dowolna

Mieszkania w stanie deweloperskim Kielce - Oferty sprzedaży

139 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

139 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Kielce

Kochanowskiego,Kielce

426 000 zł36 m² 11 993,20 zł/m²

 

Piętro:6/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Tylko U nas Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje ofertę Mieszkania 2 pokojowego w najwyższym budynku w Kielcach. Idealna lokalizacja na start, pod wynajem. Ofertujemy na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kielce

Kochanowskiego,Kielce

499 000 zł42 m² 11 799,50 zł/m²

 

Piętro:4/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości twoje M Oferuje na sprzedaż 2 pokojowy apartament z dużym tarasem w prestiżowej lokalizacji. Lokal znajduje się na 4 piętrze w nowo powstającym apartamentowcu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Karskiego

Pod Telegrafem,Kielce

370 596 zł42 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Zachęcam do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni ok 42 mkw. Lokal znajduję się tylko w ofercie naszego biura nieruchomości. Mieszkanie w pięknej lokalizacji Kielc, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Karskiego

Pod Telegrafem,Kielce

707 385 zł67 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zachęcam do zapoznania się z ofertą mieszkania o całkowitej powierzchni 76mkw. Lokal znajduję się tylko w ofercie naszego biura nieruchomości. Mieszkanie w pięknej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Kielce

Kielce,świętokrzyskie

525 000 zł100 m² 5 250 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie na piętrze z poddaszem użytkowym na sprzedaż. Cena nie zawiera adaptacji poddasza (wydzielenie sypialni, ocieplenie, instalacje) Na sprzedaż również mniejsze mieszkania na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kielce

Wielkopole,Kielce

539 800 zł57 m² 9 498,50 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Sprzedaż nowej inwestycji obok al. Solidarności! Na sprzedaż trzy pokoje o powierzchni 56,83 m2 z dużym tarasem 8 m2. Mieszkanie słoneczne, położone na I piętrze z ekspozycją od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kaczyńskiego

Centrum,Kielce

359 900 zł26 m² 13 842 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 26m2 zlokalizowane na 3 piętrze w 3 piętrowym bloku przy ul. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego w Centrum. W skład mieszkania wchodzą: - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kryształowa

Podkarczówka,Kielce

779 500 zł116 m² 6 743,08 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Charakterystyka - 2 poziomowy, komfortowy apartament z dużym ogrodem gratis - mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 115,60 m2 znajduje się na I i II piętrze w nowym trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Kielce

Kielce,świętokrzyskie

549 000 zł100 m² 5 490 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie skrajne, z poddaszem użytkowym na które prowadzi osobna klatka schodowa. Posiadamy również mniejsze mieszkania na parterze w cenach od 455 000zł Inwestycja Trzcianki Letnisko III.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Kielce

Podkarczówka,Kielce

769 000 zł117 m² 6 573 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż nowe ekskluzywne mieszkanie 5-pokojowe o powierzchni 115,6m2 na 1 piętrze w 2 piętrowym apartamentowcu. Mieszkanie 2 poziomowe z oddzielnym niezależnym wejściem! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Szczepaniaka

Baranówek,Kielce

489 000 zł54 m² 9 123 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,6m2 zlokalizowane na 2 piętrze w 3 piętrowym bloku ul. Wojciecha Szczepaniaka. Stan deweloperski. Budynek został odebrany w 2023 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Kochanowskiego

Kochanowskiego,Kielce

515 775 zł45 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:14/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości twoje M Oferuje na sprzedaż 2 pokojowy apartament z dużym balkonem w prestiżowej lokalizacji. Prezentujemy Państwu na sprzedaż luksusowy 2 pokojowy apartament,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Leśniówka

Leśniówka,Kielce

556 000 zł67 m² 8 298,51 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Jeśli cenisz sobie ciszę i spokój, to idealne miejsce dla Ciebie. Kielce, ul. Leśniówka - to tutaj, już wkrótce powstanie osiedle z 24 mieszkaniami, z własnym ogródkiem dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Prochownia

Wietrznia,Kielce

650 000 zł66 m² 9 848 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mam przyjemność zaprezentować mieszkanie65,8m2 oraz dodatkowo poddasze ok 74m2 usytuowane są przy ul. Prochownia, dojazd ulicą Zagórską i Cedzyńską. Do centrum zaledwie 2 km. Najbliższy dostęp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Piekoszowska

Ślichowice,Kielce

355 000 zł39 m² 8 991,89 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Tylko u Nas! Biuro Nieruchomości twoje M Oferuje na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie z dwoma dużymi balkonami w stanie deweloperskim. Doskonała Oferta pod Inwestycję! Prezentujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Podkarczówka,Kielce

769 000 zł116 m² 6 651,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

Nowa niższa cena! ostatnie mieszkanie czeka na nowego właściciela! pięcio - pokojowy dwupoziomowy apartament z ogródkiem gratis! Położony w kameralnym małym bloku w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Solidarności

Kochanowskiego,Kielce

482 800 zł54 m² 8 899,54 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

W sprzedaży posiadamy mieszkanie 54,25 m2 usytuowane w nowo powstającej inwestycji Dzielnica Kielczanka. Mieszkanie składa się z: - salon z aneksem kuchennym - 22,11m2 - sypialnia - 11,51m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Staszica

Centrum,Kielce

1 400 000 zł180 m² 7 778 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Oferujemy do sprzedaży luksusowy lokal mieszkalny , w stanie deweloperskim, położony w ścisłym centrum miasta, w eleganckim apartamentowcu Ludwik. Budynek "ludwik " wybudowany w 2011.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wojska Polskiego

Bukówka,Kielce

452 000 zł52 m² 8 692,31 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

! oferta promocyjna do końca stycznia 2024 roku! Na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim w nowej inwestycji Forest Villa przy ul. Wojska Polskiego na osiedlu Bukówka. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Wielkopole

Wielkopole,Kielce

413 310 zł36 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:4/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wojska Polskiego

Bukówka,Kielce

452 000 zł52 m² 8 692,31 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Klonowa

Szydłówek,Kielce

316 020 zł27 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Pragnę zaprezentować mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 27 m . Ta ekskluzywna nieruchomość zlokalizowana w ramach prestiżowej inwestycji "moja Klonowa", usytuowanej przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Orląt Lwowskich

Na Stoku,Kielce

326 000 zł37 m² 8 924,17 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Biuro nieruchomości twoje M Oferuje Mieszkanie w stanie deweloperskim Idealne mieszkanie dla rodziny lub pod inwestycje. Proponujemy Państwu na sprzedaż mieszkania położone w kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zagórska

Wielkopole,Kielce

335 000 zł47 m² 7 097,46 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości Twoje M Prezentuje na Sprzedaż lub Zamianę 3 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim Idealne pod wynajem lub dla rodziny! Prezentujemy Państwu 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Klonowa

Kielce,świętokrzyskie

515 000 zł53 m² 9 716,98 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą multiportalu B e b r o k e r. pl Na sprzeda z mieszkanie przy ulicy Klonowej w Kielcach. Inwestycja moja klonowa ( 4 kondygnacja , 3 piętro).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Piekoszowska

Ślichowice,Kielce

278 733 zł31 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Tylko u Nas! Biuro Nieruchomości twoje M Oferuje na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie z dużym balkonem w stanie deweloperskim. Doskonała Oferta pod Inwestycję! Prezentujemy Państwu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Piekoszowska

Ślichowice,Kielce

409 000 zł47 m² 8 674,44 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Tylko u Nas! Biuro Nieruchomości twoje M Oferuje na sprzedaż lub Zamianę 3 pokojowe mieszkanie z 2 dużymi balkonami w stanie deweloperskim. Doskonała Oferta pod Inwestycję!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Piekoszowska

Ślichowice,Kielce

241 542 zł30 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Piekoszowska

Ślichowice,Kielce

310 000 zł31 m² 9 888,36 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Tylko u Nas! Biuro Nieruchomości twoje M Oferuje na sprzedaż lub Zamianę 2 pokojowe mieszkanie z dużym balkonem w stanie deweloperskim. Doskonała Oferta pod Inwestycję! Prezentujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kolberga

Czarnów,Kielce

299 900 zł32 m² 9 508,56 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Ostatnie wolne mieszkania! dwa pokoje w stanie deweloperskim w nowej iwestycji niedaleko centrum miasta , na nowym kieleckim osiedlu od strony ul. Kolberga. Powierzchnia mieszkania to 31,54 m2 na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Klonowa

Szydłówek,Kielce

383 100 zł38 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Rezerwacja Mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 38 m2 znajduje się w nowoczesnym czterokondygnacyjnym budynku, który jest częścią prestiżowej inwestycji "bulwar klonowa". Cały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Kielce

Kielce,świętokrzyskie

455 700 zł68 m² 6 701,47 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Aktualnie na sprzedaż mieszkanie na piętrze w inwestycji Trzcianki Letnisko II. Ostatnie mieszkanie, po adaptacji pod klienta. Został zmieniony bardzo korzystnie układ pomieszczeń, utworzono salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zagórska

Wielkopole,Kielce

420 000 zł64 m² 6 552,26 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości Twoje M Prezentuje na Sprzedaż lub Zamianę 3 pokojowe mieszkanie z widną kuchnią na 1 piętrze. Idealne pod wynajem lub dla rodziny! Prezentujemy Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kochanowskiego,Kielce

374 000 zł36 m² 10 305,90 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Sprzedam kawalerkę w nowym apartamentowcu kielczanka :) najlepsza lokalizacja W mieście! stan deweloperski! idealna inwestycja na wynajem! balkon aż 8m2! Usytuowanie mieszkania od cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kielce

Centrum,Kielce

237 000 zł32 m² 7 406 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1962

Na sprzedaż kawalerka 32m2, mieszcząca się w samym centrum miasta, na 2 piętrze w trzypiętrowej odnowionej kamienicy. Mieszkanie jest w stanie deweloperskim, co oznacza, że można ją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Piekoszowska

Ślichowice,Kielce

283 000 zł30 m² 9 480,74 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Klonowa

Uroczysko,Kielce

579 000 zł62 m² 9 338,71 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż świeżo oddane mieszkanie z ogródkiem przy ul. Klonowej nad zalewem Kieleckim. Stan deweloperski, bez podatku pcc. Jako pierwsza inwestycja w Kielcach, budynek wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Kochanowskiego

Kochanowskiego,Kielce

999 000 zł84 m² 11 885,80 zł/m²

 

Piętro:4/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości twoje M Oferuje na sprzedaż 4 pokojowy apartament z dużym tarasem w prestiżowej lokalizacji. Prezentujemy Państwu na sprzedaż luksusowy 4 pokojowy apartament,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Kochanowskiego

Kochanowskiego,Kielce

1 215 680 zł105 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:10/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości twoje M Oferuje na sprzedaż 4 pokojowy apartament z dużym balkonem w prestiżowej lokalizacji. Prezentujemy Państwu na sprzedaż luksusowy 4 pokojowy apartament,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Piekoszowska

Ślichowice,Kielce

339 000 zł39 m² 8 586,63 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bernardyńska

Karczówka,Kielce

455 000 zł51 m² 8 995,65 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Tylko U nas W ofercie unikalne mieszkanie o powierzchni niemalże 51m2 z widokiem na Karczówkę. Nasza nieruchomość znajduję się na starannie zaprojektowanym osiedlu domów.