dowolna

Mieszkania z garażem Kielce - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

357 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

357 ogłoszeń

433 884 zł38,06 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 38,06 mkw usytuowane na VI piętrze w trzecim etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 1.

Szczegóły ogłoszenia

411 700 zł35,80 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 35,80 mkw usytuowane na VII piętrze w trzecim etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 1.

Szczegóły ogłoszenia

475 750 zł38,06 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 38,06 mkw usytuowane na IX piętrze w trzecim etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 1.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

453 400 zł45,34 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkanie W stanie deweloperskim odbiór IV kwartał 2027! lokalizacja Mieszkanie znajduje się w jednej z najlepszych lokalizacji w Kielcach. Bliskość Politechniki.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

470 000 zł56,30 m² 8 348,13 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

| na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 56,30 m2 zlokalizowane na III piętrze w bloku na Osiedlu Na Stoku. W skład mieszkania wchodzą: dwa pokoje o pow. ok. 21,52m2,.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł39,17 m² 10 850,14 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m , położone na 6. piętrze nowoczesnego apartamentowca w samym centrum miasta przy ul. Bohaterów Warszawy. Najważniejsze cechy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

539 823 zł52,41 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł64,30 m² 14 774,49 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Prestiżowa lokalizacja Na sprzedaż wyjątkowy apartament położony przy ul. Andersa 1 w Kielcach, w nowoczesnym, kameralnym budynku z 2021 roku. Lokalizacja łączy spokój, doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

965 940 zł94,70 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 94,70 mkw usytuowane na X piętrze w drugim etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 3.

Szczegóły ogłoszenia

2 199 zł28 m² 78,54 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oakestate biuro nieruchomości prezentuje ofertę najmu: stylowa kawalerka 28 m | wysoki standard | ksm Kielce | garaż w cenie | balkon Jeśli szukasz funkcjonalnej przestrzeni zaprojektowanej.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł77 m² 12 974,03 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie w świetnej lokalizacji! Idealne inwestycyjnie! Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie usytuowane na parterze budynku, przy ulicy Klonowej w Kielcach. Na powierzchnię 77 m2 składa się: 2.

Szczegóły ogłoszenia

477 500 zł38,20 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 38,20 mkw usytuowane na IX piętrze w trzecim etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 1.

Szczegóły ogłoszenia

614 000 zł51,17 m² 11 999,22 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Biuro nieruchomości Terra Home ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie, w pełni wykończone i umeblowane Mieszkanie z balkonem oraz tarasem, położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

659 900 zł56,87 m² 11 603,66 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesny apartament Z ogródkiem Nowy Stok Kielce Marzysz o nowym, komfortowym mieszkaniu gotowym do wprowadzenia bez stresu związanego z remontem i urządzaniem? Prezentuję.

Szczegóły ogłoszenia

961 496 zł77,54 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Park sosnowy / nowy etap / najlepsze położenie Inwestycja `park Sosnowy II` zlokalizowana jest przy ulicy Artylerzystów w Kielcach. Projekt obejmuje łącznie 24 mieszkania na 5kondygnacjach.

Szczegóły ogłoszenia

425 205 zł42,95 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne osiedle gemini G-7 - segment A gemini G-7 to nowa inwestycja renomowanego dewelopera, zlokalizowana przy ul. Górnej 7. Projekt obejmuje dwa nowoczesne segmenty (a i B) o wysokości.

Szczegóły ogłoszenia

358 302 zł31,43 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Klonowy zakątek / nowa inwestycja / Inwestycja `klonowy Zakątek` zlokalizowana jest przy ulicy Klonowej w Kielcach. Projekt obejmuje łącznie 47mieszkań na 5kondygnacjach o powierzchniach od 27.

Szczegóły ogłoszenia

513 774 zł50,37 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

554 490 zł54,90 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Klonowy zakątek / nowa inwestycja / Inwestycja `klonowy Zakątek` zlokalizowana jest przy ulicy Klonowej w Kielcach. Projekt obejmuje łącznie 47 mieszkań na 5 kondygnacjach o powierzchniach od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

650 000 zł61 m² 10 655,74 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Biuro nieruchomości Golden House prezentuje: mieszkania w stanie deweloperskim - gotowe do odbioru! Parter z ogródkiem oraz dwupoziomowe apartamenty Zielone Wzgórza to nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

528 048 zł46,32 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 40,38 mkw usytuowane na VI piętrze w trzecim etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 2.

Szczegóły ogłoszenia

412 365 zł37,15 m² 11 100 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 37,15 mkw usytuowane na III piętrze w trzecim etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 1.

Szczegóły ogłoszenia

939 000 zł136 m² 6 904,41 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mam przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesne mieszkanie w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowany w jednej z najbardziej pożądanych i kameralnych części Kielc na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

715 000 zł47,62 m² 15 014,70 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

| na sprzedaż stylowy, 2-pokojowy apartament o powierzchni 47,62 m , zlokalizowany na 1 piętrze nowo wybudowanego apartamentowca na osiedlu ksm w Kielcach przy ul. Romualda. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

400 960 zł35,80 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 35,80 mkw usytuowane na IV piętrze w trzecim etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 1.

Szczegóły ogłoszenia

400 608 zł34,24 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

449 400 zł37,45 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży zespół pokojowy o pow. 37,45 mkw usytuowany na parterze w trzecim etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 1.

Szczegóły ogłoszenia

499 686 zł44,22 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł114,53 m² 7 596,26 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

| rezerwacja Na sprzedaż 4 -pokojowe mieszkanie o powierzchni 81,31 m2 położone na parterze budynku w zabudowie bliźniaczej z 2024 roku przy ul. Ostrogórskiej, w dzielnicy Ostra.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Szajnowicza-Iwanowa

Ślichowice,Kielce

890 000 zł81 m² 10 987,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Prezentuję na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 81 m, zlokalizowane na 3. piętrze w nowoczesnym budynku z 2024 roku na prestiżowym osiedlu Grabina. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Hubalczyków

Herby,Kielce

489 000 zł62 m² 7 865,53 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości Ckdom ma przyjemność zaprezentować bezczynszowe mieszkanie na wysokim parterze w kameralnym bloku, ul. Hubalczyków, herby. Powierzchnia wynosi 62,17m2 w czego skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kielce

Czarnów,Kielce

553 946 zł55 m² 9 990 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

| na sprzedaż 3 - pokojowe mieszkanie o pow. 55,45 m2 dostępne na parterze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej na osiedlu Czarnów. Mieszkanie jest oferowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starodomaszowska

Centrum,Kielce

486 000 zł40 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

| nowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,50m2 , zlokalizowane na 3 piętrze, w nowej kamienicy zlokalizowanej w centrum Kielc przy ul. Starodomaszowskiej. W skład lokalu wchodzą: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Kielce

Podkarczówka,Kielce

959 000 zł71 m² 13 446,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Tylko u mnie Nieruchomości Prezentuję Wam wyjątkowy 3-pokojowy apartament Premium z tarasem ponad 14 m Widokiem na Podkarczówkę Widokiem na Telegraf Zachodami słońca Oferta na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kielce

Czarnów,Kielce

378 784 zł34 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

| na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie o pow. 33,82 m2 dostępne na III piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej na osiedlu Czarnów. Mieszkanie jest oferowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szwedzka

Barwinek,Kielce

2 750 zł44 m² 63,02 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia umeblowane i wyposażone mieszkanie o powierzchni 43,64 m2 zlokalizowane na I piętrze w apartamentowcu Leśne Tarasy w Kielcach. Mieszkanie składa się z: salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Seminaryjska

Centrum,Kielce

2 700 zł58 m² 46,26 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

| do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie, o pow. 58,36 m2 zlokalizowane na 8 piętrze w ośmiopiętrowym bloku z 2014 roku, zlokalizowanym w centrum Kielc przy ul. Seminaryjskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zagnańska

Centrum,Kielce

1 499 000 zł80 m² 18 737,50 zł/m²

 

Piętro:12/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szanowni Państwo, z przyjemnością zapraszam do zapoznania się z ofertą zakupu Apartamentu położonego na 12 piętrze prestiżowego budynku Plaza Tower, który oferuje spektakularny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Andersa

Ostra Górka,Kielce

2 400 zł39 m² 61,54 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne i nowoczesne mieszkanie na obrzeżach miasta! Marzysz o komforcie miejskiego życia, ale nie chcesz rezygnować z wygody i elegancji? Ta oferta jest dla Ciebie! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Solidarności

Bocianek,Kielce

2 800 zł52 m² 54,18 zł/m²

 

Piętro:7/16

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie wstępnie zarezerwowane! Witam, oferuję do wynajęcia apartament zlokalizowany w Kielcach przy alei Solidarności 32a w budynku sky trust I . Atrakcyjna lokalizacja w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Klonowa

Szydłówek,Kielce

979 700 zł98 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

| na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie, o pow. 97,97 m2, dostępne na IV piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji położonej przy ul. Klonowej, w sąsiedztwie Zalewu Kieleckiego.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij