dowolna

Mieszkania w starym budownictwie Kielce - Oferty sprzedaży i najmu

401 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

401 ogłoszeń

359 000 zł47,30 m² 7 589,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuję ofertę sprzedaży Przestronnego 2 pokojowego mieszkania z balkonem Doskonała lokalizacja dla rodziny, pary lub pod wynajem. Prezentujemy.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł36,70 m² 10 326,98 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Tylko U nas Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje kawalerkę w centrum Kielc wyposażona, umeblowana, gotowa inwestycja Prezentujemy Państwu na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie z wnęką.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł55 m² 8 163,64 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie 3-pokojowe / Centrum, ul. Chęcińska / Dwustronne / Idealne dla rodziny lub inwestora Biuro Nieruchomości Terra Home prezentuje wyjątkową ofertę mieszkania zlokalizowanego w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł53,90 m² 8 070,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie 53,9 m 2 pokoje, wys. 2,8 m, ul. Zamenhofa Na sprzedaż przestronne i jasne mieszkanie o powierzchni 53,9 m , położone na 2. piętrze w zadbanym budynku przy.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

833 133 zł92,57 m² 9 000,03 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1914

| wyjątkowy apartament w historycznej kamienicy przy ul. Żeromskiego. Na sprzedaż przestronny apartament o powierzchni 92,57 m , usytuowany na 2 piętrze kameralnej, dwupiętrowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł33,25 m² 7 789,47 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1979

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje na sprzedaż 1 pokojowe mieszkanie z loggią bez piecyka, wolne od zaraz. Prezentujemy Państwu na sprzedaż przestronne, komfortowe 1.

Szczegóły ogłoszenia

386 000 zł56,80 m² 6 795,77 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowo atrakcyjne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 56,80 m , zlokalizowane w sercu Kielc przy ul. Chęcińskiej 25/31, na najbardziej pożądanym, drugim.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł58,90 m² 6 774,19 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Tylko u nas! Biuro Nieruchomości Twoje M prezentuje ofertę sprzedaży trzypokojowego mieszkania przy ul. Orkana. Oferujemy państwu dwustronne mieszkanie o powierzchni 58,9 m 2 do.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł54 m² 7 388,89 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 53,90 m , położone na osiedlu Jagiellońskim przy ul. Karczówkowskiej w Kielcach. Znajduje się na pierwszym piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł47,94 m² 8 114,31 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie położone w Kielcach przy ulicy Kryształowej ( Podkarczówka). Mieszkanie usytuowane jest na II piętrze w dwupiętrowym kameralnym dwunastorodzinnym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł43,90 m² 7 858,77 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie o powierzchni 44 m kw. składające się z 2 niezależnych pokoi, kuchni widnej, łazienki wc razem i przedpokoju, usytuowane jest na 3 piętrze 4 piętrowego bloku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł37,10 m² 7 789,76 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

| na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o pow. 37,10 m2 , zlokalizowane na 7-piętrze w dziesięciopiętrowym bloku przy ul. Szymanowskiego, na osiedlu ksm w Kielcach. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

569 500 zł67 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1970

*** tylko U nas *** Szukasz idealnej inwestycji pod wynajem? To mieszkanie o powierzchni 67 m , położone przy ulicy Bohaterów Warszawy 17 w Kielcach na 4 piętrze z 4, zostało.

Szczegóły ogłoszenia

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Bema

Kielce,świętokrzyskie

249 000 zł20 m² 12 450 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 20 m , zlokalizowane na 1. piętrze w 3-piętrowym, ocieplonym bloku. Mieszkanie jest skierowane na południe, co zapewnia doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł48,40 m² 8 037,19 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Scyzoryk Nieruchomości prezentuje: na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 48,4 m2 na 2 piętrze w 10 piętrowym bloku z windą. Mieszkanie znajduje się na osiedlu Jagiellońskie.

Szczegóły ogłoszenia

745 000 zł71 m² 10 492,96 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni ok. 71 m , zlokalizowane na 2 piętrze w bloku w ścisłym centrum Kielc przy ulicy Panoramicznej. Nieruchomość została podzielona na 3.

Szczegóły ogłoszenia

449 900 zł65,92 m² 6 824,94 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Biuro Nieruchomości Własny Kąt oferuje na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 65,92 m , położone na 4. piętrze w 4-piętrowym bloku przy ul. Piłsudskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Meissnera

Kielce,świętokrzyskie

387 000 zł44 m² 8 795,45 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Mieszkanie na parterze w Kielcach, na osiedlu Dalnia, to przestronne lokum o dwóch pokojach, które zachwyca swoją ciepłą i przytulną atmosferą. Wchodząc do środka, od razu czuć domowy.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł46,20 m² 6 904,76 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Scyzoryk nieruchomości prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania w samym sercu Kielc! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,2 m , położone na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł37,10 m² 7 789,76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Scyzoryk nieruchomości prezentuje na sprzedaż: funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o pow. 37,1 m , zlokalizowane na 3. piętrze w bloku z cegły przy ul. Spółdzielczej na osiedlu ksm.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł55 m² 9 436,36 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Scyzoryk nieruchomości prezentuje na sprzedaż: wyjątkowe mieszkanie 3 pokojowe po generalnym remoncie z pięknym widokiem na panoramę miasta. Lokal przeszedł generalny remont dzięki czemu nie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Oakestate ma przyjemność przedstawić ofertę mieszkania na wynajem na wynajem mieszkanie 2 pokojowe, 48m2 z balkonem 1 piętro w 4 piętrowym bloku mieszkanie rozkładowe.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jesionowa

Kielce,świętokrzyskie

515 000 zł46 m² 11 195,65 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Sprzedam mieszkanie 2-pokojowe - Kielce, ul. Jesionowa Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 46 m , usytuowane na parterze w bardzo atrakcyjnej lokalizacji - Kielce, ul. Jesionowa. Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł48 m² 29,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| do wynajęcia jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48 m , położone na 2 piętrze w 4-piętrowym budynku na ul. Słowackiego w Kielcach. W skład mieszkania wchodzą:.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 zł57,75 m² 38,96 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| do wynajęcia 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 57,75 m2, zlokalizowane na trzecim piętrze, w 3 - piętrowej kamienicy, w ścisłym centrum Kielc, przy ul. Śniadeckich.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł71,14 m² 11 231,37 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

| na sprzedaż przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 71 m2 , zlokalizowane w Centrum Kielc, przy ul. Słowackiego. Nieruchomość położona jest na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł47 m² 44,68 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Terra Home prezentuje do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 47 m, świeżo po generalnym remoncie jeszcze niezamieszkałe. Wszystkie elementy wyposażenia są nowe.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł50 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

| 2-pokojowe mieszkanie 50 m - ul. Paderewskiego, centrum Kielc Na sprzedaż jasne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 50 m , położone na 3 piętrze w 4-piętrowej kamienicy z lat.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł80 m² 35 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie na wynajem idealna lokalizacja, ul. Panoramiczna 4- samo Centrum! Zamieszkaj w miejscu, które pokochasz od pierwszego wejrzenia! Mieszkanie dostępne od 29.06.2026 Na.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł37 m² 10 783,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe z balkonem gotowe do zamieszkania w doskonałej lokalizacji. Prezentujemy Państwu na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 zł41 m² 32,93 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości twoje M oferuje 2 pokoje na wynajem Oferujemy Państwu do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 41m2, w którego skład wchodzą: salon, sypialnia, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł42,66 m² 7 266,76 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Biuro nieruchomości Terra Home prezentuje na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 42,66 m, zlokalizowane na popularnym osiedlu ksm w Kielcach, przy ul. Sandomierskiej. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł68,10 m² 6 534,51 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Świetnie położony lokal. W bezpośrednim sąsiedztwie różnorodne sklepy , przychodnia zdrowia , szkoła, przedszkole , place zabaw, zielone alejki spacerowe. 500 m do Targowiska miejskiego Do.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł44,71 m² 9 393,87 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 44,71 m , położonego na 10. piętrze w 10-piętrowym budynku z 1966 roku. Nieruchomość przeszła.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł39 m² 9 461,54 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1957

Mieszkanie 39m2 z bezpłatnym miejscem parkingowym w Centrum, ul. Kościuszki Biuro nieruchomości Terra Home prezentuje ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 39 m, zlokalizowanego na 1.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł46 m² 7 152,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Scyzoryk nieruchomości prezentuje: na sprzedaż mieszkanie ciepłe słoneczne dwustronne 2-pokojowe w bloku z lat 70-tych. Mieszkanie o powierzchni 46 m znajduje się na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł45,11 m² 8 180 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 45,11 m2 na Oś. Ksm przy ul. Chopina. Mieszkanie z balkonem, usytuowane na 8 piętrze w dziesięciopiętrowym wieżowcu z doskonałym.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 zł29 m² 43,10 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 1 pokojowe mieszkanie na osiedlu Czarnów, ul. Hoża. Mieszkanie w bardzo dobrym stanie, czyste, widne. Mieszkanie jest w pełni umeblowane, co zapewnia komfort użytkowania.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł35,50 m² 7 887,32 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 35,5 m , położone na 3 piętrze w 10-piętrowym wieżowcu przy ul. Bp. Czesława Kaczmarka w Kielcach. W skład mieszkania wchodzą: - 2.

Szczegóły ogłoszenia

308 000 zł32,18 m² 9 571,16 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie inwestycyjne w świetnej lokalizacji Kielc - gotowy dochód od pierwszego dnia. Prezentujemy na sprzedaż 2- pokojowe mieszkanie o powierzchni 32,18 m2, położone przy ul. Starej.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł41,80 m² 59,81 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| wynajem na min. 12 miesięcy. Rent for min. 12 months. Оренда на мін. 12 місяців. Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,8 m2 zlokalizowane na ósmym piętrze.