dowolna

Mieszkania w spokojnej dzielnicy Kielce - Sprzedaż i wynajem

329 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

329 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Podkarczówka

Podkarczówka,Kielce

173 000 zł40 m² 4 346,73 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Nie pobieramy wynagrodzenia od kupującego! Na sprzedaż mieszkanie na os, pokaczówka, mieszkanie o pow. 39.8m2 zlokalizowane na 1 piętrze w bloku 10 piętrowym. Składa się ono z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasprowicza

Bocianek,Kielce

170 000 zł42 m² 4 096,39 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Nie pobieramy wynagrodzenia od kupującego!. Na sprzedaż mieszkanie na os. Bocianek przy ul. Kasprowicza. Mieszkanie zlokalizowane jest na 1 piętrze w bloku 4 piętrowym. Lokal składa się z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Czarnowska

Centrum,Kielce

141 000 zł34 m² 4 208,96 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nie pobieramy wynagrodzenia od kupującego!. Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe zlokalizowane przy ul. Czarnowskiej w Kielcach. Mieszkanie znajduje się na 2 pietrze w bloku 10 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wielkopole

Wielkopole,Kielce

183 000 zł47 m² 3 877,12 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Nie pobieramy wynagrodzenia od kupującego! Na sprzedaż mieszkanie 3 pok. zlokalizowane na os. Ksm. W skład lokalu wchodzą 3 pok. (13,2m2, 12,24m2, 9m2), kuchnia, łazienka oraz przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Paderewskiego

Centrum,Kielce

2 500 zł114 m² 22,03 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestronne, 4 pokojowe mieszkanie o pow. 113,5m2 na poddaszu w kamienicy w centrum miasta ul. Paderewskiego. Mieszkanie nadbudowane w 2004r (kamienica z 1937r),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Paderewskiego

Centrum,Kielce

430 000 zł114 m² 3 788,55 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1937

Nie pobieramy wynagrodzenia od kupującego! Do sprzedania przestronne, 4 pokojowe mieszkanie o pow. 113,5m2 na poddaszu w kamienicy w centrum miasta ul. Paderewskiego. Mieszkanie nadbudowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Na Stoku

Na Stoku,Kielce

226 000 zł56 m² 4 015,64 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Nie pobieramy wynagrodzenia od kupującego!. Do sprzedaży mieszkanie na osiedlu Na Stoku. Powierzchnia to 56,28m2. W skład mieszkania wchodzą 2 pokoje, kuchnia razem z wc, przedpokój. Usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Ślichowice

Ślichowice,Kielce

460 000 zł108 m² 4 279,07 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1999

Nie pobieramy wynagrodzenia od kupującego! Kompletnie wykończone, dwupoziomowe mieszkanie na osiedlu Ślichowice w budynku z 1999 r. Powierzchnia użytkowa 107,5m2. Na pierwszym poziomie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Sady

Sady,Kielce

199 000 zł49 m² 4 082,05 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Nie pobieramy wynagrodzenia od kupującego! Do sprzedaży mieszkanie na os. Sady o pow. 48,75m2. Przyjemne, słoneczne, ciche mieszkanie 3 pokojowe z dużym balkonem i osobną, widną kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bocianek

Bocianek,Kielce

168 000 zł48 m² 3 514,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Nie pobieramy wynagrodzenia od kupującego!. Na sprzedaż mieszkanie na oś Bocianek o pow. 47,8m2 zlokalizowane na 4piętrze z 4. W skład mieszkania wchodzą 2 pokoje ułożenie dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Słoneczne Wzgórze

Słoneczne Wzgórze,Kielce

215 000 zł51 m² 4 255,74 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Nie pobieramy wynagrodzenia od kupującego! Na sprzedaż mieszkanie o pow. 50,53m2 zlokalizowane na oś. Słoneczne Wzgórze. W skład mieszkania wchodzą 2 widne pokoje, łazienka razem z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Na Stoku

Na Stoku,Kielce

290 000 zł64 m² 4 496,12 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Nie pobieramy wynagrodzenia od kupującego! Do sprzedaży bardzo atrakcyjne mieszkanie 3-pokojowe o łącznej powierzchni 64,5 m2, usytuowane na parterze w IV piętrowym bloku, osiedle Na Stoku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Prosta

Centrum,Kielce

297 000 zł65 m² 4 569,23 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Nie pobieramy wynagrodzenia od kupującego! Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 65 m2, usytuowane na I pietrze w III piętrowej kamienicy przy ul. Prostej/żeromskiego. Na powierzchnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sabinówek

Centrum,Kielce

318 000 zł53 m² 5 984,19 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Nie pobieramy wynagrodzenia od kupującego! Posiadamy w ofercie do sprzedania komfortowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,14 m2 usytuowane na I-piętrze w III - piętrowym bloku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Puscha

Ślichowice,Kielce

259 000 zł63 m² 4 104,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Nie pobieramy wynagrodzenia od kupującego! Oferujemy Państwu bardzo przestronne mieszkanie 3-pokojowe na os. Ślichowice przy ul. Puscha, usytuowane na 1 pietrze w 4-piętrowym bloku. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zagórska

Wielkopole,Kielce

900 zł37 m² 24,06 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe na osiedlu ksm przy ul. Zagórskiej. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, łazienki oraz ciemnej kuchni, umeblowane. Cena najmu 900 zł +media ( tylko rachunki za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Włoszka

Wielkopole,Kielce

232 000 zł55 m² 4 249,08 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Nie pobieramy wynagrodzenia od kupującego! Do sprzedaży mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 54,6 m2 na ksm przy ul. Włoszka, usytuowane na II piętrze w 10-piętrowym wieżowcu. Mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Na Stoku

Na Stoku,Kielce

280 000 zł63 m² 4 444,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Sprzedam bezpośrednio mieszkanie o powierzchni 63m2 na os. Na Stoku 3/4piętro. Mieszkanie składa się z trzech pokoi, widnej kuchni, przedpokoju i dwóch łazienek: jedna z kabiną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kielce

Kielce,świętokrzyskie

202 000 zł46 m² 4 372,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 46,2m2 na Sadach. Rozkład: salon 17m2 z oknami wychodzącymi na południe, sypialnia 10,5m2 okna północne, widna kuchnia o powierzchni 8m2. Częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Na Stoku

Na Stoku,Kielce

250 000 zł64 m² 3 906,25 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bardzo ładne mieszkanie, po remoncie. 3 pokoje, 2 łazienki (wanna/prysznic) i przestronna kuchnia. Bardzo dobra lokalizacja: przychodnia, policja, szkoła, przedszkole i wiele sklepów. Cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jagiellońska

Jagiellońskie,Kielce

900 zł34 m² 26,47 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe przy ul. Jagiellońskiej. Mieszkanie o powierzchni 34 m2, na którą składają się 2 niezależne pokoje, oddzielnej, widnej kuchni oraz łazienki razem z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kazimierza Wielkiego

Gwarków,Kielce

340 000 zł60 m² 5 666,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Opis Mieszkanie w idealnym stanie, II piętro. Kuchnia: wyposażenie w wysokim standardzie, meble kuchennne w zabudowie: zmywarka, kuchenka mikrofalowa, piekarnik, płyta gazowa, lodówka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, Uroczysko

Uroczysko,Kielce

116 000 zł28 m² 4 142,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1989

Nie pobieramy wynagrodzenia od kupującego! Mieszkanie bardzo ciche i ciepłe, mieści się na spokojnym i zielonym osiedle w niskiej zabudowie. Z dala od miejskiego zgiełku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ściegiennego

Barwinek,Kielce

279 000 zł63 m² 4 449,76 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Nie pobieramy wynagrodzenia od kupującego! Oferujemy Państwu bardzo atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,7 m2 na Barwinku przy ul. Ściegiennego.Mieszkanie usytuowane na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Centrum

Centrum,Kielce

365 000 zł66 m² 5 530,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Wykończone mieszkanie z 2006r. z widną kuchnią, dwustronne o całkowitej powierzchni 61,75 m2 wraz z wysoką na 3,5 metra komórką lokatorską o pow. 4,26 m2 (lokal: hol: 7,30 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Ślichowice

Ślichowice,Kielce

250 000 zł62 m² 4 012,84 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Nie pobieramy prowizji od kupującego! Mamy do zaoferowania Państwu mieszkanie o powierzchni 62,30 m2 usytuowane na trzecim piętrze w bloku czteropiętrowym na osiedlu Ślichowice. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dewońska

Ślichowice,Kielce

310 000 zł75 m² 4 133,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 4-pokoje 75m2! Kielce osiedle Ślichowice ul. Dewońska, 3 piętro(w cztero piętrowym budynku). Spokojna klatka, zaufani sąsiedzi! Przestronne rozłożenie pokoi, widna kuchnia, wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Uroczysko

Uroczysko,Kielce

286 000 zł51 m² 5 629,92 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie w stanie deweloperskim o pow. 50,8 m2 w nowym budynku z 2010r. W skład mieszkania wchodzi: salon z aneksem kuchennym, pokój, łazienki z wc( z oknem) oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szwedzka

Kielce,świętokrzyskie

950 zł71 m² 13,38 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 3-pokojowe, rozkładowe, kuchnia otwarta na duży salon. 2 łazienki (wanna, natrysk). Częściowo wyposażone: szafki kuchenne, stół, zmywarka, lodówka, pralka, szafy, kanapa. Dostęp do tv,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Centrum

Centrum,Kielce

1 000 zł75 m² 13,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia duże, przestronne mieszkanie o powierzchni 75 m2. W skład lokalu wchodzi duży salon z kominkiem,mniejszy pokój z zabudowaną szafą, duża kuchnia połączona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Na Stoku

Na Stoku,Kielce

195 000 zł40 m² 4 924,24 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie 39,6 m2 , dwa pokoje, kuchnia, łazienka, balkon loggia. Mieszkanie po remoncie, wymienione okna oraz wszystkie instalacje. Usytułowane w spokojnej oraz dobrze skomunikowanej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Orzeszkowej

Słoneczne Wzgórze,Kielce

148 500 zł33 m² 4 500 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1983

Mieszkanie jednopokojowe, 33 m2, samodzielna kuchnia z luksorami, okna pcv, 11 piętro z pięknym widokiem na panoramę Kielc, mały balkon. Centralne ogrzewanie, ciepła woda z wodociągów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Kielce

Kielce,świętokrzyskie

298 896 zł62 m² 4 800 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Nowe mieszkanie o pow. 62,27 m2. W skład, którego wchodzi: (hol, łazienka, 2 pokoje, pokój dzienny z aneksem kuchennym, stan deweloperski) na I piętrze w trzypiętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Kielce

Kielce,świętokrzyskie

203 557 zł43 m² 4 700 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Nowe mieszkanie o pow. 43,31 m2. W skład, którego wchodzi: (hol, łazienka, pokój, pokój dzienny z aneksem kuchennym, stan deweloperski) na parterze w trzypiętrowym budynku przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Kielce

Kielce,świętokrzyskie

203 557 zł43 m² 4 700 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Świętokrzyskie,Kielce

225 000 zł48 m² 4 661,28 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Nie pobieramy prowizji od kupującego! Mieszkanie 2-pokojowe na osiedlu Świętokrzyskiem przy ul J.Nowaka-Jeziorańskiego, na parterze w bloku 4-piętrowych. W skład lokalu wchodzą dwa ciepłe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Na Stoku

Na Stoku,Kielce

265 000 zł62 m² 4 240 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Sprzedam komfortowe, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 62,5 m2 usytuowane na Os. Na Stoku. Mieszkanie składa się z trzech pokoi, kuchni, przedpokoju, oddzielnego wc i łazienki oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Karłowicza

Wielkopole,Kielce

315 000 zł66 m² 4 772,73 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Piękne w pełnii wyposażone, przestronne mieszkanie na sprzedaż. Własnościowe -własność odrębna (z wpisem do ksiąg wieczystych) Po generalnym remoncie-wysoki standard! - Wysokiej Klasy Zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Ślichowice

Ślichowice,Kielce

1 150 zł45 m² 25,56 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie na os. Ślichowicach o pow. 45m2, usytuowane na 3p. Budynek z roku 2001. W skład mieszkania wchodzą: kuchnia połączona z salonem , pokój, łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Czarnów,Kielce

169 000 zł39 m² 4 333,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie po generalnym remoncie 2lata temu, wymienione instalacje hydrauliczne oraz elektryczne, kuchnia w zabudowie (lodówka(nie ze zdjecia), kuchenka, pralka, okap), łazienka nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Szczecińska

Wielkopole,Kielce

167 000 zł46 m² 3 614,72 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Nie pobieramy prowizji od kupującego! Posiadamy w ofercie mieszkanie 2-pokojowe po remoncie o powierzchni 46,2 m2 na Osiedlu ksm przy ulicy Szczecińskiej, usytuowane na 4 pietrze w wieżowcu.