dowolna

Mieszkania w spokojnej dzielnicy Kielce - Sprzedaż i wynajem

329 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

329 ogłoszeń

Apartament umeblowany

Kielce,świętokrzyskie

2 100 zł43 m² 48,84 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia posiadamy nowe mieszkanie 2-pokoje w nowym budynku, mieszkanie o pow. użytkowej 43 m2, usytuowane na 1 piętrze w 4-piętrowym budynku przy ul. Okrzei 33 w Kielcach.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł40,70 m² 44,23 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

| do wynajęcia 1 pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,7 m2 zlokalizowane na parterze w bloku na osiedlu Ślichowice, przy ul.Dewońskiej. W najbliższym otoczeniu znajduje się kompleks.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł51,27 m² 39,01 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 51,27 m2 zlokalizowane na siódmym piętrze w nowoczesnym 10 - piętrowym budynku przy ul. Jagiellońskiej. Mieszkanie w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

768 000 zł59,10 m² 12 994,92 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Scyzoryk nieruchomości prezentuje: na sprzedaż kameralny apartament zlokalizowany na osiedlu Baranówek w ul. Obrońców Westerplatte Kielcach, przygotowane Pod Klucz i objęte gwarancją na.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

429 000 zł60 m² 7 150 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

| na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 64,85 m2 (powierzchnia wraz z piwnicą), bez piwnicy ok. 60m2, zlokalizowane na 4 piętrze w czteropiętrowym bloku na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł40 m² 40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 40 m , zlokalizowane przy ul. Jagiellońskiej w Kielcach. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze w ogrodzonym bloku. Mieszkanie słoneczne,.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł61,70 m² 8 087,52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości Twoje M Prezentuje ofertę sprzedaży Przestronne 3 pokojowe mieszkanie z balkonem Doskonała lokalizacja dla rodziny, pary. Prezentujemy Państwu na.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł30 m² 76,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka w inwestycji Leśne Apartamentym Cedzyna, w sąsiedztwie hotelu Echo oraz Hotelu Uroczysko. Na powierzchnię 30 m2 składają się: salon z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

470 880 zł58,86 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

| na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,86 m2 , zlokalizowane na parterze w budynku z 2020 roku przy ul. Orląt Lwowskich, na Os. Na Stoku. Mieszkanie składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

757 380 zł58,26 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

| nowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,26 m2 usytuowane na I piętrze nowego, kameralnego, trzypiętrowego budynku zlokalizowanego w dzielnicy Baranówek w sąsiedztwie lasu.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł33 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Scyzoryk nieruchomości prezentuje: na wynajem mieszkanie 1 - pokojowe o powierzchni 33 m2 z balkonem , znajdujące się na 1 piętrze w 10 piętrowym bloku z windą na ulicy Piłsudskiego.

Szczegóły ogłoszenia

430 416 zł35,28 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

| na sprzedaż nowa kawalerka , o pow. 35,28 m2, zlokalizowana na IV piętrze w apartamentowcu ścisłym centrum Kielc, przy ul. Kaczyńskiego. Nowy budynek, w atrakcyjnej, prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

685 000 zł61,30 m² 11 174,55 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

| na sprzedaż nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie z dużym ogródkiem , zlokalizowane na parterze szeregowca z 2021 roku, usytuowanego w dzielnicy Zagórze w Kielcach. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

427 000 zł39,17 m² 10 901,20 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości terrahome prezentuje mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 39,17 m. Lokal usytuowany jest na 6. piętrze nowoczesnego budynku z 2025 roku, oferując panoramiczny.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł46,13 m² 8 432,69 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Scyzoryk nieruchomości prezentuje na sprzedaż: przestronne mieszkanie o pow. 46,13m2 usytuowane na piątym piętrze w 10-piętrowym bloku w starszym budownictwie na os.Świętokrzyskim.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Kielce,świętokrzyskie

319 000 zł42,60 m² 7 488,26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Idealne pod inwestycję! Biuro Nieruchomości ckdom prezentuje atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 42,6 m , położone przy ul. Paderewskiego w ścisłym centrum Kielce. Lokalizacja, która nie.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł33,11 m² 36,24 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Terra Home ma przyjemność zaprezentować kawalerkę z osobną kuchnią na wynajem zlokalizowaną na osiedlu Podkarczówka ul. Kalcytowa. Lokalizacja: osiedle Podkarczówka ul.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł66 m² 8 787,88 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

| na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 66 m2, zlokalizowane na 2 piętrze, w 4-piętrowym bloku, usytuowanym przy ul. Dewońskiej, na os. Ślichowice. Blok z 1995 roku po.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł49 m² 36,73 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta bez prowizji od najemcy! Do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 49 m 2 , usytuowane na pierwszym piętrze w kameralnym trzypiętrowym bloku, zlokalizowanym na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł50,20 m² 27,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas! Do wynajęcia - funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie - 50,20 m na os. Bocianek (kielce) Oferujemy mieszkanie na drugim piętrze czteropiętrowego budynku na spokojnym osiedlu Bocianek.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł27,80 m² 43,17 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

| do wynajęcia kawalerka o pow. 27,80 m2 zlokalizowana na pierwszym piętrze w czteropiętrowym bloku wybudowanym w 2002 roku na os. Barwinek przy ul. Emilii Plater. W skład pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł34,15 m² 10 102,49 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Biuro nieruchomości Terra Home prezentuje atrakcyjną ofertę sprzedaży komfortowej i funkcjonalnej kawalerki, zlokalizowanej w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Kielc na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł42,70 m² 35,13 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o pow. 42,7 m2 zlokalizowane na III piętrze w czteropiętrowym bloku w centrum, przy ul. Śniadeckich. Mieszkanie nieumeblowane, możliwość zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

397 000 zł33,50 m² 11 850,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

! 0% prowizji od kupującego! scyzoryk nieruchomości prezentuje: na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 33,5 m2 na 1 piętrze w 3 piętrowym apartamentowcu w nowej inwestycji ul.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł52 m² 7 480,77 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 52m2 zlokalizowane na 3 pietrze z czterech. Mieszkanie dwustronne i środkowe, z ekspozycją okien na północ i południe zlokalizowane na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

549 900 zł62,30 m² 8 826,65 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 63 m , położone w bloku mieszkalnym przy ul. Targowej ścisłe centrum Kielc, tuż obok Doliny Silnicy i Galerii Korona. Lokal po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł29 m² 13 758,62 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Scyzoryk nieruchomości prezentuje: 2 pokoje | 28,22 m | 2 piętro | taras | winda | gotowe do zamieszkania Na sprzedaż widne i ciche, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 28,22 m z.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł54,12 m² 7 668,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Scyzoryk Nieruchomości prezentuje: na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o pow. 54,12m2 zlokalizowane na osiedlu ksm przy ul. Dalekiej To idealne miejsce dla rodzin z dziećmi, dzięki bliskości.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł58 m² 9 120,69 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Tylko U nas! Trzypokojowe mieszkanie po generalnym remoncie - Herby, kielce Oferujemy na sprzedaż przestronne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 58 m , zlokalizowane na cenionym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

539 000 zł68,10 m² 7 914,83 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

| na sprzedaż mieszkanie o pow. 68,10m2 zlokalizowane na piętrze w nowo powstającej kameralnej inwestycji na os. Bukówka. W skład mieszkania wchodzą: wiatrołap o pow. 3,86m2,.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł31,70 m² 47,32 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

| do wynajęcia umeblowane i wyposażone mieszkanie o pow. 31,7 m2 zlokalizowane na osiedlu Szydłówek Górny przy ul. Zapolskiej. Mieszkanie składa się z: pokoju z dużym balkonem, widnej,.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł27,78 m² 57,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

| do wynajęcia mieszkanie o pow. 27,78 m2, zlokalizowane na parterze, w 4-piętrowym apartamentowcu w centrum przy ul. 1-go Maja. Rozkład pomieszczeń : salon z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł37,10 m² 7 520,22 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Scyzoryk Nieruchomości prezentuje: na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie 37,10 m w świetnej lokalizacji blisko rynku - ul. Zagórska , Kielce. Lokal znajduje się na parterze w 10 piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł42 m² 38,10 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Terra Home ma przyjemność zaprezentować ofertę mieszkania 42m2 na wynajem znajdujące się w sercu Kielc, przy ulicy Chęcińskiej 4. Lokalizacja: zapewnia doskonały dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

593 000 zł49,44 m² 11 994,34 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż komfortowe, w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 49,44 m, położone w prestiżowej inwestycji Becher Etiuda w ścisłym centrum Kielc ul. Panoramiczna. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł66,20 m² 6 948,64 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

| na sprzedaż 3 -p okojowe mieszkanie o powierzchni 66,20 m2, zlokalizowane na 2 piętrze w 4-piętrowym bloku przy ul. Jeziorańskiego, na os. Świętokrzyskim. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

324 000 zł39,75 m² 8 150,94 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

| na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o pow. 39,75 m2, zlokalizowane na 4 piętrze w 7-piętrowym budynku z lat siedemdziesiątych przy ul. Dolomitowej, na osiedlu Podkarczówka w Kielcach.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł31 m² 87,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Scyzoryk Nieruchomości prezentuje: na wynajem Apartament o wysokim standardzie przy ul. IX Wieków Kielc , w samym centrum Kielc. Apartament jest w pełni wykończony i wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł48,27 m² 39,36 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie. Oferuję do wynajęcia 2 - pokojowe mieszkanie, o powierzchni 48,27 m2, zlokalizowane w czteropiętrowym bloku na Osiedlu Świętokrzyskim, przy ul. Jaworskiego.

Szczegóły ogłoszenia

562 000 zł59 m² 9 525,42 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie, przy ulicy Kasprowicza w Kielcach, osiedle Bocianek. Na powierzchnię 59 m2 składają się: salon, sypialnia, pokój, korytarz, łazienka z wc. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

436 500 zł58,20 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Oferujemy na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie na osiedlu ksm przy ulicy Romualda. Mieszkanie znajduje się na 4. piętrze w 10-piętrowym bloku z windą. Posiada dwa balkony, co pozwala.