dowolna

Mieszkania z aneksem Kielce - Ogłoszenia sprzedaży i najmu

617 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

617 ogłoszeń

2 700 zł54,55 m² 49,50 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

| do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie o pow. 54,55 m2 zlokalizowane na ósmym piętrze w ośmiopiętrowym bloku z 2014 r. zlokalizowanym w centrum Kielc przy ul. Seminaryjskiej.

Szczegóły ogłoszenia

168 000 zł30 m² 5 600 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1870

Wyjątkowa oferta: urokliwe mieszkanie w sercu Kielc przy ul. Sienkiewicza 9 + gotowy biznes gastronomiczny! Przedstawiamy Państwu ekskluzywną propozycję zakupu wyjątkowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

847 000 zł92,86 m² 9 107,53 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 93 m znajduje się na drugim piętrze w trzypiętrowym budynku z windą, wybudowanym w 2015 roku. Cały teren jest ogrodzony, co zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

305 000 zł35,80 m² 8 519,55 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 35,8 m , położona na 2 piętrze w bloku z windą. Lokal łączy wygodny układ z możliwością dalszej aranżacji to propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

414 125 zł39,95 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Ostatnie małe mieszkania w Inwestycji na ul. Klonowej Zapraszamy! W ofercie sprzedaży małe mieszkanie deweloperskie - dwa pokoje jako kawalerka z dodatkową sypialnią. Powierzchnia 39,95.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

702 000 zł70,12 m² 10 011,41 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Prezentuję mieszkanie na sprzedaż, które idealnie sprawdzi się jako przestronny i funkcjonalny lokal w stanie deweloperskim. Oto jego szczegóły: powierzchnia: 70,12 m Układ: 3 pokoje +.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł56,87 m² 11 429,58 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro nieruchomości Terra Home prezentuje ofertę sprzedaży nowoczesnego 3-pokojowego mieszkania z tarasem Kielce osiedle Nowy Stok ul. Sikorskiego Podstawowe informacje: lokalizacja: ul. Sikorskiego.

Szczegóły ogłoszenia

464 370 zł40,38 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 40,38 mkw usytuowane na VII piętrze w trzecim etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 1.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł50 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży naprawdę przytulnego i w pełni wykończonego mieszkania o powierzchni 50 m , zlokalizowanego na wysokim parterze w kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł36,70 m² 10 326,98 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Tylko U nas Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje kawalerkę w centrum Kielc wyposażona, umeblowana, gotowa inwestycja Prezentujemy Państwu na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie z wnęką.

Szczegóły ogłoszenia

588 264 zł46,32 m² 12 700 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 40,38 mkw usytuowane na X piętrze w trzecim etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament umeblowany

Kielce,świętokrzyskie

1 750 zł25,01 m² 355 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia posiadamy prestiżową kawalerkę o pow. użytkowej 25,01 m2, usytuowaną na parterze w 6-piętrowym budynku przy Zbożowej w Kielcach. Apartament zaprojektowany i urządzony.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem Kielce

Kielce,świętokrzyskie

554 000 zł41 m² 13 512,20 zł/m²

 

Piętro:4/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesny apartament 2-pokojowy Z tarasem 100 m -blisko galerii echo- nowa inwestycja sky trust I etap Biuro Nieruchomości twoje M prezentuje wyjątkowy apartament w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

640 800 zł64,08 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 64,08 mkw usytuowane na I piętrze w III etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 2.

Szczegóły ogłoszenia

715 000 zł47,62 m² 15 014,70 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

| na sprzedaż stylowy, 2-pokojowy apartament o powierzchni 47,62 m , zlokalizowany na 1 piętrze nowo wybudowanego apartamentowca na osiedlu ksm w Kielcach przy ul. Romualda. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł90,95 m² 12 644,31 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

| na sprzedaż w pełni wyposażony apartament, o wysokim standardzie, pow. 90,95 m2 zlokalizowany na 2 piętrze w 2 -piętrowym budynku z 2018 roku, położonym na cichym, spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

530 000 zł41 m² 12 926,83 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie położone w samym sercu Kielc, przy ul. Prostej, w bezpośrednim sąsiedztwie zabytkowej Willi Hueta. To jedna z najbardziej prestiżowych.

Szczegóły ogłoszenia

987 876 zł91,47 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 91,47 mkw usytuowane na VIII piętrze w III etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 3.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

849 000 zł63,60 m² 13 349,06 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 63,6 m , położonego na II piętrze nowoczesnego budynku. To doskonałe miejsce dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

845 350 zł76,85 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

| do sprzedania trzypokojowe mieszkanie, o pow. 76,85 m2 , zlokalizowane na 3 piętrze w 3-piętrowym apartamentowcu, przy ul. Generała Andersa w Kielcach. W skład mieszkania wchodzą: -.

Szczegóły ogłoszenia

471 536 zł45,34 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne osiedle gemini G-7 - segment A gemini G-7 to nowa inwestycja renomowanego dewelopera, zlokalizowana przy ul. Górnej 7. Projekt obejmuje dwa nowoczesne segmenty (a i B) o wysokości.

Szczegóły ogłoszenia

2 750 zł69,23 m² 39,72 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

| do wynajęcia apartament o powierzchni 69,23 m2 z dużym balkonem, zlokalizowany na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku przy ul. Kołłątaja, na osiedlu Podkarczówka. Apartament składa się.

Szczegóły ogłoszenia

466 040 zł38,20 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 38,20 mkw usytuowane na VIII piętrze w trzecim etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 1.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

667 000 zł63 m² 10 587,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Posiadamy w naszej ofercie na sprzedaż wyjątkowe apartamenty położone w nowoczesnym, kameralnym apartamentowcu, zaledwie 4 minuty jazdy od centrum Kielc. To propozycja skierowana do osób.

Szczegóły ogłoszenia

745 000 zł71 m² 10 492,96 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni ok. 71 m , zlokalizowane na 2 piętrze w bloku w ścisłym centrum Kielc przy ulicy Panoramicznej. Nieruchomość została podzielona na 3.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł25,73 m² 77,73 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Golden House prezentuje: tylko U nas! Kawalerka premium w ścisłym centrum Kielc - Apollo bulvar Wysoki standard wykończenia Na wynajem apartament o powierzchni 25,73 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 zł30,12 m² 54,78 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Posiadamy do wynajęcia mieszkanie po generalnym remoncie przeprowadzonym w 2021 roku o łącznej powierzchni 30,12 m2 w 2-piętrowym budynku mieszkalnym zlokalizowanym w centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

772 560 zł64,38 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

| nowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 64,38m2 (powierzchnia po podłodze 75,05m2) z dwoma tarasami o łącznej powierzchni 24,80 m2, dostępne na III piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

641 410 zł65,45 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

768 000 zł59,10 m² 12 994,92 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie na baranówku o powierzchni 59,1 m . Idealne dla Ciebie i Twojej Rodziny! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kameralnej inwestycji zlokalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

460 332 zł40,38 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 40,38 mkw usytuowane na VI piętrze w trzecim etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 1.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł37,10 m² 7 789,76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Scyzoryk nieruchomości prezentuje na sprzedaż: funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o pow. 37,1 m , zlokalizowane na 3. piętrze w bloku z cegły przy ul. Spółdzielczej na osiedlu ksm.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł41,80 m² 6 913,88 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Oakestate prezentuje funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie w centrum Kielc, przy ul. Karczówkowskiej. Lokal do generalnego remontu, na 8 piętrze w budynku z dwiema windami,.

Szczegóły ogłoszenia

647 785 zł76,21 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

| na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o pow. użytkowej 76,21m 2 usytuowane na III piętrze w budynku przy ul. Witosa. Mieszkanie zostało podzielone i składa się z 3 niezależnych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

510 000 zł51 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowa oferta na wyłączność tylko U nas! Biuro Nieruchomości Oakestate prezentuje wyjątkowy zespół pokojowy zlokalizowany tuż przy malowniczym Zalewie Kieleckim, w inwestycji Klonowy Bulwar.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

465 300 zł42,30 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

| na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie, o pow. 42,30 m2, dostępne na III piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji położonej przy ul. Klonowej, w sąsiedztwie Zalewu.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 zł57,75 m² 38,96 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| do wynajęcia 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 57,75 m2, zlokalizowane na trzecim piętrze, w 3 - piętrowej kamienicy, w ścisłym centrum Kielc, przy ul. Śniadeckich.

Szczegóły ogłoszenia

608 758 zł57,43 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 57,28 mkw usytuowane na VI piętrze w III etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 2 sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

658 900 zł57 m² 11 559,65 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe, 3-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem gotowe do wprowadzenia! Mieszkanie, w którym odpoczniesz od zgiełku miasta nie rezygnując z jego wygody. Na sprzedaż oferuję nowe, wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

769 000 zł55,60 m² 13 830,94 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

3 pokoje 55,6 m Kielce Bella Vista garaż komórka, brak podatku pcc Na sprzedaż nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,6 m , zlokalizowane na 1 piętrze w kameralnej.

Szczegóły ogłoszenia

358 302 zł31,43 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Klonowy zakątek / nowa inwestycja / Inwestycja `klonowy Zakątek` zlokalizowana jest przy ulicy Klonowej w Kielcach. Projekt obejmuje łącznie 47mieszkań na 5kondygnacjach o powierzchniach od 27.