dowolna

Mieszkania z centralnym ogrzewaniem Kielce - Lista ofert

756 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

756 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Klonowa

Uroczysko,Kielce

2 000 zł52 m² 38 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Rezerwacja. Mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane przy ul. Klonowej w apartamentowcu budynek Klonowa 65 Lokal usytułowany na 3 piętrze w apartamentowcu oddanym do użytku w 2021r. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mazurska

Wielkopole,Kielce

1 500 zł47 m² 32 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować państwu ofertę wynajmu mieszkania na ul Mazurskiej na osiedlu ksm Lokal na 4 piętrze w 4 piętrowym bloku , parking pod blokiem , zabezpieczony domofonem, okna pcv,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Centrum

Centrum,Kielce

2 800 zł56 m² 50 zł/m²

 

Piętro:13/16

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe trzy pokojowe , komfortowe mieszkanie pod klucz usytuowane na 13 piętrze w 16 piętrowym apartamentowcu plaza tower oddanym do użytku w 2022 r. W budynku znajdują się 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gałczyńskiego

Kielce,świętokrzyskie

319 999 zł48 m² 6 694,54 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Witam. Przedstawiam Państwu do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie, znajdujące się w bloku przy ulicy Gałczyńskiego. Mieszkanie znajduje się na drugiej kondygnacji cztero- piętrowego bloku.Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Warszawska

Bocianek,Kielce

414 390 zł44 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

B4 > parter > 43,62 M2 > wschód > ogródek 12,37 M2 + taras 15,55 M2 > 357 684 zł > 2 pokoje Zadzwoń i zapytaj o szczegóły! Rzut mieszkania z parametrami w kolekcji zdjęć. >Miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żeromskiego

Centrum,Kielce

343 000 zł52 m² 6 596 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Mieszkanie 52 m2 ul Żeromskiego Centrum W skład którego wchodzą - 3 widne samodzielne pokoje - widna osobna kuchnia -duży przedpokój -łazienka -osobne wc -przynależy duża piwnica Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Uroczysko,Kielce

397 970 zł47 m² 8 467 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Rezerwacja!na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe na osiedlu Uroczysko o powierzchni 47m2. Bez piecyka gazowego! Mieszkanie znajduje się na parterze w apartamentowcu. W skład mieszkania wchodzi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kolberga

Czarnów,Kielce

267 000 zł29 m² 9 128,21 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie - stan deweloperski -możliwość wykończenia Pod Klucz wg Państwa preferencji - 29,25m2 parter + taras 7m2 - wysokie przestronne pomieszczenia 3,36m - wyjście na taras z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zagórska

Centrum,Kielce

419 000 zł65 m² 6 446 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 65m2 zlokalizowane na parterze w 4 piętrowym bloku przy ul. Zagórskiej w Centrum. W skład mieszkania wchodzą: - 4 pokoje - widna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kielce

Bocianek,Kielce

389 000 zł47 m² 8 277 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Rezerwacja! Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 47m2 na parterze w 4 piętrowym bloku na osiedlu Bocianek. Mieszkanie w pobliżu Politechnika Świętokrzyska, uniwersytet oraz Galeria Echo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Barwinek

Barwinek,Kielce

269 000 zł34 m² 7 912 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1983

Mieszkanie na 4 piętrze w 4 piętrowym bloku. Mieszkanie bez piecyka gazowego! ciepła woda z sieci Mieszkanie składa się z: - 1 pokoju z balkonem - łazienka +wc - przedpokój - widnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Sady

Sady,Kielce

349 000 zł50 m² 6 980 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie 50m2 na osiedlu Sady. Lokal znajduje się na 3 piętrze. Mieszkanie do wejscia idealne dla wynajem (inwestycje) zarówno dla studentów jak i rodzin. Do Politechniki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Klonowa

Szydłówek,Kielce

452 000 zł38 m² 11 895 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe na osiedlu Szydłówek o powierzchni 38m2. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w apartamentowcu. W skład mieszkania wchodzi: - salon z aneksem (17,50.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klonowa

Uroczysko,Kielce

398 000 zł38 m² 10 388,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

W sprzedaży ostatnie małe mieszkania deweloperskie - dwa pokoje, o powierzchni 38,31 m2 zlokalizowane w jednej z nowych inwestycji przy ul. Klonowej w Kielcach. Widne II piętro od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Na Stoku

Na Stoku,Kielce

390 000 zł46 m² 8 478 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe na osiedlu Świętokrzyskim(obok Na Stoku) w Kielcach o powierzchni 46m2. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 8 piętrowym bloku. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kielce

Centrum,Kielce

419 000 zł62 m² 6 704 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe w Centrum w Kielcach o powierzchni 62,5m2. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym bloku. W skład mieszkania wchodzi: - 2 pokoje -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Ślichowice

Ślichowice,Kielce

272 000 zł45 m² 6 031,04 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje 2 pokojowe mieszkanie w nowszym bloku Idealne dla pary lub pod wynajem Prezentujemy Państwu na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Grunwaldzka

Jagiellońskie,Kielce

220 000 zł23 m² 9 565 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

Na sprzedaż mieszkanie 1 pokojowe o powierzchni 23m2 na parterze w 3 piętrowym bloku. Mieszkanie znajduje się na osiedlu Jagiellońskie. W skład mieszkania wchodzi: - 1 pokój - aneks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Na Stoku

Na Stoku,Kielce

349 000 zł48 m² 7 270,83 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Rozkładowe, ustawne I jasne! świetna lokalizacja! Opiekun oferty > tel. Biuro Nieruchomości oakestate ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży 2-pokojowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Meissnera

Kielce,świętokrzyskie

525 000 zł64 m² 8 267,72 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie położone przy ul. Meissnera o powierzchni 64 m2 na osiedlu Pod Dalnią. Usytuowane na wysokim parterze w bloku trzy piętrowym. Na powierzchnię 64 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Okrzei

Uroczysko,Kielce

650 000 zł75 m² 8 667 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 75m2 na 3 piętrze w 3 piętrowym bloku. Mieszkanie znajduje się na os. Uroczysko przy ul. Okrzei. W skład mieszkania wchodzą: - 3 pokój -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krzyżanowskiej

Słoneczne Wzgórze,Kielce

369 000 zł48 m² 7 688 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 48m2 na 4 piętrze w 4 piętrowym bloku. Mieszkanie znajduje się na os. Słoneczne wzgórze przy ul. Krzyżanowskiej W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mazurska

Wielkopole,Kielce

449 000 zł55 m² 8 193,43 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje Ofertę Sprzedaży Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie. Doskonała lokalizacja dla osób ceniących sobie komfort mieszkania blisko centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czarnowska

Centrum,Kielce

1 800 zł45 m² 40 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie w wysokim standardzie usytuowane na 5 piętrze w samym Centrum Kielc - ul. Czarnowska Na powierzchnię 45 m 2 składa się: salon / jadalnia, pokój /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żelazna

Centrum,Kielce

360 000 zł68 m² 5 286 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Mieszkanie 3-pokojowe zlokalizowane przy ul. Żelaznej w Centrum Lokal ciepły i słoneczny położony na 2 piętrze w kamienicy po termomodernizacji, zabezpieczonej domofonem. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kielce

Centrum,Kielce

505 000 zł36 m² 14 028 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 36m2 na parterze w 7 piętrowym bloku z nowoczesną windą. Mieszkanie znajduje się w blisko Centrum. W skład 36m2 mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Warszawska

Na Stoku,Kielce

360 000 zł62 m² 5 806 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Do sprzedania mieszkanie 4 pokojowe 62m2, usytuowane na 4 piętrze w 4 piętrowym bloku przy ulicy Warszawskiej (os. Na Stoku). W mieszkaniu jest: -4 pokoje -kuchnia -łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Kielce

Bocianek,Kielce

550 000 zł51 m² 10 784 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż umeblowane mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 51 m2 na osiedlu Herby. Mieszkanie znajduje w bloku w bardzo dobrej lokalizacji. Mieszkanie składa się z: - dwa pokoje (salon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kazimierza Wielkiego

Gwarków,Kielce

580 000 zł70 m² 8 286 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Oferujemy do sprzedaży nowoczesne, luksusowe mieszkanie zlokalizowane w zachodniej części miasta, w cichej spokojnej dzielnicy .W pobliżu rozległe, zielone tereny spacerowe, rezerwat przyrody.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Klonowa

Kielce,świętokrzyskie

398 000 zł40 m² 9 950 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

** rezerwacja ** W sprzedaży posiadamy dwa 2pokojowe mieszkania zlokalizowane na piętrze 1szym oraz 2gim w budynku 3piętrowym - brak podatku pcc 2% - oszczędność ponad 7tyś - Inwestycje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kochanowskiego,Kielce

613 000 zł47 m² 12 992,80 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Sprzedam apartament wyposażony I urządzony pod klucz W standardzie premium w bloku z 2023r. Najlepsza lokalizacja W mieście! wyposażone wraz Z agd I meblami! idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kielce

Bocianek,Kielce

315 000 zł46 m² 6 848 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 46 m2 na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku na osiedlu Bocianek. Mieszkanie idealne na start jak i dla inwestorów pod wynajem w pobliżu Politechnika.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Okrzei

Kielce,świętokrzyskie

2 400 zł56 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie o powierzchni 56m2 dwa pokoje, duży balkon, miejce parkingowe widoczne z mieszkania terne ogrodzony monitorowany, bardzo dobra lokalizacja blisko centrum oraz w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kielce

Na Stoku,Kielce

390 000 zł50 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe na osiedlu Na Stoku w Kielcach o powierzchni 50m2. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 10 piętrowym bloku. W skład mieszkania wchodzi: - 2 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowowiejska

Świętokrzyskie,Kielce

449 000 zł58 m² 7 741,38 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości oakestate ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży mieszkania w doskonałej lokalizacji. PO generalnym remoncie gotowe do zamieszkania! nieruchomość:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jagiellońska

Kielce,świętokrzyskie

264 000 zł50 m² 5 280 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Świetna lokalizacja! mieszkanie jasne I ustawne! do kapitalnego remontu! Opiekun oferty > tel. Biuro Nieruchomości oakestate ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jagiellońska

Czarnów,Kielce

1 300 zł34 m² 38,24 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Golden House prezentuje: 2 pokoje z balkonem na osiedlu Czarnów Parking za szlabanem dla mieszkańców! Na wynajem mieszkanie o powierzchni 34 m2 zlokalizowane na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jesionowa

Sady,Kielce

365 400 zł58 m² 6 300 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie 58m2 ul Jesionowa os Sady W skład którego wchodzą: -3 osobne pokoje -osobna widna kuchnia -przedpokój -przynależy piwnica Lokal na 2 piętrze w 4 piętowym bloku zabezpieczony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Wielkopole

Wielkopole,Kielce

434 900 zł60 m² 7 248 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Rezerwacja!do sprzedania mieszkanie o powierzchni 60m2, znajdujące się na 4 piętrze w czteropiętrowym bloku na os. Ksm. Na 60m2 składa się: -Salon z wyjściem na balkon -3 ustawne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Okrzei

Centrum,Kielce

3 100 zł65 m² 47,69 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Tylko U nas świetna lokalizacja, czteropokojowy apartament Z garażem I tarasem, niemal W centrum miasta! kontakt Biuro Nieruchomości oakestate ma przyjemność przedstawić Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bodzentyńska

Centrum,Kielce

1 850 zł50 m² 37 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta bez prowizji od najemcy! Oferujemy Państwu do wynajęcia klimatyczne mieszkanie, utrzymane w klasycznym, kamienicznym stylu, zaprojektowane z dbałością o każdy szczegół.