dowolna

Mieszkania z centralnym ogrzewaniem Kielce - Lista ofert

756 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

756 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Seminaryjska

Kielce,świętokrzyskie

448 000 zł60 m² 7 466,67 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Charakterystyka mieszkania >3 pokojowe mieszkanie >powierzchnia 60m2. >przestronne >dwustronne >ścisłe centrum Kielc przy ul. Seminaryjskiej Lokal składa się z >bardzo przestronny salon >oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Klonowa

Szydłówek,Kielce

210 000 zł28 m² 7 636,36 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Biuro nieruchomości Golden House prezentuje: kawalarka na osiedlu Szydłówek. Idealna opcja "na start" i pod wynajem! Oferujemy mieszkanie o powierzchni 27,50 m2 zlokalizowane przy ul. Klonowej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Klonowa

Uroczysko,Kielce

310 000 zł42 m² 7 381 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 42m2 ul Klonowa os Uroczysko w skład którego wchodzą - 2 widne osobne pokoje - widna kuchnia -łazienka z wc - przedpokój -przynależy piwnica Lokal na 4 piętrze w 4 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Władysława Jagiełły

Pod Dalnią,Kielce

1 700 zł51 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Fundament Nieruchomości prezentuje Na wynajem mieszkanie o powierzchni 51m2, usytuowane na 1 piętrze z 4, zlokalizowane przy ul. Jagiełły (os. Pod Dalnią) Lokal dwustronny, rozkładowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lecha

Czarnów,Kielce

285 000 zł46 m² 6 196 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Tylko U nas! atrakcyjne oferty Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m2 zlokalizowane na 1 piętrze w 4-piętrowym bloku na ulicy Lecha, osiedle Czarnów W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kaczmarka

Kielce,świętokrzyskie

240 000 zł32 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie położone na 9 piętrze w 10 piętrowym budynku z dwoma windami. Składa się z przedpokoju, aneksu kuchennego, dużego pokoju, balkonu, oraz łazienki z wc,. Jest możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grunwaldzka

Jagiellońskie,Kielce

259 000 zł45 m² 5 755,56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Fundament Nieruchomości prezentuje; okazja! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 45m2, usytuowane na 3 piętrze 4 piętrowego budynku, zlokalizowane przy ul. Grunwaldzkiej (os. Jagiellońskie).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Świętokrzyskie,Kielce

299 000 zł48 m² 6 229 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie położone na 4 piętrze w 4 piętrowym bloku. Składa się z przedpokoju, dużej widnej kuchni, dwóch pokoi, łazienki z wc, oraz balkonu. Do mieszkania przynależy piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marszałkowska

Uroczysko,Kielce

344 000 zł42 m² 8 289 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 41,5 m2 ul Marszałkowska os Uroczysko W skład którego wchodzą - 2 widne pokoje -widna osobna kuchnia -przedpokój -łazienka -przynależy piwnica Lokal na 1 piętrze w 4 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wiosenna

Sady,Kielce

1 800 zł46 m² 39,13 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Fundament Nieruchomości prezentuje Do wynajęcia zadbane, rozkładowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46m2, zlokalizowane na 1 piętrze w 4-piętrowym budynku na os. Sady przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Klonowa

Uroczysko,Kielce

216 000 zł27 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 27m2 ul Klonowa os Uroczysko W skład którego wchodzi - 1 duży widny pokój - widna kuchnia -łazienka -przedpokój -przynależy piwnica Lokal na 4 piętrze w 4 piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Klonowa

Kielce,świętokrzyskie

328 000 zł38 m² 8 716,45 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Apartament przy ulicy Klonowej w Kielcach. Mieszkanie składa się z : - salon z aneksem kuchennym -25,09 m2 - pokój-8,82 m2 - łazienka-3,42 m2 - balkon 6,87 m2 Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orkana

Uroczysko,Kielce

275 000 zł40 m² 6 875 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferuję przestronne 2 pokojowe mieszkanie 40m2 na osiedlu Uroczysko ul. Orkana. W skład mieszkania wchodzą : 2 widne osobne pokoje, widna kuchnia, łazienka z kabiną prysznicową i wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Warszawska

Centrum,Kielce

247 000 zł23 m² 10 739 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 23m2 ul Warszawska centrum Idealnie skomunikowana z pełną infrastrukturą usługową, handlową i kulturalną. Nieruchomość usytuowana na wysokim 1 piętrze w trzypiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kielce

Kielce,świętokrzyskie

289 000 zł46 m² 6 278,51 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje przytulne, 3 pokojowe mieszkanie Idealna propozycja dla rodziny lub pod inwestycję Prezentujemy Państwu na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z widną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Klonowa

Uroczysko,Kielce

211 000 zł28 m² 7 673 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Tylko U nas! atrakcyjne oferty! Do sprzedania kawalerka 27,5 m2 przy ul. Klonowej Osiedle Uroczysko. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym bloku. Mieszkanie do zamieszkania lub do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konarskiego

Wielkopole,Kielce

310 000 zł45 m² 6 843,27 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 45,30 mkw położone na II piętrze w IV piętrowym bloku przy ul. Konarskiego os. Ksm. Lokal po generalnym remoncie- wymienione instalacje, okna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Bocianek

Bocianek,Kielce

455 000 zł60 m² 7 583,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Biuro nieruchomości twoje M Oferuje Nowoczesne i przestronne 4 pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie Na osiedlu Bocianek Idealne dla rodziny lub pod inwestycje. Oferuje nowoczesne 4 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Piłsudskiego

Świętokrzyskie,Kielce

2 000 zł48 m² 42,11 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47,5m2 położone na oś. Świętokrzyskim. Idealne dla rodziny. Kontakt - stan bardzo dobry! świeżo po remoncie! tylko 2km do galerii echo! gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marszałkowska

Uroczysko,Kielce

305 000 zł42 m² 7 349 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 41,5 m2 ul Marszałkowska os Uroczysko W skład którego wchodzą -2 osobne widne pokoje -widna kuchnia -łazienka z wc -przedpokój -przynależy piwnica bez piecyka gazowego ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bohaterów Warszawy

Wielkopole,Kielce

299 000 zł37 m² 7 994,65 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po generalnym remoncie o powierzchni 37,4 m2 zlokalizowane w Kielcach na osiedlu ksm przy ulicy Bohaterów Warszawy. Na powierzchnię mieszkania składają się: - przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Barwinek

Barwinek,Kielce

219 000 zł34 m² 6 441,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Rezerwacja Na sprzedaż kawalerka położona na czwartym piętrze w czteropiętrowym bloku na osiedlu Barwinek w Kielcach. Na powierzchnię 34,15m 2 składa się: pokoju z ekspozycją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Jagiellońska

Jagiellońskie,Kielce

214 900 zł27 m² 7 959 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1979

Tylko U nas! atrakcyjne oferty! Do sprzedania kawalerka 26,5m2 na osiedlu Jagiellońskim. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4-piętrowym bloku zlokalizowanym przy ulicy Jagiellońskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Starodomaszowska

Centrum,Kielce

2 500 zł59 m² 42,37 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Posiadam w ofercie do wynajęcia stylowe, komfortowo urządzone mieszkanie o powierzchni 59 m 2 , usytuowane na drugim piętrze, w nowym kameralnym budynku wielorodzinnym z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Barwinek

Barwinek,Kielce

380 000 zł63 m² 6 031,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie 63m2 - 3 pokoje - dwustronna ekspozycja - oś. Barwinek prywatny parking dla mieszkańców bloku zamykany na szlaban brak piecyka gazowego - ciepła woda Z sieci miejskiej kontakt Rozkładowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wojska Polskiego

Bukówka,Kielce

403 000 zł54 m² 7 507,45 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

3 pokojowy apartament zlokalizowany na 2 piętrze w bardzo kameralnej inwestycji na osiedlu Bukówka. W skład apartamentu wchodzą : -sypialnia 9,31M2 -sypialnia 11,04M2 -pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wielkopole,Kielce

335 000 zł38 m² 8 885,94 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Oferta na wyłączność - tylko U nas! kawalerka 2 pokojowa, 38m2 mieszkanie urządzone pod klucz wraz Z agd I meblami na wymiar! doskonała inwestycja pod wynajem! standard premium! stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Źródłowa

Kielce,świętokrzyskie

290 000 zł49 m² 5 906,31 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Na sprzedaż mieszkanie o pow. 49 m2, położone w ścisłym centrum miasta - przy ul. Źródłowej 18. Pokój I - prawie 20 m2, pokój II - 10 m2 kuchnia - oddzielna, widna, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Kochanowskiego,Kielce

339 000 zł49 m² 6 947 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Mieszkanie 48,8 m2 ul Kochanowskiego os Kochanowskiego W skład mieszkania wchodzą - 2 osobne widne pokoje ( salon ok 20m2 sypialnia ok 10m2) - duży przestronny balkon - duża widna osobna kuchnia ( ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Kielce

Wielkopole,Kielce

190 000 zł22 m² 8 444,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

Biuro nieruchomości twoje M oferuje Kawalerkę do wejścia na osiedlu ksm Idealne mieszkanie dla pary lub na wynajem. Oferujemy Państwu na sprzedaż kawalerkę o powierzchni 22,50 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kredowa

Ślichowice,Kielce

365 000 zł66 m² 5 564,02 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Rezerwacja Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe położone na 2 piętrze w 4 piętrowym bloku przy ul. Kredowej na osiedlu Ślichowice w Kielcach. Na powierzchnię 65,6 m 2 składają się: 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orkana

Uroczysko,Kielce

409 000 zł71 m² 5 760,56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Biuro nieruchomości Twoje M Prezentuje 3 pokojowe mieszkanie na oś. Uroczysko Idealne dla pary, rodziny, inwestora! Bez piecyka gazowego Możliwość przerobienia na 4 pokoje! Prezentujemy Państwu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piłsudskiego

Świętokrzyskie,Kielce

312 000 zł48 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Przedstawiam ofertę 2 - pokojowego mieszkania położonego na os. Świętokrzyskim przy ul. Piłsudskiego w Kielcach. Mieszkanie usytuowane w jednej z lepszych lokalizacji w Kielcach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Centrum

Centrum,Kielce

3 800 zł72 m² 52,78 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie w wysokim standardzie położone na 5 piętrze w nowoczesnym apartamentowcu w samym Centrum Kielc. Na powierzchnię 72 m 2 składa się: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Czarnów,Kielce

1 500 zł45 m² 33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 2 pokoje 45m2 ul Jagiellońska os Czarnów - 2 widne pokoje -widna kuchnia -łazienka w wc -przedpokój -przynależy piwnica Mieszkanie po generalnym remoncie wszytko nowe Lokal na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Ślichowice,Kielce

436 000 zł56 m² 7 785,71 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Biuro Nieruchomości Oakestate ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży 2-pokojowego mieszkania na osiedlu Ślichowice o powierzchni 56m2. Opiekun oferty - tel. Mieszkanie na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. Legionów

Centrum,Kielce

420 000 zł47 m² 8 870,12 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje Ofertę Sprzedaży 2 pokoje z oddzielną kuchnią w centrum. Do mieszkania przynależy strych do wyłącznego korzystania. Oferujemy Państwu mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Targowa

Sady,Kielce

365 000 zł63 m² 5 802,86 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje 3 pokojowe, rozkładowe mieszkanie do remontu Świetna lokalizacja - osiedle Sady Idealne dla rodziny lub inwestycyjnie Prezentujemy Państwu na sprzedaż 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Lotnicza

Centrum,Kielce

1 800 zł59 m² 30,51 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie 3-pokojowe na 6 piętrze w apartamentowcu w Centrum Kielc przy ul. Lotniczej.Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone w sprzęt AGD,ogrzewanie i ciepła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Czarnów,Kielce

240 000 zł31 m² 7 742 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Tylko U nas! atrakcyjne oferty Do sprzedania mieszkanie 2-pokojowe 31 m2 przy ul. Grunwaldzkiej os. Czarnów Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 10 piętrowym bloku z windą. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Barwinek

Barwinek,Kielce

269 000 zł34 m² 7 797,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1982

Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje kawalerkę z osobną, widną kuchnią Idealna propozycja dla singla, pary lub inwestora Prezentujemy Państwu na sprzedaż 1 pokojowe mieszkanie z dużym.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij