dowolna

Mieszkania z aneksem Kielce - Ogłoszenia sprzedaży i najmu

617 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

617 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Klonowa

Uroczysko,Kielce

460 000 zł38 m² 11 948 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Biuro nieruchomości Golden House prezentuje: 2 pokoje w bloku z 2018 roku! Idealna opcja zarówno "na start" jak i pod inwestycje na wynajem! Oferujemy mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Klonowa

Szydłówek,Kielce

1 650 zł28 m² 58,93 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie na ul. Klonowej w Kielcach. Mieszkanie nowe, nigdy nie zamieszkałe, pomalowane, czyste. Mieszkanie jest w pełni umeblowane i wyposażone w niezbędny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grochowa

Kielce,świętokrzyskie

397 000 zł47 m² 8 428,87 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje Ofertę Sprzedaży lub Zamiany Komfortowe 3 pokojowe mieszkanie po Generalnym Remoncie. Doskonała lokalizacja dla Rodziny lub pod wynajem!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wyspiańskiego

Bocianek,Kielce

1 700 zł41 m² 42 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 40,95 ul Wyspiańskiego Bocianek nowe budownictwo W skład którego wchodzą -salon z aneksem kuchennym -duży balkon -sypialnia - przedpokój z dużą zabudowana szafą -łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Marszałkowska

Szydłówek,Kielce

2 000 zł35 m² 57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie na wynajem, zlokalizowane w apartamentowcu przy ul. Marszałkowskiej , na osiedlu Szydłówek Mieszkanie 2-pokojowe, ciepłe i słoneczne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Kielce

Centrum,Kielce

278 880 zł30 m² 9 296 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie 1 pokojowe w Centrum Mieszkanie na 3 piętrze w 10 piętrowym bloku z dwoma windą Mieszkanie składa się z: - 1 pokoju - balkonu - łazienka +wc - przedpokój - widnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Kielce

Kielce,świętokrzyskie

525 000 zł100 m² 5 250 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie na piętrze z poddaszem użytkowym na sprzedaż. Cena nie zawiera adaptacji poddasza (wydzielenie sypialni, ocieplenie, instalacje) Na sprzedaż również mniejsze mieszkania na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Warszawska

Sady,Kielce

350 000 zł37 m² 9 459,46 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Rezerwacja! Na sprzedaż bardzo atrakcyjne mieszkanie 2 pokojowe po generalnym remoncie tuż obok Politechniki Świętokrzyskiej oraz centrum miasta. Mieszkanie usytuowane na 2 piętrze w 4 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kielce

Wielkopole,Kielce

415 000 zł46 m² 8 982,68 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Biuro Nieruchomości twoje M Oferuje na sprzedaż Przytulne, trzypokojowe, mieszkanie w świetnej lokalizacji Kielc - ksm! Z przyjemnością chciałam zaprezentować Państwu 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Triasowa

Ślichowice,Kielce

599 000 zł58 m² 10 352,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Biuro Nieruchomości Twoje M Prezentuje na Sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w nowym budownictwie Idealne pod wynajem lub dla rodziny! Prezentujemy Państwu 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Solidarności

Kielce,świętokrzyskie

539 800 zł57 m² 9 470,18 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Jeśli szukasz mieszkania na 1 piętrze, 3-pokojowego w dobrej lokalizacji obok galeri handlowej, to jest to oferta dla Ciebie: brak podatku pcc - 2% Mieszkanie o powierzchni 57 m2, składające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Czarnów,Kielce

290 000 zł42 m² 6 833,18 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Oferta na wyłączność - tylko U nas! Dwupokojowe mieszkanie 42,44m2 do generalnego remontu, usytuowane jest na 4 piętrze w 10 piętrowym bloku, przy Szpitalu Wojewódzkim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kielce

Centrum,Kielce

2 200 zł52 m² 42,28 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta bez prowizji od najemcy! Posiadam w ofercie do wynajęcia stylowe, klimatyczne i komfortowo urządzone mieszkanie o powierzchni 52,04 m 2 , usytuowane na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szczygla

Herby,Kielce

375 000 zł58 m² 6 487,89 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości oakestate ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży trzypokojowego mieszkania o powierzchni 57,80m2 w Kielcach ul. Szczygla. Dwustronny układ mieszkania oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Czarnów,Kielce

389 900 zł42 m² 9 187,09 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Oferta na wyłączność - tylko U nas! Dwupokojowe mieszkanie 42,44m2 po generalnym remoncie pod klucz, usytuowane jest na 4 piętrze w 10 piętrowym bloku. Z przyjemnością przedstawiam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szwedzka

Kielce,świętokrzyskie

760 000 zł66 m² 11 515,20 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Trzy pokojowe mieszkanie 66m2 położone na pierwszym piętrze. Mieszkanie w cichej okolicy z dużym balkonem i widokiem na las. Z każdego pokoju wyjście na balkon. Dzięki dużym oknom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zagórska

Wielkopole,Kielce

2 300 zł60 m² 38,21 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Biuro Nieruchomości oakestate ma zaszczyt zaprezentować Państwu ofertę wynajmu trzypokojowego mieszkania w doskonałej lokalizacji! Czy marzysz o nieruchomości blisko centrum, ale z dala.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Triasowa

Ślichowice,Kielce

579 000 zł64 m² 8 991 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni użytkowej 64.4 m2, w Nowym budownictwie blok z 2010 roku, przy ul. Triasowa osiedle Ślichowice. Lokal znajduję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kielce

Bocianek,Kielce

520 000 zł60 m² 8 667 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie powierzchni 60 m2 na 1 piętrze w 4 piętrowym bloku na osiedlu Bocianek. Mieszkanie idealne na start jak i dla Inwestorów pod wynajem w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jeleniowska

Związkowiec,Kielce

1 800 zł45 m² 40 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości oakestate ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu dwupokojowego mieszkania w doskonałej lokalizacji! Marzysz o nieruchomości blisko centrum, ale z dala.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Raciborskiego

Ślichowice,Kielce

1 800 zł35 m² 51,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie w wysokim standardzie położone na 4 piętrze w apartamentowcu przy ul. Raciborskiego na osiedlu Ślichowice w Kielcach. Na powierzchnię 35 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zagnańska

Centrum,Kielce

1 050 000 zł80 m² 13 125 zł/m²

 

Piętro:12/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż luksusowy 3 pokojowy apartament zlokalizowany na 12 piętrze przeszklonego budynku Plaza Tower I, przy ulicy Zagnańskiej , w Kielcach. Na powierzchnię 80 m2 składa się: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Centrum,Kielce

289 000 zł30 m² 9 633,33 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Oferuje na sprzedaż Bardzo ładne, ciche i spokojne mieszkanie w świetnej lokalizacji Kielc - śródmieście! Z przyjemnością chciałam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Starodomaszowska

Centrum,Kielce

640 000 zł58 m² 11 034,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Z przyjemnością przedstawiam idealnie zlokalizowane mieszkanie, wykonane z dbałością o szczegóły oraz przy użyciu najwyższej jakości materiałów. Prezentowane mieszkanie było.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Okrzei

Centrum,Kielce

1 800 zł31 m² 58,06 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferta bez prowizji od najemcy! Posiadamy w ofercie do wynajęcia słoneczne, środkowe mieszkanie o powierzchni 31 m 2 , usytuowane na pierwszym piętrze w nowym budynku, oddanym do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piekoszowska

Czarnów,Kielce

320 000 zł29 m² 11 034,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Biuro Nieruchomości Golden House prezentuje: tylko U nas! Kawalerka po generalnym remoncie, wysoki standard! Idealna opcja zarówno "na start" jak i pod inwestycję na wynajem! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ceglana

Kielce,świętokrzyskie

470 000 zł59 m² 7 979,63 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Świetna lokalizacja! jasne, ustawne I przestronne! dwupokojowe mieszkanie Z garderobą! Opiekun oferty > tel. Biuro Nieruchomości oakestate ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zagórska

Wielkopole,Kielce

316 900 zł37 m² 8 473 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe mieszkanie na osiedlu ksm. Powierzchnia - 37,4m2 Mieszkanie jest po remoncie. Wymieniony został pion wodny i kanalizacyjny. Nowa instalacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Bąkowa

Pod Telegrafem,Kielce

799 000 zł67 m² 11 974 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Zamieszkaj w Kielcach w wyjątkowej kameralnej inwestycji na zamkniętym osiedlu w apartamentach wrzosowa Tylko u nas. Mieszkanie jedyne W swoim rodzaju dla wyjątkowego klienta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kielce

Wielkopole,Kielce

539 800 zł57 m² 9 498,50 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Sprzedaż nowej inwestycji obok al. Solidarności! Na sprzedaż trzy pokoje o powierzchni 56,83 m2 z dużym tarasem 8 m2. Mieszkanie słoneczne, położone na I piętrze z ekspozycją od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mała

Centrum,Kielce

319 000 zł34 m² 9 382,35 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 34 m 2 , położone w centrum Kielc, przy ulicy Małej zlokalizowane na 1 piętrze w 1-piętrowej kamienicy. Na powierzchnię 34 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tektoniczna

Ślichowice II,Kielce

495 000 zł43 m² 11 570,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Oferta bez prowizji od kupującego! Posiadam w ofercie do sprzedaży słoneczne, ciche i ciepłe mieszkanie o powierzchni 42,78 m 2 , usytuowane na czwartym piętrze w nowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Zagnańska

Centrum,Kielce

1 850 zł35 m² 52,86 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Cenisz sobie prestiż, jakość, aktywny tryb życia i dodatkowo szukasz mieszkania z dostępem do nielimitowanej siłowni i strefy fitness w swoim bloku? Ta oferta spełni Twoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nałkowskiej

Uroczysko,Kielce

385 000 zł35 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Do sprzedania 2 pokojowe 35 m2 mieszkanie na osiedlu os. Uroczysko. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze z windą. Mieszkanie składa się z: - aneksu kuchennego - 2 pokoi - łazienki z wc -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Klonowa

Uroczysko,Kielce

579 000 zł62 m² 9 339 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe na osiedlu Uroczysko o powierzchni 62m2. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w apartamentowcu. W skład mieszkania wchodzi: - salon z aneksem - duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kielce

Wielkopole,Kielce

349 000 zł43 m² 8 116 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 43 m2. Mieszkanie znajduje się na 8 piętrze w 10 piętrowym bloku z nowoczesna winda. W skład mieszkania wchodzi: - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Kielce

Sady,Kielce

379 000 zł30 m² 12 847 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

Mieszkanie 1 pokojowe na osiedlu Sady w Kielcach o powierzchni 29,5m2. Mieszkanie znajduje się na 9 piętrze w 10 piętrowym apartamentowcu z windą z piękną panoramą na miasto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Wesoła

Centrum,Kielce

219 900 zł20 m² 10 886,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Biuro Nieruchomości oakestate ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży kawalerki o pow. 21.2 m2 znajdującej się na drugim piętrze w niskim, kameralnym DWUPIĘTROWYM BUDYNKU.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kielce

Centrum,Kielce

489 000 zł54 m² 9 056 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe w Centrum o powierzchni 54m2. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze w bloku. W skład mieszkania wchodzi: - salon z aneksem - balkon -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Daszyńskiego

Na Stoku,Kielce

429 900 zł35 m² 12 283 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 35 m2 na parterze w 4 piętrowym bloku przy ul. Daszyńskiego, oś. Na Stoku. Blok z 2014 roku nowe budownictwo Mieszkanie składające się z: - aneksu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kryształowa

Podkarczówka,Kielce

779 500 zł116 m² 6 743,08 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Charakterystyka - 2 poziomowy, komfortowy apartament z dużym ogrodem gratis - mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 115,60 m2 znajduje się na I i II piętrze w nowym trzy.