dowolna

Mieszkania z aneksem Kielce - Ogłoszenia sprzedaży i najmu

617 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

617 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Kielce

Ślichowice,Kielce

339 000 zł30 m² 11 162,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje na sprzedaż : Piękny, dwustronny apartament, z niezwykłym dużym balkonem, z panoramą na tereny zielone oraz Karczówkę. Prezentujemy Państwu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Kielce

Na Stoku,Kielce

299 000 zł37 m² 8 129,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1988

Tylko u nas! Biuro Nieruchomości twoje M prezentuje Ofertę sprzedaży lub zamiany! Idealne mieszkanie dla pary, singla lub pod wynajem. Atuty mieszkania: - cicha, malownicza okolica - duże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wesoła

Centrum,Kielce

1 800 zł46 m² 38,79 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem mieszkanie dwu pokojowe zlokalizowane przy ul Wesołej! 200 metrów do rynku , 100 metrów do ul Sienkiewicza, 600 m do Collegium Medicum. Mieszkanie o powierzchni 46.4 m2 znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Piekoszowska

Ślichowice,Kielce

339 000 zł30 m² 11 136,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Nieruchomości premium apartment Jeśli cenisz sobie ciszę i spokój to ta oferta jest dla Ciebie! Prezentuje na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 30,44m2 usytuowane na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Kielce

Kochanowskiego,Kielce

426 000 zł36 m² 11 993,20 zł/m²

 

Piętro:5/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Tylko U nas Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje ofertę Mieszkania 2 pokojowego w najwyższym budynku w Kielcach. Idealna lokalizacja na start, pod wynajem. Ofertujemy na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żeromskiego

Centrum,Kielce

370 000 zł36 m² 10 347 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Cena do negocjacji! Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży mieszkania w Centrum Kielc na ul. Żeromskiego. Nieruchomość o powierzchni 35,76m2, na którą składa się: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Klonowa

Uroczysko,Kielce

482 000 zł44 m² 10 979 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Ckdom ma przyjemność zaoferować mieszkanie z rynku pierwotnego o metrażu 43,90 m2 które mieścić się będzie na powstającym nowym osiedlu klonovia ( najnowsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Paska

Kochanowskiego,Kielce

285 000 zł37 m² 7 703 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Biuro nieruchomości Ck dom ma przyjemność zaprezentować 2 pokojowe mieszkanie na sprzedaż. Nieruchomość znajduje się na os. Kochanowskiego o powierzchni 37m2 zlokalizowane na 3 piętrze 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Chęcińska

Chęcińskie,Kielce

2 700 zł57 m² 47,37 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 57 mkw, położone na III piętrze, przy ul. Chęcińskiej na osiedlu Parkowym. Mieszkanie składa się z kuchni połączonej z pokojem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Ściegiennego

Centrum,Kielce

2 400 zł45 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie w apartamentowcu na pierwszym piętrze przy ulicy Ściegiennego w Kielcach. Na powierzchnię 45 m2 składa się: salon z aneksem kuchennym z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mazurska

Kielce,świętokrzyskie

527 000 zł55 m² 9 616,79 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje ofertę sprzedaży lub zamiany Komfortowe, 4 pokojowe mieszkanie z garderobą, po generalnym remoncie. Doskonała lokalizacja dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Kielce

Centrum,Kielce

3 500 zł59 m² 59,32 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nieruchomości oferuje mieszkanie na wynajem: - nowe, nigdy nie zamieszkałe, - 3 duże pokoje z aneksem, - rewelacyjna lokalizacja! doskonałe zarówno dla rodziny, pary czy singla! Oferuję Ci do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kielce

Baranówek,Kielce

2 500 zł60 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nieruchomości oferuje mieszkanie na wynajem: - piękne, w pełni umeblowane, z widokiem na Telegraf, - 3 duże pokoje z aneksem, - rewelacyjna lokalizacja! doskonałe zarówno dla rodziny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Leśna

Centrum,Kielce

2 400 zł45 m² 53 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować mieszkanie na wynajem w samym centrum Kielc Apartament 2 pokojowy 45m2 zlokalizowany przy ul Leśnej tuż przy samym Rynku Mieszkanie jest usytuowane na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kielce

Wietrznia,Kielce

3 500 zł57 m² 61,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko U mnie nieruchomości oferuję Do wynajęcia luksusowy Apartament Premium Plus w prestiżowej lokalizacji nowego osiedla Wietrznia! Ten przestronny Apartament oferuje najwyższy standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Wielkopole,Kielce

495 000 zł59 m² 8 390 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 59m2. Mieszkanie znajduję się na 9 piętrze bloku 10-piętrowego na osiedlu ksm przy ulicy Romualda. Mieszkanie składa się z: -kuchni połączonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Solna

Centrum,Kielce

1 800 000 zł89 m² 20 175 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Biuro Nieruchomości Ckdom ma przyjemność zaprezentować luksusowy apartament 3 pokojowy 89,22 m2 położony przy Promenadzie Solnej tuż obok Parku Miejskiego. Na powierzchnie 89,22 m2 składają sie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Barwinek

Kochanowskiego,Kielce

1 400 zł23 m² 60,87 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie w budynku na Oś. Kochanowskiego. Mieszkanie w trakcie ostatecznej aranżacji po remoncie. Mieszkanie położone na parterze. Duży zadaszony taras. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Szydłówek,Kielce

599 000 zł46 m² 13 021,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Tylko U nas - oferta na wyłączność! nowe mieszkanie 2 pokoje pod klucz nad zalewem! inwestycja przystań klonowa! standard premium! system smart home! urządzone I wyposażone pod klucz!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zagnańska

Świętokrzyskie,Kielce

699 999 zł57 m² 12 263 zł/m²

 

Piętro:8/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o pow. 57,08m2 znajdujące się na 8 piętrze na ulicy Zagnańskiej. W skład mieszkania wchodzi: -2 pokoje -balkon -kuchnia z aneksem -łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Zagórska

Wielkopole,Kielce

1 000 zł28 m² 36,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie jednopokojowe z widną otwartą kuchnią i łazienką. Mieszkanie w bardzo dobrym stanie, po remoncie, pomalowane, czyste. Kuchnia zabudowana szafkami kuchennymi wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krzyżanowskiej

Kielce,świętokrzyskie

749 000 zł83 m² 9 002 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1980

Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży mieszkania 83,2m2 na ul Krzyżanowskiej 7 w Kielcach. Parter blok 4 piętrowy po termomodernizacji Dostępne od zaraz Najważniejsze atuty * Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zagórska

Wielkopole,Kielce

269 000 zł34 m² 8 029,85 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży kawalerki o powierzchni 33,5 m , położonego na parterze bloku przy ul. Zagórskiej. Opis nieruchomości: powierzchnia: 33,5 m Stan: do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Okrzei

Centrum,Kielce

1 700 zł32 m² 53,13 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie zlokalizowane w Kielcach przy ul. Okrzei. Składa się z salonu z aneksem kuchennym, oddzielnej sypialni, przedpokoju i łazienki. Jest kompletnie wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Bukówka,Kielce

395 000 zł49 m² 8 127,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie znajduje się na 1. piętrze czteropiętrowego bloku z 1978r. Budynek położony jest na Bukówce, przy ul. Wojska Polskiego, jest wyremontowany i ocieplony. Lokal ma 48,6 m.kw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Ściegiennego

Centrum,Kielce

557 000 zł46 m² 12 108,70 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w wysokim standardzie położone na parterze w nowoczesnym apartamentowcu w samym Centrum Kielc. Na powierzchnię 46 m 2 składa się: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Kielce

Na Stoku,Kielce

2 300 zł63 m² 36,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości twoje M oferuje mieszkanie na wynajem 3 duże pokoje z aneksem, rewelacyjna lokalizacja Na Osiedlu Na Stoku doskonałe dla rodziny Oferujemy Państwu do wynajęcia piękne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Klonowa

Kielce,świętokrzyskie

1 900 zł34 m² 55,88 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od września, nowoczesne i komfortowe 1-pokojowe mieszkanie, zlokalizowane na parterze w nowym bloku z 2023 roku, przy ul. Klonowej koło zalewu kieleckiego. Oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Sienkiewicza

Centrum,Kielce

1 800 zł37 m² 49 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Biuro nieruchomości Ckdom ma przyjemność zaprezentować 2 pokojowe mieszkanie na wynajem. Mieszkanie znajduje się w samym sercu Kielc przy głównym deptaku ul. Sienkiewicza Centrum 1 piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Karłowicza

Wielkopole,Kielce

349 000 zł36 m² 9 775,91 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Oferuje na sprzedaż Przytulne, dwupokojowe, mieszkanie w świetnej lokalizacji Kielc - osiedle ksm! Z przyjemnością chciałam zaprezentować.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zgoda

Centrum,Kielce

449 900 zł42 m² 10 585,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Tylko w homelia Nieruchomości: dwupokojowe mieszkanie w centrum Kielc, w nowoczesnym bloku przy ul. Zgoda 15. Na powierzchnię mieszkania składa się: - salon Z aneksem kuchennym -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kaznowskiego

Ślichowice,Kielce

559 000 zł55 m² 10 204 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Biuro Ckdom prezentuje mieszkanie dwu pokojowe w świetnej lokalizacji. Nieruchomość zlokalizowana jest na osiedlu Ślichowice przy ulicy Kaznowskiego. Na metraż 54,75 m2 składają się: *duży salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Leszczyńska

Kielce,świętokrzyskie

2 000 zł48 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 48 m2 na Osiedlu Leszczyńska w Kielcach oddane do użytku w 2021 r. Teren ogrodzony i monitorowany. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Słowackiego

Centrum,Kielce

355 400 zł36 m² 9 798,73 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Oferuję Państwu Kawalerkę o powierzchni użytkowej 36.27 m2 usytuowaną na 1 piętrze w kamienicy poddawanej rewitalizacji w 2023 r - 2024 r. Mieszkanie jest kompletnie wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zapolskiej

Słoneczne Wzgórze,Kielce

415 000 zł40 m² 10 375 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie usytuowane na parterze w 10 piętrowym bloku, przy ulicy Zapolskiej na Osiedlu Słoneczne Wzgórze, w Kielcach. Na powierzchnię 40 m2 składa się: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. 1 Maja

Centrum,Kielce

2 200 zł36 m² 61,11 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie zlokalizowane na ul. 1 maja w Centrum Kielc. Szczegóły mieszkania: 1) Powierzchnia: 36 m 2) Piętro: parter 3) Pokoje: 2 4) Media: prąd, woda, internet (możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Jana Kochanowskiego,Kielce

2 200 zł48 m² 45,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia komfortowe nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 48 m2 na ul. Kochanowskiego w Kielcach. Mieszkanie usytuowane na 3 piętrze budynku (4 piętrowym) z windą, kompletnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Klonowa

Szydłówek,Kielce

378 049 zł29 m² 13 036,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż zespół pokojowy, zlokalizowany na parterze , przy ul. Klonowej w Kielcach. Na powierzchnię 29,34 m2 składają się: komunikacja 5,38 m2 , salon z aneksem kuchennym 20,25 m2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kielce

Szydłówek,Kielce

390 000 zł46 m² 8 478,26 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Przestronne mieszkanie w świetnej lokalizacji! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 46 m , zlokalizowanego na parterze 4-piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Okrzei

Centrum,Kielce

2 000 zł35 m² 56,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

! wolne od 1 sierpnia 2024! Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie w wysokim standardzie położone na 4 piętrze w apartamentowcu przy ul. Okrzei blisko Centrum Kielc. Na powierzchnię 35,4 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. Solidarności

Kielce,świętokrzyskie

594 900 zł54 m² 10 965,90 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie gotowe do odbioru W stanie deweloperskim Zapraszamy do odkrycia wyjątkowego mieszkania, które znajduje się w nowo powstającym osiedlu, centralnej części Kielc, tuż naprzeciwko.