dowolna

Mieszkania z garażem Kielce - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

349 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

349 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

550 000 zł52,74 m² 10 428,52 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Wygodny apartament z pięknym widokiem na panoramę Kielc. Mieszkanie położone jest na Osiedlu Słoneczne Wzgórze na ul.G.Zapolskiej w apartamentowcu z 2009 roku. Usytuowane jest na IV.

Szczegóły ogłoszenia

803 000 zł56,12 m² 14 308,62 zł/m²

 

Piętro:4/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie o powierzchni 56,12 m położone na 4 piętrze prestiżowego apartamentowca Plaza Tower II przy ul. Zagnańskiej 88 w Kielcach. Budynek wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

325 200 zł48 m² 6 775 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

-pokojowe na sprzedaż o powierzchni 48.00 m2. Lokalizacja:Franciszka Loefflera. Nieruchomość jest częścią inwestycji . Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł37,79 m² 13 204,55 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Do sprzedaży komfortowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,79 m2. Zlokalizowane przy ul. Jerzego Bogumiła Puscha w dzielnicy Ślichowice. Usytuowane na parterze w II piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

988 000 zł76,16 m² 12 972,69 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

4 pokoje 76 m taras garaż Nowy Baranówek Na sprzedaż komfortowy, w pełni wyposażony apartament 4-pokojowy o pow. 76,16 m z tarasem, komórką lokatorską oraz miejscem postojowym.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł54 m² 51,85 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokoje 54 m garaż garderoba Na wynajem funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 54 m z miejscem postojowym w garażu podziemnym oraz dużą garderobą. Najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

441 300 zł44,13 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

-pokojowe na sprzedaż o powierzchni 44.13 m2. Lokalizacja:Franciszka Loefflera. Nieruchomość jest częścią inwestycji . Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

545 000 zł48,89 m² 11 147,47 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Tylko U nas! biuro nieruchomości twoje M prezentuje 3 pokojowy apartament W kielcach na sprzedaż idealna lokalizacja na start lub pod wynajem rezydencja sikorskiego! Oferujemy na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem, ul. Klonowa

Kielce,świętokrzyskie

899 000 zł76,90 m² 11 690,51 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Brak prowizji od kupującego! Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie z dużym tarasem i niepowtarzalnym widokiem na Zalew Kielecki, zlokalizowane przy ul. Klonowej w Kielcach, w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł75 m² 8 386,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie usytuowane na parterze dwupiętrowego budynku, przy ulicy Leszczyńskiej w Kielcach. Na powierzchnię 75 m2 składa się: salon z wyjściem na balkon, 2 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Rynek pierwotny

739 800 zł54 m² 13 700 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż elegancki apartament wykończony pod klucz gotowy do zamieszkania! Dzielnica Kielczanka Apartament o powierzchni 54 m składa się z przestronnego salonu z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

658 440 zł55,80 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

| na sprzedaż 3 - pokojowe mieszkanie o pow. 55,80 m2 dostępne na II piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej na osiedlu ksm przy Alei Solidarności oraz ul. Górnej.

Szczegóły ogłoszenia

612 915 zł42,26 m² 14 503,43 zł/m²

 

Piętro:14/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

| na sprzedaż 2-pokojowy apartament o pow. 42,26 m2 , z tarasem, usytuowany na 14 piętrze nowego apartamentowca sky trust przy Alei Solidarności w Kielcach. Oferowane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł30,10 m² 66,45 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Oferuje na wynajem nowy apartament z 2026 roku osiedle Na Stoku ulica Sikorskiego Oferujemy Państwu na wynajem, dostępną od zaraz, kawalerkę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

300 428 zł25,46 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Osiedle Grabina etap II - Ślichowice ulica Szajnowicza-Iwanowa Kontakt: bezpośrednio od dewelopera. W ofercie sprzedaży apartament typu studio - 25,46 metrów z praktycznym układem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

554 490 zł54,90 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

| na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie, o pow. 54,90 m2, dostępne na I piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji położonej przy ul. Klonowej, w sąsiedztwie Zalewu.

Szczegóły ogłoszenia

450 342 zł35,46 m² 12 700 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 35,46 mkw usytuowane na VIII piętrze w trzecim etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 1.

Szczegóły ogłoszenia

329 574 zł28,91 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Klonowy zakątek / nowa inwestycja / Inwestycja `klonowy Zakątek` zlokalizowana jest przy ulicy Klonowej w Kielcach. Projekt obejmuje łącznie 47 mieszkań na 5 kondygnacjach o powierzchniach od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

965 940 zł94,70 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

| na sprzedaż 5 - pokojowe mieszkanie o pow. 104,32 m2 dostępne na X piętrze budynku zlokalizowanego w nowej inwestycji, położonej na osiedlu ksm przy Al. Solidarności, oferowane.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

961 496 zł77,54 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

| na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o pow. 77,54 m zlokalizowane na I piętrze nowego apartamentowca w dzielnicy baranówek/stadion Leśny, przy ul. Artylerzystów. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

329 574 zł28,91 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

471 424 zł37,12 m² 12 700 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 37,12 mkw usytuowane na X piętrze w trzecim etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 1.

Szczegóły ogłoszenia

604 700 zł60,47 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Klonowy zakątek / nowa inwestycja / Inwestycja `klonowy Zakątek` zlokalizowana jest przy ulicy Klonowej w Kielcach. Projekt obejmuje łącznie 47mieszkań na 5kondygnacjach o powierzchniach od 27.

Szczegóły ogłoszenia

308 000 zł32,18 m² 9 571,16 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

| na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie, o powierzchni 32,18 m , usytuowane na czwartym piętrze w 4-piętrowym bloku z lat 70-tych na osiedlu Szydłówek w Kielcach. Blok po.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

515 025 zł47,25 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

| na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie o pow. 47,25 m2 dostępne na parterze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej w bezpośrednim sąsiedztwie os. Na Stoku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

504 672 zł45,06 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

553 044 zł54,22 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł62,17 m² 7 865,53 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości Ckdom ma przyjemność zaprezentować bezczynszowe mieszkanie na wysokim parterze w kameralnym bloku, ul. Hubalczyków, herby. Powierzchnia wynosi 62,17m2 w czego skład.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł40 m² 11 725 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie przy ul. Puscha, osiedle Ślichowice w Kielcach. Na powierzchnię 40 m2 składa się: salon, wnękowa kuchnia, sypialnia, łazienka z wc, przedpokój. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

465 190 zł42,29 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

869 000 zł67 m² 12 970,15 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe, gotowe mieszkanie 3-pokojowe 67 m , z 2 ogródkami Bella Vista, kielce, bez podatku pcc Jeśli szukasz mieszkania, do którego możesz wprowadzić się od razu bez remontów, ekip.

Szczegóły ogłoszenia

1 130 000 zł94,50 m² 11 957,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

| na sprzedaż w pełni wyposażony, dwupoziomowy apartament o pow. 94,5 m2 zlokalizowany na 1 i 2 piętrze w 2 -piętrowym budynku z 2012, położonym na cichym, i zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

480 604 zł45,34 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne osiedle gemini G-7 - segment A gemini G-7 to nowa inwestycja renomowanego dewelopera, zlokalizowana przy ul. Górnej 7. Projekt obejmuje dwa nowoczesne segmenty (a i B) o wysokości.

Szczegóły ogłoszenia

418 660 zł38,06 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 38,06 mkw usytuowane na II piętrze w trzecim etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 1.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł55 m² 50,91 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie w nowo powstałej inwestycji "nova Klonova" przy ul. Klonowej w Kielcach Na powierzchnię 55 m2 składają się: salon z aneksem kuchennym, sypialnia pokój.

Szczegóły ogłoszenia

439 300 zł38,20 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 38,20 mkw usytuowane na VII piętrze w trzecim etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 1.

Szczegóły ogłoszenia

372 516 zł33,56 m² 11 100 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

435 480 zł38,20 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 38,20 mkw usytuowane na VI piętrze w trzecim etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 1.

Szczegóły ogłoszenia

585 786 zł57,43 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 57,28 mkw usytuowane na III piętrze w III etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 2.

Szczegóły ogłoszenia

2 199 zł29 m² 75,83 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Oakestate oferuje: nowoczesne 2 pokoje w standardzie premium | ksm Kielce | garaż w cenie Szukasz miejsca, w którym wszystko jest nowe, dopracowane i po prostu.