach przy ul. Nowowiejskiej, na osiedlu Sady. To propozycja idealna dla rodziny, pary lub inwestora,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Warszawska

Bocianek,Kielce

799 000 zł62 m² 12 975 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mam przyjemność zaprezentować komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,58 m2 w nowoczesnej inwestycji Parkowe Wzgórze Bocianek zlokalizowanej przy ul. Warszawskiej. Dlaczego warto?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowowiejska

Sady,Kielce

450 000 zł50 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Tylko U nas! Na sprzedaż bardzo atrakcyjne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 50m2 zlokalizowane na 1-piętrze z windą na os.Sady. Mieszkanie środkowe, ciepłe i słoneczne, okna pcv.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kielce

Centrum,Kielce

490 000 zł66 m² 7 379,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Do sprzedania rodzinne mieszkanie zlokalizowane na 4 piętrze w budynku 4 piętrowym z 1995 roku przy ul Ściegiennego w Kielcach. Mieszkanie składa się z salonu z którego jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kielce

Centrum,Kielce

649 000 zł86 m² 7 546,51 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Mam przyjemność zaprezentować kameralne apartamenty w stanie deweloperskim o powierzchni 86 m2, zlokalizowane na osiedlu Akacjowy Zakątek, na obrzeżach Kielc (tylko 10 min do centrum).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Szydłówek Górny

Bocianek,Kielce

499 000 zł50 m² 9 980 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż nieruchomość 2-pokoje o powierzchni 49m2 w nowym budownictwie, kameralny blok 2-piętrowy, mieszkanie usytuowane na wyższym parterze (nad garażami na poziomie 0) Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Warszawska

Sady,Kielce

475 000 zł61 m² 7 786,89 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Tylko U nas! Na sprzedaż bardzo atrakcyjne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 60m2 zlokalizowana na 9-piętrze w wieżowcu 10-piętrowym z windą na os.Sady, tuż obok Politechniki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Seminaryjska

Centrum,Kielce

1 250 zł30 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Proponujemy do wynajęcia mieszkanie położone na 1 piętrze budynku usytuowanego w centrum Kielc przy ul. Seminaryjskiej. Powierzchnia 30 m2 obejmuje 1 pokój, dużą jasną kuchnię, przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kielce

Kielce,świętokrzyskie

469 000 zł71 m² 6 605,63 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe zlokalizowane w centrum miasta. Mieszkanie składa się z: - 3 dużych pokoi - oddzielnej widnej kuchni - łazienki - przedpokoju Mieszkanie widne 3-stronne. Jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Okrzei

Centrum,Kielce

295 000 zł45 m² 6 555,56 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 45m2 składające się z 2-pokoi (niezależnych i nieprzechodnich) zlokalizowane na 3-piętrze -ostatnim w budynku w Dolinie Silnicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Na Stoku

Na Stoku,Kielce

509 000 zł63 m² 8 079,37 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Scyzoryk nieruchomości prezentuje : Mieszkanie do wejścia balkon, piwnica, spokojna okolica Na sprzedaż oferujemy 3 pokojowe przestronne mieszkanie o pow. 63 m2 znajdujące się na 1 piętrze niskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kielce

Centrum,Kielce

320 000 zł36 m² 9 014,08 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w centrum. Na metraż mieszkania składa się: - salon z wyjściem na balkon - sypialnia - oddzielna kuchnia - łazienka z wc - przedpokój Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Kielce

Sady,Kielce

245 000 zł27 m² 9 176,03 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Tylko w Biurze best lokum Nieruchomości Sprzedam mieszkanie jednopokojowe na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku w centrum Kielc Mam do zaoferowania przyjemne i wygodne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kielce

Szydłówek,Kielce

559 000 zł59 m² 9 490,66 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje ofertę sprzedaży lub zamiany Komfortowego 3 pokojowego mieszkania, po generalnym remoncie. Doskonała lokalizacja dla rodziny lub pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wielkopolska

Kochanowskiego,Kielce

459 000 zł52 m² 8 826,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się ofertą sprzedaży trzypokojowego mieszkania. Mieszkanie położone jest w cichej i spokojnej okolicy z niską zabudową, otoczone zielenią i pełną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Na Stoku,Kielce

680 000 zł57 m² 11 957,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Czy wyobrażasz sobie poranną kawę na tarasie z widokiem na zieleń? A co, jeśli po pracy możesz usiąść z książką, zrelaksować się w ciszy lub zaprosić przyjaciół na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Czarnów,Kielce

269 000 zł37 m² 7 309,78 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe, 269 000 zł 1-piętro, blisko Centrum, ul. Jagiellońska Prezentujemy Państwu na sprzedaż przestronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Centrum,Kielce

2 500 zł74 m² 33,78 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia mieszkanie, lokal biurowy o powierzchni 74 m , znajdujący się na 1. piętrze kamienicy w Kielcach. Lokal jest idealny do: prowadzenia działalności biurowej, usługowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Warszawska

Szydłówek,Kielce

290 000 zł36 m² 8 055,56 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Rezerwacja tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe, ul. Warszawska 2 oddzielne pokoje, oddzielna kuchnia Prezentujemy Państwu na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Świętokrzyskie,Kielce

400 000 zł60 m² 6 672,23 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 59,95 m osiedle Świętokrzyskie, ul. Jeziorańskiego Biuro Nieruchomości ckdom Mam przyjemność zaprezentować funkcjonalne i przestronne mieszkanie o powierzchni 59,95 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Galenowa

Podkarczówka,Kielce

449 000 zł55 m² 8 120,82 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3-pokojowe mieszkanie na Podkarczówce doskonała lokalizacja, komfort i funkcjonalność! Biuro Nieruchomości Terra Home prezentuje Państwu czyste, zadbane mieszkanie o powierzchni 55,29 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Plater

Barwinek,Kielce

2 700 zł63 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność - tylko U nas! Biuro Nieruchomości Oakestate ma przyjemność przedstawić ofertę mieszkania na wynajem na wynajem mieszkanie 3 pokojowe, 63m2 z balkonem 3 piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Orkana

Uroczysko,Kielce

349 000 zł55 m² 6 345,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 55m2 na 4-piętrze w bloku na os.Uroczysko nad Zalewem Kieleckim. Mieszkanie środkowe, ciepłe i słoneczne, okna pcv.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Chęcińska

Centrum,Kielce

1 400 zł27 m² 51,85 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Oferuje na wynajem kawalerkę ulica Chęcińska Doskonała lokalizacja, wolne od zaraz. Oferujemy Państwu na wynajem dostępne od zaraz 1 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sandomierska

Nowy Folwark,Kielce

360 000 zł41 m² 8 834,36 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Dwupokojowe mieszkanie po generalnym remoncie ksm, ul. Sandomierska 40,75 m Na sprzedaż wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 40,75 m, zlokalizowane na 9. piętrze w zadbanym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Klonowa

Uroczysko,Kielce

593 000 zł59 m² 9 983,16 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje ofertę sprzedaży lub zamiany Komfortowe 3 pokojowe mieszkanie, po generalnym remoncie. Doskonała lokalizacja dla rodziny lub pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Paska

Kochanowskiego,Kielce

1 300 zł40 m² 32,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas! 2-pokojowe mieszkanie Z oddzielną kuchnią I balkonem (loggia) Lokalizacja: ul. Paska (os. Kochanowskiego) - naprzeciwko osiedla Barwinek, w spokojnej, zielonej okolicy,.