dowolna

Mieszkania w spokojnej dzielnicy Kielce - Sprzedaż i wynajem

329 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

329 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Wielkopole

Wielkopole,Kielce

501 280 zł63 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowe, 3-pokojowe mieszkanie o pow. 62,66 m2, oferowane w standardzie deweloperskim, zlokalizowane na parterze, w budynku na os. Ksm. W skład lokalu wchodzą : salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wielkopole

Wielkopole,Kielce

312 094 zł36 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie o pow. 36,29 m2 dostępne na I piętrze budynku zlokalizowanego w nowej inwestycji, położonej na osiedlu ksm przy Al. Solidarności, oferowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Jagiellońskie

Jagiellońskie,Kielce

1 200 zł40 m² 30,08 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajem na min. 12 miesięcy. Rent for min. 12 months. Оренда на мін. 12 місяців. Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe o pow. 39,9 m2 zlokalizowane na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wielkopole

Wielkopole,Kielce

418 327 zł46 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 3 - pokojowe mieszkanie o pow. 45,97 m2 dostępne na VI piętrze budynku zlokalizowanego w nowej inwestycji, położonej na osiedlu ksm przy Al. Solidarności, oferowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Słowackiego

Centrum,Kielce

635 030 zł58 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie o pow. 57,73 m2, zlokalizowane na pierwszym piętrze w czteropiętrowym apartamentowcu z 2019r. usytuowanym przy ul. Juliusza Słowackiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Ślichowice

Ślichowice,Kielce

369 000 zł47 m² 7 817,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż mieszkanie o pow. 47,20 m2 zlokalizowane pierwszym piętrze w trzypiętrowym bloku na osiedlu Ślichowice. Blok ocieplony, z domofonem. Miejsca parkingowe dostępne przed blokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wielkopole

Wielkopole,Kielce

326 610 zł36 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie o pow. 36,29 m2 dostępne na V piętrze budynku zlokalizowanego w nowej inwestycji, położonej na osiedlu ksm przy Al. Solidarności, oferowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Baranówek

Baranówek,Kielce

768 285 zł95 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Nowoczesny apartament o powierzchni użytkowej 94,85 m2 usytuowany na parterze nowego, kameralnego, dwumieszkaniowego budynku zlokalizowanego w dzielnicy Baranówek. Budynek energooszczędny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Klonowa

Szydłówek,Kielce

520 689 zł66 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż 3- pokojowe mieszkanie o pow. 65,91 m2 dostępne na IV piętrze. Oferowane w standardzie deweloperskim, zlokalizowane w nowej inwestycji położonej przy ul. Klonowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wielkopole

Wielkopole,Kielce

447 614 zł57 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 3 - pokojowe mieszkanie o pow. 56,66 m2 dostępne na I piętrze budynku zlokalizowanego w nowej inwestycji, położonej na osiedlu ksm przy Al. Solidarności, oferowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wielkopole

Wielkopole,Kielce

422 924 zł46 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 3 - pokojowe mieszkanie o pow. 45,97 m2 dostępne na VII piętrze budynku zlokalizowanego w nowej inwestycji, położonej na osiedlu ksm przy Al. Solidarności, oferowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marszałkowska

Uroczysko,Kielce

264 720 zł44 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o pow. 44,12 m2 , zlokalizowane na II piętrze w czteropiętrowym bloku przy ul. Marszałkowskiej, na osiedlu Uroczysko w Kielcach. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Baranówek

Baranówek,Kielce

704 700 zł87 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Nowoczesny apartament o powierzchni użytkowej 87 m2, usytuowany na parterze nowego, kameralnego, dwumieszkaniowego budynku zlokalizowanego w dzielnicy Baranówek. Budynek energooszczędny, wykonany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Klonowa

Szydłówek,Kielce

548 112 zł72 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż 3- pokojowe mieszkanie o pow. 72,12 m2 dostępne na parterze. Oferowane w standardzie deweloperskim, zlokalizowane w nowej inwestycji położonej przy ul. Klonowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wielkopole

Wielkopole,Kielce

470 693 zł57 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 3 - pokojowe mieszkanie o pow. 56,71 m2 dostępne na V piętrze budynku zlokalizowanego w nowej inwestycji, położonej na osiedlu ksm przy Al. Solidarności, oferowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wielkopole

Wielkopole,Kielce

471 689 zł57 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 3 - pokojowe mieszkanie o pow. 56,83 m2 dostępne na V piętrze budynku zlokalizowanego w nowej inwestycji, położonej na osiedlu ksm przy Al. Solidarności, oferowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Na Stoku

Na Stoku,Kielce

374 400 zł62 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

M ieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 62,40 m2 zlokalizowane w Kielcach przy ul. Osiedle na Stoku. Mieszkanie usytuowane na czwartym piętrze w 4 - piętrowym budynku z 1990 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wielkopole

Wielkopole,Kielce

488 928 zł56 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 3 - pokojowe mieszkanie o pow. 55,56 m2 dostępne na IX piętrze budynku zlokalizowanego w nowej inwestycji, położonej na osiedlu ksm przy Al. Solidarności, oferowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wielkopole

Wielkopole,Kielce

404 536 zł46 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 3 - pokojowe mieszkanie o pow. 45,97 m2 dostępne na III piętrze budynku zlokalizowanego w nowej inwestycji, położonej na osiedlu ksm przy Al. Solidarności, oferowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Klonowa

Szydłówek,Kielce

494 325 zł66 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż 3- pokojowe mieszkanie o pow. 65,91 m2 dostępne na II piętrze. Oferowane w standardzie deweloperskim, zlokalizowane w nowej inwestycji położonej przy ul. Klonowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wielkopole

Wielkopole,Kielce

428 575 zł54 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 3 - pokojowe mieszkanie o pow. 54,25 m2 dostępne na I piętrze budynku zlokalizowanego w nowej inwestycji, położonej na osiedlu ksm przy Al. Solidarności, oferowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wielkopole

Wielkopole,Kielce

344 755 zł36 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie o pow. 36,29 m2 dostępne na IX piętrze budynku zlokalizowanego w nowej inwestycji, położonej na osiedlu ksm przy Al. Solidarności, oferowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wojska Polskiego

Centrum,Kielce

2 100 zł50 m² 42,37 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3 -pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,56 m2, zlokalizowane na parterze w 4- piętrowym budynku przy ul. Wojska Polskiego w centrum Kielc. W skład pomieszczeń mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Klonowa

Uroczysko,Kielce

320 000 zł48 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko U nas Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje ofertę Sprzedaży lub Zamiany Mieszkania 2 pokojowego, częściowo po remoncie na Uroczysku! Idealna lokalizacja dla rodziny oraz inwestycyjnie -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lecha

Czarnów,Kielce

1 200 zł35 m² 34,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 35 m 2, usytuowane na osiedlu Czarnów, przy ulicy Lecha , na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku. W skład nieruchomości wchodzi :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Szkolna

Czarnów,Kielce

215 000 zł27 m² 7 963 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1963

Tylko U nas! atrakcyjne ceny! Do sprzedania kawalerka 27 m2 przy ul. Szkolnej! centrum. Mieszkanie znajduje się na parterze w 4 piętrowym bloku. Mieszkanie do zamieszkania lub do remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wielkopole

Wielkopole,Kielce

205 000 zł35 m² 5 857,14 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Biuro Nieruchomości Twoje M Oferuje na Sprzedaż lub Zamianę Gotową ofertę Inwestycyjną! Idealna lokata kapitału! Oferujemy Państwu ustawne 2 pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kalcytowa

Podkarczówka,Kielce

319 000 zł54 m² 5 907 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Tylko U nas! atrakcyjne oferty Do sprzedania mieszkanie 3-pokojowe 54m2 przy ul. Kalcytowej os. Podkarczówka. Mieszkanie znajduje się na parterze w 10 piętrowym bloku Z windą. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kaczmarka

Chęcińskie,Kielce

299 000 zł38 m² 7 952,13 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Piękne mieszkanie 2 pokojowe z widną kuchnią i balkonem. Mieszkanie po generalnym remoncie - wymienione wszystkie instalacje sanitarne, hydrauliczne, wodne, prądowe, nowe liczniki wody, prądu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żeromskiego

Centrum,Kielce

220 000 zł36 m² 6 180 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 35,6 m2 ul Żeromskiego os Centrum W skład którego wchodzi - 2 widne pokoje - kuchnia -łazienka -przedpokój -przynależy piwnica parking tylko dla mieszkańców brama wjazdowa na pilota.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słoneczna

Jagiellońskie,Kielce

260 000 zł40 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 40m2 ul Słoneczna os Jagiellońskie W skład którego wchodzą - 2 widne pokoje -spory balon -widna kuchnia -łazienka z wc -przedpokój -przynależy piwnica Mieszkanie dwustronne wolne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Barwinek,Kielce

479 900 zł61 m² 7 867,21 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Sprzedam 3 pokoje (61mkw) os. Barwinek po generalnym remoncie! Witam serdecznie, na sprzedaż piękne mieszkanie świeżo po generalnym remoncie. podczas którego została wymieniona instalacja elektryczna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Sienkiewicza

Centrum,Kielce

1 100 zł26 m² 42,31 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka w centrum miasta lecz z dala od zgiełku, wyremontowana niedawno, w kamienicy znajduje się 5 mieszkań, w pełni umeblowana , w kuchni jest niewielka lodówka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żelazna

Centrum,Kielce

369 000 zł45 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Cenisz sobie lokalizację w sercu Kielc? To mieszkanie jest właśnie dla Ciebie! Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 45 m2 zlokalizowane przy ul. Żelaznej w Centrum Lokal o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Prosta

Centrum,Kielce

315 000 zł50 m² 6 262 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 50.3m2 ul Prosta os Centrum W skład którego wchodzą - 2 widne pokoje - duży balkon typu loggia -widna osobna kuchnia -łazienka WC -przedpokój - przynależy piwnica PEŁNA WŁASNOŚĆ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Słoneczna

Jagiellońskie,Kielce

260 000 zł40 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Tylko U nas! atrakcyjne oferty! Do sprzedania dwustronne dwupokojowe ustawne mieszkanie 40m2 na ul. Słonecznej, osiedle Jagiellońskie. Lokal znajduje się na 3 piętrze w 4-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Leśniówka

Kielce,świętokrzyskie

569 000 zł114 m² 4 991,23 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Jeśli cenisz sobie ciszę i spokój, to idealne miejsce dla Ciebie. Kielce, ul. Leśniówka - to tutaj powstało osiedle z 24 mieszkaniami, z własnym ogródkiem dla Ciebie i Twojej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kryształowa

Podkarczówka,Kielce

399 000 zł45 m² 8 866,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w wysokim standardzie położone na parterze w nowoczesnym apartamentowcu przy ul. Kryształowej na osiedlu Podkarczówka w Kielcach. Na powierzchnię 45.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tektoniczna

Ślichowice,Kielce

379 000 zł48 m² 7 895,83 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Twoje M Biuro Nieruchomości oferuje 2 pokojowe mieszkanie na 1 piętrze z loggią! Do zamieszkania- bez piecyka gazowego! Idealna propozycja dla Rodziny oraz pod inwestycję. Prezentujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Massalskiego

Ślichowice,Kielce

385 000 zł56 m² 6 937 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Tylko U nas! najlepsze oferty! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 55,5 m2 na 3 piętrze w 4 piętrowym na ulicy Massalskiego os. Slichowice Kielce. Mieszkanie składające się z: -2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, Centrum

Centrum,Kielce

990 000 zł180 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:8

 

Rok budowy:1998

Na sprzedaż dwa odrębne mieszkania po 90m2 każde. Nieruchomość zlokalizowana w centrum miasta przy ulicy Małej. W skład nieruchomości wchodzi: i piętro: - 4 apartamenty.