dowolna

Mieszkania z ogrzewaniem gazowym Kielce - Lista ogłoszeń

311 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

311 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grunwaldzka

Centrum,Kielce

1 100 zł30 m² 36,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Brak opłat ze strony biura! Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni ok. 30 m2, na 3 piętrze w trzypiętrowym bloku zlokalizowanym przy ul. Grunwaldzkiej 6. Miejsca parkingowe przed budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Śniadeckich

Centrum,Kielce

655 275 zł87 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 87,37 m2 w standardzie deweloperskim. Znajduje się ono na pierwszym piętrze apartamentowca villa calma. Pomieszczenia: - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Tarnowska

Kielce,świętokrzyskie

539 000 zł72 m² 7 448,87 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

N i Ż S Z A cena! przewidziana N E G O C J A C J A ceny! Do sprzedaży trzy-pokojowe wygodne i ustawne mieszkanie w bloku z 2008r. zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Podkarczówka,Kielce

779 000 zł116 m² 6 738,75 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

Ostatnie mieszkanie gotowe do odbioru w 2022r! pięcio - pokojowy dwupoziomowy apartament z ogródkiem gratis! Położony w kameralnym małym bloku w bezpośrednim sąsiedztwie terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Leszczyńska

Wielkopole,Kielce

446 785 zł47 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Do sprzedaży ostatnie mieszkania deweloperskie - dwa pokoje Rynek pierwotny - zakup bezpośrednio od dewelopera - brak 2% podatku pcc! o powierzchni 47,03 m2 zlokalizowane na lubianym osiedlu ksm od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Paderewskiego

Centrum,Kielce

490 000 zł120 m² 4 083,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż mieszkanie 4 pokojowe usytuowane na 3 piętrze w kamienicy położonej w Centrum Kielc przy ul. Paderewskiego. Całkowita powierzchnia nieruchomości wynosi 120 m 2 (użytkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Paderewskiego

Kielce,świętokrzyskie

490 000 zł70 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 1/4 kamienicy w centrum Kielc na ul.Paderewskiego - pokój 18m2 - pokój 21m2 - pokój 8m2 - kuchnia 12m2 - łazienka 8m2 - korytarz Mieszkanie 70m kw + strych 25m kw do adaptacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kielce

Kielce,świętokrzyskie

405 000 zł56 m² 7 232,14 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż mieszkanie bezczynszowe o powierzchni 56 m2 znajdujące się na parterze budynku wchodzącego w skład przepięknego osiedla mieszkaniowego usytuowanego w odległości 15 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ściegiennego

Barwinek,Kielce

300 000 zł40 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Charakterystyka >do sprzedania mieszkanie w Kielcach przy ul. Ściegiennego na ogrodzonym, kameralnym osiedlu >mieszkanie położone na drugim, ostatnim piętrze bloku wybudowanego w 2002 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Piekoszowska

Kielce,świętokrzyskie

187 000 zł20 m² 9 950 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka o pow. 20m2 zlokalizowana na 2 piętrze w bloku 4 piętrowym na ul.Piekoszowskiej. Kuchnia otwarta na przedpokój. Łazienka z kabiną prysznicową i wc. Okno w łazience.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Leszczyńska

Wielkopole,Kielce

419 710 zł44 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Do sprzedaży ostatnie mieszkanie deweloperskie - dwa pokoje Rynek pierwotny - zakup bezpośrednio od dewelopera - brak 2% podatku pcc! powierzchni 44,18 m2 zlokalizowane na lubianym osiedlu ksm od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Barwinek

Barwinek,Kielce

1 500 zł48 m² 31,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie położone na 4 piętrze w bloku na osiedlu Barwinek. Na powierzchnię 48 m 2 składa się: salon z wyjściem na balkon, pokój, łazienka razem z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ściegiennego

Barwinek,Kielce

445 000 zł67 m² 6 602,37 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Charakterystyka >atrakcyjne 3 pokojowe przy ul. Ściegiennego >lokal mieszkalny o powierzchni 67,4 m2 >2,5 m2 stanowi pomieszczenie przynależne w postaci komórki lokatorskiej w cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Skorupki

Kochanowskiego,Kielce

490 000 zł94 m² 5 213 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Oferujemy do sprzedaży dwupoziomowe mieszkanie usytuowane w południowo wschodniej części miasta, przy ulicy Skorupki na Os. Kochanowskiego. Budynek usytuowany w pobliżu kompleksu leśnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zagórska

Wielkopole,Kielce

284 900 zł46 m² 6 166,67 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 46,20 m2, znajduje się na ul. Zagórskiej, osiedle ksm w Kielcach. Mieszkanie położone jest na 5 piętrze w bloku 10-piętrowym wybudowanym w 1969.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Staszica

Centrum,Kielce

380 000 zł54 m² 7 037,04 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1909

Tylko U nas! biuro nieruchomości twoje M Prezentuje 3 pokojowe na 1 piętrze mieszkanie w ścisłym centrum. Idealny dla pary, rodziny, inwestora! Mieszkanie o powierzchni 54m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Klonowa

Uroczysko,Kielce

606 000 zł74 m² 8 193,62 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Ten niezwykle nowoczesny i komfortowy apartament, zlokalizowany jest nad kieleckim zalewem. Jest to niewątpliwie nieruchomość skierowana do osób ceniących sobie ciszę i spokój. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ćwiklińskiej

Słoneczne Wzgórze,Kielce

1 800 zł65 m² 27,69 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność - tylko U nas! Do wynajęcia 65m2 mieszkanie położone na osiedlu Słoneczne Wzgórze przy Wszechnicy Świętokrzyskiej. Idealne dla rodziny z dziećmi lub grupy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chęcińska

Centrum,Kielce

360 000 zł43 m² 8 426,97 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Biuro nieruchomości twoje M Prezentuje komfortowe 3 pokoje w Centrum Idealne mieszkanie dla rodziny, pary lub pod wynajem. Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe w Centrum Kielc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kopernika

Centrum,Kielce

2 100 zł66 m² 31,82 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowe 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 66 mkw na II piętrze w ogrodzonym budynku z windą przy ul. Kopernika. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Ślichowice

Ślichowice,Kielce

324 000 zł39 m² 8 206,69 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Biuro Nieruchomości twoje M Oferuje na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie z dwoma dużymi balkonami w stanie deweloperskim. Doskonała Oferta pod Inwestycję! Prezentujemy Państwu na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Mickiewicza

Kielce,świętokrzyskie

249 000 zł32 m² 7 781,25 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Charakterystyka >atrakcyjne 1 pokojowe róg ul. Mickiewicza i Wesołej >lokal mieszkalny o powierzchni 32 m2 >znajdujący się na 2 piętrze w 2 piętrowej kamienicy Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Jagiellońskie

Jagiellońskie,Kielce

1 400 zł57 m² 24,56 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 3 - pokojowe położone na osiedlu Jagiellońskim przy ul. Słonecznej. W skład mieszkania wchodzi: salon z wyjściem na balkonem, 2 oddzielnie sypialnie, widna kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Warszawska

Szydłówek,Kielce

1 350 zł31 m² 44 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Warszawska, os. Szydłówek Lokal o powierzchni 31,5m2 znajdujący się na pierwszym piętrze, składający się z korytarza, 2-óch pokoi, kuchni oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Mała

Centrum,Kielce

600 zł16 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia pokój dla studentów , osób pracujących zlokalizowany na pierwszym piętrze w kamienicy przy kieleckim ryknu w samym centrum. Przytulny pokój dostępny od lutego - pokój 15 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wielkopolska

Kielce,świętokrzyskie

2 000 zł58 m² 34,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność. Na wynajem umeblowane 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58 m2 zlokalizowane na 3 piętrze w czteropiętrowym bloku przy ul.Wielkopolskiej w Kielcach. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gałczyńskiego

Bocianek,Kielce

1 600 zł41 m² 39,02 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 41m2 położone na Osiedlu Bocianek przy Galerii Echo. Idealna dla singla lub pary. Stan bardzo dobry! tylko 2km (5min) do politechniki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Karłowicza

Wielkopole,Kielce

1 450 zł38 m² 38,16 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Świetna lokalizacja - osiedle ksm! mieszkanie na wynajem - idealne dla pary! kontakt Mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 38 m2 położone w niezwykle atrakcyjnej lokalizacji w Kielcach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Petyhorska

Baranówek,Kielce

2 600 zł55 m² 47,53 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta bez prowizji od najemcy! Tylko w home perfect. Posiadam do wynajęcia słoneczne, dwustronne, rozkładowe mieszkanie z pięknym widokiem na zieleń, usytuowane na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Na Stoku

Na Stoku,Kielce

390 000 zł63 m² 6 190,48 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż atrakcyjne,rozkładowe mieszkanie 3 pokojowe o pow.63,5m2 usytuowane na 6 piętrze w bloku 10cio piętrowym na os.Na Stoku Mieszkanie dwustronne (wschód-zachód) ciepłe,środkowe. Nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Targowa

Centrum,Kielce

499 400 zł78 m² 6 402,56 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu bardzo przytulne, jasne mieszkanie o powierzchni 78 m2 ,mieszczące się w centrum przy ulicy Targowej. Jest to mieszkanie idealne dla osób , ceniących sobie bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Staszica

Kielce,świętokrzyskie

1 535 000 zł114 m² 13 524,20 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Charakterystyka >oferujemy do sprzedaży komfortowe mieszkanie o powierzchni 113 m2, zlokalizowane na 3 piętrze ul. Staszica-ścisłe centrum Kielc Mieszkanie składa się z >jadalnia połączona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Paderewskiego

Kielce,świętokrzyskie

699 000 zł86 m² 8 086,53 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Charakterystyka >na sprzedaż przepiekne 3-pokojowe mieszkanie o pow. 86,44 m2, zlokalizowane na 1 piętrze w 3 piętrowej kameralnej, kamienicy w ścisłym centrum miasta przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Piekoszowska

Ślichowice,Kielce

374 300 zł46 m² 8 099,98 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Tylko u Nas! Biuro Nieruchomości twoje M Oferuje na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie Z dala od miejskiego zgiełku w otoczeniu zieleni. Doskonała propozycja dla pary lub rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Barwinek

Barwinek,Kielce

359 000 zł48 m² 7 479 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie 2pokojowe zlokalizowane przy ul. Barwinek na os. Barwinek. Nieruchomość położona jest na pierwszym piętrze czteropiętrowego budynku, który przeszedł termomodernizację. Mieszkanie posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Ślichowice

Ślichowice,Kielce

373 275 zł47 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje nowe, 3 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim Piękny 33 metrowy taras! Idealne dla rodziny lub inwestora Prezentujemy Państwu na sprzedaż nowe 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Ślichowice

Ślichowice,Kielce

457 489 zł58 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Biuro Nieruchomości twoje M Oferuje na sprzedaż w Apartamentowcu 4 pokojowe mieszkanie z 2 balkonami. Doskonała Oferta dla rodziny lub pod Inwestycję! Prezentujemy Państwu na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Na Stoku

Na Stoku,Kielce

419 000 zł64 m² 6 546,88 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie położone w Kielcach na os. Na Stoku. Mieszkanie składa się z >duży pokój, panele na podłodze, dostęp do balkonu, nieprzechodni, dobrze doświetlony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Ślichowice

Ślichowice,Kielce

435 053 zł55 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Biuro Nieruchomości twoje M Oferuje na Sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie z 2 balkonami w stanie deweloperskim. Prezentujemy mieszkanie 4 pokojowe z 2 balkonami o powierzchni 55,07 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Ślichowice

Ślichowice,Kielce

429 700 zł55 m² 7 799,96 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w nowym budownictwie z 25 metrowym tarasem oraz nieprawdopodobnym widokiem na las! Idealne dla rodziny lub dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Podklasztorna

Podkarczówka,Kielce

310 000 zł33 m² 9 394 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Tylko U nas! atrakcyjne oferty Do sprzedania mieszkanie 2 pokojowe w nowym budownictwie -inwestycje "via Botanica" blok z 2016 po remoncie, w pełni wyposażane. Mieszkanie 2-pokojowe 33.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij