dowolna

Mieszkania z aneksem Kielce - Ogłoszenia sprzedaży i najmu

617 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

617 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Warszawska

Słoneczne Wzgórze,Kielce

900 zł30 m² 30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie jednopokojowe z aneksem kuchennym i łazienką. Mieszkanie świeżo wykończone. Aneks kuchenny z oknem, umeblowany. W łazience kabina prysznicowa, umywalka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Skłodowskiej-Curie

Herby,Kielce

1 300 zł35 m² 37,14 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Komfortowe mieszkanie 1 - pokojowe wykończone i umeblowane w wysokim standardzie. Mieszkanie posiada wyposażony aneks kuchenny (meble kuchenne, lodówka, płyta grzewcza z piekarnikiem, okap.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Gliniana

Kielce,świętokrzyskie

88 000 zł17 m² 5 031,45 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Duda nieruchomości- 0% prowizji od kupującego! Na sprzedaż mieszkanie w Kielcach na ulicy Glinianej o powierzchni 17,49m2+ piwnica o powierzchni 12,2m2. Mieszkanie sklada się z pokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Planty

Centrum,Kielce

2 000 zł56 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowe, 3 - pokojowe mieszkanie z 40 metrowym tarasem w nowym budynku z windą w ścisłym centrum miasta. Mieszkanie całkowicie umeblowane i wyposażone. Kuchnia - meble.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kazimierza Wielkiego

Ślichowice,Kielce

1 100 zł44 m² 25 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe, wyposażone mieszkanie w nowym, ogrodzonym budynku na Oś.Gwarków - ul. Kazimierza Wielkiego. Mieszkanie znajduje się na II piętrze i składa się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Starodomaszowska

Centrum,Kielce

1 100 zł65 m² 16,92 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie na I piętrze w budynku III - piętrowym, w ścisłym centrum miasta - ul. Starodomaszowska. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, 2 sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jurajska

Ślichowice,Kielce

800 zł46 m² 17,39 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe dwupokojowe mieszkanie w nowej części Os. Ślichowice- ul. Jurajska. Mieszkanie składa się z 2 odrębnych pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wiejska

Wielkopole,Kielce

1 500 zł57 m² 26,32 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowoczesny apartament w nowoczesnej, nietuzinkowej aranżacji. Apartament składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni z łazienką, wc oraz przedpokoju. W salonie komplet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościuszki

Centrum,Kielce

180 000 zł40 m² 4 500 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży 2 - pokojowe mieszkanie położone na drugim piętrze w budynku wielomieszkaniowym w centrum miasta przy ulicy Kościuszki. Lokal składa się z pokoju, pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łąkowa

Centrum,Kielce

1 500 zł66 m² 22,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 - pokojowe mieszkanie z balkonem w centrum miasta w nowym, ogrodzonym bloku. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, gabinetu, łazienki oraz wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Planty

Centrum,Kielce

1 300 zł41 m² 31,71 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe 2 pokojowe mieszkanie w nowym bloku w ścisłym centrum miasta, przy głównym deptaku. W okolicy znajdują się restauracje, domy handlowe (puchatek,Tęcza), park, dworzec pkp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Triasowa

Ślichowice II,Kielce

900 zł43 m² 20,93 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie w nowej części Os. Ślichowice II. Mieszkanie na III piętrze "ze skosami"- okna dachowe w salonie i kuchni. Sypialnia z balkonem. Glazura, terakota, panele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chęcińska

Centrum,Kielce

800 zł42 m² 19,14 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie o powierzchni 41,8 m kw mieszczące się na ósmym piętrze w dziesięcio-piętrowym budynku przy ul. Chęcińskiej w Kielcach. Mieszkanie składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kościuszki

Centrum,Kielce

1 800 zł80 m² 22,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe dwupoziomowe mieszkanie na III i IV piętrze budynku w ścisłym centrum miasta. Niższa kondygnacja to przestronny salon, kuchnia, 2 pokoje oraz łazienka. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Ślichowice

Ślichowice,Kielce

999 zł68 m² 14,69 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie na os. Ślichowicach o pow. 68m2, usytuowane na 1p. Budynek z roku 2001. W skład mieszkania wchodzą: kuchnia połączona z salonem , 3 pokój, łazienka osobno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Okrzei

Kielce,świętokrzyskie

1 400 zł65 m² 21,54 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe mieszkanie zlokalizowane na ul Okrzei o pow 65m2 składające sie z 3 pokoi z aneksem kuchennym. Kompletnie umeblowane, wysoki standard wykończenia, z garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Warszawska

Słoneczne Wzgórze,Kielce

850 zł40 m² 21,25 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie jednopokojowe z aneksem kuchennym i łazienką. Mieszkanie świeżo wykończone. Aneks kuchenny z oknem, kompletnie umeblowany i wyposażony (meble, lodówka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy, Barwinek

Barwinek,Kielce

440 000 zł98 m² 4 498,98 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2001

Komfortowe 2 - poziomowe mieszkanie na parterze i I piętrze w II - piętrowym budynku z roku 2001. Budynek znajduje się na Osiedlu Tęczowe Wzgórze przy ul. Ściegiennego w Kielcach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chęcińska

Centrum,Kielce

160 000 zł42 m² 3 827,75 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Herby

Herby,Kielce

179 000 zł30 m² 5 946,84 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Do sprzedania komfortowe dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 30,1 m kw. Mieszkanie składa się z pokoju, sypialni, hallu z części którego wygospodarowano aneks kuchenny oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Karczówkowska

Kielce,świętokrzyskie

1 050 zł37 m² 28,38 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kompletnie umeblowane M3 na ul. Karczówkowskiej 10 w Kielcach. W skład lokalu wchodzi duży pokój z aneksem kuchennym, mały samodzielny pokój oraz łazienka. W małym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Kielce

Kielce,świętokrzyskie

299 712 zł62 m² 4 800 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Nowe mieszkanie o pow. 62,44 m2. W skład, którego wchodzi: (hol, łazienka, 2 pokoje, pokój dzienny z aneksem kuchennym, stan deweloperski) na II piętrze w trzypiętrowym budynku przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Piaski

Piaski,Kielce

398 000 zł114 m² 3 491,23 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Okazja! okazja! okazja! Mieszkanie usytuowane w nowo budowanym bliżniaku na os. Piaski Małe. Powierzchnia mieszkania wraz z garażem 114 m2 ( powierzchnia garażu 14,37 m2). Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Leszczyńska

Wielkopole,Kielce

215 385 zł48 m² 4 490 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Lokal o powierzchni 47,97 m2 na parterze. Lokal składa się z salonu z aneksem kuchennym (22,88 m2), sypialni (13,51 m2), łazienki (4,16 m2) i przedpokoju (6,42 m2). Taras 23,84m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Piaski

Piaski,Kielce

398 000 zł114 m² 3 491,23 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Piaski

Piaski,Kielce

382 000 zł109 m² 3 504,59 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Okazja! okazja! okazja! ostatnie mieszkania! Mieszkanie usytuowane na I piętrze w nowo budowanym segmencie na os. Piaski Małe. Powierzchnia mieszkania wraz z garażem 109 m2 ( powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łąkowa

Centrum,Kielce

1 700 zł70 m² 24,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe, 3- pokojowe mieszkanie w nowym budynku. Składa się ono z salonu z aneksem kuchennym, 2 sypialni, łazienki oraz wc. Mieszkanie umeblowane i wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Panorama

Panorama,Kielce

305 052 zł69 m² 4 400 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Lokal mieszkalny o łącznej powierzchni 69,33 m kw. Lokal składa się z pokoju dziennego (16,92 m kw) z aneksem kuchennym (11,61 m kw), sypialni I (11,67 m kw),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Centrum

Centrum,Kielce

169 000 zł48 m² 3 520,83 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

W obecnym stanie lokal wykorzystywany jako biuro, kancelaria. Lokal usytuowany na I piętrze budynku w ścisłym centrum miasta. Lokal składa się z 2 przechodnich pomieszczeń, zaplecza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Panorama

Panorama,Kielce

305 052 zł69 m² 4 400 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Piaski

Piaski,Kielce

382 000 zł109 m² 3 504,59 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chęcińska

Centrum,Kielce

170 000 zł42 m² 4 066,99 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

 

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Skłodowskiej-Curie

Herby,Kielce

1 300 zł35 m² 37,14 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Komfortowe mieszkanie 1 - pokojowe wykończone i umeblowane w wysokim standardzie. Mieszkanie posiada wyposażony aneks kuchenny (meble, lodówka, płyta grzewcza z piekarnikiem, okap kuchenny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Leszczyńska

Wielkopole,Kielce

286 586 zł64 m² 4 480 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Lokal o powierzchni 63,97 m2 na parterze. Lokal składa się z salonu z aneksem kuchennym (27,06 m2), sypialni (10,96 m2), sypialni (11,83 m2), łazienki (3,97 m2), wc (1,28 m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łąkowa

Centrum,Kielce

1 500 zł70 m² 21,43 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Łąkowa

Centrum,Kielce

1 300 zł48 m² 27,08 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe dwupokojowe mieszkanie w niewielkim budynku apartamentowym w ścisłym centrum miasta. Mieszkanie położone na I piętrze. Duży balkon. Mieszkanie w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bohaterów Warszawy

Wielkopole,Kielce

1 200 zł35 m² 34,29 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie w nowym budynku "onyx" przy ul. Bohaterów Warszawy w pobliżu centrum miasta. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni oraz łazienki. Aneks -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Piaski

Piaski,Kielce

382 000 zł109 m² 3 504,59 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy, Baranówek

Baranówek,Kielce

640 000 zł85 m² 7 547,17 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2011

Komfortowy apartament o ciekawej aranżacji wnętrza w kameralnym, 18-rodzinnym budynku na osiedlu Baranówek w Kielcach. Apartament o powierzchni 84,8 m kw składa się z 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kościuszki

Centrum,Kielce

1 800 zł80 m² 22,50 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Starodomaszowska

Centrum,Kielce

1 200 zł65 m² 18,46 zł/m²

 

 

 

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij