dowolna

Mieszkania z centralnym ogrzewaniem Kielce - Lista ofert

755 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

755 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Plater

Barwinek,Kielce

1 300 zł51 m² 25,49 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 51 mkw położone na I piętrze w IV piętrowym bloku. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, 2 sypialni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Warszawska

Bocianek,Kielce

426 288 zł51 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Prezentujemy do sprzedania mieszkanie w nowoczesnym apartamentowcu ,zlokalizowane w pobliżu kieleckich uczelni. Mieszkanie ma okna usytuowane na zieleń miejską, funkcjonalny układ pomieszczeń,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kielce

Kielce,świętokrzyskie

428 890 zł56 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Nieruchomości twoje M Oferuje na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z dużym balkonem w stanie deweloperskim. Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe z dużym balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Czarnów

Czarnów,Kielce

309 000 zł37 m² 8 351 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe na osiedlu Czarnów Kielcach o powierzchni 37m2. Mieszkanie znajduje się na 10 piętrze w 10 piętrowym bloku z nowoczesną windą W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bohaterów Warszawy

Kielce,świętokrzyskie

611 188 zł70 m² 8 750,01 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

>M23 >nowe, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 69,85 m2 >zlokalizowane na III piętrze nowego budynku zlokalizowanego w centrum, przy ul. Bohaterów Warszawy w skład lokalu wchodzą: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bohaterów Warszawy

Kielce,świętokrzyskie

546 128 zł62 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

>M57 >nowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,06 m2 >zlokalizowane na parterze nowego budynku zlokalizowanego w centrum, przy ul. Bohaterów Warszawy w skład lokalu wchodzą: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Urzędnicza

Jagiellońskie,Kielce

315 000 zł51 m² 6 189 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie 50,9m2 ul Urzędnicza os Jagiellońskie W skład którego wchodzą - 3 pokoje ( 2 przechodnie 1 osobny ) - widna kuchnia -łazienka -przedpokój -przynależy piwnica Lokal na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bohaterów Warszawy

Kielce,świętokrzyskie

552 334 zł62 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

>nowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,06 m2 >zlokalizowane na III piętrze nowego budynku zlokalizowanego w centrum, przy ul. Bohaterów Warszawy. w skład lokalu wchodzą: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Fałdowa

Ślichowice,Kielce

298 000 zł36 m² 8 278 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

Kawalerka zlokalizowana przy ul. Fałdowej na os. Ślichowice. Nieruchomość usytuowana na drugim piętrze trzypiętrowego budynku z 2005 roku. Mieszkanie będzie świetną propozycją dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Szydłówek

Szydłówek,Kielce

229 900 zł30 m² 7 793 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż kawalerka 29.5m2 na osiedlu Szydłówku Lokal znajduje się na 10 piętrze (rok budowy 1969). W skład mieszkania wchodzi: -pokój z aneksem -łazienka z wc -przedpokój Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bohaterów Warszawy

Kielce,świętokrzyskie

438 074 zł48 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

>M74 >nowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,14 m2 >zlokalizowane na parterze nowego budynku zlokalizowanego w centrum, przy ul. Bohaterów Warszawy W skład lokalu wchodzą: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bohaterów Warszawy

Kielce,świętokrzyskie

439 970 zł60 m² 7 332,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Biuro nieruchomości Golden House prezentuje: mieszkanie 4-pokojowe po generalnym remoncie- pod klucz. Idealna opcja dla rodziny jak i pod inwestycję! Oferujemy mieszkanie o powierzchni 60,00 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bohaterów Warszawy

Kielce,świętokrzyskie

604 203 zł70 m² 8 650,01 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

>nowe, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 69,85 m2 >zlokalizowane na II piętrze nowego budynku zlokalizowanego w centrum, przy ul. Bohaterów Warszawy. w skład lokalu wchodzą: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bohaterów Warszawy

Kielce,świętokrzyskie

494 550 zł55 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

>M76 >nowe, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,95 m2 >zlokalizowane na VI piętrze nowego budynku zlokalizowanego w centrum, przy ul. Bohaterów Warszawy w skład lokalu wchodzą: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bohaterów Warszawy

