dowolna

Mieszkania z ogrzewaniem gazowym Kielce - Lista ogłoszeń

311 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

311 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Turystyczna

Kielce,świętokrzyskie

440 422 zł54 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Witam, prezentuję do sprzedania mieszkanie, zlokalizowane w bliskiej odległości od kieleckiego Zalewu , na osiedlu Szydłówek pomiędzy ulicą Turystyczną, a Pieszą. Inwestycja ,w której.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Jagiellońskie,Kielce

315 000 zł51 m² 6 188,61 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1957

3 pokoje! Balkon! Świetna lokalizacja! Biuro Nieruchomości Oakestate ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 50,9m2 zlokalizowanego na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kielce

Kielce,świętokrzyskie

440 000 zł68 m² 6 470,59 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

>Na sprzedaż mieszkanie bezczynszowe o powierzchni 68 m2 znajdujące się na piętrze budynku wchodzącego w skład przepięknego osiedla mieszkaniowego usytuowanego w odległości 10 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany

Kielce,świętokrzyskie

2 100 zł31 m² 67,74 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

NA wynajem piękna kawalerka W centrum kielc, mieszkanie urządzone pod klucz wraz Z agd I meblami na wymiar 31 m - Nowe budownictwo - Pl. Świętego Wojciecha 4 Mieszkanie jest widne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orzeszkowej

Słoneczne Wzgórze,Kielce

339 000 zł46 m² 7 354 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Mam przyjemność zaprezentować państwu ofertę sprzedaży mieszkania 46,1 m2 ul Orzeszkowej os Słoneczne Wzgórze W skład nieruchomości wchodzą - 2 osobne widne pokoje - duży balkon - widna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Kielce,świętokrzyskie

2 000 zł37 m² 54,05 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

NA wynajem piękne 2 pokojowe, 37m2 mieszkanie urządzone pod klucz wraz Z agd I meblami na wymiar W nowym budownictwie Mieszkanie znajduje się bezpośrednio nad zalewem kieleckim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Niska

Centrum,Kielce

1 250 zł40 m² 31,25 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie, usytuowane na poddaszu jedno-piętrowej kamienicy położonej w Kielcach przy ul. Niskiej. Na powierzchnię 30m 2 składa się: aneks kuchenny otwarty na pokój, łazienka razem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Morcinka

Nowy Folwark,Kielce

435 000 zł55 m² 7 952 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

W pełni wyposażone 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Morcinka Mieszkanie ciepłe i przestronne, usytuowane na parterze w nowoczesnym szeregowcu, ogrodzonym oraz zabezpieczonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wyspiańskiego

Bocianek,Kielce

1 400 zł49 m² 28,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie położone na 1 piętrze w bloku przy ul. Wyspiańskiego na osiedlu Bocianek w Kielcach. Na powierzchnię 49 m 2 składa się: duży pokój z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Na Stoku

Na Stoku,Kielce

349 000 zł53 m² 6 585 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Do sprzedania 3-pokojowe o powierzchni 53m2 na os. na Stoku. Mieszkanie znajduje się na parterze w czteropiętrowym bloku. W skład mieszkania wchodzą: - korytarz z wejściami do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Podkarczówka,Kielce

1 250 zł31 m² 40,32 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia słoneczne oraz bardzo ciche mieszkanie o powierzchni 31m2, na 2 piętrze przy ul. Fosforytowej. Kawalerka świeżo po remoncie. Zostały wymienione instalacje elektryczna oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Turystyczna

Kielce,świętokrzyskie

486 816 zł55 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

W skład apartamentu wchodzą: -salon z aneksem kuchennym -sypialnia -sypialnia -łazienka -przedpokój -taras Dokładne wymiary i rzut w kolekcji zdjęć -istnieje możliwość dokupienia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Wielkopole

Wielkopole,Kielce

645 000 zł100 m² 6 450 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje ofertę sprzedaży Mieszkania 4 pokojowego po remoncie na Zagórzu z 2 miejscami postojowymi. Idealna lokalizacja dla rodziny oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Warszawska

Centrum,Kielce

1 300 zł24 m² 54,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia kawalerka o pow. 24 m2 zlokalizowana w bloku w ścisłym centrum Kielc , w odległości ok. 150 m od Rynku. Budynek odnowiony, z monitoringiem, dla mieszkańców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Leśniówka

Kielce,świętokrzyskie

469 000 zł67 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Jeśli cenisz sobie ciszę i spokój, to idealne miejsce dla Ciebie. Kielce, ul. Leśniówka - to tutaj, już wkrótce powstanie osiedle z 14 mieszkaniami, z własnym ogródkiem dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mali

Pod Dalnią,Kielce

2 700 zł90 m² 30 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie zlokalizowane w zachodniej części miasta, w cichej spokojnej dzielnicy Mieszkanie usytuowane w domu jednorodzinnym. W pobliżu rozległe, zielone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Leszczyńska

Wielkopole,Kielce

600 000 zł50 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Do sprzedaży ostatnie mieszkanie deweloperskie - dwa pokoje Rynek pierwotny - zakup bezpośrednio od dewelopera - brak 2% podatku pcc! o powierzchni 50 ,00 m2 zlokalizowane na lubianym osiedlu ksm od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Podkarczówka,Kielce

779 000 zł116 m² 6 738,75 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

Ostatnie mieszkanie gotowe do odbioru! pięcio - pokojowy dwupoziomowy apartament z ogródkiem gratis! Położony w kameralnym małym bloku w bezpośrednim sąsiedztwie terenów Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Starodomaszowska

Sady,Kielce

520 000 zł58 m² 9 012,13 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Biuro Nieruchomości Golden House prezentuje: dwa pokoje W nowym budownictwie W świetnej lokalizacji! Idealna opcja zarówno "na start" jak i pod inwestycję na wynajem! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Leśniówka

Kielce,świętokrzyskie

320 000 zł67 m² 4 776,12 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Jeśli cenisz sobie ciszę i spokój, to idealne miejsce dla Ciebie. Nowe kameralne osiedle przy ul. Leśniówka, to miejsce w południowej części miasta Kielce, oddalone tylko 7 minut od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wietrznia,Kielce

859 900 zł71 m² 12 171,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

W ofercie sprzedaży mieszkanie cztero -pokojowe o metrażu 70,65 m2 z tarasem wykończone pod klucz I gotowe do zamieszkania w jednym z nowych segmentów na wietrzni. Mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Legionów

Centrum,Kielce

1 350 zł40 m² 33,75 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowy 1 pokojowy apartament położony w niewielkiej odległości od centrum miasta, przy Krakowskiej Rogatce, koło wdk. Mieszkanie położone na VIII piętrze, okna skierowanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Okrzei

Centrum,Kielce

1 900 zł42 m² 45 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia nowoczesny , luksusowy apartament zlokalizowany w centrum miasta, na zamkniętym, spokojnym osiedlu. W pobliżu rozległe, zielone tereny spacerowe, a także sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Domaniówka

Bocianek,Kielce

2 200 zł65 m² 33,85 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe mieszkanie położone na pierwszym piętrze w czteropiętrowym bloku. Mieszkanie zlokalizowane jest w bardzo dobrej okolicy - ul. Domaniówka. W skład mieszkania wchodzą: - trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Witosa

Kielce,świętokrzyskie

1 300 zł25 m² 52 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu , funkcjonalny pokój z małą sypialnia na ul. Witosa. Mieszkania w nowym apartamentowcu o powierzchni użytkowej około 25,00 m2 , usytuowane na parterze od strony zachodniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Karczówkowska

Centrum,Kielce

850 zł42 m² 20 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia przytulne, zadbane mieszkanie położone w ścisłym centrum miasta. W sąsiedztwie rozległe tereny zielone - park miejski, ścieżka rowerowa, a także główna ulica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Piotrkowska

Centrum,Kielce

1 400 zł45 m² 31,11 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 45m mieszkanie położone w Centrum Kielc przy ul. Piotrkowskiej 33, koło zus. Idealna dla singla lub pary. Na powierzchnię 45m2 składa się: salon 28m2 kuchnia 12m2 łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Centrum,Kielce

392 000 zł49 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Oferta na wyłączność - tylko U nas! mieszkanie po remoncie 2 pokojowe, 49m2 lokalizacja bardzo blisko centrum! mieszkanie urządzone pod klucz wraz Z agd, wyposażeniem I meblami na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Karczówkowska

Centrum,Kielce

850 zł42 m² 20 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia przytulne, mieszkanie położone w ścisłym centrum miasta. W sąsiedztwie rozległe tereny zielone - park miejski, ścieżka rowerowa, a także główna ulica miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z kominkiem, ul. Ściegiennego

Centrum,Kielce

2 300 zł45 m² 51,11 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie w apartamentowcu na pierwszym piętrze przy ulicy Ściegiennego w Kielcach. Na powierzchnię 45 m 2 składa się: salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Centrum,Kielce

324 999 zł37 m² 8 783,76 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Sprzedam w stanie deweloperskim z 2022r. Najlepsza lokalizacja W mieście! duży balkon 5m2 idealna inwestycja! Kontakt: sprzedam! pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Czarnów

Czarnów,Kielce

324 900 zł49 m² 6 631 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 49m2 na parterze w czteropiętrowym bloku, zlokalizowane na Os. Czarnów W skład mieszkania wchodzą: - dwa pokoje - salon - widna kuchnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Mała

Centrum,Kielce

600 zł20 m² 30 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia pokój dla kobiety , osóby pracującej zlokalizowany na pierwszym piętrze w kamienicy przy kieleckim ryknu w samym centrum. Dostępny od 15 maja 2023r - pokój około 20 m2 pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Słoneczne Wzgórze,Kielce

289 000 zł48 m² 6 020,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

-> rezerwacja <- Mieszkanie 2 pokojowe Z balkonem 48m2 do remontu oferta na wyłączność - tylko U nas! Opiekun oferty -> tel. Sprzedam mieszkanie 48m2, do remontu, 2 pokoje oraz widna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Kielce,świętokrzyskie

2 200 zł47 m² 46,81 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

NA wynajem piękne mieszkanie W centrum kielc, urządzone pod klucz wraz Z agd I meblami na wymiar 47 m - Nowe budownictwo - al. IX Wieków Kielc 4a Mieszkanie jest widne, dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Warszawska

Kielce,świętokrzyskie

633 000 zł88 m² 7 196,45 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje przestronne, 3 pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji Idealna propozycja dla rodziny. Prezentujemy Państwu na sprzedaż duże, 3 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Astronautów

Centrum,Kielce

1 800 zł34 m² 52,94 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe o pow. 34 m 2 usytuowane na pierwszym piętrze w bloku zlokalizowanym w Centrum przy ulicy Astronautów. Mieszkanie składa się z: aneksu kuchennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Karłowicza

Wielkopole,Kielce

1 100 zł25 m² 44 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Biuro Nieruchomości Golden House prezentuje: kawalerka na wynajem - osiedle ksm wolna od czerwca 2023 r. Na wynajem mieszkanie o powierzchni 25 m2 usytuowane na 2 piętrze w budynku 4 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sandomierska

Kielce,świętokrzyskie

1 700 zł42 m² 40,48 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 42 m2, na parterze. Znajduje się ono na ul. Sandomierskiej. Mieszkanie składa się z osobnej kuchni, pokoju dziennego, sypialni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kielce

Kielce,świętokrzyskie

469 800 zł68 m² 6 908,82 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Strasza

Kochanowskiego,Kielce

1 350 zł35 m² 39 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przestronna kawalerka w nowoczesnym budynku z 2012 r. zlokalizowana przy ul. Strasza 4, w skład mieszkania wchodzi: -przestronny, widny pokój -przedpokój -duży balkon o powierzchni ok.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij