dowolna

Mieszkania w spokojnej dzielnicy Kielce - Sprzedaż i wynajem

329 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

329 ogłoszeń

345 000 zł53 m² 6 509,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni około 53 m2 zlokalizowane na IV piętrze w IV piętrowym budynku przy ul. Konarskiego w Kielcach (os. Ksm). Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

341 320 zł29,68 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zadzwoń i zapytaj o atrakcyjne rabaty dla pierwszych klientów! Na sprzedaż nowe 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na I piętrze w nowo budowanej inwestycji zlokalizowanej zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

535 000 zł76,10 m² 7 030,22 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Oferta deweloperska, bez podatku pcc (oszczędzasz ponad 11 000 zł) Inwestycja już w trakcie odbiorów. Mieszkania dostępne od ręki. Przykładowe mieszkanie: mieszkanie o powierzchni 76,1 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł48 m² 27,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m2 zlokalizowane na IV piętrze w budynku z windą. Mieszkanie składa się z sypialni, łazienki razem z wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

380 000 zł39,16 m² 9 703,78 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,16 m2 zlokalizowane na III piętrze w budynku z windą na osiedlu Na Stoku. Mieszkanie składa się z salonu z wyjściem na duży.

Szczegóły ogłoszenia

326 170 zł25,09 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Zadzwoń i zapytaj o atrakcyjne rabaty dla pierwszych klientów! Na sprzedaż nowe 1 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na parterze w nowo budowanej inwestycji zlokalizowanej zaledwie 1,2 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

739 800 zł53,94 m² 13 715,24 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bez pcc 3 pokoje 53,94 m Kielczanka narożny balkon garaż Na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,94 m , położone na 6 piętrze nowoczesnego budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł44,64 m² 7 818,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje ofertę sprzedaży Komfortowego 2 pokojowego mieszkanie z osobną widną kuchnią Doskonała lokalizacja dla rodziny lub pod wynajem - ul.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł41,40 m² 6 739,13 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje ofertę sprzedaży przestronnego 2-pokojowego mieszkania. Doskonała lokalizacja dla rodziny lub pod wynajem Prezentujemy Państwu na sprzedaż 2.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł51,16 m² 7 799,06 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

| na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie o powierzchni 51,16 m , usytuowane na 3 piętrze kameralnego, 4-piętrowego bloku przy ul. Południowej, na zielonym Osiedlu Jagiellońskim.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł46 m² 9 760,87 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Tylko u nas! Biuro Nieruchomości twoje M prezentuje ofertę sprzedaży lub zamiany 3 pokojowego mieszkania z widokiem na park, po generalnym remoncie. Doskonała lokalizacja Kielc - os. Ksm.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł56,70 m² 7 918,87 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie po remoncie balkon loggia, bez piecyka gazowego Prezentujemy Państwu na sprzedaż przestronne, dwustronne, 3.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł46 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Tylko u nas! Biuro Nieruchomości twoje M prezentuje ofertę sprzedaży 2 pokojowego mieszkania z widokiem na park Doskonała lokalizacja Kielc - os. Ksm ulica Chopina Na sprzedaż przestronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

739 800 zł54 m² 13 700 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż elegancki apartament wykończony pod klucz gotowy do zamieszkania! Dzielnica Kielczanka Apartament o powierzchni 54 m składa się z przestronnego salonu z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

658 440 zł55,80 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

| na sprzedaż 3 - pokojowe mieszkanie o pow. 55,80 m2 dostępne na II piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej na osiedlu ksm przy Alei Solidarności oraz ul. Górnej.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł43 m² 7 883,72 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Scyzoryk nieruchomości prezentuje: na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43 m , położone na parterze w 10-piętrowym bloku przy ul. Chęcińskiej w Kielcach. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

612 915 zł42,26 m² 14 503,43 zł/m²

 

Piętro:14/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

| na sprzedaż 2-pokojowy apartament o pow. 42,26 m2 , z tarasem, usytuowany na 14 piętrze nowego apartamentowca sky trust przy Alei Solidarności w Kielcach. Oferowane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł38,56 m² 7 780,08 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje na sprzedaż przestronne 1 pokojowe mieszkanie w bloku z 2008 roku miejsce parkingowe, komórka lokatorska, 1 piętro. Prezentujemy.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł66 m² 7 348,48 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1964

Do sprzedania mieszkanie 4 pokojowe o pow.66 m2 umiejscowione na 4-tym piętrze w czteropiętrowym bloku, przy ul.Karłowicza 7 w Kielcach. Mieszkanie składa się z: salonu z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł62,74 m² 9 324,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Biuro nieruchomości Terra Home prezentuje na sprzedaż komfortowe 2 pokojowe mieszkanie, położone na 1 piętrze w nowoczesnym bloku z 2010 roku, zlokalizowanym na spokojnej i cenionej ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł36 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie usytuowane na IX piętrze w wieżowcu przy ul. Warszawskiej na osiedlu Szydłówek w Kielcach. W skład lokalu o powierzchni 36 m2 wchodzi: salon,.

Szczegóły ogłoszenia

566 000 zł63 m² 8 984,13 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie 63 mkw z dużym balkonem Wysoki standard Oferuję na sprzedaż dwustronne-ekspozycja wschód-zachód, 3-pokojowe mieszkanie usytuowane na 3. piętrze w zadbanym,.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł38 m² 8 289,47 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Scyzoryk nieruchomości prezentuje : Na sprzedaż 1- pokojowe mieszkanie na ul. Częstochowskie j osiedle Herby. Mieszkanie znajduje się na I piętrze. w II piętrowym kameralnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł114,53 m² 7 596,26 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

| rezerwacja Na sprzedaż 4 -pokojowe mieszkanie o powierzchni 81,31 m2 położone na parterze budynku w zabudowie bliźniaczej z 2024 roku przy ul. Ostrogórskiej, w dzielnicy Ostra.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł35,50 m² 7 887,32 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Scyzoryk nieruchomości prezentuje na sprzedaż: ustawne 2-pokojowe mieszkanie na 3 piętrze w bloku z windą przy ulicy Kaczmarka w Kielcach. Mieszkanie składa się z : -salonu -sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 zł40 m² 77,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Scyzoryk Nieruchomości prezentuje: na wynajem Apartament o wysokim standardzie przy ul. IX Wieków Kielc , w samym centrum Kielc. Apartament jest w pełni wykończony i wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

209 000 zł25,49 m² 8 199,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1964

| na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o dużym potencjałem aranżacyjnym, położone przy ul. Bukowej w Kielcach. Lokalizacja: kielce, ul. Bukowa Piętro: 3/3 (ostatnie piętro) Rok budowy: 1964.

Szczegóły ogłoszenia

309 900 zł41,60 m² 7 449,52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Scyzoryk nieruchomości prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania w samym sercu Kielc! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,8 m , położone na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

464 620 zł35,74 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

| do sprzedania nowa kawalerka o pow. 35,74m2, zlokalizowana na parterze apartamentowca przy ulicy Klonowej, os. Szydłówek w Kielcach. Mieszkanie o wys. 3,6m zostało urządzone jako.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł59,95 m² 7 489,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z balkonem bez piecyka, osiedle Świętokrzyskie Prezentujemy Państwu na sprzedaż przestronne,.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł43,80 m² 50,23 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| komfortowe 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem i garażem - centrum miasta Na wynajem nowoczesne, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 43,8 m , położone na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł72,50 m² 7 710,34 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Scyzoryk Nieruchomości prezentuje: na sprzedaż: komfortowe 2-pokojowe mieszkanie 72 m w samym Rynku - ul. Mała, kielce Na sprzedaż przestronne i bardzo zadbane mieszkanie o powierzchni 72.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł37,10 m² 45,82 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o pow. 37,1 m2 , zlokalizowane na parterze bloku na osiedlu Szydłówek przy ul. Warszawskiej. Ogrzewanie miejskie, ciepła woda z piecyka gazowego. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł49 m² 30,61 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wygodny apartament w spokojnej okolicy usytuowany na I piętrze dwupiętrowego kameralnego apartamentowca na Szydłówka Górnym. Mieszkanie składa się z dwóch oddzielnych pokoi ,.

Szczegóły ogłoszenia

474 000 zł41,13 m² 11 524,43 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie na 1 piętrze os. Ślichowice w bloku z 2014 roku z dużym balkonem Prezentujemy Państwu na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem Kielce

Kielce,świętokrzyskie

578 900 zł58 m² 9 981,03 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja! bez podatku pcc Mieszkania gotowe do odbioru! Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 58 m , które łączy nowoczesny standard, świetny układ pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł49 m² 7 040,82 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Biuro Nieruchomości Terra Home prezentuje ofertę sprzedaży mieszkania 2-pokojowego o powierzchni 48,2 m, zlokalizowane na 3 piętrze w 10-piętrowym bloku z windą przy ul. Grochowej.

Szczegóły ogłoszenia

458 000 zł50,90 m² 8 998,04 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

| na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50,9 m , położone na 2 piętrze w kameralnym, 3-piętrowym bloku przy ul. Strasza, na spokojnym i zielonym Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Langiewicza

Kielce,świętokrzyskie

2 300 zł40,83 m² 56,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| mieszkanie wolne od 01.06.2026. Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie, o powierzchni 40,83 m2, zlokalizowane na drugim piętrze, w 3-piętrowym budynku z 2021 r., na osiedlu Psie Górki.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł47,30 m² 7 399,58 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! dwupokojowe mieszkanie W centrum - ul. Marszałkowska, os. Sady Biuro Nieruchomości konsus prezentuje na sprzedaż dwupokojowe, słoneczne mieszkanie o powierzchni 47,30 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

830 550 zł79,10 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Tylko U nas - brak prowizji od kupującego! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowej inwestycji deweloperskiej w zabudowie bliźniaczej znajdującej się w Kielcach przy ul.