dowolna

Mieszkania z centralnym ogrzewaniem Kielce - Lista ofert

719 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

719 ogłoszeń

419 000 zł55,29 m² 7 578,22 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Tylko u Nas! Biuro Pośrednictwa Nieruchomości estate expert Oferuje: 2 pokoje ( pierwotnie 3 pokojowe) mieszkanie | 55,29 m | 1 piętro | Balkon | Podkarczówka ul. Galenowa | Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł47,40 m² 9 704,64 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Scyzoryk nieruchomości prezentuje: 2 pokoje | duży balkon loggia | widna kuchnia | po częściowym remoncie 2025 | piwnica | gotowe do zamieszkania Na sprzedaż ustawne, 2-pokojowe mieszkanie z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł58 m² 9 120,69 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Tylko U nas! Trzypokojowe mieszkanie po generalnym remoncie - Herby, kielce Oferujemy na sprzedaż przestronne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 58 m , zlokalizowane na cenionym.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł55 m² 29,09 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Scyzoryk Nieruchomości prezentuje na wynajem: mieszkanie jest zadbane i komfortowe, 2 - pokojowe mieszkanie w centrum miasta, przy ulicy Langiewicza. - jednym z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

332 211 zł30,01 m² 11 070 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

| na sprzedaż zespół pokojowy, o pow. 30,01 m2, dostępny na parterze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji położonej przy ul. Klonowej, w sąsiedztwie Zalewu Kieleckiego.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł25,40 m² 8 858,27 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Oferta na wyłączność - tylko U nas! Biuro Nieruchomości Oakestate ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży mieszkania jednopokojowego o powierzchni 25,4m2 zlokalizowanego na 9.

Szczegóły ogłoszenia

3 199 zł36,56 m² 87,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| do wynajęcia wykończone, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,56 m2 zlokalizowane na II piętrze w IV piętrowym apartamentowcu z 2020 roku przy ul. IX wieków Kielc. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

321 540 zł27,96 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Klonowy zakątek / nowa inwestycja / Inwestycja `klonowy Zakątek` zlokalizowana jest przy ulicy Klonowej w Kielcach. Projekt obejmuje łącznie 47mieszkań na 5kondygnacjach o powierzchniach od 27.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

532 540 zł49,91 m² 10 670 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro Nieruchomości oakestate ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 50m , zlokalizowanego przy ul. Klonowej w inwestycji Klonowy.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł27,78 m² 57,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

| do wynajęcia mieszkanie o pow. 27,78 m2, zlokalizowane na parterze, w 4-piętrowym apartamentowcu w centrum przy ul. 1-go Maja. Rozkład pomieszczeń : salon z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł37,50 m² 37,33 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,5 m2 , zlokalizowane na 4 piętrze w wieżowcu, przy ul. Słonecznej, na osiedlu Jagiellońskim. W skład pomieszczeń wchodzą: - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

408 320 zł37,12 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 37,12 mkw usytuowane na II piętrze w trzecim etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 1.

Szczegóły ogłoszenia

340 176 zł29,84 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

733 584 zł53,94 m² 13 600 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego w sercu Kielc, w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji miasta - Kielczanka, II etap, bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł37 m² 8 081,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Dwupokojowe mieszkanie Z widokiem na telegraf! jasne I ustawne! Biuro Nieruchomości oakestate ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży 2 pokojowego mieszkania o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z garażem, ul. Pawia

Kielce,świętokrzyskie

396 834 zł33,63 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta deweloperska brak podatku pcc M-44 parametry mieszkania W kolekcji zdjęć przedstawiamy państwu nową inwestycję, powstająca W kielcach, w niewielkiej odległości od ścisłego.

Szczegóły ogłoszenia

426 272 zł38,06 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 38,06 mkw usytuowane na IV piętrze w trzecim etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 1.

Szczegóły ogłoszenia

679 248 zł64,08 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 64,08 mkw usytuowane na VI piętrze w III etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 2 sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł47,95 m² 8 321,17 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż: komfortowe mieszkanie 47,95 m Kielce, os. Sady Na sprzedaż oferujemy wyjątkowo funkcjonalne i przytulne mieszkanie o powierzchni 47,95 m z piwnicą, zlokalizowane na 9.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł29 m² 9 482,76 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Tylko U nas / oferta na wyłączność przytulna kawalerka blisko centrum - ul. Grochowa premium apartment prezentuje na sprzedaż funkcjonalną kawalerkę o powierzchni

Szczegóły ogłoszenia

1 749 zł34 m² 51,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz mieszkania na wynajem w Kielcach, które jest zadbane, funkcjonalne i gotowe do zamieszkania od zaraz? To może być dokładnie to, czego potrzebujesz. Na wynajem komfortowe, jasne.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł53,70 m² 8 733,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Komfortowe Mieszkanie z Balkonem Kielce, ślichowice, ul. Dewońska Jeśli szukasz mieszkania w doskonałej lokalizacji, które łączy funkcjonalny układ, wygodę i świetną infrastrukturę,.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł59,50 m² 8 386,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Tylko U nas W ofercie na wyłączność Biuro Nieruchomości premium apartment prezentuje na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 59,50 m2 usytuowane na 3 piętrze w bloku 4.

Szczegóły ogłoszenia

420 090 zł44,22 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne osiedle gemini G-7 - segment A gemini G-7 to nowa inwestycja renomowanego dewelopera, zlokalizowana przy ul. Górnej 7. Projekt obejmuje dwa nowoczesne segmenty (a i B) o wysokości.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł69,83 m² 6 945,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie położone na 3 piętrze czteropiętrowego bloku Na Stoku. W skład mieszkania wchodzą: salon - z wyjściem na balkon typu loggia kuchnia sypialnia pokój.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł42 m² 38,10 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Terra Home ma przyjemność zaprezentować ofertę mieszkania 42m2 na wynajem znajdujące się w sercu Kielc, przy ulicy Chęcińskiej 4. Lokalizacja: zapewnia doskonały dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

486 000 zł40,50 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

| nowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,50m2 , zlokalizowane na 3 piętrze, w nowej kamienicy zlokalizowanej w centrum Kielc przy ul. Starodomaszowskiej. W skład lokalu wchodzą: -.

Szczegóły ogłoszenia

593 000 zł49,44 m² 11 994,34 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż komfortowe, w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 49,44 m, położone w prestiżowej inwestycji Becher Etiuda w ścisłym centrum Kielc ul. Panoramiczna. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

881 820 zł81,65 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 81,65 mkw usytuowane na X piętrze w III etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 3.

Szczegóły ogłoszenia

520 365 zł46,05 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł50,16 m² 7 755,18 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

| < rezerwacja> Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o pow. 50,16 m2, zlokalizowane na 9 piętrze, w 10-piętrowym budynku z lat osiemdziesiątych, na osiedlu Na Stoku w Kielcach. Blok.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł66,20 m² 6 948,64 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

| na sprzedaż 3 -p okojowe mieszkanie o powierzchni 66,20 m2, zlokalizowane na 2 piętrze w 4-piętrowym bloku przy ul. Jeziorańskiego, na os. Świętokrzyskim. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

865 000 zł62 m² 13 951,61 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Tylko U nas - oferta na wyłączność wymarzone miejsce do życia miejsce postojowe W garażu podziemnym premium apartment Biuro Nieruchomości prezentuje wyjątkową nieruchomość, która spełni.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł29,10 m² 10 996,56 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Scyzoryk nieruchomości prezentuje na sprzedaż: atrakcyjną i słoneczną kawalerkę o pow. 29,1 m usytuowaną na drugim piętrze w 4-piętrowym bloku. Nieruchomość zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł53,94 m² 8 324,06 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości Ckdom ma przyjemność zaprezentować mieszkanie położone na 4 piętrze w wieżowcu przy ul. Karczówkowskiej 19, osiedle Jagiellońskie. Powierzchnia wynosi 53,94m2, w czego.

Szczegóły ogłoszenia

340 176 zł29,84 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł50,70 m² 9 842,21 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie Białogon, kielce Biuro Nieruchomości ck dom prezentuje ofertę sprzedaży funkcjonalnego i świeżo wyremontowanego mieszkania w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł59,95 m² 7 339,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

| na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie, o pow. 59,95 m2 , usytuowane na IV piętrze w IV piętrowym bloku na osiedlu Świętokrzyskim w Kielcach, przy ul. Piłsudskiego. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

735 000 zł68,07 m² 10 797,71 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

| na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 68,07 m2 , zlokalizowane na 2 piętrze w 2-pietrowym bloku z 2010 roku, na os. Podkarczówka. W skład mieszkania wchodzą: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł22,79 m² 52,65 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości twoje M oferuje kawalerke na wynajem Oferujemy Państwu do wynajęcia mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 22.79m2, w którego skład wchodzą: - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

559 084 zł47,38 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Klonowy zakątek / nowa inwestycja / Inwestycja `klonowy Zakątek` zlokalizowana jest przy ulicy Klonowej w Kielcach. Projekt obejmuje łącznie 47 mieszkań na 5 kondygnacjach o powierzchniach od.