dowolna

Mieszkania z ogródkiem Kielce - Oferty mieszkań z działeczką

93 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

93 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szkolna

Jagiellońskie,Kielce

349 000 zł48 m² 7 210,74 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Premium apartment prezentuje : Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o pow.48,4m2 usytuowane na 3 piętrze w bloku 10cio piętrowym na os. Jagiellońskim. Mieszkanie do generalnego remontu, co daje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wyspiańskiego

Bocianek,Kielce

2 200 zł42 m² 52,38 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia nowoczesny apartament zlokalizowany w centrum miasta, przy ulicy Wyspiańskiego. W pobliżu rozległe, zielone tereny spacerowe, kielecki zalew, ścieżki rowerowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Taylora

Kielce,świętokrzyskie

530 000 zł51 m² 10 484,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Brak prowizji od kupującego Szanowni Państwo Zapraszam na prezentację interesującego mieszkania w spokojnej i zielonej części Kielc (1,5 km od Galerii Echo przy ul. Taylora). Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Witosa

Piaski,Kielce

609 000 zł57 m² 10 606,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Tylko u nas!kupujacy nie płaci prowizji!nowa cena!biuro nieruchomości Welcome Home ma przyjemność zaprezentować Państwu piękne mieszkanie o powierzchni 57,42 m , usytuowane na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Podklasztorna

Podkarczówka,Kielce

1 300 zł36 m² 36,11 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferowane do wynajęcia mieszkanie jest zlokalizowane w zachodniej części miasta, w cichej spokojnej dzielnicy .W pobliżu rozległe, zielone tereny spacerowe, rezerwat przyrody , "Karczówka",.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Bąkowa

Pod Telegrafem,Kielce

718 000 zł60 m² 11 893,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Biuro nieruchomości twoje M Oferuje 3 pokoje w Apartamentowcu z 2020 roku z windą i ogródkiem 56 m2 w dzielnicy Pod Telegrafem. Idealne mieszkanie dla rodziny. Oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wojska Polskiego

Bukówka,Kielce

605 000 zł87 m² 6 934,89 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Tylko W naszym biurze Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje dwupoziomowe, 3 pokojowe mieszkanie, z garażem 2-stanowiskowym blisko telegrafu, idealne dla rodziny. . Prezentujemy Państwu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z ogródkiem, ul. Kaczyńskiego

Centrum,Kielce

300 000 zł25 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Oferujemy do sprzedaży nowoczesny , luksusowy apartament zlokalizowany w centrum miasta, w okolicy Kieleckiego Rynku. W pobliżu rozległe, zielone tereny spacerowe, a także sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Leśniówka,Kielce

687 000 zł134 m² 5 114,65 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Ostatnie mieszkanie W pierwszej połowie inwestycji osiedla leśniówka! Jeśli cenisz sobie ciszę i spokój, to idealne miejsce dla Ciebie. Nowe kameralne osiedle przy ul. Leśniówka, to miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kołłątaja

Podkarczówka,Kielce

568 000 zł59 m² 9 627,12 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Idealne mieszkanie dla rodziny z dziećmi! Oferujemy Państwu nieruchomość o pow. 58,85 m2, w której skład wchodzi: salon z aneksem kuchennym, sypialnia - azyl dla siebie i swojej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy

Ślichowice,Kielce

6 000 zł104 m² 57,96 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Nieruchomości Prezentuje na wynajem : Apartament dwupoziomowy w wersji Premium Zanurz się w luksusie apartamentu dwupoziomowego i poczuj prawdziwy komfort życia! Proponowana oferta Premium.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Wojska Polskiego

Wietrznia,Kielce

379 000 zł28 m² 13 726,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Biuro nieruchomości Terra Home ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży mieszkania na ul Wojska Polskiego 191 Mieszkanie studio-kawalerka w apartamentowcu z 2024 roku o standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Centrum,Kielce

5 000 zł70 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:11/14

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Tylko U mnie nieruchomości oferuję Do wynajęcia luksusowy Apartament Premium Plus w prestiżowej lokalizacji Plaza Tower! Mam przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Artylerzystów

Kielce,świętokrzyskie

649 284 zł53 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferta deweloperska brak podatku pcc W ofercie inne mieszkania w tej inwestycji. Zadzwoń i zapytaj o szczegóły mieszkanie nr 13 Zapraszamy do zapoznania się z prestiżową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Morcinka

Kielce,świętokrzyskie

545 000 zł55 m² 9 827 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Biuro Ckdom prezentuje mieszkanie 55,46 m2 położone na ul. Gustawa Morcinka w bliskiej odległości od Galerii Echo w zabudowie szeregowej na parterze. Najważniejsze atuty: * Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chęcińska

Chęcińskie,Kielce

420 000 zł57 m² 7 394,37 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 56,80 mkw położone na parterze w IV piętrowym bloku na Osiedlu Chęcińskim, ul. Chęcińska. Mieszkanie w dobrym stanie technicznym. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Kielce

Kielce,świętokrzyskie

599 000 zł76 m² 7 881,58 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Tylko u nas! Biuro Nieruchomości twoje M prezentuje Ofertę sprzedaży lub zamiany! Idealne mieszkanie dla rodziny. Prezentujemy Państwu na sprzedaż lub zamianę przestronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Galenowa

Podkarczówka,Kielce

355 000 zł42 m² 8 493 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Oferujemy na sprzedam 2 pokojowe przytulne mieszkanie o powierzchni 41,8 m2 na ul. Galenowej os. Podkarczówka Mieszkanie znajduje się na parterze w bloku 7 piętrowym. Blok zabezpieczony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Podklasztorna

Podkarczówka,Kielce

950 zł36 m² 26,39 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyspiańskiego

Bocianek,Kielce

632 000 zł49 m² 12 898 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Świetne dwupokojowe mieszkanie w budynku z 2013 roku, w bardzo dobrej lokalizacji na Osiedlu Nowy Bocianek. Dwa niezależne pokoje, oddzielna i nowoczesna kuchnia. Idealne dla pary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Domaszowska

Nowy Folwark,Kielce

750 000 zł69 m² 10 813 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Biuro Ckdom prezentuje mieszkanie 3 pokojowe blisko Centrum Kielc przy ul. Domaszowskiej na bardzo kameralnym osiedlu , w sąsiedztwie zabudowa jednorodzinna. Nieruchomość w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szkolna

Centrum,Kielce

289 000 zł38 m² 7 605 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Oferujemy na sprzedaż 2 pokojowe przytulne mieszkanie o powierzchni 38 m2 na ul. Szkolnej. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w bloku 10 piętrowym. Blok zabezpieczony domofonem i z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szkolna

Jagiellońskie,Kielce

375 000 zł45 m² 8 333 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży mieszkania 2 pokojowego na osiedlu Jagiellońskim, ul Szkolna 31 Lokal położony na 2 piętrze w 4 piętrowym bloku zabezpieczony domofonem, parking.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Sikorskiego

Centrum,Kielce

805 000 zł66 m² 12 197 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Sprzedaż bezpośrednia przez właściciela, bez pośredników i biur nieruchomości. Kupujący zwolniony z opłaty skarbowej pcc 2% ( ok. 17tys. zł) wystawiam fakturę vat. Założona Księga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Taylora

Kielce,świętokrzyskie

530 000 zł51 m² 10 484,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Witam, zapraszam na prezentację interesującego mieszkania w spokojnej i zielonej części Kielc (1,5 km od Galerii Echo przy ul. Taylora). Mieszkanie znajduje się na wyposażeniu czterolokalowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Wojska Polskiego

Wietrznia,Kielce

375 000 zł28 m² 13 582 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży mieszkania 27.61m2 przy ul Wojska Polskiego 191 Mieszkanie typu studio-kawalerka 28m2 w apartamentowcu z 2024 roku o standardzie Premium,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szkolna

Świętokrzyskie,Kielce

329 000 zł48 m² 6 798 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Rezerwacja! Oferujemy na sprzedaż 2 pokojowe przytulne mieszkanie o powierzchni 48,4m2 na ul. Szkolnej. Mieszkanie znajduje się na 9 piętrze w bloku 10 piętrowym. Blok zabezpieczony domofonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słoneczna

Jagiellońskie,Kielce

475 000 zł56 m² 8 482,14 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Rezerwacja! nowa nizsza cena! premium apartment prezentuje: na sprzedaż atrakcyjne, rozkładowe mieszkanie 3 pok. o pow.56m2 usytuowane na 9piętrze w bloku 10cio piętrowym na os.Jagiellońskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Winnicka

Centrum,Kielce

410 000 zł51 m² 8 039 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mam przyjemność zaprezentować mieszkanie 51m2 na ul Winnickiej w Kielcach Mieszkanie znajduje się w kameralnym domku jednorodzinnym każde mieszkanie jest wyodrębnione i posiada osobna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kołłątaja

Podkarczówka,Kielce

575 000 zł59 m² 9 745,76 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Okrzei

Centrum,Kielce

1 950 zł27 m² 72,22 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia nowoczesny , luksusowy apartament zlokalizowany w centrum miasta, w prestiżowym budynku przy ulicy okrzei nad rzeką Silnicą. W pobliżu rozległe, zielone tereny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kalcytowa

Podkarczówka,Kielce

339 000 zł40 m² 8 475 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Mam zaszczyt zaprezentować Państwu 2-pokojowe mieszkanie na ul. Kalcytowej w Kielcach mieszczące się na drugim piętrze bloku 10-piętrowego, najważniejsze atuty *niewątpliwym plusem jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Prochownia

Kielce,świętokrzyskie

719 800 zł62 m² 11 609,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Wyjątkowy Segment na Sprzedaż w Kielcach - Prochownia Marzysz o komfortowym, nowocześnie urządzonym mieszkaniu w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Kielcach? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Seminaryjska

Kochanowskiego,Kielce

699 000 zł59 m² 11 827,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1965

Nieruchomości Prezentuje ofertę Sprzedaży rozkładowego mieszkania, które zostało wykończone według projektu architekta wnętrz. Oferuję mieszkanie cztero - pokojowe - wykończone pod klucz wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Pakosz

Pakosz,Kielce

1 600 zł60 m² 27 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mam przyjemność zaprezentować mieszkanie na wynajem ul. Pakosz w domku jednorodzinnym z osobnym wejściem, 60m2. Największym atutem nieruchomości jest ogródek o powierzchni 200m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Otrocz

Nowy Folwark,Kielce

663 000 zł75 m² 8 895,75 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Tylko U ns! Biuro Pośrednictwa Nieruchomościami estate expert oferuje Ostatnie wolne 3 pokojowe mieszkanie z możliwością zrobienia 4 pokoju z ogródkiem w kameralnej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Szkolna

Centrum,Kielce

250 000 zł27 m² 9 293,68 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1979

Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży mieszkania na ul Szkolnej 26,9m2 os Jagiellońskie W skład mieszkania wchodzi - duży widny pokój ( 15m2) - widna kuchnia -łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żeromskiego

Centrum,Kielce

544 000 zł57 m² 9 543,86 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Wyjątkowo piękne mieszkanie o powierzchni 57 m.kw. na parterze w kameralnym bloku, w świetnej lokalizacji w centrum Kielc, z dala od głównej ulicy, gotowe do wprowadzenia od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Okrzei

Centrum,Kielce

610 000 zł53 m² 11 595 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Okrzei mieszkanie z ogródkiem i komórką lokatorską w cenie. Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie na ul Okrzei przy Parku - Dolina Silnicy w Kielcach. Nieruchomość mieści się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Targowa

Centrum,Kielce

1 500 zł43 m² 34,88 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Na wynajem mieszkanie o powierzchni 43 m2 znajdujące się na pierwszym piętrze dwupiętrowego budynku zlokalizowanego przy ul Targowej. Parking - Przed budynkiem miejsce parkingowe tylko dla najemcy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Podklasztorna

Karczówka,Kielce

640 000 zł58 m² 11 034,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Oferowane do sprzedaży mieszkanie jest zlokalizowane w zachodniej części miasta, w cichej spokojnej dzielnicy .W pobliżu rozległe, zielone tereny spacerowe, rezerwat przyrody , "Karczówka",.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij