dowolna

Mieszkania w centrum Kielce - Oferty sprzedaży i najmu

614 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

614 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Galenowa

Podkarczówka,Kielce

444 000 zł54 m² 8 231,37 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Tylko w homelia Nieruchomości: na sprzedaż mieszkanie o pow. 54 m2 na osiedlu Podkarczówka, przy ul. Galenowej 3. Mieszkanie składa się z: pokój z balkonem (loggia) pokój łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, al. Solidarności

Kochanowskiego,Kielce

629 800 zł76 m² 8 297,76 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Oferta deweloperska brak podatku pcc M1 Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o pow. 75,90 m2 Lokal składa się z - salonu połączonego z kuchnią - 3 sypialni - łazienki - oddzielnego wc -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Karczówka,Kielce

655 500 zł57 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 3 pokojowe nowoczesne mieszkanie z ogródkiem | Kielce, ul. Podklasztorna Lokalizacja: ul. Podklasztorna Budynek 1, lokal 1 (parter) Powierzchnia mieszkania: 56,99 m Cena za m : 11.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wojewódzka

Kielce,świętokrzyskie

349 000 zł50 m² 6 980 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Mieszkanie o powierzchni 50 m kw. składające się z 2 niezależnych pokoi, kuchni widnej, łazienki wc razem i przedpokoju. Usytuowane jest na 3 piętrze 4 piętrowego bloku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żeromskiego

Centrum,Kielce

399 000 zł50 m² 7 980 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1909

Tylko w homelia Nieruchomości: na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie na 2 piętrze kamienicy przy ul. Żeromskiego 23 w Kielcach. Układ pomieszczeń: pokój z balkonem pokój z antresolą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Orkana

Uroczysko,Kielce

1 000 zł44 m² 22,73 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę przytulne 2-pokojowe z oddzielną kuchnią i balkonem na osiedlu Uroczysko. Wielką zaletą jest bardzo dobra komunikacja z centrum Kielc oraz z większością części miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dolomitowa

Podkarczówka,Kielce

400 000 zł42 m² 9 510,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Przedstawiam Państwu przestronne 2-pokojowe mieszkanie, w bardzo atrakcyjnej lokalizacji na Podkarczówce. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w bloku czteropiętrowym i oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grochowa

Czarnów,Kielce

360 000 zł37 m² 9 625,67 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,4 m2 zlokalizowane na osiedlu Czarnów, w pobliżu centrum Kielc. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 10 piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wielkopole,Kielce

429 000 zł64 m² 6 682,24 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1969

Biuro nieruchomości Terra Home posiada na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie ul. Bohaterów Warszawy, os. Ksm, kielce Lokalizacja: ul. Bohaterów Warszawy, osiedle ksmpowierzchnia: 64,2 mpiętro: 3 z 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słoneczna

Jagiellońskie,Kielce

429 000 zł48 m² 8 956,16 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni mieszkalnej 47,90 m z piwnicą o powierzchni 8,19m , położone na pierwszym piętrze 4-piętrowego bloku przy ul. Słonecznej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Tektoniczna

Ślichowice,Kielce

890 000 zł96 m² 9 290,19 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż - dwupoziomowe mieszkanie 95,8 m - Kielce, ul. Tektoniczna, os. Ślichowice Cena: 890 000 zł Przedstawiam wyjątkową ofertę sprzedaży przestronnego, dwupoziomowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sandomierska

Sandomierskie,Kielce

559 000 zł55 m² 10 200,70 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Nowa niższa cena biuro nieruchomości premium apartment prezentuje : przestronne mieszkanie, blisko centrum miasta, na osiedlu ksm, ul. Sandomierska. Mieszkanie składa się z: 2 osobnych pokoi salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Świętokrzyskie,Kielce

479 000 zł64 m² 7 432,12 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

W ofercie sprzedaży mieszkanie na jeziorańskiego na zorganizowanym osiedlu świętokrzyskim w Kielcach. Cena podlega negocjacji! Nieruchomość lokalowa o powierzchni użytkowej 59,90 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kielce

Uroczysko,Kielce

595 000 zł60 m² 9 983,22 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje ofertę sprzedaży lub zamiany Komfortowe 3 pokojowe mieszkanie, po generalnym remoncie. Doskonała lokalizacja dla rodziny lub pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nowowiejska

Świętokrzyskie,Kielce

520 000 zł59 m² 8 875,23 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Ul. Nowowiejska, os. Sady jedno z tych miejsc w Kielcach, gdzie miasto oddycha wolniej. To tu, wśród rozległych terenów zielonych, z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szydłówek Górny

Szydłówek,Kielce

2 500 zł48 m² 52,08 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Kielce Szydłówek Górny 12C 2-pokojowe mieszkanie z balkonem i miejscem w garażu w bryle budynku Do wynajęcia wygodne i funkcjonalne mieszkanie położone w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jagiellońska

Czarnów,Kielce

1 350 zł29 m² 13,80 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę przytulną kawalerkę 29 m. (parter) mieszczącą się na ul. Jagiellońskiej.Mieszkanie składa się z przestronnego pokoju, kuchni, łazienki i przedpokoju.W pełni umeblowane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kielce

Sady,Kielce

349 000 zł46 m² 7 554,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje przytulne 2- pokojowe mieszkanie idealne dla pary bądź inwestora Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pomorska

Kielce,świętokrzyskie

439 000 zł48 m² 9 107,88 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Wymarzone mieszkanie na ul. Pomorskiej idealne miejsce, by stworzyć swój azyl Zamknij oczy i wyobraź sobie poranek, kiedy wychodzisz na balkon z kubkiem aromatycznej kawy w ręku. Słońce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Staffa

Bocianek,Kielce

399 000 zł42 m² 9 614,46 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe 41,5 m - Kielce, os. Bocianek, ul. Staffa - parter z balkonem! Na sprzedaż funkcjonalne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 41,5 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zagnańska

Centrum,Kielce

736 200 zł61 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż 3-pokojowe, przestronne, jasne i zadbane mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji w centrum Kielc. Lokal znajduje się na 1. piętrze w nowoczesnym 5-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Andersa

Ostra Górka,Kielce

859 000 zł72 m² 11 982,20 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 71,69 m2 zlokalizowane na terenie nowoczesnego osiedla Bella Vista. Mieszkanie wykończone w standardzie premium, gotowe do zamieszkania od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. Szajnowicza-Iwanowa

Ślichowice,Kielce

871 740 zł75 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Jeśli zainteresował Państwa tytuł ogłoszenia to z pewnością macie pilną potrzebę powiększenia swojego gniazdka o co najmniej jeden pokój, oraz szukacie w Kielcach mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kolberga

Czarnów,Kielce

900 000 zł64 m² 14 146,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Tylko U nas wymarzone miejsce na twoje mieszkanie premium apartment Biuro Nieruchomości prezentuje na sprzedaż przestronne i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 63,62 m , wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Weroniki

Herby,Kielce

325 000 zł46 m² 7 142,86 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

***tylko U nas*** Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45,5 m , zlokalizowane w zaledwie 2 minuty od ścisłego centrum miasta przy ulicy Św. Weroniki Mieszkanie jest do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Astronautów

Wielkopole,Kielce

2 400 zł35 m² 68,57 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości oakestate prezentuje ofertę wynajmu świeżo wyremontowanego, 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 35 m , zlokalizowanego przy ul. Astronautów 3a w Kielcach. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Paderewskiego

Centrum,Kielce

429 000 zł56 m² 7 660,71 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1958

Mieszkanie 3-pokojowe, zlokalizowane przy ul. Paderewskiego w ścisłym Centrum Kielc, mieszkanie ciepłe i słoneczne, położone na 3 piętrze w kamienicy zabezpieczonej domofonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyspiańskiego

Bocianek,Kielce

474 000 zł48 m² 9 916,32 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Tylko u nas! Biuro Nieruchomości twoje M prezentuje ofertę sprzedaży lub zamiany Komfortowego, dwustronnego, 3 pokojowego mieszkania po generalnym remoncie Idealne dla rodziny, jak i pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szkolna

Jagiellońskie,Kielce

329 000 zł45 m² 7 311,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Tylko u nas! Biuro Nieruchomości twoje M prezentuje ofertę sprzedaży lub zamiany Ustawnego, 2 pokojowego mieszkania z możliwością wydzielenia 3 pokoi. Idealne dla rodziny jak i pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Struga

Uroczysko,Kielce

439 000 zł42 m² 10 329,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Tylko u nas! Biuro Nieruchomości twoje M prezentuje ofertę sprzedaży lub zamiany Ustawnego, dwustronnego, 2 pokojowego mieszkania po generalnym remoncie Idealne dla rodziny jak i pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Świętokrzyskie,Kielce

415 000 zł60 m² 6 922,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje ofertę sprzedaży Komfortowego 3 pokojowego mieszkanie z osobną widną kuchnią Doskonała lokalizacja dla rodziny lub pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kołłątaja

Panorama,Kielce

598 900 zł58 m² 10 313,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Atrakcyjny gotowy do wprowadzenia apartament z 2011, znajdujący się w doskonałej do zamieszkania i poszukiwanej lokalizacji -oś Panorama, ul Kołłątaja. W bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piekoszowska

Kielce,świętokrzyskie

1 400 zł43 m² 32,56 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia: dwupokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze w Kielcach Lokalizacja: ul. Piekoszowska 53, kielce Powierzchnia: 43 m Opis mieszkania: pierwszy pokój: umeblowany w kanapę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Centrum,Kielce

469 000 zł43 m² 10 907 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Oakestate prezentuje na sprzedaż przytulne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43 m , położone na 3. piętrze kamienicy przy ul. Plac Wolności w samym sercu Kielc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Wojska Polskiego

Wietrznia,Kielce

644 000 zł68 m² 9 498,53 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mam przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 67,80 m2 zlokalizowane na terenie nowoczesnego osiedla Bella Vista. Układ: - salon z aneksem kuchennym - sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kolberga

Czarnów,Kielce

470 000 zł48 m² 9 736,90 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do obejrzenia przestronnego i nowoczesnego mieszkania o powierzchni 48,27 m . Lokal znajduje się w stanie deweloperskim, co daje przyszłemu właścicielowi pełną swobodę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kielce

Kielce,świętokrzyskie

399 739 zł63 m² 6 335 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Idealane mieszkanie inwestycyjne! roi 10-12%! uwaga - trwa remont nieruchomości! obecnie przepropwadzany jest remont klatek schodowych, następnie będzie wykonany remont elewacji oraz dachu Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Leszczyńska

Wielkopole,Kielce

736 000 zł63 m² 11 690 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Biuro nieruchomości twoje M Oferuje Mieszkanie w Apartamentowcu 3 pokojowe z dużym tarasem w bloku z 2014 roku! Idealne mieszkanie dla rodziny lub pod inwestycje. Oferujemy Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Klonowa

Uroczysko,Kielce

685 000 zł69 m² 9 985,42 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Biuro Nieruchomości Oakestate ma przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży gotowego do zamieszkania, w pełni umeblowanego mieszkania zlokalizowanego na zielonym.