dowolna

Mieszkania z aneksem Kielce - Ogłoszenia sprzedaży i najmu

617 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

617 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Raciborskiego

Ślichowice,Kielce

1 800 zł38 m² 48 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie w wysokim standardzie położone na 2 piętrze w nowoczesnym apartamentowcu przy ul. Raciborskiego na osiedlu Ślichowice w Kielcach. Na powierzchnię 37,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Kwarciana

Baranówek,Kielce

225 000 zł26 m² 8 532,42 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Sprzedam w stanie deweloperskim kawalerkę. Budownictwo z 2022r. Doskonała lokalizacja! parter Z tarasem! idealna inwestycja! Kontakt: sprzedam kawalerkę - 1 pokojowe mieszkanie typu studio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Jagiellońska

Kielce,świętokrzyskie

227 900 zł27 m² 8 440,74 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie jest przytulne i widne. Mimo niewielkiego metrażu sprawia wrażenie większego niż jest w rzeczywistości. Na powierzchnię mieszkania składa się >pokój dzienny >kuchnia >łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Raciborskiego

Ślichowice,Kielce

260 000 zł36 m² 7 222,22 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Biuro Nieruchomości Golden House prezentuje: 2-pokojowe mieszkanie na Ślichowicach z całym wyposażeniem! Idealna opcja zarówno "na start" jak i pod inwestycję na wynajem! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Klonowa

Uroczysko,Kielce

346 253 zł42 m² 8 250,01 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Tylko u Nas Biuro Nieruchomości twoje M Oferuje na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie z loggią w stanie deweloperskim. Doskonała Oferta pod Inwestycję. Prezentujemy Państwu na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zagnańska

Centrum,Kielce

730 000 zł71 m² 10 335,50 zł/m²

 

Piętro:13/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Przepiękny, komfortowy apartament, zlokalizowany w najnowocześniejszej kieleckiej inwestycji plaza przy ulicy Zagnańskiej w Kielcach. W skład apartamentu wchodzą : - duży salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chopina

Wielkopole,Kielce

329 000 zł42 m² 7 871 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2pokojowe zlokalizowane przy ul. Chopina na os. Ksm. Lokal położony jest na wysokim parterze dziesięciopiętrowego wieżowca przed planowaną termomodernizacją. Mieszkanie ma położenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Konopnickiej

Bocianek,Kielce

369 000 zł49 m² 7 531 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 49 m2 na parterze w bloku 4-piętrowym. Na przestrzeń 49 m składa się: -przestronny duży pokój z wyjściem na balkon -aneks kuchenny -mniejszy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Klonowa

Kielce,świętokrzyskie

353 000 zł41 m² 8 618,16 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Apartament przy ulicy Klonowej w Kielcach. W skład mieszkania wchodzą : - salon z aneksem kuchennym -20,46m2 - sypialnia 12,57m2 - łazienka-6,82m2 - komunikacja-1,11m2 - taras 6,38m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Winnicka

Centrum,Kielce

650 zł18 m² 36,11 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia niewielkie jednopokojowe mieszkanie na IV piętrze w V piętrowym budynku z windą. Budynek w ścisłym centrum miasta, w sąsiedztwie Kieleckiego Centrum Kultury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Meissnera

Pod Dalnią,Kielce

420 000 zł64 m² 6 562,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim położone na 3 piętrze w bloku przy ul. Meissnera na osiedlu Pod Dalnią w Kielcach. Na powierzchnię 64 m 2 składa się: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Szwedzka

Barwinek,Kielce

345 000 zł32 m² 10 945,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Nowoczesne mieszkanie W nowym budownictwie! komfortowa kawalerka! W pełni umeblowane wraz Z najwyższej jakości sprzętami agd! teren ogrodzony! świetna lokalizacja! kontakt Biuro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Leszczyńska

Kielce,świętokrzyskie

2 900 zł84 m² 34,52 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 4 pokojowe mieszkanie w wysokim standardzie położone na parterze w apartamentowcu z windą przy ul. Leszczyńskiej w Kielcach. Na powierzchnię 84 m 2 składa się:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Leszczyńska

Wielkopole,Kielce

763 215 zł90 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nowa inwestycja róg ul. Leszczyńskiej i romualda Rynek pierwotny - zakup bezpośrednio od dewelopera - brak 2% podatku pcc! Na sprzedaż: widokowe mieszkanie o powierzchni 89 , 79 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Warszawska

Kielce,świętokrzyskie

252 700 zł25 m² 9 996,04 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Sprzedaż nowej inwestycji ul. Warszawska! W ofercie prezentujemy małe mieszkania o metrażu 25,00 m2 do 35,00 m2! Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 25,28 m2 z dużym balkonem 8 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Bocianek,Kielce

465 000 zł60 m² 7 750 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

W ofercie sprzedaży świeżo odremontowane mieszkanie! Szczególna propozycja dla rodzin z dziećmi! W pobliżu szkoła podstawowa i przedszkole oraz duża baza handlowo-usługowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowy Świat

Sady,Kielce

369 800 zł47 m² 7 868 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 47 m2, zlokalizowane przy ul. Nowy Świat na osiedlu Sady. Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w bloku 10 piętrowym, ocieplonym oraz zabezpieczonym domofonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mickiewicza

Kielce,świętokrzyskie

429 180 zł63 m² 6 823,21 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1918

Oferta bezpośrednia od Dewelopera. Lokal mieszkalny w stanie deweloperskim, na parterze w kamienicy. Składa się z salonu z aneksem, sypialni oraz łazienki. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Klonowa

Kielce,świętokrzyskie

325 850 zł34 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Witam. Przedstawiam Państwu 2- pokojowy apartament znajdujący się na parterze w jednym z najnowocześniejszych obsiedli w Kielcach, przy ulicy Klonowej Budynek wykonany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Bocianek

Bocianek,Kielce

329 900 zł34 m² 9 606,87 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro nieruchomości twoje M Oferuje 2 pokoje z dużym balkonem w nowym Apartamentowcu który będzie oddany w II kwartale 2024roku. Kupujący zwolniony z 2 % podatku pcc. Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kopernika

Centrum,Kielce

2 300 zł66 m² 34,85 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowe 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 66 mkw na II piętrze w ogrodzonym budynku z windą przy ul. Kopernika. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Bocianek

Bocianek,Kielce

252 700 zł25 m² 9 996,04 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Biuro nieruchomości twoje M Oferuje kawalerkę z dużym balkonem w nowym Apartamentowcu który będzie oddany w II kwartale 2024roku. Kupujący zwolniony z 2 % podatku pcc. Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piłsudskiego

Świętokrzyskie,Kielce

379 500 zł51 m² 7 441,18 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Biuro nieruchomości Golden House prezentuje: 3 pokoje po remoncie. Idealne dla rodziny! Oferujemy dwustronne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 51 m2, zlokalizowane przy ul. Piłsudzkiego. Usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Meissnera

Pod Dalnią,Kielce

450 000 zł64 m² 7 031,25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Klonowa

Kielce,świętokrzyskie

279 110 zł29 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Witam. Przedstawiam Państwu 1- pokojowy apartament znajdujący się na parterze w jednym z najnowocześniejszych budynków w Kielcach, przy ulicy Klonowej Budynek wykonany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mickiewicza

Kielce,świętokrzyskie

432 630 zł63 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1918

Oferta bezpośrednia od Dewelopera. Lokal mieszkalny w stanie deweloperskim, na w kamienicy. Widok na park! Składa się z salonu z aneksem, 2 sypialni oraz 2 łazienek. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bohaterów Warszawy

Kielce,świętokrzyskie

1 450 zł35 m² 41,43 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie w nowym budynku "onyx" przy ul. Bohaterów Warszawy. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni oraz łazienki o łącznej powierzchni 35 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Witosa

Kielce,świętokrzyskie

1 600 zł37 m² 43,24 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Teren ogrodzony, monitorowany, około 3km od centrum, dobrze z komunikowany z resztą miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Zagórska

Kielce,świętokrzyskie

1 700 zł45 m² 37,78 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ogrodzona, monitorowana, blisko centrum,

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orląt Lwowskich

Kielce,świętokrzyskie

445 000 zł45 m² 9 955,26 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowoczesny dwupokojowy apartament gotowy do zamieszkania! nowoczesna kameralna inwestycja Z 2022r! niepowtarzalny widok I przestrzeń za oknem! szybkobieżna winda! świetna lokalizacja!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. 1 Maja

Centrum,Kielce

537 000 zł58 m² 9 236,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż atrakcyjne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,14 m2 w nowoczesnej inwestycji in city z 2020 roku. Znakomita lokalizacja, w samym centrum Kielc z dogodną komunikacją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Staffa

Bocianek,Kielce

316 000 zł50 m² 6 294,82 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Oferuje na Sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie na wysokim parterze w doskonałej lokalizacji. Idealna propozycja dla Rodziny jak i pod Inwestycję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Uroczysko

Uroczysko,Kielce

386 000 zł54 m² 7 174,72 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Tylko U nas Biuro nieruchomości twoje M Prezentuje Mieszkanie 3 pokojowe na oś. Uroczysko Idealne miejsce dla rodziny, inwestora lub pary. Oferujemy Państwu komfortowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chopina

Wielkopole,Kielce

329 000 zł42 m² 7 870,81 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro nieruchomości Golden House prezentuje: 2 pokoje po remoncie. Idealna opcja zarówno "na start" jak i pod inwestycje na wynajem! Oferujemy mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 41,80 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Źródłowa

Kielce,świętokrzyskie

1 300 zł20 m² 65 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 1 pokojowe mieszkanie o powierzchni 20 m2 zlokalizowane w centrum miasta w budynku z windą. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pomorska

Wielkopole,Kielce

355 000 zł40 m² 8 875 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie 2pokojowe 40m2 zlokalizowane przy ul. Pomorskiej na os. Ksm. Nieruchomość jest usytuowana na wysokim parterze czteropiętrowego budynku z 1975 roku. Ze względu na swoje środkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Meissnera

Pod Dalnią,Kielce

480 000 zł64 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Barwinek

Barwinek,Kielce

1 200 zł42 m² 28,57 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie w budynku na Oś. Kochanowskiego. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni oraz łazienki o łącznej powierzchni 42 mkw. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Barwinek

Baranówek,Kielce

795 000 zł126 m² 6 309,52 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu przepiękny ,2-poziomowy apartament, wykończony w bardzo wysokim standardzie ,mieszczący się w 2-piętrowym bloku, na kieleckim Baranówku. Apartament zdecydowanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kolberga

Czarnów,Kielce

263 000 zł29 m² 8 991,45 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż pokój w stanie deweloperskim w nowej iwestycji niedaleko centrum miasta , na nowym kieleckim osiedlu od strony ul. Kolberga. Powierzchnia mieszkania to 29,25 m2 na partarze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kolberga

Czarnów,Kielce

279 900 zł32 m² 8 874,45 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż dwa małe pokoje w stanie deweloperskim w nowej iwestycji niedaleko centrum miasta , na nowym kieleckim osiedlu od strony ul. Kolberga. Powierzchnia mieszkania to 31,54 m2 na III.