dowolna

Mieszkania z ogrzewaniem gazowym Kielce - Lista ogłoszeń

311 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

311 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sienkiewicza

Centrum,Kielce

549 000 zł50 m² 10 975,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Nie przegap tej wyjątkowej oferty! Luksusowy apartament w centrum Kielc czeka na Ciebie! Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży ekskluzywnego apartamentu w samym sercu miasta, w odnowionej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Sienkiewicza

Centrum,Kielce

1 100 zł22 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka usytuowana na drugim piętrze w 3 piętrowej kamienicy, przy ul. Henryka Sienkiewicza. Na powierzchnię 22m2 składa się z: dużego pokoju, umeblowanej kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kielce

Czarnów,Kielce

2 200 zł40 m² 55 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości twoje M oferuje mieszkanie na wynajem 2 duże pokoje Z aneksem, doskonałe dla rodziny "osiedle przy parku" Oferujemy Państwu do wynajęcia piękne mieszkanie 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Karłowicza

Kielce,świętokrzyskie

577 000 zł66 m² 8 742,42 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Idealne mieszkanie dla rodziny, dostępne od zaraz! Na powierzchni 66 metrów kwadratowych znajdują się: -3 niezależne pokoje -wspólny, duży salon - oddzielna widna kuchnia - łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zagórska

Wielkopole,Kielce

1 700 zł46 m² 37 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mam przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu mieszkania na ul Zagórskiej 46m2 w Kielcach os ksm Nieruchomość składa się z : * otwartej kuchni * widnego salonu * sypialni * przedpokoju *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szkolna

Jagiellońskie,Kielce

295 000 zł38 m² 7 763,16 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż oferujemy Państwu nieruchomość zlokalizowaną na Osiedlu Jagiellońskim ul. Szkolna o powierzchni 38 m2, w której skład wchodzi: salon z wyjściem na balkon, sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Warszawska

Na Stoku,Kielce

1 850 zł63 m² 29,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Bez pośredników nowa atrakcyjna cena Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 63,1m, w którego skład wchodzą salon z aneksem kuchenny, 2 pokoje /sypialnia, przedpokój, łazienka, wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krakowska

Centrum,Kielce

900 zł45 m² 20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie na parterze w III piętrowym budynku na ul. Krakowskiej, koło Uniwersytetu, rezerwatu Kadzielnia, krakowskiej Rogatki. Do wynajęcia dwa pokoje w 3-pokojowym mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Ściegiennego

Barwinek,Kielce

2 000 zł65 m² 30,77 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie w Kielcach ul. Ściegiennego, os. Tęczowe Wzgórze, obrzeża os. Barwinek. Mieszkanie na I piętrze w II piętrowym niewielkim bloku. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Prochownia

Kielce,świętokrzyskie

719 800 zł62 m² 11 609,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Wyjątkowy Segment na Sprzedaż w Kielcach - Prochownia Marzysz o komfortowym, nowocześnie urządzonym mieszkaniu w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Kielcach? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Skrzetlewska

Herby,Kielce

580 000 zł73 m² 7 945,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni użytkowej 73 m2 zlokalizowane na IV piętrze w IV piętrowym ocieplonym budynku z 1989 roku na osiedlu Herby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Pakosz

Pakosz,Kielce

1 600 zł60 m² 27 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mam przyjemność zaprezentować mieszkanie na wynajem ul. Pakosz w domku jednorodzinnym z osobnym wejściem, 60m2. Największym atutem nieruchomości jest ogródek o powierzchni 200m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kielce

Pod Telegrafem,Kielce

660 000 zł112 m² 5 892,86 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Mieszkanie jest jednym z 2 lokali mieszkalnych wyodrębnionych w budynku usytuowanym na os. Pod Telegrafem. Obydwa lokale mają swoje księgi wieczyste, a części wspólne budynku oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościuszki

Centrum,Kielce

320 000 zł40 m² 8 101,27 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Premium apartment prezentuje: zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego mieszkania zlokalizowanego w samym centrum miasta. Mieszkanie znajduje się w pięknej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wysoki standard, ul. Sandomierska

Wielkopole,Kielce

285 000 zł28 m² 10 178,60 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż kawalerka na osiedlu ksm. Blok po termomodernizacji, ocieplony, czysta klatka schodowa. Są dwie windy. W mieszkaniu w niedawnym czasie, zostały wymienione instalacje ; - wod-kan -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żeromskiego

Centrum,Kielce

544 000 zł57 m² 9 543,86 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Wyjątkowo piękne mieszkanie o powierzchni 57 m.kw. na parterze w kameralnym bloku, w świetnej lokalizacji w centrum Kielc, z dala od głównej ulicy, gotowe do wprowadzenia od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Spółdzielcza

Wielkopole,Kielce

1 500 zł37 m² 40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe mieszkanie na wynajem. Lokalizacja - osiedle ksm ul. Spółdzielcza. Powierzchnia - 37,1m2 Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze 4 piętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Karbońska

Ślichowice II,Kielce

1 550 zł40 m² 38,75 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 40 mkw położone na III piętrze w budynku IV piętrowym przy ul. Karbońskiej na os. Ślichowice II. Mieszkanie składa się z salonu, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Urzędnicza

Jagiellońskie,Kielce

275 000 zł35 m² 7 857 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż 1 pokojowe mieszkanie o powierzchni 35 m2 znajdujące się na 2 piętrze w 3 piętrowy, budynku na przy ulicy Urzędniczej na osiedlu Jagiellońskim. W skład mieszkania wchodzi: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sandomierska

Wielkopole,Kielce

1 750 zł42 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie położone na wysokim parterze , przy ul. Sandomierskiej na osiedlu ksm w Kielcach. Na powierzchnię 42m 2 składa się: salon z aneksem kuchennym, sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chęcińska

Centrum,Kielce

1 400 zł32 m² 43,75 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas W ofercie na wyłączność na wynajem kawalerka Z sypialnią premium apartment Biuro Nieruchomości prezentuje na wynajem atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 32 m2 usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chęcińska

Chęcińskie,Kielce

345 000 zł42 m² 8 253,59 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Tylko U nas W ofercie na wyłączność nowa niższa cena premium apartment Biuro Nieruchomości prezentuje na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie 2 pokojowe o pow.41,80 m2 usytuowane na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Targowa

Centrum,Kielce

1 500 zł43 m² 34,88 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Na wynajem mieszkanie o powierzchni 43 m2 znajdujące się na pierwszym piętrze dwupiętrowego budynku zlokalizowanego przy ul Targowej. Parking - Przed budynkiem miejsce parkingowe tylko dla najemcy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Prosta

Centrum,Kielce

560 000 zł64 m² 8 764 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Biuro Ckdom prezentuje mieszkanie 3 pokojowe w Centrum Kielc przy ul. Prostej. Najważniejsze atuty: * Doskonała lokalizacja Nieruchomość położona jest w wyjątkowo dogodnej lokalizacji ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Podklasztorna

Karczówka,Kielce

640 000 zł58 m² 11 034,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Oferowane do sprzedaży mieszkanie jest zlokalizowane w zachodniej części miasta, w cichej spokojnej dzielnicy .W pobliżu rozległe, zielone tereny spacerowe, rezerwat przyrody , "Karczówka",.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Struga

Szydłówek,Kielce

1 500 zł43 m² 34,88 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Biuro Nieruchomości Oakestate ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę wynajmu 2 pokojowego mieszkania Z balkonem po remoncie Opiekun oferty -> mieszkanie składa się z: przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kościuszki

Centrum,Kielce

649 000 zł65 m² 9 984,62 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Rezerwacja! ** Gratka dla osób poszukujących 3-pokojowego mieszkania z osobną kuchnią i ogromnym tarasem w prestiżowej lokalizacji Kielc, przy ul. Kościuszki 33** blok Z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Massalskiego

Ślichowice,Kielce

1 800 zł63 m² 28,44 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie w Kielcach ul. Massalskiego na osiedlu Ślichowice. Mieszkanie składa się z trzech pokoi, widnej oddzielnej kuchni, łazienki oraz wc o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Sienkiewicza

Centrum,Kielce

329 900 zł53 m² 6 225 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni około 53 m2 mieszkanie znajdujące się na 3 piętrze w samym ścisłym centrum Kielc ulica Sienkiewicza. Mieszkanie do zamieszkania lub pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wesoła

Centrum,Kielce

1 800 zł46 m² 38,79 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem mieszkanie dwu pokojowe zlokalizowane przy ul Wesołej! 200 metrów do rynku , 100 metrów do ul Sienkiewicza, 600 m do Collegium Medicum. Mieszkanie o powierzchni 46.4 m2 znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Piekoszowska

Ślichowice,Kielce

339 000 zł30 m² 11 136,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Nieruchomości premium apartment Jeśli cenisz sobie ciszę i spokój to ta oferta jest dla Ciebie! Prezentuje na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 30,44m2 usytuowane na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żeromskiego

Centrum,Kielce

370 000 zł36 m² 10 347 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Cena do negocjacji! Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży mieszkania w Centrum Kielc na ul. Żeromskiego. Nieruchomość o powierzchni 35,76m2, na którą składa się: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wesoła

Centrum,Kielce

379 000 zł54 m² 6 974,60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Opis Ogólny Mieszkanie w Kamienicy o powierzchni 54,34 mkw. składające się z 3 pokoi, kuchni w aneksie, łazienki wc razem i przedpokoju. Usytuowane jest na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krakowska

Centrum,Kielce

390 000 zł39 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie, przy ul. Krakowskiej w centrum Kielc. Na powierzchnię 39 m2 składają się: 2 pokoje, oddzielna widna kuchnia, łazienka z wc, komunikacja. Mieszkanie narożne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Ściegiennego

Centrum,Kielce

2 400 zł45 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie w apartamentowcu na pierwszym piętrze przy ulicy Ściegiennego w Kielcach. Na powierzchnię 45 m2 składa się: salon z aneksem kuchennym z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wielkopole,Kielce

1 500 zł53 m² 28 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane przy ul. Zagórskiej, na osiedlu ksm Lokal o powierzchni 53m2 na którą składają się - 2 pokoje - widna kuchnia - łazienka -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Warszawska

Szydłówek,Kielce

1 600 zł37 m² 43,40 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas kawalerka na wynajem dwa miejsca parkingowe premium apartment Biuro Nieruchomości prezentuje na wynajem atrakcyjne, mieszkanie 1 pokojowe o pow. 36,87 m2, usytuowane na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dewońska

Ślichowice,Kielce

1 600 zł55 m² 29,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko w home perfect! Posiadam do wynajęcia słoneczne, dwustronne, rozkładowe mieszkanie, usytuowane na trzecim piętrze czteropiętrowego bloku zlokalizowanego na osiedlu Ślichowice, przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 1 Maja

Herby,Kielce

389 000 zł58 m² 6 706,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie usytuowane na 4 piętrze w bloku czteropiętrowym na osiedlu Herby w Kielcach. Na powierzchnię 58,11 m 2 składają się: 3 oddzielne pokoje (2 sypialnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Leszczyńska

Centrum,Kielce

670 000 zł72 m² 9 241,38 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Trzypokojowe mieszkanie z garażem i ogrodzonym ogródkiem na sprzedaż. Z przyjemnością prezentuję Państwu ofertę mieszkania, które zachwyca swoją lokalizacją, układem pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Leśna

Centrum,Kielce

2 400 zł45 m² 53 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować mieszkanie na wynajem w samym centrum Kielc Apartament 2 pokojowy 45m2 zlokalizowany przy ul Leśnej tuż przy samym Rynku Mieszkanie jest usytuowane na pierwszym.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij