dowolna

Mieszkania w centrum Kielce - Oferty sprzedaży i najmu

614 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

614 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grunwaldzka

Kielce,świętokrzyskie

380 000 zł43 m² 8 880,58 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż: przytulne, wykończone mieszkanie z klimatem ul. Grunwaldzka, kielce Atrakcyjne, komfortowe mieszkanie o powierzchni 42,79 m, położone na 5. piętrze w zadbanym, monitorowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piłsudskiego

Na Stoku,Kielce

1 750 zł40 m² 44,15 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta na wyłączność - tylko U nas! Opiekun oferty -> tel. NA wynajem mieszkanie dwupokojowe Z balkonem o powierzchni użytkowej 39,64m2 w stanie bardzo dobrym, po remoncie kilka lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Klonowa

Kielce,świętokrzyskie

415 250 zł33 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Promocja! Skorzystaj z wyjątkowej promocji Mikołajkowej > rabat 500 zł /M2 od ceny oferowanej Mieszkanie B41 - Komunikacja 5,85 m2 - Salon + Aneks 21,83 m2 - Łazienka 5,54 m2 Razem : 33,22 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kielce

Kielce,świętokrzyskie

325 518 zł49 m² 6 650 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Uwaga - trwa remont budynku! obecnie przepropwadzany jest remont klatek schodowych, następnie będzie wykonany remont elewacji oraz dachu Mieszkanie w doskonałej lokalizacji - idealne centrum miasta -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Klonowa

Kielce,świętokrzyskie

279 000 zł25 m² 11 032 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferta deweloperska brak podatku pcc Mieszkanie składa się - Komunikacja - Salon z aneksem kuchennym - Łazienka z wc razem : 25,29 m2 Dodatkowo : - Balkon i ogródek Szczegółowe parametry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kochanowskiego,Kielce

619 000 zł47 m² 13 170,20 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Sprzedam dwupokojowe mieszkanie 46,24m2 w inwestycji parkowe wzgórze na Bocianku przy ul. Warszawskiej. Rok budowy 2024r. Brak podatku pcc! - oszczędność ponad 12.000zł! MIESZKANIE.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ćwiklińskiej

Słoneczne Wzgórze,Kielce

399 900 zł40 m² 9 997,50 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie - Osiedle Słoneczne Wzgórze, kielce Cena: 399 900 zł - do negocjacji Powierzchnia: 39,6 m + piwnica Piętro: 2 z 9 | Blok z windą Opis nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Klonowa

Kielce,świętokrzyskie

572 900 zł53 m² 10 809,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferujemy do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w nowej inwestycji przy ulicy Klonowej w Kielcach. Dla zapracowanych możliwość wykończenia apartamentu pod klucz przy współpracy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Kielce

Kielce,świętokrzyskie

800 000 zł86 m² 9 273,21 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Prestiżowy apartament 86,27 m w samym sercu Kielc tylko 40 m od Ratusza Idealna lokalizacja pod wynajem krótkoterminowy, kancelarię lub ekskluzywne mieszkanie. Biuro Nieruchomości Witaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Klonowa

Kielce,świętokrzyskie

469 700 zł44 m² 10 699,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta deweloperska brak podatku pcc M18 Prezentujemy do sprzedania 44 metrowy apartament, zlokalizowany w bliskiej odległości od kieleckiego Zalewu, na osiedlu Uroczysko. Inwestycja składać się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kielce

Kochanowskiego,Kielce

470 850 zł36 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nieruchomości Prezentuje na sprzedaż Wyjątkowy Apartament premium z widokiem na Góry Świętokrzyskie przy ul. Górnej 22 w Kielcach! Gotowy do zamieszkania od już! Klimatyzacja - jest!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bohaterów Warszawy

Kielce,świętokrzyskie

293 500 zł37 m² 7 847,59 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne mieszkanie, znajdujące się w doskonałej do zamieszkania lokalizacji, blisko Centrum, ksm - ul Bohaterów Warszawy. Mieszkanie gotowe do zamieszkania dla mniej wymagających osób,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sienkiewicza

Centrum,Kielce

370 000 zł43 m² 8 604,65 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

Kawalerka idealna pod inwestycję W centrum miasta! jasne I ustawne! Opiekun oferty > Luiza Kwaśniewska tel. Biuro Nieruchomości oakestate ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wojska Polskiego

Kielce,świętokrzyskie

669 900 zł71 m² 9 431,23 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Rok budowy: 2024 Winda: nie Rodzaj zabudowy: szeregowiec Materiał budynku: cegła Bezpieczeństwo: teren zamknięty Zabezpieczenia: domofon / wideofon Media: telewizja kablowa, internet, telefon - Nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kielce

Szydłówek,Kielce

370 000 zł45 m² 8 222,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży jasnego i przytulnego mieszkania, gotowego do zamieszkania o powierzchni 45, m. Położone na czwartym piętrze, co jest ogromnym atutem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Karczówka,Kielce

429 000 zł44 m² 9 727,89 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Promocja! - tylko do końca maja klimatyzacja gratis! oferta na wyłączność - tylko U nas! Dwupokojowe mieszkanie 44. 10m2 po generalnym remoncie pod klucz, usytuowane jest na 10 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Miła

Kielce,świętokrzyskie

738 500 zł70 m² 10 496 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Gotowe do wykończenia: - nowoczesny i przestronny Apartament 70,36 m2 z tarasem ok 15 m2, stan deweloperski; - wyposażony w ogrzewanie podłogowe i klimatyzację, drzwi antywłamaniowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kielce

Kielce,świętokrzyskie

549 888 zł47 m² 11 699,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Atrakcyjne, nowe mieszkanie w inwestycji z 2025 r., położone na nowym osiedlu w sąsiedztwie Decathlonu z szybkim dojazdem do centrum i tras wylotowych z miasta. Lokal gotowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żeromskiego

Centrum,Kielce

285 000 zł38 m² 7 547,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Biuro Nieruchomości Terra Home prezentuje: dwupokojowe mieszkanie z widną kuchnią w centrum Kielc. Nieruchomość o powierzchni 37,76 m, położona na 1 piętrze w czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Barwinek

Barwinek,Kielce

320 000 zł33 m² 9 595,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1982

Biuro Pośrednictwa Nieruchomości estate expert oferuje Słoneczną Kawalerkę na Barwinku Idealną na Start lub Inwestycję! Szukasz swojego pierwszego mieszkania lub inteligentnej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Śniadeckich

Centrum,Kielce

1 093 000 zł89 m² 12 285 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Oferta bez prowizji od kupującego! Mam przyjemność zaprezentować Państwu do sprzedaży piękne, duże, rozkładowe mieszkanie, usytuowane w dwupiętrowym, kameralnym budynku "villa Calma",.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zagórska

Centrum,Kielce

437 000 zł51 m² 8 568,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bardzo atrakcyjna oferta! Nieruchomośc generująca dochód od momentu zakupu! Mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży dwóch mieszkań w Centrum Kielc, przy ulicy Zagórskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Seminaryjska

Centrum,Kielce

368 000 zł48 m² 7 666,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaz : 2-pokojowe mieszkanie w ścisłym centrum Kielc przy ul. Seminaryjskiej Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaz y 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 48.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Klonowa

Szydłówek,Kielce

364 000 zł48 m² 7 583,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o funkcjonalnym układzie, położone na II piętrze w kameralnym, dwupiętrowym bloku z cegły przy ul. Klonowej w Kielcach. Budynek po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Modrzewiowa

Szydłówek,Kielce

488 000 zł48 m² 10 209,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

Na sprzedaż nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,8m2, usytuowane na pierwszym piętrze w niskim bloku przy ul. Modrzewiowej w Kielcach. To idealna propozycja zarówno dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Centrum,Kielce

2 400 zł50 m² 48 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta bez prowizji od najemcy! Posiadam do wynajęcia słoneczne mieszkanie, usytuowane na trzecim piętrze w budynku zlokalizowanym w samym Centrum miasta, przy ulicy Paderewskiego. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Daleka

Wielkopole,Kielce

469 000 zł59 m² 7 955,89 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Premium apartment Biuro Nieruchomości: prezentuje na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 58,95 m2 usytuowane na wysokim parterze w 4 piętrowym bloku na osiedlu ksm, przy ul. Dalekiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Okrzei

Głęboczka,Kielce

2 600 zł60 m² 43,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia eleganckie, przestronne 2 pokojowe mieszkanie. Mieszkanie utrzymane w nowoczesnej aranżacji, o wysokim standardzie wykończenia. Powierzchnia 60 mkw, III piętro w budynku III.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Kielce

Centrum,Kielce

2 500 zł36 m² 69,44 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Posiadam w ofercie do wynajęcia klimatyczne i komfortowo urządzone mieszkanie o powierzchni 36 m 2 , usytuowane na piątym piętrze w nowym prestiżowym budynku, zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bodzentyńska

Centrum,Kielce

359 000 zł29 m² 12 219,20 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

NA sprzedaż kawalerka W samym centrum miasta premium apartment Biuro Nieruchomości prezentuje na sprzedaż kawalerkę o pow. 29,38 m2 w samym centrum Kielc przy ul. Bodzentyńskiej, kilka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dewońska

Ślichowice,Kielce

335 000 zł36 m² 9 354,93 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Tylko U nas - oferta na wyłączność - tylko U nas! sprzedam mieszkanie 36m2! piwnica dodatkowo aż 7m2! balkon 4m2! bardzo przestronne 2 pokojowe mieszkanie na ślichowicach! nie wymaga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Klonowa

Szydłówek,Kielce

499 000 zł42 m² 11 881 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z garderobą i balkonem w inwestycji Park Klonowy przy ul. Klonowej w Kielcach. Lokal znajduje się na 3. (ostatnim) piętrze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słoneczna

Kielce,świętokrzyskie

309 000 zł40 m² 7 725 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszamy do wyjątkowej oferty mieszkania przy ul. Słonecznej w Kielcach, które dzięki przemyślanemu remontowi może stać się przestronnym i funkcjonalnym lokum. Obecna powierzchnia 40.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kujawska

Wielkopole,Kielce

472 000 zł46 m² 10 328,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowa oferta! stan deweloperski premium apartment Biuro Nieruchomości prezentuje na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim przy ul. Kujawskiej na osiedlu ksm w Kielcach. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Paderewskiego

Centrum,Kielce

1 600 zł56 m² 29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mam przyjemność zaprezentować na wynajem mieszkanie położone na 3 piętrze przy ul. Paderewskiego w ścisłym Centrum Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 56m2 Mieszkanie ciepłe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Kwarciana

Barwinek,Kielce

1 700 zł25 m² 66,72 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na wynajem 25,48m2 na ul Kwarcianej. Nowe Budownictw z 2015 roku. W skład nieruchomości wchodzi: - duży pokój połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bąkowa

Pod Telegrafem,Kielce

552 000 zł47 m² 11 657,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Oferta na wyłączność - tylko U nas! na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe 47m2! nowe budownictwo Z 2020r.! garderoba! duży balkon! wyposażne I urządzone pod klucz! wysoki standard!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żeromskiego

Centrum,Kielce

290 000 zł38 m² 7 323,23 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 39,60 m usytuowane na pierwszym piętrze w bloku przy ulicy Żeromskiego. W skład mieszkania wchodzą: - salon - sypialnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marszałkowska

Sady,Kielce

418 000 zł39 m² 10 609,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko u nas! Biuro Nieruchomości Własny Kąt oferuje Mieszkanie po remoncie 2 pokojowe Salon z Aneksem Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe z oddzielną garderobą o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Zagórska Południe,Kielce

429 000 zł44 m² 9 727,89 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Promocja! - tylko do końca czerwca klimatyzacja gratis! oferta na wyłączność - tylko U nas! Dwupokojowe mieszkanie 44. 10 m2 po generalnym remoncie pod klucz, usytuowane jest na 10 piętrze.