dowolna

Mieszkania z ogródkiem Kielce - Oferty mieszkań z działeczką

95 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

95 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Piesza

Szydłówek,Kielce

1 950 zł92 m² 21,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia Bardzo ładne mieszkanie (apartament) 4 pokojowe o pow. 92 m2 położone na 2 piętrze budynku na terenie ogrodzonym. Mieszkanie bardzo ładne, słoneczne i przestronne. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Kielce

Karczówka,Kielce

2 000 zł58 m² 34,48 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje duże, 2 pokojowe mieszkanie na wynajem Idealne dla pary! rezerwacja! Główne atuty: - prywatne miejsce parkingowe - przestronna strefa dzienna - duży balkon -.