Kielce,świętokrzyskie

549 842 zł62 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

>M49 >nowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,78 m2 >zlokalizowane na parterze nowego budynku zlokalizowanego w centrum, przy ul. Bohaterów Warszawy w skład lokalu wchodzą: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Warszawska

Bocianek,Kielce

401 304 zł44 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

B4 > parter > 43,62 M2 > wschód > ogródek 12,37 M2 + taras 15,55 M2 > 357 684 zł > 2 pokoje Zadzwoń i zapytaj o szczegóły! Rzut mieszkania z parametrami w kolekcji zdjęć. >Miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bohaterów Warszawy

Kielce,świętokrzyskie

611 188 zł70 m² 8 750,01 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

>M17 >nowe, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 69,85 m2 >zlokalizowane na III piętrze nowego budynku zlokalizowanego w centrum, przy ul. Bohaterów Warszawy w skład lokalu wchodzą: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Warszawska

Kielce,świętokrzyskie

424 830 zł50 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Prezentujemy do sprzedania mieszkanie w nowoczesnym apartamentowcu, zlokalizowane w pobliżu kieleckich uczelni. Mieszkanie ma okna usytuowane na zieleń miejską, funkcjonalny układ pomieszczeń,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bohaterów Warszawy

Kielce,świętokrzyskie

428 891 zł48 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

>nowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,19 m2 >zlokalizowane na I piętrze nowego budynku zlokalizowanego w centrum, przy ul. Bohaterów Warszawy. w skład lokalu wchodzą: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Piekoszowska

Czarnów,Kielce

181 000 zł20 m² 8 829 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Mieszkanie 20,50 m2 ul Piekoszowska os Czarnów w skład lokalu wchodzi - 1 duży widny pokój - kuchnia -łazienka -przedpokój Lokal na 2 piętrze w bloku 4 piętrowym zabezpieczony domofonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Raciborskiego

Ślichowice,Kielce

430 000 zł64 m² 6 771,65 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Biuro Nieruchomości twoje M Oferuje na sprzedaż Komfortowe 3 Pokojowe Mieszkanie z dużym balkonem. Bez piecyka gazowego. Idealne dla pary czy rodziny! Oferujemy Państwu piękne, rozkładowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konopnickiej

Bocianek,Kielce

300 000 zł46 m² 6 522 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie 46m2 ul Konopnickiej os Bocianek W skład którego wchodzą - 2 widne osobne pokoje -balkon - widna kuchnia -przedpokój -łazienka z wc -przynależy piwnica Lokal na 4 piętrze w 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Warszawska

Bocianek,Kielce

527 714 zł64 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

A1 > Mieszkanie w stanie deweloperskim 63,58 m2. >komunikacja 7,59 m2 >garderoba 1,85 m2 >łazienka 3,48 m2 >salon+kuchnia 23,41 m2 >sypialnia 12,81 m2 >pokój 8,62 m2 >garderoba 3,64 m2 >wc 2,18 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bohaterów Warszawy

Kielce,świętokrzyskie

408 320 zł46 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

>nowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,40 m2 >zlokalizowane na parterze nowego budynku zlokalizowanego w centrum, przy ul. Bohaterów Warszawy. w skład lokalu wchodzą: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Wielkopole

Wielkopole,Kielce

2 000 zł39 m² 51,33 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas biuro nieruchomości twoje M Oferuje Na wynajem dwupokojowe mieszkanie blisko centrum. Na wynajem mieszkanie o powierzchni 38,96 m2 zlokalizowane przy ul. Górnej usytuowane na 8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bohaterów Warszawy

Kielce,świętokrzyskie

483 032 zł55 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

>M56 >nowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,89 m2 >zlokalizowane na parterze nowego budynku zlokalizowanego w centrum, przy ul. Bohaterów Warszawy w skład lokalu wchodzą: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, Wielkopole

Wielkopole,Kielce

219 000 zł27 m² 8 111 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż mieszkanie - 1 pokojowe 27 m2 na osiedlu ksm ul w Kielcach. Lokal na 2 piętrze w 4 piętrowym bloku Mieszkanie do zamieszkania lub remontu w zależności od preferowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bohaterów Warszawy

Kielce,świętokrzyskie

601 954 zł70 m² 8 650,01 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

>nowe, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 69,59 m2 >zlokalizowane na I piętrze nowego budynku zlokalizowanego w centrum, przy ul. Bohaterów Warszawy. w skład lokalu wchodzą: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Barwinek

Barwinek,Kielce

629 000 zł70 m² 8 985,71 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje 3 pokojowe mieszkanie z garderobą bez piecyka Idealne dla rodziny lub inwestycyjnie wysoki standard! Prezentujemy Państwu piękne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bohaterów Warszawy

Kielce,świętokrzyskie

469 475 zł53 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

>nowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,75 m2 >zlokalizowane na parterze nowego budynku zlokalizowanego w centrum, przy ul. Bohaterów Warszawy. w skład lokalu wchodzą: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bohaterów Warszawy

Kielce,świętokrzyskie

618 173 zł70 m² 8 850,01 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

>M26 >nowe, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 69,85 m2 >zlokalizowane na V piętrze nowego budynku zlokalizowanego w centrum, przy ul. Bohaterów Warszawy w skład lokalu wchodzą: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bohaterów Warszawy

Kielce,świętokrzyskie

470 988 zł53 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

>nowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,92 m2 >zlokalizowane na II piętrze nowego budynku zlokalizowanego w centrum, przy ul. Bohaterów Warszawy. w skład lokalu wchodzą: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bohaterów Warszawy

Kielce,świętokrzyskie

484 380 zł54 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

>M80 >nowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,82 m2 >zlokalizowane na parterze nowego budynku zlokalizowanego w centrum, przy ul. Bohaterów Warszawy W skład lokalu wchodzą: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bohaterów Warszawy

Kielce,świętokrzyskie

494 010 zł55 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

>M71 >nowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,89 m2 >zlokalizowane na parterze nowego budynku zlokalizowanego w centrum, przy ul. Bohaterów Warszawy W skład lokalu wchodzą: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jurajska

Ślichowice,Kielce

309 000 zł48 m² 6 437,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rozkładowe, ustawne I przytulne! świetna lokalizacja! Biuro Nieruchomości oakestate ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 48 m2 położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kielce

Kielce,świętokrzyskie

365 000 zł40 m² 9 125 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Piękny apartament z dużym, doświetlonym balkonem i widokiem na wschód słońca. Idealne mieszkanie pod inwestycję lub do prywatnej dyspozycji. Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bohaterów Warszawy

Kielce,świętokrzyskie

486 474 zł55 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

>nowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,66 m2 >zlokalizowane na II piętrze nowego budynku zlokalizowanego w centrum, przy ul. Bohaterów Warszawy w skład lokalu wchodzą: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kalcytowa

Podkarczówka,Kielce

389 000 zł54 m² 7 152 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Rezerwacja tylko U nas oferta na wyłącznosc Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie z funkcjonalnym rozmieszczeniem pomieszczeń o powierzchni 54,39m2n. Mieszkanie jest zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Podkarczówka

Podkarczówka,Kielce

220 000 zł32 m² 6 984 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż ustawne mieszkanie 1 pokojowe o powierzchni 31.17 m2 Zlokalizowane jest na osiedlu Podkarczówka na 4 piętrze w 4-piętrowym bloku. Mieszkanie składa się z: -jasna ustawna sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jagiellońska

Kielce,świętokrzyskie

265 000 zł47 m² 5 638 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

***** tylko U nas ***** Na sprzedaż prezentujemy mieszkanie do generalnego remontu o powierzchni 47m2 Piętro 2/4 Lokal składa się z - Salonu z wyjściem na balkon - Sypialnia - Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Klonowa

Uroczysko,Kielce

235 000 zł28 m² 8 545 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe na osiedlu Uroczysko Kielcach o powierzchni 27,5m2. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym bloku ze wschodnią ekspozycją okien. W skład.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij