dowolna

Mieszkania w spokojnej dzielnicy Kielce - Sprzedaż i wynajem

329 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

329 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Astronautów

Centrum,Kielce

300 zł36 m² 8,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Chłopak 20 lat poszukuje spokojnego współlokatora bez nałogów (alkohol, papierosy). Mieszkanie jednopokojowe z dużą kuchnią, pralka, lodówka. Główny lokator często wyjeżdża i czasem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nałkowskiej

Uroczysko,Kielce

230 000 zł61 m² 3 770,49 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

możliwość założenia Księgi Wieczystej, wymienione okna: drewniane i pcv, podłoga: drewniana mozaika, mieszkanie widne i ustawne, w okolicy: sklepy, szkoła, przedszkole, plac zabaw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Tektoniczna

Ślichowice II,Kielce

1 600 zł75 m² 21,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

do wynajecia 4 pokojowe dwupoziomowe mieszkanie w dogodnej lokalizacji na spokojnym osiedlu. 2 lazienki, kuchnia i balkon. wynajmujacy jest wlascicielem. preferowany dluzszy okres wynajmu

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Centrum

Centrum,Kielce

1 100 zł35 m² 31,43 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Okazja! Wynajmę nowoczesne mieszkanie 1-pokojowe w centrum Kielc, 35m, urządzone, podłaczony internet i telewizja kablowa. Wolne od 01.05. Cena 1100pln + media + kaucja. Tel.  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Słowackiego

Centrum,Kielce

260 000 zł50 m² 5 200 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Posiadam do sprzedania mieszkanie 2 pokojowe, z balkonem, usytuowane w centrum Kielc- ulica Slowackiego. Mieszkanie jest po calkowitym remoncie. Cena podlega negocjacji. Wszelkich informacji udziele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Petyhorska

Kielce,świętokrzyskie

270 000 zł59 m² 4 576,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

59,1m , p.3./4, 3 pokojowe, łazienka i wc oddzielnie, budynek po termomodernizacji, własnościowe z księgą wieczystą, Kielce-Stadion, c. 270.000zł do uzgodn. Kielce t.   w g.9-22.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Centrum

Centrum,Kielce

384 000 zł64 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Wejście (domofon) z klatki schodowej prowadzącej do dwóch jeszcze mieszkań. Drzwi antywłamaniowe gerda. Przedpokój zabudowany (trzy szafy), z którego prowadzi wejście do pokoi, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Barwinek

Barwinek,Kielce

270 000 zł63 m² 4 285,71 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Przytulne mieszkanie na drugim piętrze w bloku mieszkalnym w Kielcach w dzielnicy Barwinek. Trzy pokoje, okna wychodzące na północ, południe; widok na inne budynki. Standard wykończenia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Kielce

Kielce,świętokrzyskie

400 zł30 m² 13,33 zł/m²

 

Piętro:10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Witam, mamy do wynajecia pokoj dla 3 os. cena 400zl/os.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dąbrowska

Sady,Kielce

1 200 zł48 m² 25 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie znajduje się blisko centrum, w spokojnej okolicy. W pobliżu liczne sklepy, plac zabaw, przychodnia. Blok znajduje się w pobliżu Uniwersytetu, politechniki. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jurajska

Ślichowice II,Kielce

228 000 zł49 m² 4 653,06 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Przytulne, ustawne, dwustronne mieszkanie z dużym balkonem i piwnicą. W cenie zabudowy przedpokoju, kuchni, łazienki, sypialni. Niski czynsz 250 zł (w tym ciepła woda i ogrzewanie).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piłsudskiego

Świętokrzyskie,Kielce

215 000 zł48 m² 4 479 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Do sprzedania mieszkanie M2,umeblowane, ze sprzętem agd (kuchenka, lodówka), bezpośrednio od właściciela. Lokalowi przyda się remont. Możliwość negocjacji ceny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Staffa

Bocianek,Kielce

209 000 zł41 m² 5 097 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Sprzedam bezpośrednio mieszkanie na II piętrze w bloku 4-piętrowym, środkowa klatka, środkowy blok, bardzo ciepłe, słoneczne. Blok po gruntownym remoncie. Wszystkie okna na południe, widok na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jagiellońska

