dowolna

Mieszkania w stanie deweloperskim Kielce - Oferty sprzedaży

139 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

139 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Szajnowicza-Iwanowa

Ślichowice,Kielce

946 000 zł81 m² 11 679 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Nowoczesny apartament o powierzchni 81 m , zaprojektowany z myślą o komforcie codziennego życia. Wnętrze zostało wykończone w wysokim standardzie, z użyciem jakościowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kielce

Na Stoku,Kielce

389 000 zł30 m² 12 923,60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje na sprzedaż Kawalerkę z 2025 roku w Rezydencji Sikorskiego z miejscem w garażu podziemnym oraz balkonem. Prezentujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sikorskiego

Na Stoku,Kielce

514 000 zł45 m² 11 483,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje na sprzedaż 2 pokojowy apartament z 2025 roku w Rezydencji Sikorskiego z miejscem postojowym oraz balkonem. Prezentujemy Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kielce

Na Stoku,Kielce

572 000 zł52 m² 10 987,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje na sprzedaż 2 pokojowy apartament z 2025 roku w Rezydencji Sikorskiego z garażem podziemnym oraz ogrodem. Prezentujemy Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Solidarności

Centrum,Kielce

620 000 zł56 m² 11 113,10 zł/m²

 

Piętro:13/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

| na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o pow. 55,79 m2 , z loggią, usytuowany na 13 piętrze nowego apartamentowca sky trust przy Alei Solidarności w Kielcach. Oferowane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Kielce,świętokrzyskie

525 500 zł51 m² 10 303,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowa oferta na wyłączność tylko U nas! Biuro Nieruchomości Oakestate prezentuje nowe mieszkanie, zlokalizowane tuż przy malowniczym zalewie kieleckim w prestiżowej inwestycji Klonowy Bulwar.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Kielce

Centrum,Kielce

499 000 zł41 m² 12 082,30 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje 2 pokojowy apartament w Kielcach na sprzedaż lub zamianę idealna lokalizacja na start lub pod wynajem Oferujemy na sprzedaż mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Szczepaniaka

Baranówek,Kielce

530 000 zł53 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Biuro Nieruchomości ckdom ma przyjemność zaprezentować wyjątkowy apartament o powierzchni 53 m , zlokalizowany w nowoczesnym, kameralnym budynku przy ul. Wojciecha Szczepaniaka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Klonowa

Szydłówek,Kielce

397 000 zł33 m² 11 976 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

W sprzedaży posiadamy mieszkanie 2pokojowe zlokalizowane przy ulicy Klonowej - 33,15m2 stan deweloperski Idealna lokalizacja, osiedle uroczysko - połączenie życia w mieście z dużą ilością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jeleniowska

Związkowiec,Kielce

710 000 zł54 m² 13 148,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Biuro Nieruchomości Premium Apartment prezentuje: mieszkanie o powierzchni 54 m znajdujące się w apartamentowcu Becher z 2016 roku, kupionym w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Klonowa

Szydłówek,Kielce

500 000 zł46 m² 10 846 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46.1 m2 położone na 2 piętrze w trzypiętrowym bloku z windą przy ul. Klonowej 105. Nieruchomość w stanie deweloperskim, co stwarza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Radomska

Kielce,świętokrzyskie

435 213 zł44 m² 9 950 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Atrakcyjne mieszkanie w nowej inwestycji w okolicach ulicy Radomskiej, oferujące piękny widok na Góry Świętokrzyskie z balkonu. To idealna propozycja zarówno do zamieszkania, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Czarnów,Kielce

745 000 zł70 m² 10 588,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wygodny apartament trzy - pokojowy o metrażu 70,36 m2 z długim tarasem w stanie deweloperskim w jednej z prestiżowej inwestycji deweloperskiej. Określana mianem willi miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klonowa

Centrum,Kielce

397 000 zł34 m² 11 851 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

! 0% prowizji od kupującego! scyzoryk nieruchomości prezentuje: na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 33,5 m2 na 1 piętrze w 3 piętrowym apartamentowcu w nowej inwestycji ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Radomska

Świętokrzyskie,Kielce

297 702 zł30 m² 9 990 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Uwaga - cena na poziomie mieszkania używanego, na rynku wtórym, w stanie do remontu! Mieszkanie bardzo "widne", narożne, dwustronna ekspozycja, południowo - wschodnia! Mieszkanie dwupokojowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Miła

Centrum,Kielce

735 000 zł71 m² 10 352,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

! 0% prowizji od kupującego! scyzoryk nieruchomości prezentuje: na sprzedaż nowy wyjątkowy apartament Przestronny i nowoczesny o powierzchni 71m2 oraz ogromnym tarasem około 15m2 stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Herby,Kielce

529 720 zł56 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Nieruchomości Oakestate oferuje na sprzedaż: sprzedam trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 55,76m2 w nowej inwestycji sowia park przy ul. Sowiej. Dwustronne mieszkanie Z dwoma tarasami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Radomska

Kielce,świętokrzyskie

430 839 zł44 m² 9 850 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Kielce

Kochanowskiego,Kielce

515 000 zł47 m² 10 990,20 zł/m²

 

Piętro:7/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości twoje M Oferuje na sprzedaż 3 pokojowy apartament z pięknym widokiem, w prestiżowej lokalizacji. Główne atuty mieszkania: - 7 piętro, dzięki temu mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wielkopole,Kielce

699 745 zł64 m² 10 985 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Scyzoryk nieruchomości prezentuje na sprzedaż: nowoczesne mieszkanie w stanie deweloperskim idealna inwestycja! Na sprzedaż przestronne mieszkanie w stanie deweloperskim, zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Uniwersytecka

Kielce,świętokrzyskie

599 689 zł76 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zapoznania się z oferta interesującego mieszkania dwupoziomowego o powierzchni 75,91 m2 z 4 pokojami, ogrodem, tarasem, poddaszem i miejscem postojowym! Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Solidarności

Nowy Folwark,Kielce

690 000 zł56 m² 12 367,80 zł/m²

 

Piętro:13/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż oferuję cesję praw wynikających z umowy deweloperskiej dotyczącej lokalu mieszkalnego zlokalizowanego w nowo powstającej inwestycji przy Alei Solidarności w Kielcach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kielce

Centrum,Kielce

649 000 zł86 m² 7 546,51 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Mam przyjemność zaprezentować kameralne apartamenty w stanie deweloperskim o powierzchni 86 m2, zlokalizowane na osiedlu Akacjowy Zakątek, na obrzeżach Kielc (tylko 10 min do centrum).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Uniwersytecka

Kielce,świętokrzyskie

554 000 zł76 m² 7 298,12 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Kielce

Wielkopole,Kielce

667 000 zł63 m² 10 587,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Posiadamy w naszej ofercie na sprzedaż wyjątkowe apartamenty położone w nowoczesnym, kameralnym apartamentowcu, zaledwie 4 minuty jazdy od centrum Kielc. To propozycja skierowana do osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Kielce

Czarnów,Kielce

745 000 zł70 m² 10 588,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesny apartament w stanie deweloperskim gotowy do wykończenia według indywidualnych preferencji Na sprzedaż przestronny, trzystronny apartament o powierzchni 70,36 m z tarasem ok. 15.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Kielce

Baranówek,Kielce

766 900 zł59 m² 12 976,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Posiadamy w naszej ofercie na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 59.1 m2. To kameralna inwestycja zlokalizowana na osiedlu Baranówek w Kielcach. W jej ramach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bohaterów Warszawy

Kielce,świętokrzyskie

711 747 zł70 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie czteropokojowe w stanie deweloperskim Opis : Prezentuję mieszkanie na sprzedaż, które idealnie sprawdzi się jako przestronny i funkcjonalny lokal w stanie deweloperskim. Oto jego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Radomska

Świętokrzyskie,Kielce

297 702 zł30 m² 9 990 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Radomska

Kielce,świętokrzyskie

320 682 zł33 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:2/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowe mieszkanie 33,06 m w nowoczesnej inwestycji z 2025r. okolice ul. Radomskiej, kielce W inwestycji dostępne są również inne mieszkania o powierzchni od 25 m do 62 m w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Radomska

Kielce,świętokrzyskie

429 527 zł44 m² 9 820 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Radomska

Centrum,Kielce

304 466 zł32 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne mieszkanie w nowej inwestycji w okolicach ul. Radomskiej doskonała lokalizacja i ogromny potencjał inwestycyjny. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 32,39 m, zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Radomska

Kielce,świętokrzyskie

432 589 zł44 m² 9 890 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kielce

Centrum,Kielce

679 000 zł86 m² 7 895,35 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Jagiellońskie,Kielce

499 000 zł56 m² 8 910,71 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż: mieszkanie 56 m , Kielce, ul. Jagiellońska Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 56 m , położone na pierwszym piętrze w 10-piętrowym bloku przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Łopianowa

Bukówka,Kielce

539 000 zł68 m² 7 914,83 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Oferuję do sprzedania 4 pokojowy apartament o powierzchni 68 m2 w nowo realizowanej inwestycji "apartamenty Bukówka" przy ulicy Łopianowej 21 w Kielcach w dzielnicy Bukówka. Cała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Łopianowa

Bukówka,Kielce

589 000 zł75 m² 7 897,56 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferuję do sprzedania 3 pokojowy apartament o powierzchni 74 m2 w nowo realizowanej inwestycji "apartamenty Bukówka" przy ulicy Łopianowej 21 w Kielcach w dzielnicy Bukówka. Cała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kujawska

Zagórska Północ,Kielce

688 975 zł64 m² 10 850 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63.7 m2 usytuowane na 1 piętrze nowoczesnego apartamentowca Willa Zofia. Układ: - salon - oddzielna kuchnia otwarta na salon - sypialnia - pokój -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Kielce

Na Stoku,Kielce

299 000 zł26 m² 11 394,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości twoje M Oferuje na sprzedaż lub zamianę 1 pokojowy apartament Idealne rozwiązanie na pierwsze mieszkanie lub pod inwestycję Główne atuty mieszkania: - ostatnia kawalerka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Warszawska

Bocianek,Kielce

459 500 zł41 m² 11 251,20 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Tylko u nas! Biuro Nieruchomości twoje M prezentuje Ofertę sprzedaży mieszkania. Idealne mieszkanie dla pary lub pod inwestycję. Sprzedane Prezentujemy Państwu na sprzedaż przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ogrodowa

Centrum,Kielce

657 000 zł42 m² 15 642,90 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2