dowolna

Mieszkania z garażem Kielce - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

348 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

348 ogłoszeń

1 350 000 zł219,88 m² 6 139,71 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1938

Oferuję do sprzedaży apartament o powierzchni 219,88 m , położony na 1 piętrze kamienicy w centrum miasta. Apartament zachwyca wysokością pomieszczeń ok. 3,5 m, dużymi oknami oraz.

Szczegóły ogłoszenia

546 576 zł46,32 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 40,38 mkw usytuowane na parterze w trzecim etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 2 sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

492 414 zł46,02 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

| na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie o pow. 46,02m2 dostępne na IV piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej na osiedlu Czarnów. Mieszkanie jest oferowane.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament umeblowany

Kielce,świętokrzyskie

2 100 zł43 m² 48,84 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia posiadamy nowe mieszkanie 2-pokoje w nowym budynku, mieszkanie o pow. użytkowej 43 m2, usytuowane na 1 piętrze w 4-piętrowym budynku przy ul. Okrzei 33 w Kielcach.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

508 788 zł40,38 m² 12 600 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 40,38 mkw usytuowane na VIII piętrze w trzecim etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 1.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z garażem, ul. Pawia

Kielce,świętokrzyskie

386 760 zł35,16 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta deweloperska brak podatku pcc M2 parametry mieszkania W kolekcji zdjęć przedstawiamy państwu nową inwestycję powstająca W kielcach W niewielkiej odległości od ścisłego centrum.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł40,70 m² 44,23 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

| do wynajęcia 1 pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,7 m2 zlokalizowane na parterze w bloku na osiedlu Ślichowice, przy ul.Dewońskiej. W najbliższym otoczeniu znajduje się kompleks.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł51,27 m² 39,01 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 51,27 m2 zlokalizowane na siódmym piętrze w nowoczesnym 10 - piętrowym budynku przy ul. Jagiellońskiej. Mieszkanie w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

768 000 zł59,10 m² 12 994,92 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Scyzoryk nieruchomości prezentuje: na sprzedaż kameralny apartament zlokalizowany na osiedlu Baranówek w ul. Obrońców Westerplatte Kielcach, przygotowane Pod Klucz i objęte gwarancją na.

Szczegóły ogłoszenia

427 840 zł38,20 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 38,20 mkw usytuowane na IV piętrze w trzecim etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 1.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

438 000 zł39,17 m² 11 182,03 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Golden House prezentuje: jednostronne, dwupokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim z dużym balkonem - idealna propozycja na start! Remont można zacząć od zaraz! Cena.

Szczegóły ogłoszenia

698 000 zł79,33 m² 8 798,69 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Komfortowe 79m przy lesie ul. Świerkowa, kielce Szukasz mieszkania, które łączy spokój natury z miejską wygodą ? Mamy coś wyjątkowego! Lokalizacja: ul. Świerkowa ( nowe budownictwo, cegła.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

890 000 zł81 m² 10 987,65 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Apartament premium 4 pokoje | 81 m | os. Grabina | Kielce Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 81 m , położony na osiedlu Grabina przy al. Szajnowicza-Iwanowa w Kielcach,.

Szczegóły ogłoszenia

2 199 zł32 m² 68,72 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zamieszkaj w miejscu, które robi wrażenie od pierwszego kroku | 2 pokoje premium | Kielce ksm | garaż Osoba odpowiedzialna za transakcję : Grzegorz Gołębiowski tel:   .

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł30 m² 76,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka w inwestycji Leśne Apartamentym Cedzyna, w sąsiedztwie hotelu Echo oraz Hotelu Uroczysko. Na powierzchnię 30 m2 składają się: salon z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

470 880 zł58,86 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

| na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,86 m2 , zlokalizowane na parterze w budynku z 2020 roku przy ul. Orląt Lwowskich, na Os. Na Stoku. Mieszkanie składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

464 332 zł38,06 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 38,06 mkw usytuowane na VIII piętrze w trzecim etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 1.

Szczegóły ogłoszenia

666 432 zł64,08 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 64,08 mkw usytuowane na IV piętrze w III etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 2 sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

463 080 zł45,40 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne osiedle gemini G-7 - segment A gemini G-7 to nowa inwestycja renomowanego dewelopera, zlokalizowana przy ul. Górnej 7. Projekt obejmuje dwa nowoczesne segmenty (a i B) o wysokości.

Szczegóły ogłoszenia

531 846 zł54,27 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

757 380 zł58,26 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

| nowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,26 m2 usytuowane na I piętrze nowego, kameralnego, trzypiętrowego budynku zlokalizowanego w dzielnicy Baranówek w sąsiedztwie lasu.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Langiewicza

Kielce,świętokrzyskie

2 300 zł40,83 m² 56,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| mieszkanie wolne od 01.06.2026. Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie, o powierzchni 40,83 m2, zlokalizowane na drugim piętrze, w 3-piętrowym budynku z 2021 r., na osiedlu Psie Górki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

690 490 zł47,62 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Scyzoryk nieruchomości prezentuje: 2 pokoje 47,62 m | 1 piętro | balkon ok. 10 m | apartamentowiec 2023 | wysoki standard Na sprzedaż nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,62.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

486 000 zł40,50 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

| nowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,50m2 , zlokalizowane na 2 piętrze, w nowej kamienicy zlokalizowanej w centrum Kielc przy ul. Starodomaszowskiej. W skład lokalu wchodzą: -.

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł53,01 m² 16 223,35 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Ckdom prezentuje apartament Premium z ogrodem Apartamenty Stadion ul. Żółkiewskiego Kielce 53,01 m Biuro Nieruchomości ckdom ma przyjemność zaprezentować elegancki apartament wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

412 032 zł37,12 m² 11 100 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 37,12 mkw usytuowane na III piętrze w trzecim etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 1.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł45 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 45,00 m2, zlokalizowane na II piętrze w III piętrowym apartamentowcu z 2019 roku przy ul. Wspólnej w centrum Kielc. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

628 320 zł65,45 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

427 000 zł39,17 m² 10 901,20 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości terrahome prezentuje mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 39,17 m. Lokal usytuowany jest na 6. piętrze nowoczesnego budynku z 2025 roku, oferując panoramiczny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

705 000 zł68 m² 10 367,65 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 4 pokojowe o powierzchni 68 m2 mieszkanie zaprojektowane przez projektanta wnętrz i wykończone pod klucz przez doświadczoną, renomowaną firmę "gotowe do Zamieszkania". Całość.

Szczegóły ogłoszenia

416 080 zł37,15 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 37,15 mkw usytuowane na I piętrze w trzecim etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 1.

Szczegóły ogłoszenia

468 732 zł44,22 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

553 946 zł55,45 m² 9 990 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

| na sprzedaż 3 - pokojowe mieszkanie o pow. 55,45 m2 dostępne na parterze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej na osiedlu Czarnów. Mieszkanie jest oferowane.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 900 zł70,39 m² 12 784,49 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowy, wygodny apartament trzy - pokojowy o metrażu 70,39 m2 z długim tarasem w stanie wykończonym w jednej z prestiżowej inwestycji deweloperskiej. Apartament określany mianem.

Szczegóły ogłoszenia

409 920 zł36,60 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

556 848 zł51,56 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Tylko u nas! Biuro Nieruchomości twoje M prezentuje Ofertę sprzedaży Nowoczesne mieszkanie z antresolą - idealne dla rodziny lub pod inwestycję Prezentujemy Państwu na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł27,80 m² 43,17 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

| do wynajęcia kawalerka o pow. 27,80 m2 zlokalizowana na pierwszym piętrze w czteropiętrowym bloku wybudowanym w 2002 roku na os. Barwinek przy ul. Emilii Plater. W skład pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

735 080 zł78,20 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 78,20 mkw usytuowane na II piętrze w drugim etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 3.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

434 910 zł32,70 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

| na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie o pow. 32,70 m2 dostępne na IV piętrze budynku, zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej w bezpośrednim sąsiedztwie os. Na Stoku.

Szczegóły ogłoszenia

Kawalerka z garażem, al. Solidarności

Kielce,świętokrzyskie

330 528 zł25,04 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 25,04 mkw usytuowane na IX piętrze w trzecim etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z 1 pokoju połączonego z kuchnią oraz.

Szczegóły ogłoszenia

464 000 zł37,12 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 37,12 mkw usytuowane na IX piętrze w trzecim etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 1.