dowolna

Mieszkania w stanie deweloperskim Kielce - Oferty sprzedaży

138 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

138 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Mickiewicza

Kielce,świętokrzyskie

180 000 zł20 m² 9 183,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Greathouse nieruchomości będący biurem sprzedaży inwestycji "mickiewicza 12" posiada w sprzedaży mieszkania oraz lokale usługowe. Oferujemy na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mickiewicza

Kielce,świętokrzyskie

424 320 zł62 m² 6 800 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

 

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zagnańska

Centrum,Kielce

641 049 zł69 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:9/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Oferujemy do sprzedaży 3 pokojowy apartament o powierzchni 68.93 m2 położony na 9 piętrze w 16 piętrowym Apartamentowcu PLAZA TOWER w Kielcach przy ulicy Zagnańskiej. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Panoramiczna

Centrum,Kielce

755 000 zł97 m² 7 783,51 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Charakterystyka >mieszkanie w stanie deweloperski o powierzchni 97 m2 >mieszkanie składa się z 3 pokoi, salonu z aneksem kuchennym, łazienki z wc oraz dwóch balkonów >usytuowanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Leszczyńska

Wielkopole,Kielce

763 215 zł90 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nowa inwestycja róg ul. Leszczyńskiej i romualda Rynek pierwotny - zakup bezpośrednio od dewelopera - brak 2% podatku pcc! Na sprzedaż: widokowe mieszkanie o powierzchni 89 , 79 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Klonowa

Kielce,świętokrzyskie

328 000 zł38 m² 8 716,45 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Apartament przy ulicy Klonowej w Kielcach. Mieszkanie składa się z : - salon z aneksem kuchennym -25,09 m2 - pokój-8,82 m2 - łazienka-3,42 m2 - balkon 6,87 m2 Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Leśniówka

Kielce,świętokrzyskie

569 000 zł114 m² 4 991,23 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Jeśli cenisz sobie ciszę i spokój, to idealne miejsce dla Ciebie. Kielce, ul. Leśniówka - to tutaj powstało osiedle z 24 mieszkaniami, z własnym ogródkiem dla Ciebie i Twojej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Podkarczówka,Kielce

699 000 zł102 m² 6 832,84 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2021

R e Z E R W A C J A ! ostatnie mieszkania deweloperskie! pięcio - pokojowy dwupoziomowy nowy apartament położony w kameralnym małym bloku w bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mickiewicza

Kielce,świętokrzyskie

288 750 zł35 m² 8 250 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1918

Oferta bezpośrednia od Dewelopera. Lokal mieszkalny w stanie deweloperskim w kamienicy. Widok na park! Składa się z salonu z aneksem, sypialni oraz łazienki. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Panoramiczna

Centrum,Kielce

520 000 zł63 m² 8 309,36 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Biuro nieruchomości Golden House prezentuje: mieszkanie 4 pokojowe w stanie deweloperskim - Becher Etiuda Gotowe do odebrania - możliwość wykończenia pod klucz!/ Oferujemy mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zagnańska

Centrum,Kielce

679 000 zł69 m² 9 850,57 zł/m²

 

Piętro:9/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Klonowa

Uroczysko,Kielce

269 919 zł46 m² 5 867,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Biuro Nieruchomości Golden House prezentuje: ostatni lokal w inwestycji Park Klonowa - możliwość odliczenia vat! Idealna opcja zarówno pod inwestycję! Na sprzedaż lokal użytkowy w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Klonowa

Kielce,świętokrzyskie

328 000 zł38 m² 8 716,45 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kolberga

Czarnów,Kielce

279 900 zł32 m² 8 874,45 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż dwa małe pokoje w stanie deweloperskim w nowej iwestycji niedaleko centrum miasta , na nowym kieleckim osiedlu od strony ul. Kolberga. Powierzchnia mieszkania to 31,54 m2 na III.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kolberga

Czarnów,Kielce

263 000 zł29 m² 8 991,45 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż pokój w stanie deweloperskim w nowej iwestycji niedaleko centrum miasta , na nowym kieleckim osiedlu od strony ul. Kolberga. Powierzchnia mieszkania to 29,25 m2 na partarze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Podkarczówka,Kielce

799 000 zł116 m² 6 911,76 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

Piękne ostatnie mieszkanie gotowe do odbioru w 2022r! pięcio - pokojowy dwupoziomowy apartament z ogródkiem gratis! Położony w kameralnym małym bloku w bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Podkarczówka,Kielce

709 000 zł102 m² 6 930,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2021

Ostatnie mieszkania! pięcio - pokojowy dwupoziomowy nowy apartament położony w kameralnym małym bloku w bezpośrednim sąsiedztwie terenów Parku Krajobrazowego oraz rezerwatu karczówka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mickiewicza

Kielce,świętokrzyskie

288 000 zł35 m² 8 181,82 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mickiewicza

Kielce,świętokrzyskie

290 400 zł35 m² 8 250 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1918

Oferta bezpośrednia od Dewelopera! Lokal mieszkalny w stanie deweloperskim w kamienicy. Widok na park! Składa się z salonu z aneksem, sypialni oraz łazienki. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Ślichowice

Ślichowice,Kielce

275 567 zł31 m² 8 790,02 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Tylko u Nas Biuro Nieruchomości twoje M Oferuje na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie z loggią w stanie deweloperskim. Doskonała Oferta pod Inwestycję. Prezentujemy Państwu na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Kwarciana

Baranówek,Kielce

225 000 zł26 m² 8 532,42 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Sprzedam w stanie deweloperskim kawalerkę. Budownictwo z 2022r. Doskonała lokalizacja! parter Z tarasem! idealna inwestycja! Kontakt: sprzedam kawalerkę - 1 pokojowe mieszkanie typu studio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Klonowa

Uroczysko,Kielce

346 253 zł42 m² 8 250,01 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Klonowa

Kielce,świętokrzyskie

353 000 zł41 m² 8 618,16 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Apartament przy ulicy Klonowej w Kielcach. W skład mieszkania wchodzą : - salon z aneksem kuchennym -20,46m2 - sypialnia 12,57m2 - łazienka-6,82m2 - komunikacja-1,11m2 - taras 6,38m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Meissnera

Pod Dalnią,Kielce

420 000 zł64 m² 6 562,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim położone na 3 piętrze w bloku przy ul. Meissnera na osiedlu Pod Dalnią w Kielcach. Na powierzchnię 64 m 2 składa się: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Leszczyńska

Wielkopole,Kielce

763 215 zł90 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mickiewicza

Kielce,świętokrzyskie

429 180 zł63 m² 6 823,21 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1918

Oferta bezpośrednia od Dewelopera. Lokal mieszkalny w stanie deweloperskim, na parterze w kamienicy. Składa się z salonu z aneksem, sypialni oraz łazienki. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Bocianek

Bocianek,Kielce

329 900 zł34 m² 9 606,87 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro nieruchomości twoje M Oferuje 2 pokoje z dużym balkonem w nowym Apartamentowcu który będzie oddany w II kwartale 2024roku. Kupujący zwolniony z 2 % podatku pcc. Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Bocianek

Bocianek,Kielce

252 700 zł25 m² 9 996,04 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Biuro nieruchomości twoje M Oferuje kawalerkę z dużym balkonem w nowym Apartamentowcu który będzie oddany w II kwartale 2024roku. Kupujący zwolniony z 2 % podatku pcc. Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Meissnera

Pod Dalnią,Kielce

450 000 zł64 m² 7 031,25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mickiewicza

Kielce,świętokrzyskie

432 630 zł63 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1918

Oferta bezpośrednia od Dewelopera. Lokal mieszkalny w stanie deweloperskim, na w kamienicy. Widok na park! Składa się z salonu z aneksem, 2 sypialni oraz 2 łazienek. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Meissnera

Pod Dalnią,Kielce

480 000 zł64 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kolberga

Czarnów,Kielce

263 000 zł29 m² 8 991,45 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kolberga

Czarnów,Kielce

279 900 zł32 m² 8 874,45 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kryształowa

Podkarczówka,Kielce

709 000 zł102 m² 6 930,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kolberga

Kielce,świętokrzyskie

281 112 zł36 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferuję atrakcyjne 2 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim w apartamentowcu przy ulicy Kolberga o powierzchni 36,04 m2. Lokal znajduje się 1 piętrze. Planowany termin oddania mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Romualda

Wielkopole,Kielce

763 215 zł90 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kryształowa

Podkarczówka,Kielce

799 000 zł116 m² 6 911,76 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Klonowa

Kielce,świętokrzyskie

328 000 zł38 m² 8 716,45 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zagnańska

Centrum,Kielce

365 800 zł56 m² 6 532,14 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Nowe Mieszkanie z ogrodem 365 000 zł Mamy przyjemność zaproponowania do sprzedaży nowego mieszkania/lokal usługowy na parterze z dużym ogrodem w pięciopiętrowej nowoczesnej inwestycji.