dowolna

Mieszkania w spokojnej dzielnicy Kielce - Sprzedaż i wynajem

329 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

329 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ćwiklińskiej

Słoneczne Wzgórze,Kielce

429 000 zł40 m² 10 833,30 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie świeżo po remoncie o powierzchni 39,6 m2,zlokalizowane na osiedlu Słoneczne Wzgórze w Kielcach. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze 8-piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chęcińska

Centrum,Kielce

345 000 zł43 m² 8 023,26 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż mieszkanie, idealne jako pierwsze mieszkanie dla pary lub jako propozycja dla inwestora - pod wynajem. Znajdujące się w doskonałej do zamieszkania lokalizacji - ul Chęcińska. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Władysława Jagiełły

Pod Dalnią,Kielce

750 000 zł73 m² 10 274 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie na oś. Pod Dalnią. 73m 4 pokoje dwie łazienki duży balkon piwnica 3 piętro. Mieszkanie po kapitalnym remoncie w 2013 roku. Zakres remontu: wymienione okna Parapety wewnętrzne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kołłątaja

Panorama,Kielce

634 900 zł58 m² 10 933,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Atrakcyjny gotowy do wprowadzenia apartament z 2011, znajdujący się w doskonałej do zamieszkania i poszukiwanej lokalizacji -oś Panorama, ul Kołłątaja. W bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kielce

Świętokrzyskie,Kielce

533 571 zł61 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni 61,33 m, położone w atrakcyjnej i spokojnej lokalizacji na Osiedlu Świętokrzyskim w Kielcach. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Kielce

Kielce,świętokrzyskie

1 600 zł46 m² 34,78 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w centralnej części miasta, w cichej spokojnej dzielnicy. W pobliżu rozległe, zielone tereny spacerowe, rezerwat przyrody "wietrznia".

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kaznowskiego

Świętokrzyskie,Kielce

405 000 zł40 m² 10 057,10 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Biuro Nieruchomości Ckdom prezentuje przestronne dwupokojowe mieszkanie, które znajduje się na osiedlu Ślichowice przy ulicy Kaznowskiego w Kielcach. To świetna opcja dla osób, które szukają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Kielce

Kielce,świętokrzyskie

800 000 zł86 m² 9 273,21 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Prestiżowy apartament 86,27 m w samym sercu Kielc tylko 40 m od Ratusza Idealna lokalizacja pod wynajem krótkoterminowy, kancelarię lub ekskluzywne mieszkanie. Biuro Nieruchomości Witaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowy Świat

Centrum,Kielce

279 000 zł35 m² 8 017,24 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie 34,8 m Kielce, centrum, ul. Nowy Świat Lokalizacja: centrum, ul. Nowy Świat, kielce Piętro: 5 z 10 Powierzchnia: 34,8 m Cena: 279 000 zł do negocjacji!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żeromskiego

Centrum,Kielce

313 000 zł38 m² 8 329 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży mieszkania w Centrum Kielc na ul Żeromskiego. W skład którego wchodzi: - duży widny pokój - widna przestronna kuchnia - łazienka -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Warszawska

Centrum,Kielce

2 200 zł40 m² 55,42 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu mieszkania na ul Warszawskiej 40m2 w Kielcach os Uroczysko Nieruchomość składa się z : * otwartej kuchni * widnego salonu *dużego tarasu *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kielce

Szydłówek,Kielce

587 000 zł59 m² 9 966,04 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje ofertę sprzedaży lub zamiany Komfortowe 3 pokojowe mieszkanie, po generalnym remoncie. Doskonała lokalizacja dla rodziny lub pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kołłątaja

Podkarczówka,Kielce

439 000 zł43 m² 10 281 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Biuro nieruchomości Terra Home prezentuje ofertę sprzedaży 2 pokojowego mieszkania w bardzo atrakcyjnej lokalizacji na osiedlu Panorama na Podkarczówce w Kielcach. Mieszkanie znajduje się na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kielce

Niewachlów II,Kielce

535 000 zł76 m² 7 030,22 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Oferta deweloperska, bez podatku pcc (oszczędzasz ponad 11 000 zł) Inwestycja już w trakcie odbiorów. Mieszkania dostępne od ręki. Przykładowe mieszkanie: mieszkanie o powierzchni 76,1 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krakowska

Świętokrzyskie,Kielce

350 000 zł36 m² 9 722,22 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Oferujemy na sprzedam 2 pokojowe mieszkanie, o powierzchni 36m2, na ulicy Krakowskiej. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku. Mieszkanie po generalnym remoncie w którym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Kielce

Jagiellońskie,Kielce

219 000 zł30 m² 7 361,34 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości twoje M Prezentuje ofertę sprzedaży mieszkania 1-pokojowego, z widną kuchnią z pięknym widokiem Powierzchnia mieszkania 29,75m2 + piwnica 1,3m2 Lokalizacja: ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wojska Polskiego

Centrum,Kielce

333 000 zł37 m² 9 061,22 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2007

Biuro nieruchomości Terra Home przedstawia Państwu jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 36,75m2 w ścisłym centrum Kielc przy ul. Wojska Polskiego. Nieruchomość położona na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Zielińskiego

Wielkopole,Kielce

225 000 zł25 m² 9 146,34 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Biuro nieruchomości Terra Home ma przyjemność zaprezentować Państwu kawalerkę na osiedlu ksm. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku przy ulicy Zielińskiego. Podstawowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. Górników Staszicowskich

Białogon,Kielce

269 000 zł53 m² 5 075,47 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m2 na parterze w 1 piętrowym domu na osiedlu Białogon Mieszkanie idealne na start jak i dla Inwestorów pod wynajem cicha spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kielce

Bukówka,Kielce

310 000 zł48 m² 6 391,75 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1921

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje 3 pokojowe mieszkanie na 1 piętrze. Idealne dla pary, rodziny, inwestora! Prezentujemy Państwu na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Marszałkowska

Sady,Kielce

1 400 zł37 m² 37,84 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Terra Home ma przyjemność zaprezentować ofertę mieszkania 37m2 na wynajem znajdujące się bardzo blisko Politechniki Świętokrzyskiej , przy ulicy Marszałkowskiej 13 Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wielkopole,Kielce

325 000 zł37 m² 8 760 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Mam przyjemność zaprezentować 2 pokojowe mieszkanie na sprzedaż. Nieruchomość znajduję się w pożądanej lokalizacji os. Ksm zlokalizowane na I piętrze IV piętrowego bloku. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szczecińska

Wielkopole,Kielce

1 700 zł46 m² 36,96 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Biuro Nieruchomość Terra Home ma przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu mieszkania na ul Szczecińskiej 46m2 w Kielcach os ksm Nieruchomość składa się z : * otwartej kuchni * widnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Zagórska

Wielkopole,Kielce

250 000 zł27 m² 9 363,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Biuro nieruchomości Ckdom ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż kawalerkę o powierzchni 26,7 m, położoną na 2 piętrze w 4-piętrowym bloku przy ul. Zagórskiej na osiedlu ksm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kielce

Baranówek,Kielce

2 900 zł58 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta bez prowizji od najemcy! Posiadam w ofercie do wynajęcia stylowe, klimatyczne i komfortowo urządzone mieszkanie o powierzchni 58 m 2 , usytuowane na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szkolna

Jagiellońskie,Kielce

495 000 zł48 m² 10 206,20 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 48,5m2, z dużym balkonem, świeżo po generalnym remoncie widokowe 9 piętrze w bloku 10-piętrowym z windą z piękną panoramą na Kielce i Góry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Kochanowskiego

Kochanowskiego,Kielce

1 800 000 zł250 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż 2 poziomowy apartament o powierzchni użytkowej 164 m2 (całkowitej około 250 m2) zlokalizowany na III piętrze na kameralnym ogrodzonym osiedlu "na Wrzosach" (ul. Kochanowskiego).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bodzentyńska

Centrum,Kielce

360 000 zł29 m² 12 413,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni około 29 m2 zlokalizowane w kamienicy przy ul. Bodzentyńskiej w Kielcach. Mieszkanie składa z osobnej i widnej kuchni, łazienki oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Warszawska

Centrum,Kielce

229 000 zł23 m² 10 043,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Biuro nieruchomości Terra Home przedstawia Państwu przestronna kawalarkę zlokalizowaną w samym Centrum Kielc. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym bloku przy ulicy Warszawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Ślichowice,Kielce

795 000 zł61 m² 12 990,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Oferta bez prowizji od kupującego! Posiadam do sprzedaży klimatyczne, rozkładowe, komfortowo urządzone mieszkanie o powierzchni 61,20 m 2 , usytuowane na pierwszym piętrze kameralnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kielce

Centrum,Kielce

388 930 zł34 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zadzwoń i zapytaj o atrakcyjne rabaty dla pierwszych klientów! Na sprzedaż nowe 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na I piętrze w nowo budowanej inwestycji zlokalizowanej zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Kielce

Ślichowice,Kielce

2 200 zł62 m² 35,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje na wynajem 3 pokojowe mieszkanie na osiedlu Ślichowice. Główne atuty mieszkania: - bardzo dobra lokalizacja - 1 piętro - mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Konarskiego

Wielkopole,Kielce

345 000 zł53 m² 6 509,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni około 53 m2 zlokalizowane na IV piętrze w IV piętrowym budynku przy ul. Konarskiego w Kielcach (os. Ksm). Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Massalskiego

Ślichowice,Kielce

572 000 zł51 m² 11 193,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Tylko U nas! biuro nieruchomości twoje M prezentuje ofertę sprzedaży mieszkania 2-pokojowego, bez piecyka gazowego bardzo dobra lokalizacja os. Ślichowice II ul. Massalskiego. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Warszawska

Bocianek,Kielce

669 900 zł50 m² 13 265,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro nieruchomości Terra Home ma przyjemność zaprezentować apartament na sprzedaż o powierzchni 50,5 m w inwestycji Parkowe Wzgórze przy ul. Warszawskiej Budynek z 2024 roku. Kupujący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Leszczyńska

Wielkopole,Kielce

625 000 zł59 m² 10 652,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Oferta bez prowizji od kupującego! Mam przyjemność zaprezentować Państwu do sprzedaży przytulne trzypokojowe mieszkanie z dużą loggią, oddzielną kuchnią i dwoma miejscami parkingowymi na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Kielce

Łazy,Kielce

604 008 zł84 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Tylko u nas, kupujesz bezpośrednio od dewelopera, bez prowizji, bez podatku pcc. Promocja cenowa tylko 7200 zł / m2! Budowa już rozpoczęta, termin realizacji listopad 2024. Przykładowe mieszkanie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kielce

Centrum,Kielce

540 645 zł51 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zadzwoń i zapytaj o atrakcyjne rabaty dla pierwszych klientów! Na sprzedaż nowe 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na III piętrze w nowo budowanej inwestycji zlokalizowanej zaledwie 1,2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Kielce

Baranówek,Kielce

779 195 zł88 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowa inwestycja W parku baranowskim Prezentowany apartament: lokal o powierzchni 87,55 m2 zlokalizowana na parterze składa się z 2 sypialni, przestronnego salonu z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sandomierska

Wielkopole,Kielce

319 000 zł37 m² 8 598,38 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie 37,1 m ul. Sandomierska Cena: 319000zł Powierzchnia: 37,1 mliczba pokoi: 2piętro: 1 piętro blok z winda Stan mieszkania: do zamieszkania wystarczy pomalować.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Prosta

Centrum,Kielce

1 400 zł38 m² 36,84 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Terra Home ma przyjemność zaprezentować państwu ofertę wynajmu mieszkania na ul Prostej na osiedlu Czarnockiego Lokal na 7 piętrze w 10 piętrowym bloku , parking pod blokiem ,.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij