dowolna

Mieszkania z ogrzewaniem gazowym Kielce - Lista ogłoszeń

311 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

311 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wrzosowa

Pod Telegrafem,Kielce

590 000 zł81 m² 7 280,36 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

| na sprzedaż mieszkanie o pow. 81,04m2 zlokalizowane na I piętrze, w bloku z 2012 roku przy ul. Wrzosowej, na os. Pod Telegrafem. W skład mieszkania wchodzą: salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Panoramiczna

Centrum,Kielce

1 300 zł32 m² 40,45 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

| do wynajęcia 1 pokojowe mieszkanie o powierzchni 32,14 m2 , zlokalizowane na 1 piętrze w 3 piętrowym bloku w ścisłym centrum Kielc, przy ul. Panoramicznej. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Warszawska

Centrum,Kielce

320 000 zł33 m² 9 696,97 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

Przytulna kawalerka typu "studio" w centrum Kielc - idealna inwestycja lub pierwsze mieszkanie premium apartment prezentuje

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Meissnera

Pod Dalnią,Kielce

1 750 zł78 m² 22,29 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Mam przyjemność zaprezentować mieszkanie na wynajem Osiedle Dalnia, tuż przy Ślichowicach, ul. Meissnera 4 Mieszkanie znajduj się na 2 piętrze w kameralnym bloku Powierzchnia wynosi 78,40m2, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Romualda

Wielkopole,Kielce

715 000 zł48 m² 15 014,70 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Brak podatku pcc oszczędzasz 15.000 zł! Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 47,62 m , położone na 1 piętrze nowoczesnego budynku z 2023 roku. Lokal został wykończony przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Witosa

Kielce,świętokrzyskie

789 000 zł72 m² 10 865 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Sprzedane Mieszkanie zarezerwowane Na sprzedaż 3 - pokojowe, w pełni umeblowane i wyposażone, mieszkanie w apartamentowcu z 2017 roku, przy ul. Witosa 103b. Bez prowizji! Kupując to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Na Stoku

Na Stoku,Kielce

1 400 zł62 m² 22,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

| rezerwacja Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,5 m , zlokalizowane na 3 piętrze w 4-piętrowym bloku, na Osiedlu Na Stoku. Układ pomieszczeń: 3 pokoje, w tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Kochanowskiego,Kielce

1 450 zł42 m² 34,94 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Proponuję do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 41,5 m2 usytuowane na 2 piętrze 4-ro piętrowego bloku przy ulicy Jana Kochanowskiego w Kielcach. Mieszkanie składa się z przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wielkopole,Kielce

2 000 zł50 m² 40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie dwupokojowe na wynajem 50 m , osiedle ksm, kielce Mieszkanie dostępne od 01.04.2026- obejrzeć i zarezerwować można już teraz! Zapraszam do zamieszkania w wyjątkowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Centrum,Kielce

429 000 zł50 m² 8 649,19 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Wyjątkowa przestrzeń w sercu Kielc klimatyzowany lokal z fotowoltaiką, gotowy na ciche biuro lub mieszkanie w prestiżowej lokalizacji! Na sprzedaż wyjątkowo zadbany, dwupoziomowy lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bema

Centrum,Kielce

399 000 zł48 m² 8 312,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Biuro Nieruchomości Terra Home ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią o łącznej powierzchni 48m. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Kielce

Barwinek,Kielce

1 400 zł41 m² 34,15 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| do wynajęcia jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 41 m , położone na 3 piętrze w 4-piętrowym budynku z lat 90-tych na spokojnym osiedlu Barwinek. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wiśniowa

Szydłówek,Kielce

430 000 zł49 m² 8 704,45 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Przestronne 2 pokoje | 1 piętro | ul. Wiśniowa | idealne pod inwestycję lub dla rodziny Biuro Nieruchomości Premium Apartment prezentuje na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 49,40.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tektoniczna

Ślichowice,Kielce

1 550 zł88 m² 17,63 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupoziomowe mieszkanie o pow. 87,9m2 zlokalizowane na 3-piętrze w bloku przy ulicy Tektonicznej. Lokal składa się z: salonu, oddzielnej widnej kuchni, 3 sypialni, garderoby,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żeromskiego

Centrum,Kielce

385 000 zł50 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1909

Tylko w homelia Nieruchomości: na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie na 2 piętrze kamienicy przy ul. Żeromskiego 23 w Kielcach. Układ pomieszczeń: pokój z balkonem pokój z antresolą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Niska

Centrum,Kielce

700 000 zł61 m² 11 482,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

| na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o pow. 60,96m2, zlokalizowane na 3 piętrze w 4-piętrowym, nowoczesnym apartamentowcu z 2022 roku, przy ul. Niskiej w centrum Kielc. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Kochanowskiego

Kochanowskiego,Kielce

1 220 000 zł136 m² 8 970,59 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

| na sprzedaż w pełni wyposażony, dwupoziomowy apartament o pow. około 136 m2 zlokalizowany na 3 piętrze w 3-piętrowym budynku z 2011, położonym na cichym, zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kielce

Na Stoku,Kielce

501 566 zł63 m² 7 950 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

| na sprzedaż 3 - pokojowe mieszkanie o pow. 63,09 m2 dostępne na IV piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej w bezpośrednim sąsiedztwie os. Na Stoku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kielce

Na Stoku,Kielce

543 200 zł68 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

| na sprzedaż 3 - pokojowe mieszkanie o pow. 67,9 m2 dostępne na III piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej w bezpośrednim sąsiedztwie os. Na Stoku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Batalionów Chłopskich

Niewachlów I,Kielce

395 000 zł58 m² 6 810,34 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 68 m2, zlokalizowane na parterze domu położonego przy ul. Batalionów Chłopskich. W skład mieszkania wchodzą: - salon z wyjściem do ogrodu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Centrum,Kielce

550 000 zł67 m² 8 185,74 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1946

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie Centrum Kielc, ul. Sienkiewicza / Wesoła Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 67,19 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Tektoniczna

Ślichowice,Kielce

749 000 zł89 m² 8 406,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż - przestronne, dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Tektonicznej 6 na rodzinnym i przyjaznym osiedlu Ślichowice. To miejsce, które spełni oczekiwania nawet najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pomorska

Wielkopole,Kielce

2 000 zł75 m² 26,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie na wynajem 75 m , osiedle ksm, kielce Zapraszam do zamieszkania w wyjątkowym, nowym dwupiętrowym budynku na osiedlu ksm w Kielcach. Budynek mieści zaledwie sześć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kowalczewskiego

Ślichowice,Kielce

469 000 zł55 m² 8 511,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Rezerwacja Sprzedam ładne, ciepłe, wyremontowane mieszkanie o powierzchni 55,10 m2 w ocieplonym bloku mieszkalnym na os. Ślichowice w Kielcach, które składa się z 2 dużych ustawnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Planty

Centrum,Kielce

465 000 zł41 m² 11 286,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Biuro Nieruchomości Terra Home prezentuje gustowne, nowocześnie wykończone mieszkanie o powierzchni 41,2 m, położone na 2 piętrze przy ul. Planty w Kielcach. Mieszkanie składa się z: -salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wiosenna

Sady,Kielce

1 500 zł46 m² 32,47 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o pow. 46,2 m2 zlokalizowane na 4 piętrze w czteropiętrowym budynku na osiedlu Sady. Korzystna lokalizacja: w pobliżu Politechnika Świętokrzyska,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Seminaryjska

Kochanowskiego,Kielce

629 000 zł59 m² 10 643 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1965

Nieruchomości Prezentuje ofertę Sprzedaży rozkładowego mieszkania, które zostało wykończone według projektu architekta wnętrz. Oferuję mieszkanie cztero - pokojowe - wykończone pod klucz wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Barwinek

Barwinek,Kielce

499 000 zł59 m² 8 412 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż wyjątkowo ustawne i zadbane mieszkanie o powierzchni 59,32 m , zlokalizowane na cenionym i zielonym osiedlu Barwinek w Kielcach. Mieszkanie jest po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Seminaryjska

Kochanowskiego,Kielce

2 300 zł59 m² 38,92 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Nieruchomości Prezentuje ofertę Wynajmu rozkładowego mieszkania, które zostało wykończone według projektu architekta wnętrz. Oferuję mieszkanie cztero - pokojowe - wykończone pod klucz wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Staszica

Centrum,Kielce

1 450 zł37 m² 39,08 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

| do wynajęcia jasne i przestronne, ciepłe, jednopokojowe mieszkanie o pow. 37,1 m2 , zlokalizowane w nowoczesnym apartamentowcu z ochroną, w centrum Kielc, tuż przy parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kielce

Bukówka,Kielce

439 000 zł49 m² 8 977,51 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! biuro nieruchomości twoje M prezentuje ofertę sprzedaży mieszkania 3-pokojowego, po generalnym remoncie. Bardzo dobra lokalizacja po remoncie piętro 1. Oferujemy Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Warszawska

Szydłówek,Kielce

1 400 zł33 m² 42,42 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości konsus oferuje na wynajem mieszkanie o powierzchni 33 m2 usytuowane na wysokim parterze w czteropiętrowym budynku przy ulicy Warszawskiej. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zagórska

Wielkopole,Kielce

1 300 zł37 m² 34,76 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie po remoncie na wynajem! osiedle ksm! balkon! Oferujemy na wynajem umeblowane i wyposażone mieszkanie o powierzchni 37,40m2 usytuowane na wysokim parterze (półpiętro).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żelazna

Centrum,Kielce

399 000 zł74 m² 5 355,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

| mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 74,5 m2, zlokalizowane przy ul. Żelaznej, w ścisłym centrum Kielc. Mieszkanie usytuowane na 3 piętrze w 3-piętrowej kamienicy. Kamienica po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Starowapiennikowa

Barwinek,Kielce

1 900 zł38 m² 49,52 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,37 m2 , usytuowane na szóstym piętrze w 6-piętrowym bloku z 2015 roku, na osiedlu Barwinek przy ul. Starowapiennikowej. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Witosa

Kielce,świętokrzyskie

789 000 zł72 m² 10 920,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż 3 - pokojowe, w pełni umeblowane i wyposażone, mieszkanie w apartamentowcu z 2017 roku, przy ul. Witosa 103b. Bez prowizji! Kupując to mieszkanie nie zapłacisz żadnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Źródłowa

Wielkopole,Kielce

1 100 zł26 m² 42,15 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

| rezerwacja Do wynajęcia 1 -p okojowe mieszkanie o powierzchni 26,10 m2 zlokalizowane na pierwszym piętrze w wieżowcu, na osiedlu ksm przy ul. Źródłowej W skład pomieszczeń mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wiejska

Wielkopole,Kielce

2 400 zł73 m² 32,87 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

| do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 73,02 m2 , zlokalizowane na drugim piętrze w budynku na osiedlu ksm w Kielcach. W skład pomieszczeń wchodzą: - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Starodomaszowska

Centrum,Kielce

1 750 zł39 m² 44,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| < rezerwacja > Do wynajęcie dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 39,48 m2, zlokalizowane na drugim piętrze w nowoczesnym 4-piętrowym budynku w centrum Kielc przy ul. Starodomaszowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wojewódzka

Sady,Kielce

1 000 zł56 m² 17,86 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

| do wynajęcia 4-pokojowe mieszkanie, o pow. 56 m2, zlokalizowane na 2 piętrze w 3-piętrowym budynku na os. Sady, przy ul. Wojewódzkiej. W skład mieszkania wchodzą: duży pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Kielce

Zagórze,Kielce

2 600 zł74 m² 35,19 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

| do wynajęcia 3- pokojowe mieszkanie, o pow. ok. 73,89 m2 , usytuowane na na wysokim parterze w segmencie z ogródkiem w Kielcach, w dzielnicy Zagórze. W skład mieszkania.