dowolna

Mieszkania w spokojnej dzielnicy Kielce - Sprzedaż i wynajem

329 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

329 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wielkopole,Kielce

310 000 zł40 m² 7 750 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Tylko U nas! Biuro Pośrednictwa Nieruchomościami estate expert oferuje Ciekawe, środkowe mieszkanie 2 pokojowe, położone na 2 piętrze o powierzchni 40 m2. Zlokalizowane w dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chęcińska

Centrum,Kielce

329 000 zł44 m² 7 406,57 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje ofertę sprzedaży 2 pokojowego mieszkania z osobną kuchnią w Centrum miasta Doskonała lokalizacja dla rodziny lub pod inwestycje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Warszawska

Uroczysko,Kielce

723 400 zł90 m² 7 993,37 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Biuro nieruchomości Terra Home ma przyjemność zaprezentować Państwu, dwupoziomowe komfortowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji o powierzchni 90,5m2 Na pierwszym poziomie znajduje się:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Słoneczna

Jagiellońskie,Kielce

219 000 zł30 m² 7 361,34 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Rezerwacja! scyzoryk nieruchomości prezentuje: na sprzedaż kawalerka o pow.30m2 w starszym budownictwie na os.Jagiellońskim położona na 10. piętrze z imponującym widokiem na panoramę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Centrum,Kielce

2 300 zł32 m² 70,77 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny apartament o powierzchni 32,54 m , usytuowany na 4 piętrze w Apartamentowcu ventus przy Alei IX Wieków Kielc, jest dostępny od zaraz. Mieszkanie składa się z: -salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Solna

Centrum,Kielce

1 383 932 zł97 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 97,46 m2 zlokalizowane w najbardziej prestiżowej lokalizacji w Kielcach - ul. Solna. Mieszkanie skłąda się z 3 niezależnych pokoi, przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Klonowa

Uroczysko,Kielce

2 900 zł58 m² 49,97 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament 3-pokojowy zlokalizowany w Apartamentowcu Klonowy Bulwar przy ulicy Klonowa 89 Lokal usytuowany na 1 piętrze w apartamentowcu oddanym do użytku w 2024r. Na powierzchnię 58,03m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Ściegiennego

Barwinek,Kielce

445 000 zł51 m² 8 674,46 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Rezerwacja! scyzoryk nieruchomości prezentuje: sprzedam mieszkanie 2 pokojowe na osiedlu Barwinek -ul. Ściegiennego(kameralne ogrodzone osiedle z 2001 roku ) o powierzchni 49 m2 na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Wielkopole,Kielce

860 000 zł72 m² 11 944,40 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro nieruchomości Terra Home oferuje na sprzedaż eleganckie mieszkanie o powierzchni 72 m, zlokalizowane w atrakcyjnej okolicy ul Gorna. Cena nieruchomości wynosi 860 000 zł Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Paderewskiego

Centrum,Kielce

3 500 zł84 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem przestronne mieszkanie w samym sercu Kielc, idealne dla osób ceniących wygodę i bliskość do miejskich atrakcji. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Konopnickiej

Bocianek,Kielce

1 550 zł46 m² 33,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 46m2 ul. Konopnickiej osiedle Bocianek W skład którego wchodzą: -Salon -duży balkon -sypialnia - przedpokój z dużą zabudowana szafą -łazienka z wc Parking pod blokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ćwiklińskiej

Słoneczne Wzgórze,Kielce

375 000 zł50 m² 7 440,48 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Oferujemy na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,4 m. Z jednego pokoju wyjście na wyjątkowo duży balkon, z którego można podziwiać piękną panoramę Kielc. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Górna

Kielce,świętokrzyskie

749 000 zł63 m² 11 864,40 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Biuro nieruchomości Terra Home ma przyjemność, zaprezentować państwu nowoczesne mieszkanie na ulicy Górnej w Kielcach Mieszkanie wolne od zaraz! Cena do negocjacji! W skład lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żeromskiego

Centrum,Kielce

350 000 zł46 m² 7 575,76 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Biuro Nieruchomości Terra Home prezentuje: dwustronne mieszkanie z balkonem 2 pokoje, widna kuchnia, centrum Kielc Nieruchomość o powierzchni 46,2 m, położona na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Planty

Centrum,Kielce

2 500 zł69 m² 36,13 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem przestronne mieszkanie w samym sercu Kielc, idealne dla osób ceniących wygodę i bliskość do miejskich atrakcji. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rajtarska

Baranówek,Kielce

1 099 000 zł85 m² 12 929,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Biuro Nieruchomości twoje M Ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż nowoczesne mieszkanie 4-pokojowe W wysokim standardzie - gotowe do zamieszkania! Jest oazą wyjątkowego deasingu. Styl.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Okrzei

Głęboczka,Kielce

650 000 zł61 m² 10 676,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Biuro nieruchomości Terra Home prezentuje ofertę sprzedaży nowoczesnego 3-pokojowego mieszkanie z tarasem Kielce, ul. Okrzei Podstawowe informacje: lokalizacja: dolina Silnicy, ul. Okrzei 62b,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Norwida

Bocianek,Kielce

409 000 zł50 m² 8 147,41 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Rezerwacja! Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,2 m2 na 2 piętrze w 4 piętrowym bloku na osiedlu bardzo pożądanym Bocianek. Mieszkanie idealne na start jak i dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Piekoszowska

Czarnów,Kielce

1 400 zł37 m² 37,84 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować Kawalerkę zlokalizowaną przy ul. Piekoszowskiej na osiedlu Czarnów Mieszkanie ciepłe i słoneczne, położone na parterze w 4 piętrowym bloku po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szwedzka

Barwinek,Kielce

639 000 zł71 m² 8 987,34 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Biuro Nieruchomości Ckdom prezentuje ofertę sprzedaży ustawnego, przestronnego, 3 pokojowego mieszkania na prestiżowym osiedlu! Idealne dla rodziny jak i pod inwestycje z uwagi na pożądaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kielce

Karczówka,Kielce

1 010 000 zł72 m² 14 125,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Dzień dobry na tarasie z widokiem na góry w Kielcach? Możliwe, jeśli to taras mieszkania, które widzisz na zdjęciach. Oferujemy Państwu przestronne, 3-pokojowe mieszkanie na trzecim piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Radomska

Kielce,świętokrzyskie

378 000 zł28 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro nieruchomości Terra Home ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży mieszkania przy ulicy Radomskiej w Kielcach nasłonecznione mieszkanie o pow. 28m2, usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Astronautów

Centrum,Kielce

309 000 zł35 m² 8 828,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Biuro nieruchomości Terra Home oferuje na sprzedaż komfortowe, wysokie mieszkanie o powierzchni 35 m, usytuowane na 1 piętrze w atrakcyjnej lokalizacji w sercu Kielc. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ćwiklińskiej

Słoneczne Wzgórze,Kielce

375 000 zł50 m² 7 440,48 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości Terra Home ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie 2-pokojowe, znajdujące się przy ul. Ćwiklińskiej na os. Słoneczne Wzgórze w Kielcach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jagiellońska

Czarnów,Kielce

1 500 zł39 m² 38,76 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta wynajmu mieszkania Lokalizacja: kielce, ul. Jagiellońska Cena: 1500 zł/miesiąc + czynsz i media Powierzchnia: 38,7 m Liczba pokoi: 2 pokoje + oddzielna widna kuchnia Opis nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bukowa

Szydłówek,Kielce

1 550 zł50 m² 31 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta bez prowizji od najemcy! Oferujemy Państwu do wynajęcia niezwykle funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50 m 2 , usytuowane na pierwszym piętrze w budynku mieszkalnym, zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Konarskiego

Wielkopole,Kielce

1 600 zł39 m² 41,03 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Premium apartment Biuro Nieruchomości prezentuje na wynajem atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 39,00 m2 usytuowane na wysokim parterze w bloku 4 piętrowym na osiedlu ksm, przy ul. Konarskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zagnańska

Centrum,Kielce

675 000 zł56 m² 12 160 zł/m²

 

Piętro:13/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż: nowoczesny 3-pokojowy apartament w sercu Kielc - Twoje wymarzone miejsce czeka na Ciebie! Z radością przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży apartamentu o powierzchni 55,51.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ćwiklińskiej

Słoneczne Wzgórze,Kielce

1 400 zł51 m² 27,45 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem w doskonałej lokalizacji na osiedlu Słoneczne Wzgórze! Szukasz idealnego miejsca do zamieszkania? Ta oferta jest dla Ciebie! To mieszkanie doskonale nadaje się dla rodziny, pary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kochanowskiego,Kielce

329 000 zł40 m² 8 225 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż mieszkanie w Centrum Kielc. Lokal mieszkalny usytułowany na 1 piętrze przy ulicy Żeromskiego. Na powierzchni 40 m2 znajdziemy: - 2 pokoje, - widną kuchnię, - łazienka, - przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Złota

Centrum,Kielce

779 355 zł68 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Biuro Nieruchomości Ck Dom ma przyjemność zaprezentować wyjątkowe mieszkanie 3 pokojowe zlokalizowane w sercu Kielc, przy ul. Złotej. To idealna propozycja dla osób ceniących sobie komfort,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kościuszki

Centrum,Kielce

1 700 zł41 m² 41,01 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Terra Home ma przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu nieruchomości o powierzchni użytkowej 41,45m2. Lokal znajduje się na ul Kościuszki bardzo blisko politechniki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Na Stoku

Na Stoku,Kielce

535 000 zł71 m² 7 489,85 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości Terra Home ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż mieszkanie na Osiedlu Na Stoku w Kielcach 4 pokoje, o powierzchni 71,43 m usytuowane na 1 piętrze w 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Okrzei

Głęboczka,Kielce

1 700 zł44 m² 38,64 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem przestronne mieszkanie w centrum Kielc, idealne dla osób ceniących wygodę i bliskość do miejskich atrakcji. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Solidarności

Nowy Folwark,Kielce

4 800 zł77 m² 62,25 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu apartament w Dzielnicy Kielczanka na 9 piętrze, aleja Solidarności 22 Powierzchnia mieszkania wynosi 77,11m2 W skład wchodzą: - 3 sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Mała

Centrum,Kielce

600 zł18 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

R e Z E R W A C J A ! Do wynajęcia pokój zlokalizowany na pierwszym piętrze w kamienicy przy kieleckim ryknu w samym centrum ul. Mała Dostępny od zaraz: - pokój jedno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Kościuszki

Świętokrzyskie,Kielce

759 000 zł83 m² 9 182,19 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1997

Scyzoryk Nieruchomości oferuje na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 4 pokojowe dwupoziomowe o powierzchni 82,66m2 zlokalizowane w ścisłym centrum Kielc na ul. Kościuszki Blok z 1997 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Karczówka,Kielce

338 999 zł33 m² 10 272,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 33m , zlokalizowane na wysokim parterze, idealne zarówno do zamieszkania, jak i pod wynajem. Mieszkanie jest gotowe do wprowadzenia się od zaraz,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kielce

Świętokrzyskie,Kielce

540 000 zł61 m² 8 804,83 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

3-pokojowe, jasne mieszkanie 61,33 m Osiedle Świętokrzyskie, kielce Biuro Nieruchomości Witaj w Domu ma przyjemność zaprezentować funkcjonalne i przestronne mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kielce

Barwinek,Kielce

619 000 zł59 m² 10 434,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 59,3 m2 zlokalizowane na II piętrze czteropiętrowego budynku na osiedlu Barwinek w Kielcach. Mieszkanie składa się z przedpokoju, przestronnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Kołłątaja

Podkarczówka,Kielce

555 000 zł59 m² 9 430,76 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Oferujemy na sprzedaż 3 pokojowe przytulne mieszkanie o powierzchni 58,85 m2 na ul. Kołłątaja w inwestycji Osiedle Panorama na osiedlu Podkarczówka Blok z 2007 roku. Mieszkanie znajduje.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij