dowolna

Mieszkania z ogrzewaniem gazowym Kielce - Lista ogłoszeń

311 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

311 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Orzeszkowej

Słoneczne Wzgórze,Kielce

512 000 zł65 m² 7 889,06 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Biuro Nieruchomości Terra Home ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,9 m2 zlokalizowane na 6 piętrzę w 7-piętrowy wieżowcu na osiedlu Słoneczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Leśniówka,Kielce

760 000 zł60 m² 12 666,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie z ogrodem gotowe do zamieszkania! Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o przemyślanym układzie i nowoczesnym wykończeniu, zlokalizowane w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Na Stoku

Na Stoku,Kielce

579 000 zł62 m² 9 264 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania trzypokojowe czyste, zadbane mieszkanie o powierzchni 62,5 m2 w doskonałej lokalizacji Kielc - centrum osiedla Na Stoku. Mieszkanie na 3 p w 4 piętrowym bloku - ciepła woda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orkana

Uroczysko,Kielce

355 000 zł48 m² 7 436,11 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Tylko U nas W ofercie na wyłączność na sprzedaż mieszkanie Z pięknym widokiem Biuro Nieruchomości Premium Apartment prezentuje na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Centrum,Kielce

435 000 zł59 m² 7 333,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

!rezerwacja! oferta na wyłązność - tylko U nas! Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,32 m komfort, przestrzeń i doskonała lokalizacja Zapraszamy do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Warszawska

Szydłówek,Kielce

723 400 zł90 m² 7 993,37 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Prezentujemy Państwu na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 90,5m2, usytuowane na 3 i 4 piętrze w czteropiętrowym budynku położonym przy ul. Warszawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Klonowa

Kielce,świętokrzyskie

615 024 zł48 m² 12 813 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Wyjątkowy widok. Wyjątkowe wnętrze. Wyjątkowe miejsce do życia. Ścieżki rowerowe, siłownia plenerowa, spacery po molo i Parku Zalewu Kieleckiego, to tylko kilka z bezcennych przywilejów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Panoramiczna

Centrum,Kielce

269 000 zł24 m² 11 446,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Golden House prezentuje: tylko U nas Kawalerka z balkonem w ścisłym centrum miasta - ul. Panoramiczna W pełni wyposażona, gotowa do zamieszkania lub wynajmu! Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mali

Czarnów,Kielce

3 000 zł90 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Golden House prezentuje: tylko U nas Duże mieszkanie w domku dwurodzinnym - Bezczynszowe! wolne od 21 lipca Na wynajem mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 90 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. 1 Maja

Centrum,Kielce

2 000 zł42 m² 48 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2-pokojowe 42m zlokalizowane w apartamentowcu przy ul. 1 maja w Centrum. Mieszkanie środkowe, z ekspozycją na zachód, dzięki temu bardzo słoneczne i ciepłe. Zostało.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Orkana

Uroczysko,Kielce

1 850 zł46 m² 40,22 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie znajduje się na osiedlu Uroczysko przy ul Orkana. Mieszkanie: mieszkanie o powierzchni 46 m2 Na wyposażeniu wysokiej klasy sprzęt agd mieszkanie urządzone z dbałością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Centrum,Kielce

1 600 zł43 m² 37,21 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43 m2, doskonale położone w centrum Kielc przy ul. Przecznica. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze w jednopiętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Zagórska

Wielkopole,Kielce

470 000 zł50 m² 9 475,81 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Biuro Nieruchomości Ck Dom prezentuje mieszkanie w centrum Kielc przy ul. Zgórskiej o metrażu 46,9m2. Idealne również pod działalność, biuro, gabinet lekarski lub inwestycyjnie pod wynajem!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wrzosowa

Kielce,świętokrzyskie

2 100 zł34 m² 61,76 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe z balkonem ul. Wrzosowa 15, kielce Szukasz przytulnego, nowoczesnego mieszkania na wynajem w Kielcach? Zależy Ci na komfortowym wnętrzu, nowym budownictwie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowy Świat

Sady,Kielce

1 450 zł35 m² 41,68 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie dwupokojowe położone na 5 piętrze w wieżowcu przy ul. Nowy Świat 16a, sady. Powierzchnia wynosi 34,79m2 w którego skład wchodzi: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Karłowicza

Wielkopole,Kielce

430 000 zł50 m² 8 669,35 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Biuro nieruchomości Terra Home ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży mieszkania 3-pokojowego o pow. 49,6m2, zlokalizowane na 1 piętrze z 4 w bloku przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szkolna

Centrum,Kielce

409 900 zł48 m² 8 521,83 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Scyzoryk nieruchomości prezentuje: oferujemy na sprzedaż 2 pokojowe przytulne mieszkanie o powierzchni 48,1m2 na osiedlu Jagiellonskie Mieszkanie znajduje się na 7 piętrze w bloku 10 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ćwiklińskiej

Słoneczne Wzgórze,Kielce

429 000 zł40 m² 10 833,30 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie świeżo po remoncie o powierzchni 39,6 m2,zlokalizowane na osiedlu Słoneczne Wzgórze w Kielcach. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze 8-piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piekoszowska

Czarnów,Kielce

369 000 zł55 m² 6 709,09 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 55 m , zlokalizowane w Kielcach, w dzielnicy Czarnów, przy ul. Piekoszowskiej. Mieszkanie znajduje się na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Kielce

Kielce,świętokrzyskie

1 600 zł46 m² 34,78 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w centralnej części miasta, w cichej spokojnej dzielnicy. W pobliżu rozległe, zielone tereny spacerowe, rezerwat przyrody "wietrznia".

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chabrowa

Bukówka,Kielce

2 600 zł60 m² 43,33 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe 3 pokojowe mieszkania o pow. 60 m2, zlokalizowane na I piętrze lub parterze w zabudowie bliźniaczej. Nieruchomości położone w dzielnicy Bukówka. Budynki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowy Świat

Centrum,Kielce

279 000 zł35 m² 8 017,24 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie 34,8 m Kielce, centrum, ul. Nowy Świat Lokalizacja: centrum, ul. Nowy Świat, kielce Piętro: 5 z 10 Powierzchnia: 34,8 m Cena: 279 000 zł do negocjacji!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Warszawska

Centrum,Kielce

2 200 zł40 m² 55,42 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu mieszkania na ul Warszawskiej 40m2 w Kielcach os Uroczysko Nieruchomość składa się z : * otwartej kuchni * widnego salonu *dużego tarasu *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kielce

Niewachlów II,Kielce

535 000 zł76 m² 7 030,22 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Oferta deweloperska, bez podatku pcc (oszczędzasz ponad 11 000 zł) Inwestycja już w trakcie odbiorów. Mieszkania dostępne od ręki. Przykładowe mieszkanie: mieszkanie o powierzchni 76,1 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kielce

Na Stoku,Kielce

389 000 zł51 m² 7 443,24 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Szukasz nieruchomości w dobrej lokalizacji z pełną infrastrukturą wokół? To mieszkanie jest dla Ciebie!. Oferujemy do sprzedaży przestronne 2-pokojowe mieszkanie o pow. 50,65m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. Górników Staszicowskich

Białogon,Kielce

269 000 zł53 m² 5 075,47 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m2 na parterze w 1 piętrowym domu na osiedlu Białogon Mieszkanie idealne na start jak i dla Inwestorów pod wynajem cicha spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kielce

Bukówka,Kielce

310 000 zł48 m² 6 391,75 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1921

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje 3 pokojowe mieszkanie na 1 piętrze. Idealne dla pary, rodziny, inwestora! Prezentujemy Państwu na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Marszałkowska

Sady,Kielce

1 400 zł37 m² 37,84 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Terra Home ma przyjemność zaprezentować ofertę mieszkania 37m2 na wynajem znajdujące się bardzo blisko Politechniki Świętokrzyskiej , przy ulicy Marszałkowskiej 13 Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szczecińska

Wielkopole,Kielce

1 700 zł46 m² 36,96 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Biuro Nieruchomość Terra Home ma przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu mieszkania na ul Szczecińskiej 46m2 w Kielcach os ksm Nieruchomość składa się z : * otwartej kuchni * widnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kielce

Baranówek,Kielce

2 900 zł58 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta bez prowizji od najemcy! Posiadam w ofercie do wynajęcia stylowe, klimatyczne i komfortowo urządzone mieszkanie o powierzchni 58 m 2 , usytuowane na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chałubińskiego

Czarnów,Kielce

430 000 zł46 m² 9 301,32 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Premium apartment Biuro Nieruchomości prezentuje na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 46 m2 usytuowane na 3 piętrze w bloku 4 piętrowym na osiedlu Czarnów, przy ul. Chałubińskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bodzentyńska

Centrum,Kielce

360 000 zł29 m² 12 413,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni około 29 m2 zlokalizowane w kamienicy przy ul. Bodzentyńskiej w Kielcach. Mieszkanie składa z osobnej i widnej kuchni, łazienki oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kielce

Centrum,Kielce

800 000 zł86 m² 9 302,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni rzeczywistej około 86 m2 (powierzchnia według księgi 73,44 m2) zlokalizowane na II piętrze w kamieciny w ścisłym centrum miasta. Lokal w trakcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Niecała

Centrum,Kielce

599 000 zł80 m² 7 487,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 64,5 m2 (po podłodze ponad 80 m2) zlokalizowane na III piętrze w III piętrowej kamienicy z 2005 roku przy ul. Niecałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kielce

Wielkopole,Kielce

521 400 zł47 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 47,4 m2 zlokalizowane na wysokim parterze nowego, trzypiętrowego bloku na osiedlu ksm. W budynku znajduje się winda. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kielce

Barwinek,Kielce

309 000 zł41 m² 7 567,96 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Biuro Nieruchomości Oakestate ma przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży gotowego do zamieszkania, komfortowego i funkcjonalnego 2-pokojowego mieszkania o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Zagórska

Wielkopole,Kielce

598 612 zł77 m² 7 740 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowe 4 pokojowe mieszkanie z ogródkiem w stanie deweloperskim o powierzchni 77,34 m2 zlokalizowane w kameralnej inwestycji przy ul. Zagórskiej w Kielcach. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Kielce

Łazy,Kielce

604 008 zł84 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Tylko u nas, kupujesz bezpośrednio od dewelopera, bez prowizji, bez podatku pcc. Promocja cenowa tylko 7200 zł / m2! Budowa już rozpoczęta, termin realizacji listopad 2024. Przykładowe mieszkanie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Herbska

Czarnów,Kielce

400 000 zł59 m² 6 768,19 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie prawdziwie bezczynszowe, ponosimy tylko opłaty za media: prąd, wodę, gaz. Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,1 m2 zlokalizowane na parterze w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wojska Polskiego

Wietrznia,Kielce

3 000 zł54 m² 55,59 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do wynajmu nowoczesnego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 54 m , znajdującego się na parterze ekskluzywnego osiedla Wietrznia w Kielcach. Do mieszkania przynależy ogródek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hoża

Czarnów,Kielce

1 200 zł46 m² 25,97 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,2 m2 zlokalizowane na II piętrze w IV piętrowym bloku przy ul. Hożej 39 w Kielcach. Mieszkanie składa się z widnej osobnej kuchni,.