Jagiellońskie,Kielce

1 500 zł42 m² 35 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe mieszkanie, komfortowo wykończone, w pełni wyposażone gotowe do zamieszkania. Położone w bliskim sąsiedztwie Centrum Kielc na rogu ulic Jagiellońskiej i Grunwaldzkiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dąbrowska

Centrum,Kielce

1 000 zł48 m² 20,83 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w bardzo bliskiej odległości od Politechniki, bardzo ciche, na parterze. Zaniedbane, dlatego niska cena. W łazience terma elektryczna na wodę (odłączony gaz), wyposażenie kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Jagiellońskie

Jagiellońskie,Kielce

168 000 zł35 m² 4 800 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

stan mieszkania bardzo dobry, wymieniona instalacja elektryczna, w pobliżu apteka, bankomaty, przystanki autobusowe, dworzec pkp i pks, przedszkole, szkoła podstawowa i gimnazjum

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Chęcińska

Centrum,Kielce

158 400 zł33 m² 4 800 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Piekny widok panorame całych Kielc .Możliwość adaptacji połaci dachu na taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Karczówkowska

Jagiellońskie,Kielce

230 000 zł54 m² 4 259 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokojowe,1 piętro w bloku 10-piętrowym.Widna kuchnia,łazienka i wc oddzielnie,mieszkanie rozkładowe.Kuchnia w zabudowie.Możliwość pozostawienia mebli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Karbońska

Ślichowice II,Kielce

180 000 zł39 m² 4 615 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

spokojna okolica, super sąsiedzi,mały czynsz, obok poczta i inne sklepy,korty, basen,szkoła itd. sprzedajemy dlatego że rodzina sie powiekszyła polecam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ćwiklińskiej

Słoneczne Wzgórze,Kielce

269 000 zł65 m² 4 138,46 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Mieszkanie na 6p/9. Spółdzielcze własnościowe z księgą wieczystą. Trzy pokoje - okna w kierunkach wschodnim, południowym oraz zachodnim (niezakłócona panorama miasta). Oddzielna widna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Na Stoku

Na Stoku,Kielce

1 200 zł67 m² 17,91 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Położenie w centrum osiedla czteropiętrowych bloków mieszkalnych. W pobliżu: poczta, przychodnia zdrowia, specjalistyczna przychodnia zdrowia, komenda policji, szkoła podstawowa, przedszkole,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Na Stoku

Na Stoku,Kielce

260 000 zł63 m² 4 126,98 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam lub zamienię trzypokojowe mieszkanie w Kielcach Oś. Na Stoku na mniejsze w Warszawie ( z ewentualną dopłatą).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nałkowskiej

Uroczysko,Kielce

1 500 zł44 m² 34,09 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 44 m2 składające się z 2 pokoi łazienki widnej kuchni. Osobne wejście do każdego pomieszczenia.Mieszkanie umeblowane gotowe do zamieszkania od lutego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Na Stoku

Na Stoku,Kielce

1 500 zł64 m² 23,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie przygotowane do natychmiastowego zamieszkania, po remoncie. Przedpokój zabudowany, szafa Komander, pawlacze, panele ścienne i podłogowe. Pokoje - panele podłogowe, zabudowa meblowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fałdowa

Ślichowice II,Kielce

242 000 zł45 m² 5 377,78 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Do sprzedania mieszkanie na 1 piętrze przy ul. Fałdowej 5. Kuchnia w zabudowie z kuchenką, lodówka wolnostojąca. Przedpokój w zabudowie, szafa oraz system pawlaczy. Mały pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wiśniowa

Szydłówek,Kielce

192 000 zł46 m² 4 173,91 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

wysoki parter, 2 pokoje, widna przestronna kuchnia, parkiet, glazura, terakota, okna pcv, umeblowane, blisko centrum, doskonałe połączenie z innymi dzielnicami. Blisko szkoła, przedszkole, apteka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Warszawska

Na Stoku,Kielce

2 950 zł133 m² 22,18 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:nie

mieszkanie na stronę północną/południową,4 tarasy/balkony, garderoba,pralnia, wysoki standard wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Prosta

Jana Czarnockiego,Kielce

195 000 zł50 m² 3 900 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie świetnie umiejscowione, w okolicy przedszkole, gimnazjum, szkoła podstawowa, sieć sklepów, szpitale specjalistyczne, bazar miejski, mały park, linia autobusowa. Mieszkanie ciche, spokojne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Barwinek

Barwinek,Kielce

143 000 zł34 m² 4 205,88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Bardzo zadbane mieszkanie jednopokojowe, do własnej aranżacji. Małe koszty utrzymania. Mieszkanie słoneczne. Okna pcv. Sąsiedztwo bardzo spokojne. W pobliżu sklepy, poczta, bank oddalone 2 min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Wielkopole

Wielkopole,Kielce

1 000 zł40 m² 25 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie jest położone na wysokim parterze w spokojnej okolicy,posiada balkon,piwnice,jest częściowo umeblowane.W pobliżu dużo zieleni.Blisko skley i przystanki MPk.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szczecińska

Wielkopole,Kielce

180 000 zł46 m² 3 913,04 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

mieszkanie rozkładowe,dwa pokoje, widna kuchnia- do kazdego pomieszczenia wejście z przedpokoju.W kuchni i przedpokoju terakota, w pokojach parkiet Łazienka do remontu.Wolne od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chęcińska

Centrum,Kielce

180 000 zł43 m² 4 186,05 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Sprzedam 2-pokojowe mieszkanie własnościowe w Kielcach przy ul.Chęcińskiej. Lokal znajduję się na piątym piętrze w bloku, od strony południowo-zachodniej. Księga wieczysta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Herby

Herby,Kielce

700 zł34 m² 20,59 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

umeblowana kawalerka, bardzo dobra komunikacja, duza widna kuchnia nr te.  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Orzeszkowej

Słoneczne Wzgórze,Kielce

125 000 zł30 m² 4 166,67 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie Kielce Os.Słoneczne Wzgórze.11 Piętro Kuchnia ( meble w zabudowie,glazura) , lazienka ( glazura ) po remoncie. Wymienione okna.Cena do negocjacji

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kielce

Kielce,świętokrzyskie

150 000 zł34 m² 4 411,76 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Bardzo zadbane mieszkanie jednopokojowe, do własnej aranżacji. Małe koszty utrzymania. Mieszkanie słoneczne. Okna pcv. Sąsiedztwo bardzo spokojne. W pobliżu znajdują się przystanki komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Turystyczna

Szydłówek,Kielce

319 000 zł90 m² 3 544,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie dwupoziomowe z zaadaptowanym poddaszem. Powierzchnia całk. po podłodze ok 90m2, w tym: dół 58m2, góra 30m2. Pow. użytkowa będzie niższa po odliczeniu skosów - dół 48,5m2, góra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Na Stoku

Na Stoku,Kielce

1 100 zł64 m² 17,19 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

64m2 , M-4, p.5., Mieszkanie umeblowane w pełni wyposażone, bardzo dobra lokalizacja. Cena 1100zl + czynsz + opłaty licznikowe(tylko energia elektryczna). Mieszkanie dostępne od zaraz Kielce Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Kielce

Kielce,świętokrzyskie

950 zł33 m² 28,79 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bezposrednio wynajme calkowicie umeblowane i wyposazone mieszkanie o wysokim standardzie wykonczenia. Sklada sie ono z 2 pokoi, kuchni, lazienki oraz balkonu. Polozone jest w spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kielce

Kielce,świętokrzyskie

205 000 zł40 m² 5 125 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po remoncie: nowe okna drewniane, nowe podłogi,nowe drzwi,meble w kuchni na wymiar-system,okno w kuchni,oraz w aneksie kuchennym,pokój większy z balkonem.Czynsz ok.290 zł(w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jesionowa

Sady,Kielce

188 000 zł46 m² 4 086,96 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie znajduje się w zielonej dzielnicy "sady", centrum Kielc. Blok jest ocieplony i otynkowany, a dach dodatkowo izolowany. W pobliżu znajdują się centra handlowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Słowackiego

Centrum,Kielce

39 600 zł18 m² 2 200 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:1939

Strych do adaptacji na pracownię

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach