dowolna

Mieszkania z ogródkiem Kielce - Oferty mieszkań z działeczką

93 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

93 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Klonowa

Kielce,świętokrzyskie

288 000 zł25 m² 11 387,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta deweloperska brak podatku pcc Mieszkanie składa się - Komunikacja - Salon z aneksem kuchennym - Łazienka z wc razem : 25,29 m2 Dodatkowo : - Balkon i ogródek Szczegółowe parametry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Kielce,świętokrzyskie

639 160 zł84 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowej inwestycji deweloperskiej w zabudowie szeregowej znajdującej się w Kielcach-Maciejówce. Obiekt położony jest w malowniczym miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Karczówka,Kielce

655 500 zł57 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 3 pokojowe nowoczesne mieszkanie z ogródkiem | Kielce, ul. Podklasztorna Lokalizacja: ul. Podklasztorna Budynek 1, lokal 1 (parter) Powierzchnia mieszkania: 56,99 m Cena za m : 11.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dolomitowa

Podkarczówka,Kielce

400 000 zł42 m² 9 510,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Przedstawiam Państwu przestronne 2-pokojowe mieszkanie, w bardzo atrakcyjnej lokalizacji na Podkarczówce. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w bloku czteropiętrowym i oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Klonowa

Kielce,świętokrzyskie

610 000 zł50 m² 12 150 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

3 pokoje Z własnym ogródkiem - przy parku doliny silnicy I zalewu kieleckiego. Mieszkanie jest w pełni umeblowane i gotowe do zamieszkania od razu, bez nakładów i stresu. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kielce

Bocianek,Kielce

619 000 zł47 m² 13 170,20 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mam przyjemność zaprezentować dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46,24 m2 w nowoczesnej inwestycji Parkowe Wzgórze zlokalizowanej na os. Bocianek w Kielcach. Mieszkanie wykończone pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Norweska

Barwinek,Kielce

2 800 zł60 m² 46,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Jak dom, tylko lepiej 3-pokojowe mieszkanie z ogrodem i balkonem, ul. Norweska, kielce (barwinek) Nie chcesz już mieszkać w blokowisku, słuchać kroków sąsiadów nad głową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szydłówek Górny

Szydłówek,Kielce

2 500 zł48 m² 52,08 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Kielce Szydłówek Górny 12C 2-pokojowe mieszkanie z balkonem i miejscem w garażu w bryle budynku Do wynajęcia wygodne i funkcjonalne mieszkanie położone w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Andersa

Ostra Górka,Kielce

859 000 zł72 m² 11 982,20 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 71,69 m2 zlokalizowane na terenie nowoczesnego osiedla Bella Vista. Mieszkanie wykończone w standardzie premium, gotowe do zamieszkania od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szkolna

Jagiellońskie,Kielce

329 000 zł45 m² 7 311,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Tylko u nas! Biuro Nieruchomości twoje M prezentuje ofertę sprzedaży lub zamiany Ustawnego, 2 pokojowego mieszkania z możliwością wydzielenia 3 pokoi. Idealne dla rodziny jak i pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Wojska Polskiego

Wietrznia,Kielce

644 000 zł68 m² 9 498,53 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mam przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 67,80 m2 zlokalizowane na terenie nowoczesnego osiedla Bella Vista. Układ: - salon z aneksem kuchennym - sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Żółkiewskiego

Baranówek,Kielce

839 250 zł67 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Zachęcam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania, o powierzchni 67m2. Lokal mieszkalny znajduję się na osiedlu Baranówek. Jest to zaciszne osiedle, głównie zabudowane domkami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Klonowa

Kielce,świętokrzyskie

279 000 zł25 m² 11 032 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kochanowskiego,Kielce

619 000 zł47 m² 13 170,20 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Sprzedam dwupokojowe mieszkanie 46,24m2 w inwestycji parkowe wzgórze na Bocianku przy ul. Warszawskiej. Rok budowy 2024r. Brak podatku pcc! - oszczędność ponad 12.000zł! MIESZKANIE.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Klonowa

Kielce,świętokrzyskie

610 000 zł50 m² 12 150 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Podkarczówka,Kielce

530 000 zł55 m² 9 580,62 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Tylko u nas! Biuro Nieruchomości Własny Kąt oferuje 3 pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią i dużym balkonem, po Generalnym Remoncie, na pięknym osiedlu Podkarczówka. Na Sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Wietrznia,Kielce

859 000 zł72 m² 11 982,20 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowy Apartament wykończony pod klucz w standardzie premium. Mam przyjemność zaprezentować państwu piękny apartament w nowopowstałej inwestycji Bella Vista przy ulicy gen. W. Andersa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Ostra Górka,Kielce

859 000 zł72 m² 11 982,20 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Brak podatku pcc oszczędzasz ponad 18 000 zł! nowość na rynku gotowe do zamieszkania od zaraz! Mieszkanie świeżo po wykończeniu nigdy niezamieszkane! parter Z tarasem I ogródkiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kochanowskiego,Kielce

619 000 zł47 m² 13 170,20 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Karczówkowska

Kielce,świętokrzyskie

1 500 zł29 m² 51,72 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przytulne mieszkanie z dużym balkonem i pięknym widokiem ul. Karczówkowska, kielce Mieszkanie wolne od 01.09.2025. Brak opłaty dla Biura. Do wynajęcia zadbane i funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kołłątaja

Podkarczówka,Kielce

409 000 zł35 m² 11 820,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Biuro nieruchomości Terra Home prezentuje ofertę sprzedaży mieszkania 34,6m2, w bardzo atrakcyjnej lokalizacji na osiedlu Panorama, na Podkarczówce w Kielcach. Mieszkanie znajduje się na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Bocianek,Kielce

619 000 zł47 m² 13 260,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowe, gotowe do zamieszkania mieszkanie z ogródkiem - ul. Warszawska, parkowe Wzgórze - 46,68 m Szukasz komfortowego, nowoczesnego mieszkania w świetnej lokalizacji? Mamy coś idealnego dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Warszawska

Szydłówek,Kielce

619 000 zł47 m² 13 260,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Okazja! Funkcjonalne, świetnie skomunikowane mieszkanie w nowym Apartamentowcu. Kupujący nie płaci podatku pcc! Do sprzedaży uroczy apartament o doskonałym nasłonecznieniu o pow. 46,68.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Permska

Ślichowice,Kielce

897 000 zł76 m² 11 844,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Tylko U nas biuro nieruchomości twoje M prezentuje ofertę sprzedaży lokalu mieszkalnego Lokalizacja - ul. Permska, ślichowice Metraż 75.73m2 Piętro 0/3 GŁÓWNE ATUTY NIERUCHOMOŚCI: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Warszawska

Bocianek,Kielce

619 000 zł46 m² 13 386,70 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro nieruchomości twoje M Oferuje Mieszkanie w Apartamentowcu 2 pokojowe z ogródkiem na parterze w bloku z 2024 roku. Idealne mieszkanie dla pary lub pod inwestycje. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Karskiego

Pod Telegrafem,Kielce

740 040 zł62 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zachęcam do zapoznania się z ofertą mieszkania o wielkości 62mkw. Lokal dostępny tylko w naszym biurze nieruchomości. Mieszkanie w pięknej lokalizacji Kielc na osiedlu Pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Warszawska

Bocianek,Kielce

619 000 zł47 m² 13 170,20 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem do wprowadzenia od zaraz! Inwestycja Parkowe Wzgórze wysoki standard, doskonała lokalizacja, brak podatku pcc! Na sprzedaż komfortowe, nowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Klonowa

Kielce,świętokrzyskie

610 000 zł50 m² 12 150 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Galenowa

Podkarczówka,Kielce

372 000 zł44 m² 8 502,86 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Biuro nieruchomości Terra Home przedstawia Państwu przestronne 2-pokojowe mieszkanie, w bardzo atrakcyjnej lokalizacji na Podkarczówce. Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze w bloku 10piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Centrum,Kielce

565 900 zł40 m² 13 983,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Dwu - pokojowe mieszkanie położone w bezpośrednim sąsiedztwie parku doliny silnicy zostanie wykończone pod klucz. Mieszkanie o powierzchni 40 , 75 m2 znajduje się na parterze i posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Zagórze,Kielce

1 000 000 zł90 m² 11 163,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Oferuję na sprzedaż wyjątkową nieruchomość - bezczynszowe mieszkanie 3 pokojowe z pięknie zagospodarowanym tarasem wraz z ogrodem. Mieszkanie znajduje się w zielonej części Kielc na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kielce

Leśniówka,Kielce

760 000 zł60 m² 12 666,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Przestronne, nowoczesne mieszkanie z tarasem i ogródkiem idealne miejsce do życia! Przedstawiamy Państwu wyjątkową nieruchomość, która łączy komfort, funkcjonalność i wysoką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Leśniówka,Kielce

760 000 zł60 m² 12 666,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie z ogrodem gotowe do zamieszkania! Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o przemyślanym układzie i nowoczesnym wykończeniu, zlokalizowane w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mali

Czarnów,Kielce

3 000 zł90 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Golden House prezentuje: tylko U nas Duże mieszkanie w domku dwurodzinnym - Bezczynszowe! wolne od 21 lipca Na wynajem mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 90 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Prochownia

Zagórze,Kielce

750 000 zł118 m² 6 361,32 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Biuro nieruchomości Golden House prezentuje: mieszkania w stanie deweloperskim - gotowe do odbioru! Parter z ogródkiem oraz dwupoziomowe apartamenty Zielone Wzgórza to nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Prochownia

Zagórze,Kielce

650 000 zł61 m² 10 655,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szkolna

Centrum,Kielce

409 900 zł48 m² 8 521,83 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Scyzoryk nieruchomości prezentuje: oferujemy na sprzedaż 2 pokojowe przytulne mieszkanie o powierzchni 48,1m2 na osiedlu Jagiellonskie Mieszkanie znajduje się na 7 piętrze w bloku 10 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chabrowa

Bukówka,Kielce

2 600 zł60 m² 43,33 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe 3 pokojowe mieszkania o pow. 60 m2, zlokalizowane na I piętrze lub parterze w zabudowie bliźniaczej. Nieruchomości położone w dzielnicy Bukówka. Budynki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wyspiańskiego

Bocianek,Kielce

950 000 zł90 m² 10 574,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż: 4-pokojowe, przestronne mieszkanie z balkonem, miejscem postojowym i komórką lokatorską | Kielce Nowy Bocianek Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kołłątaja

Podkarczówka,Kielce

439 000 zł43 m² 10 281 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Biuro nieruchomości Terra Home prezentuje ofertę sprzedaży 2 pokojowego mieszkania w bardzo atrakcyjnej lokalizacji na osiedlu Panorama na Podkarczówce w Kielcach. Mieszkanie znajduje się na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Kielce

Wielkopole,Kielce

576 472 zł63 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 62,66 m2 lokalizowane na parterze w nowo budowanej kameralnej inwestycji nieopodal centrum miasta (około 1,4 km) na skraju osiedla ksm. Mieszkanie składa się.