dowolna

Mieszkania z ogrzewaniem gazowym Kielce - Lista ogłoszeń

303 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

303 ogłoszenia

289 000 zł41,80 m² 6 913,88 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Oakestate prezentuje funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie w centrum Kielc, przy ul. Karczówkowskiej. Lokal do generalnego remontu, na 8 piętrze w budynku z dwiema windami,.

Szczegóły ogłoszenia

442 000 zł65,51 m² 6 747,06 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1931

| rezerwacja Na sprzedaż mieszkanie o pow. 65,51 m2 położone w kamienicy, zlokalizowanej w ścisłym centrum miasta, przy ul. Sienkiewicza. Kamienica w podwórzu. Mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem Kielce

Kielce,świętokrzyskie

577 144 zł75,94 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

| nowoczesny apartament o powierzchni użytkowej 75,94 m2, zlokalizowany w Kielcach-Maciejówce. Mieszkanie znajduje się na piętrze nowego budynku, usytuowanego na kameralnym osiedlu domów.

Szczegóły ogłoszenia

276 000 zł27,70 m² 9 963,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Scyzoryk Nieruchomości przedstawia na sprzedaż:

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

939 000 zł136 m² 6 904,41 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mam przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesne mieszkanie w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowany w jednej z najbardziej pożądanych i kameralnych części Kielc na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

715 000 zł47,62 m² 15 014,70 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

| na sprzedaż stylowy, 2-pokojowy apartament o powierzchni 47,62 m , zlokalizowany na 1 piętrze nowo wybudowanego apartamentowca na osiedlu ksm w Kielcach przy ul. Romualda. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł32,14 m² 8 400,75 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

| rezerwacja Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 32,14 m2 , zlokalizowane na 1 piętrze w 3 piętrowym bloku w ścisłym centrum Kielc, przy ul. Panoramicznej. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł72,50 m² 7 710,34 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Scyzoryk Nieruchomości prezentuje: na sprzedaż: komfortowe 2-pokojowe mieszkanie 72 m w samym Rynku - ul. Mała, kielce Na sprzedaż przestronne i bardzo zadbane mieszkanie o powierzchni 72.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł76,20 m² 9 383,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż lokal użytkowy / mieszkanie Kielce, ul. Siniczna 15 Biuro nieruchomości Kielce oferuje na sprzedaż funkcjonalny lokal o powierzchni 76,26 m , zlokalizowany na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł34,80 m² 9 339,08 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

| na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o pow. 34,8 m2 , zlokalizowane na parterze w budynku przy ul. Spółdzielczej (os. Ksm). W skład mieszkania wchodzą: - salon o pow. około 13 m2, -.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł53,90 m² 7 959,18 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

| na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie, o powierzchni 53,9 m , usytuowane na drugim piętrze w 3-piętrowym bloku z lat 60-tych , wybudowanym z cegły i po przeprowadzonej.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł45,11 m² 8 180 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 45,11 m2 na Oś. Ksm przy ul. Chopina. Mieszkanie z balkonem, usytuowane na 8 piętrze w dziesięciopiętrowym wieżowcu z doskonałym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

495 000 zł55 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne mieszkanie 55 m | kameralna zabudowa | ul. Domaszowska / Taylora | Kielce Prezentujemy komfortowe mieszkanie zlokalizowane na kameralnym osiedlu przy ul. Domaszowskiej / Taylora.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł114,53 m² 7 596,26 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

| rezerwacja Na sprzedaż 4 -pokojowe mieszkanie o powierzchni 81,31 m2 położone na parterze budynku w zabudowie bliźniaczej z 2024 roku przy ul. Ostrogórskiej, w dzielnicy Ostra.

Szczegóły ogłoszenia

464 620 zł35,74 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

| do sprzedania nowa kawalerka o pow. 35,74m2, zlokalizowana na parterze apartamentowca przy ulicy Klonowej, os. Szydłówek w Kielcach. Mieszkanie o wys. 3,6m zostało urządzone jako.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Wrzosowa

Kielce,świętokrzyskie

2 000 zł46 m² 43,48 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie dwupokojowe ul. Wrzosowa 89e Na wynajem przestronne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 46 m , położone na drugim piętrze w kameralnym, trzypiętrowym bloku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Kielce

Kielce,świętokrzyskie

599 000 zł76 m² 7 893 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Spełnij marzenie o własnym mieszkaniu. W styczniu 2025 r. rozpoczęliśmy budowę nowoczesnego osiedla słoneczna wola na przedmieściach Kielc, wśród pięknych krajobrazów gór.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Kielce

Świętokrzyskie,Kielce

2 000 zł43 m² 46,51 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości oakestate ma przyjemność zaprezentować Państwu niepowtarzalną ofertę mieszkania na wynajem, położonego na 7 piętrze w 8-piętrowym budynku po termomodernizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kielce

Centrum,Kielce

295 000 zł32 m² 9 218,75 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe na parterze w Centrum. Prezentujemy Państwu na sprzedaż przestronne, komfortowe, 2 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Seminaryjska

Centrum,Kielce

2 300 zł59 m² 38,92 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Dotępne do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie o pow. 59,09 m2 zlokalizowane na 7 piętrze w 10-piętrowym bloku zlokalizowanym w centrum Kielc przy ul. Seminaryjskiej. W skład pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Szydłówek Górny

Szydłówek,Kielce

390 000 zł33 m² 11 966,90 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

| na sprzedaż - klimatyczne mieszkanie z zaadaptowanym poddaszem | ul. Szydłówek Górny, kielce Na sprzedaż funkcjonalne i klimatyczne mieszkanie o powierzchni 32,59 m (zgodnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bema

Centrum,Kielce

499 000 zł48 m² 10 331,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje ofertę sprzedaży lub zamiany Komfortowe 3 pokojowe mieszkanie, po generalnym remoncie. Doskonała lokalizacja dla rodziny lub pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kielce

Kielce,świętokrzyskie

460 000 zł73 m² 6 327,37 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Tylko u nas! Biuro Nieruchomości twoje M prezentuje ofertę sprzedaży 3 pokojowego mieszkania z balkonem Idealne dla rodziny. Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 72,70.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okrzei

Centrum,Kielce

350 000 zł45 m² 7 770,87 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

| rezerwacja Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o pow. 45,04 m2 , zlokalizowane na III piętrze w III piętrowym bloku przy ul. Okrzei w centrum Kielc. W skład mieszkania wchodzi: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Warszawska

Centrum,Kielce

638 000 zł58 m² 10 919 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Tylko U nas! biuro nieruchomości twoje M prezentuje mieszkanie 3-pokojowe, w nowej loftowej kamienicy Z 2019 roku W centrum, przy ul. Warszawskiej Idealne mieszkanie dla rodziny lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Równa

Centrum,Kielce

420 000 zł50 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

| 2-pokojowe mieszkanie 50 m , ul. Równa - centrum Kielc Na sprzedaż jasne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 50 m , zlokalizowane na 1 piętrze 3-piętrowej kamienicy z lat 50. przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Domaniówka

Szydłówek,Kielce

517 000 zł37 m² 13 827,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Biuro nieruchomości Terra Home ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży komfortowego 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 37,39 m z dużym, nasłonecznionym tarasem i ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Seminaryjska

Centrum,Kielce

2 700 zł58 m² 46,26 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

| do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie, o pow. 58,36 m2 zlokalizowane na 8 piętrze w ośmiopiętrowym bloku z 2014 roku, zlokalizowanym w centrum Kielc przy ul. Seminaryjskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Centrum,Kielce

289 000 zł40 m² 7 493,73 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie 39,90 m ul. Żeromskiego 44, centrum Kielc Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży mieszkania w samym sercu Kielc, przy ulicy Stefana Żeromskiego 44 prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Kielce

Kielce,świętokrzyskie

652 000 zł54 m² 11 963,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Sprzedam nowe wykończone pod klucz 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,5 m2 w spokojnej i cichej okolicy na przedmieściach Kielc z własnym dużym ogrodem o powierzchni ponad 90.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wyspiańskiego

Bocianek,Kielce

1 350 zł51 m² 26,52 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie, o pow. 50,90 m2, zlokalizowane na 3 piętrze w 4-piętrowym budynku na os. Bocianek, przy ul. Wyspiańskiego. W skład mieszkania wchodzą: duży pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orzeszkowej

Słoneczne Wzgórze,Kielce

621 000 zł59 m² 10 472,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

| rezerwacja Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 59,3 m2 zlokalizowane na parterze 4-piętrowego bloku na osiedlu Słoneczne Wzgórze przy ul. Orzeszkowej. W skład mieszkania wchodzą: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Szydłówek,Kielce

1 800 zł50 m² 36 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta bez prowizji od najemcy! Oferujemy Państwu do wynajęcia funkcjonalne, dwustronne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 50 m 2 , usytuowane na wysokim parterze w budynku mieszkalnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Tektoniczna

Ślichowice,Kielce

734 000 zł89 m² 8 237,93 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż - przestronne, dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Tektonicznej 6 na rodzinnym i przyjaznym osiedlu Ślichowice. To miejsce, które spełni oczekiwania nawet najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Czarnów,Kielce

320 000 zł47 m² 6 871,38 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

| rezerwacja Na sprzedaż 2 -pokojowe mieszkanie, o powierzchni 46,57 m2, zlokalizowane na drugim piętrze w 4- piętrowym bloku, przy ul. Jagiellońskiej. W skład pomieszczeń wchodzą: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Szydłówek,Kielce

2 300 zł47 m² 49,13 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości oakestate prezentuje ofertę wynajmu 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 46,81 m , zlokalizowanego przy ul. Szydłówek Górny 14a w Kielcach. Jasne, funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Okrzei

Centrum,Kielce

755 000 zł53 m² 14 245,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Prezentujemy trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m , zlokalizowane na pierwszym piętrze w czteropiętrowym bloku z windą, w dzielnicy Śródmieście w Kielcach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żeromskiego

Centrum,Kielce

385 000 zł50 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1909

Tylko w homelia Nieruchomości: na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie na 2 piętrze kamienicy przy ul. Żeromskiego 23 w Kielcach. Układ pomieszczeń: pokój z balkonem pokój z antresolą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zagórska

Wielkopole,Kielce

1 600 zł40 m² 40 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje na wynajem 2 pokojowe mieszkanie przy ul. Zagórskiej w Kielcach Główne atuty mieszkania: - bardzo dobra lokalizacja - mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jagiellońska

Czarnów,Kielce

370 000 zł47 m² 7 872,34 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

| na sprzedaż 3 -pokojowe mieszkanie, o powierzchni 47 m2, zlokalizowane na trzecim piętrze w 4- piętrowym bloku, przy ul. Jagiellońskiej. W skład pomieszczeń wchodzą: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kielce

Kielce,świętokrzyskie

649 000 zł86 m² 7 546,51 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Kameralne osiedle zlokalizowane w dzielnicy nowych domów jednorodzinnych. Teren ogrodzony składających się z 4 niezależnych budynków w każdym po 4 apartamenty lub 2 bliźniaki.