dowolna

Mieszkania w nowym bloku Kielce - Oferty sprzedaży lub najmu

543 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

543 ogłoszenia

Rynek pierwotny

768 000 zł59,10 m² 12 994,92 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Scyzoryk nieruchomości prezentuje: na sprzedaż kameralny apartament zlokalizowany na osiedlu Baranówek w ul. Obrońców Westerplatte Kielcach, przygotowane Pod Klucz i objęte gwarancją na.

Szczegóły ogłoszenia

462 468 zł45,34 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne osiedle gemini G-7 - segment A gemini G-7 to nowa inwestycja renomowanego dewelopera, zlokalizowana przy ul. Górnej 7. Projekt obejmuje dwa nowoczesne segmenty (a i B) o wysokości.

Szczegóły ogłoszenia

554 490 zł54,90 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Klonowy zakątek / nowa inwestycja / Inwestycja `klonowy Zakątek` zlokalizowana jest przy ulicy Klonowej w Kielcach. Projekt obejmuje łącznie 47 mieszkań na 5 kondygnacjach o powierzchniach od.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem Kielce

Kielce,świętokrzyskie

380 000 zł39,68 m² 9 576,61 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 39,68 m usytuowane na parterze 4 piętrowego bloku z 2024 roku. Osiedle Widok to nowa inwestycja zlokalizowana na północy.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

436 760 zł35,80 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 35,80 mkw usytuowane na VIII piętrze w trzecim etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 1.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

705 000 zł68 m² 10 367,65 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 4 pokojowe o powierzchni 68 m2 mieszkanie zaprojektowane przez projektanta wnętrz i wykończone pod klucz przez doświadczoną, renomowaną firmę "gotowe do Zamieszkania". Całość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

772 560 zł64,38 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

| nowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 64,38m2 (powierzchnia po podłodze 75,05m2) z dwoma tarasami o łącznej powierzchni 24,80 m2, dostępne na III piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z garażem, ul. Pawia

Kielce,świętokrzyskie

497 772 zł46,09 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta deweloperska brak podatku pcc szczegółowe parametry mieszkania W kolekcji zdjęć Przedstawiamy Państwu nową inwestycję powstającą w Kielcach w niewielkiej odległości od.

Szczegóły ogłoszenia

1 972 000 zł136 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2019

Szukasz przestrzeni, światła i czegoś naprawdę nietuzinkowego? To mieszkanie spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających. Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

579 500 zł48,29 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 48,29 m znajduje się na trzecim piętrze w ośmiopiętrowym budynku developerskim, oferującym atrakcyjny widok na Telegraf. Idealne dla pary lub jako.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 45 mkw położone w Kielcach ul. Kazimierza Wielkiego, os. Gwarków. Mieszkanie położone na na II piętrze w budynku III piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

641 410 zł65,45 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

1 150 zł17 m² 67,65 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do Wynajęcia funkcjonalna mała kawalerka mieszcząca się na ul. Zagnańskiej od strony Centrum miasta. Mieszkanie w nowszym budownictwie o powierzchni około 17,00 m2 , usytuowane na niskim.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł71,98 m² 12 489,58 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe z tarasem i widokiem na Telegraf - Bella Vista, kielce Biuro Nieruchomości oakestate ma przyjemność przedstawić Państwu wyjątkową ofertę, która spełni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

658 440 zł55,80 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

| na sprzedaż 3 - pokojowe mieszkanie o pow. 55,80 m2 dostępne na II piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej na osiedlu ksm przy Alei Solidarności oraz ul. Górnej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Langiewicza

Kielce,świętokrzyskie

2 300 zł40,83 m² 56,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| mieszkanie wolne od 01.06.2026. Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie, o powierzchni 40,83 m2, zlokalizowane na drugim piętrze, w 3-piętrowym budynku z 2021 r., na osiedlu Psie Górki.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł65,80 m² 11 398,18 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Kup mieszkanie I zyskaj Z `pakietem korzyści! `zielone Wzgórza` to inwestycja tworzona specjalnie dla ludzi pragnących harmonii i spokoju, w mieście a zarazem w klimacie.

Szczegóły ogłoszenia

755 370 zł59,45 m² 12 705,97 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

| na sprzedaż nowe 3-pokojowe mieszkanie, częściowo wykończone , z dużym balkonem, zlokalizowane na 6 piętrze apartamentowca w centrum Kielc, przy ul. Romualda. Mieszkanie bardzo widne,.

Szczegóły ogłoszenia

444 796 zł36,76 m² 12 100 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

376 980 zł36,60 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

506 550 zł46,05 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł55,70 m² 9 497,31 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż: mieszkanie 55,47 m wysoki standard Kielce Herby Na sprzedaż komfortowe, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 55,47 m , położone w jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

367 800 zł30,65 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

750 060 zł69,45 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta deweloperska brak podatku pcc szczegółowe parametry mieszkania W kolekcji zdjęć Przedstawiamy Państwu nową inwestycję -nowoczesny, kameralny budynek mieszkalny ,zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

913 320 zł76,11 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

| nowe, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 76,11 m2 z tarasem o powierzchni 11,79 m2, dostępne na II piętrze w budynku przy ul. Karskiego, na osiedlu Pod Telegrafem. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

408 320 zł37,12 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 37,12 mkw usytuowane na II piętrze w trzecim etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 1.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł48 m² 45,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości oakestate prezentuje ofertę wynajmu przestronne , 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 48m , zlokalizowanego przy ul. Okrzei 66 w Kielcach. Lokal znajduje się na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

320 430 zł29,13 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Klonowy zakątek / nowa inwestycja / Inwestycja `klonowy Zakątek` zlokalizowana jest przy ulicy Klonowej w Kielcach. Projekt obejmuje łącznie 47mieszkań na 5kondygnacjach o powierzchniach od 27.

Szczegóły ogłoszenia

416 871 zł35,63 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł30,52 m² 58,98 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowa kawalerka w Kielcach przy ulicy Lecha Kaczyńskiego, zlokalizowana na 2 piętrze w bloku z windą. Mieszkanie jasne i przestronne składające się z : -.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł38 m² 8 289,47 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Scyzoryk nieruchomości prezentuje : Na sprzedaż 1- pokojowe mieszkanie na ul. Częstochowskie j osiedle Herby. Mieszkanie znajduje się na I piętrze. w II piętrowym kameralnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

615 230 zł65,45 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

614 040 zł51,17 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

| na sprzedaż nowe, 2-pokojowe mieszkanie o pow. 51,17 m2, zlokalizowane na 1 piętrze w 8-piętrowym, nowoczesnym apartamentowcu z 2023 roku, przy ul. Romualda, na os. Ksm. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

638 000 zł51,74 m² 12 330,89 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Tylko U nas W ofercie unikalne mieszkanie o powierzchni użytkowej 51,74 m2 z widokiem na Karczówkę. Nasza nieruchomość znajduję się na starannie zaprojektowanym osiedlu domów.

Szczegóły ogłoszenia

881 820 zł81,65 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 81,65 mkw usytuowane na X piętrze w III etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 3.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

757 380 zł58,26 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

| nowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,26 m2 usytuowane na I piętrze nowego, kameralnego, trzypiętrowego budynku zlokalizowanego w dzielnicy Baranówek w sąsiedztwie lasu.

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł53,01 m² 16 223,35 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Ckdom prezentuje apartament Premium z ogrodem Apartamenty Stadion ul. Żółkiewskiego Kielce 53,01 m Biuro Nieruchomości ckdom ma przyjemność zaprezentować elegancki apartament wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

457 934 zł45,34 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

325 962 zł27,86 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkanie W stanie deweloperskim odbiór IV kwartał 2027! lokalizacja Mieszkanie znajduje się w jednej z najlepszych lokalizacji w Kielcach. Bliskość Politechniki.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł43 m² 46,51 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie w apartamentowcu na piątym piętrze, przy ulicy Ściegiennego w Kielcach. Na powierzchnię 43 m2 składa się: salon połączony z kuchnią, sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

612 915 zł42,26 m² 14 503,43 zł/m²

 

Piętro:14/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

| na sprzedaż 2-pokojowy apartament o pow. 42,26 m2 , z tarasem, usytuowany na 14 piętrze nowego apartamentowca sky trust przy Alei Solidarności w Kielcach. Oferowane mieszkanie.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij