dowolna

Mieszkania z centralnym ogrzewaniem Kielce - Lista ofert

747 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

747 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Astronautów

Centrum,Kielce

1 800 zł34 m² 52,94 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe o pow. 34 m 2 usytuowane na pierwszym piętrze w bloku zlokalizowanym w Centrum przy ulicy Astronautów. Mieszkanie składa się z: aneksu kuchennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Czarnów,Kielce

290 000 zł46 m² 6 304,35 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie 2 pokojowe o pow.46m2 na os. Czarnów, usytuowane na 6 piętrze w bloku 10cio piętrowym Blok po generalnej modernizacji , z parkingiem tylko dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Słoneczne Wzgórze

Słoneczne Wzgórze,Kielce

249 000 zł40 m² 6 225 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Rezerwacja Do sprzedania 2-pokojwe dwustronne, ustawne mieszkanie 39,9m2 osiedle Słoneczne Wzgórze. znajdujące się na 8 piętrze w 8-piętrowym bloku. W bloku jest winda. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bohaterów Warszawy

Kielce,świętokrzyskie

200 000 zł37 m² 5 347,59 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Do sprzedania mieszkanie zlokalizowane na 4 piętrze w budynku 4 piętrowym na Ksm. Mieszkanie składa się z salonu połączonego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki oraz przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sandomierska

Kielce,świętokrzyskie

1 700 zł42 m² 40,48 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 42 m2, na parterze. Znajduje się ono na ul. Sandomierskiej. Mieszkanie składa się z osobnej kuchni, pokoju dziennego, sypialni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Galenowa

Podkarczówka,Kielce

330 000 zł44 m² 7 542,86 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 43,75 m2 usytuowane na 9 piętrze przy ulicy Galenowej. Na powierzchnię 43,75 m 2 składa się: salon, sypialnia, kuchnia, łazienka z wc, przedpokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Sady

Sady,Kielce

244 999 zł40 m² 6 125 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie 40 m2 na os. Sady. Lokal znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym bloku. Mieszkanie składa się z : - 2 pokoi - balkonu - widnej oddzielnej kuchni - łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, al. Na Stadion

Kielce,świętokrzyskie

595 200 zł67 m² 8 899,52 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

>Oferujemy do sprzedaży apartament, zlokalizowany przy ulicy Artylerzystów w Kielcach. >W skład apartamentu wchodzą: -salon z aneksem kuchennym 27,76 m2 -pokój 9,53 m2 -pokój 12,46 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Włoszka

Wielkopole,Kielce

252 000 zł43 m² 5 915,49 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe położone na X piętrze w X piętrowym budynku na osiedlu ksm w Kielcach przy ul. Włoszka. Mieszkanie składa się z 2 odrębnych pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Centrum,Kielce

255 000 zł35 m² 7 348,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

34,7m - 2 pokoje - atrakcyjna lokalizacja - ul. Żeromskiego idealna do zamieszkania I celów inwestycyjnych! teren ogrodzony Mieszkanie składa się z: - ustawnego pokoju - łazienki + wc - przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Jagiellońskie

Jagiellońskie,Kielce

239 900 zł37 m² 6 484 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Rezerwacja Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 37m2 na parterze w 4 piętrowym bloku. Mieszkanie znajduje się na osiedlu Jagiellońskim. W skład mieszkania wchodzi: - 2 pokoje -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Klonowa

Kielce,świętokrzyskie

425 270 zł49 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Charakterystyka >apartament 49,95 m2 >inwestycja rozpoczęta w 2022 roku >bezpośrednie sąsiedztwo natury >najwyższa jakość rozwiązań budowlanych >lokalizacja - nieopodal centrum >3 min od zalewu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Klonowa

Kielce,świętokrzyskie

403 935 zł42 m² 9 716,98 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Charakterystyka M-27 Przedpokój 8,34 m2 Salon + Aneks 19,60 m2 Łazienka 5,27 m2 Pokój 8,36 m2 Razem 41,57 m2 Dodatkowo Taras 71,54 m2 >apartament 41,57 m2 >inwestycja rozpoczęta w 2022 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Centrum

Centrum,Kielce

375 000 zł53 m² 7 075 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie 53m2 na 8 piętrze w 10 piętrowym bloku z windą. Mieszkanie po generalnym remoncie w 2021 roku, blisko centrum, uczelni Ujk Kielce. Fantastyczny widok na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Zagnańska

Centrum,Kielce

459 800 zł44 m² 10 450 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

>Przedstawiamy Państwu nowy, całkowicie wyposażony i bardzo nowoczesny apartament, zlokalizowany w nowym apartamentowcu patio vitae przy ulicy Zagnańskiej w Kielcach, mieszczący się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Barwinek

Barwinek,Kielce

389 000 zł49 m² 7 911,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje 2 pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie Atrakcyjne 1 piętro i osobna, widna kuchnia! Prezentujemy Państwu na sprzedaż wyremontowane, 2 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Spółdzielcza

Wielkopole,Kielce

299 000 zł47 m² 6 335 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 47,2 m2 ul Spółdzielcza os ksm W skład mieszkania wchodzą - 2 osobne widne sypialnie - duży salon z aneksem kuchennym - dodatkowo małe pomieszczenie gospodarcze, lub garderoba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Szydłówek

Szydłówek,Kielce

230 000 zł31 m² 7 419 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie 31m2 na os. Szydłówek. Lokal znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku. Mieszkanie składa się z : - 2 pokoi - widnej kuchni - łazienki z wc -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią

Kielce,świętokrzyskie

247 000 zł28 m² 8 981,82 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

27,5m - kawalerka - blok po termomodernizacji W 2021 - ul.Marszałkowska IDEALNA DO ZAMIESZKANIA I CELÓW INWESTYCYJNYCH! Mieszkanie składa się z: - ustawnego pokoju - łazienki + WC -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowy Świat

Sady,Kielce

280 000 zł37 m² 7 524,86 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje Ofertę Sprzedaży Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie. Doskonała mieszkanie dla inwestora, singla i pary. Oferujemy Państwu bardzo ustawne 1 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Czarnów

Czarnów,Kielce

397 000 zł50 m² 7 893 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe 50,3m2 osiedle Czarnów. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym bloku Blok jest po termomodernizacji odmalowany. Przed blokiem znajduje sie obszerny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Malskiej

Słoneczne Wzgórze,Kielce

429 999 zł60 m² 7 190,62 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje Ofertę na Sprzedaż Komfortowe 3 pokojowe mieszkanie z balkonem bez piecyka. Doskonała lokalizacja dla Rodziny, pary lub pod wynajem! Oferujemy Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Malskiej

Słoneczne Wzgórze,Kielce

354 900 zł40 m² 8 872,50 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje Ofertę Sprzedaży Przytulne 3 pokojowe mieszkanie z balkonem po Generalnym Remoncie z pięknym widokiem na panoramę miasta. Doskonała lokalizacja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Centrum,Kielce

1 950 zł61 m² 32,01 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

NA wynajem piękne 3 pokojowe mieszkanie, 60m2 wraz Z agd I meblami na wymiar W nowym budownictwie brak piecyka gazowego Mieszkanie jest widne, dobrze nasłonecznione, posiada ładny, duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kielce,świętokrzyskie

440 000 zł59 m² 7 495,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Oferta na wyłączność - tylko U nas! przytulne I komfortowe mieszkanie Z balkonem! świetna lokalizacja! mieszkanie po generalnym remoncie, rozkładowe I ustawne! Biuro Nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kielce,świętokrzyskie

278 000 zł47 m² 5 902,34 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Ustawne dwupokojowe mieszkanie - 47,10 m2 - wiele możliwości aranżacji! 47,10 m - praktyczny układ - 8 piętro/10 - wieżowiec - ul. Grochowa 31 Biuro Nieruchomości oakestate ma przyjemność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Na Stoku

Na Stoku,Kielce

369 000 zł62 m² 5 951,61 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Sprzedam mieszkanie na Kieleckim osiedlu na stoku zlokalizowane na pierwszym piętrze. W skład mieszkania o powierzchni 62 m2 wchodzą: 3 odrębne pokoje, oddzielna kuchnia z oknem, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Karbońska

Ślichowice II,Kielce

332 000 zł54 m² 6 091,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 54,50 mkw położone na IV piętrze w IV piętrowym bloku przy ul. Karbońskiej na osiedlu Ślichowice II w Kielcach. Budynek z 1996r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zamenhofa

Szydłówek,Kielce

415 000 zł52 m² 7 981 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie 52 m2 ul Zamenhofa os Szydłówek W skład lokalu wchodzą -2 osobne sypialnie - salon z aneksem kuchennym -przedpokój -łazienka z wc -przynależy piwnica Lokal na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Szydłówek

Szydłówek,Kielce

259 999 zł38 m² 6 842 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie 37,5m2 na os. Szydłówek. Lokal znajduje się na 9 piętrze w 10 piętrowym bloku z windą mieszkanie do wejścia idealne dla wynajem (inwestycje)! zarówno dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orkana

Uroczysko,Kielce

409 000 zł71 m² 5 736,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

! rezerwacja! Mieszkanie 3 pokojowe Z balkonem 71m2 Opiekun oferty -> tel. Sprzedam mieszkanie 71,3m2, w stanie dobrym, jednak instalacje nie są wymienione, 3 pokoje oraz widna kuchnia. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Wielkopole,Kielce

265 000 zł31 m² 8 466,45 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Sprzedane! Oferuję możliwość zakupu świeżo wyremontowanej kawalerki o powierzchni niecałych 32m2 usytuowanej na IV piętrze w jednym z bloków na Osiedlu ksm. Mieszkanie bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Na Stoku

Na Stoku,Kielce

1 500 zł54 m² 28 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane przy ul. Osiedle Na Stoku Mieszkanie ciepłe i słoneczne, położone na 9 piętrze w wieżowcu po termomodernizacji, zabezpieczonym domofonem. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bocianek

Bocianek,Kielce

393 000 zł60 m² 6 550 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Biuro Nieruchomości Scyzoryk Prezentuje: na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie 60 m2 na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku. Idealne zarówno dla rodziny i pod inwestycje(bliskość uczelni Politechniki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sikorskiego

Kielce,świętokrzyskie

520 000 zł61 m² 8 496,73 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Duże I przytulne mieszkanie Z ogrodem! świetna lokalizacja! mieszkanie jasne, rozkładowe I ustawne! Opiekun oferty > tel. Biuro Nieruchomości oakestate ma przyjemność przedstawić.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sandomierska

Wielkopole,Kielce

309 000 zł47 m² 6 574,47 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 46,5 m2 zlokalizowane przy ul. Sandomierskiej. Usytuowane parterze w 10 piętrowym wieżowcu. Na powierzchnię mieszkania składają się: salon, sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bocianek

Bocianek,Kielce

299 000 zł42 m² 7 119 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 42m2 na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku na osiedlu Bocianek. Mieszkanie idealne na start jak i dla inwestorów pod wynajem w pobliżu Politechnika.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Uroczysko

Uroczysko,Kielce

265 000 zł25 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż deweloperska kawalerka (zespół lokalowy- brak możliwości zameldowania) o powierzchni 24,73m2 na parterze w 4 piętrowym apartamentowcu. Mieszkanie znajduje się Uroczysko. Blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dewońska

Ślichowice,Kielce

369 000 zł62 m² 5 942 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie zlokalizowane na 4 piętrze w bloku przy ul. Dewońskiej, ślichowice. Powierzchnia wynosi 62,10m2 w którego skład wchodzą 3 pokoje, widna kuchnia, łazienka, wc i przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słoneczna

Kielce,świętokrzyskie

397 000 zł50 m² 7 892,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości Golden House prezentuje: 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie! Idealna opcja zarówno "na start" jak i pod inwestycję na wynajem! Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kwarciana

Baranówek,Kielce

1 400 zł37 m² 37,84 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe o pow. 37 m 2 usytuowane na parterze w bloku zlokalizowanym na osiedlu Baranówek przy ulicy Kwarcianej. Mieszkanie składa się z: aneksu kuchennego.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij