dowolna

Mieszkania z centralnym ogrzewaniem Kielce - Lista ofert

720 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

720 ogłoszeń

415 000 zł53,90 m² 7 699,44 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Biuro Nieruchomości Terra Home prezentuje atrakcyjną ofertę sprzedaży 2-pokojowego przestronnego i funkcjonalnego mieszkania 53,90 m z loggią zlokalizowanego na popularnym i doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł33,25 m² 8 691,73 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1979

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje na sprzedaż 1 pokojowe mieszkanie z loggią bez piecyka, wolne od zaraz. Prezentujemy Państwu na sprzedaż przestronne, komfortowe 1.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł48 m² 7 687,50 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Do sprzedania mieszkanie 48m2, położone na osiedlu Czarnów przy ulicy Bolesława Chrobrego. Mieszkanie składa się z: -2 oddzielnych pokoi -oddzielnej kuchni -łazienki z wc i wanną -korytarza.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 zł72,90 m² 26,75 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

| do wynajęcia przestronne 3-pokojowe mieszkanie, w centrum Kielc przy ul. Targowej. Oferujemy do wynajęcia komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 72,9 m , zlokalizowane na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

899 000 zł71,98 m² 12 489,58 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe z tarasem i widokiem na Telegraf - Bella Vista, kielce Biuro Nieruchomości oakestate ma przyjemność przedstawić Państwu wyjątkową ofertę, która spełni.

Szczegóły ogłoszenia

504 750 zł40,38 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 40,38 mkw usytuowane na IX piętrze w trzecim etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 1.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

554 000 zł48,67 m² 11 382,78 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowa oferta tylko U nas! Biuro Nieruchomości Oakestate prezentuje ofertę sprzedaży mieszkania w nowoczesnej inwestycji klonovia, zlokalizowanej przy ul. Klonowej 93 kilka kroków od Zalewu.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł54,40 m² 6 966,91 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Tylko u nas! Biuro Nieruchomości novadom prezentuje Mieszkanie po generalnym remoncie przy ul. Jaworskiego w Kielcach Na sprzedaż mieszkanie z balkonem o powierzchni użytkowej 48,40 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł29,06 m² 41,29 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

| do wynajęcia 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 29,06 m2 , zlokalizowane na parterze w 4 piętrowym bloku, przy ul. Kalcytowej, na osiedlu Podkarczówka. W skład mieszkania wchodzą: -.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł38,90 m² 43,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Ckdom prezentuję na wynajem mieszkanie przy ul. Warszawskiej, sady, przy samej Galerii Korona. Powierzchnia wynosi 38,90m2 i składa się z: - sypialni - salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

580 232 zł47,56 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 47,56 mkw usytuowane na parterze w trzecim etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 2 sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

532 680 zł46,32 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 40,38 mkw usytuowane na VII piętrze w trzecim etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 2.

Szczegóły ogłoszenia

387 300 zł38,73 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne osiedle gemini G-7 - segment A gemini G-7 to nowa inwestycja renomowanego dewelopera, zlokalizowana przy ul. Górnej 7. Projekt obejmuje dwa nowoczesne segmenty (a i B) o wysokości.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 zł26,72 m² 65,49 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia posiadamy prestiżową kawalerkę o pow. użytkowej 26,72 m2, usytuowane na 4 piętrze w 10-piętrowym budynku Dzielnica Kielczanka przy ul. Al. Solidarności w Kielcach.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem Kielce

Kielce,świętokrzyskie

578 900 zł58 m² 9 981,03 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja! bez podatku pcc Mieszkania gotowe do odbioru! Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 58 m , które łączy nowoczesny standard, świetny układ pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

2 590 zł37,82 m² 68,48 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

W przygotowaniu w naszej ofercie nowe mieszkanie położone u podnóża Karczówki w otoczeniu terenów zielonych a także ogrodu botanicznego. Usytuowane na 1 piętrze w 3 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

386 912 zł34,24 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł52,04 m² 38,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta bez prowizji od najemcy! Posiadam do wynajęcia stylowe, klimatyczne i komfortowo urządzone mieszkanie o powierzchni 52,04 m 2 , usytuowane na pierwszym piętrze w prestiżowym.

Szczegóły ogłoszenia

603 015 zł57,43 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 57,43 mkw usytuowane na VII piętrze w III etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 2 sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

805 460 zł78,20 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

| na sprzedaż 4 - pokojowe mieszkanie o pow. 78,20 m2 dostępne na V piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej na osiedlu ksm przy Alei Solidarności oraz ul.

Szczegóły ogłoszenia

322 000 zł40 m² 8 050 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Tylko w Biurze best lokum Nieruchomości Sprzedam mieszkanie jednopokojowe na dziewiątym piętrze w centrum Kielc Mam do zaoferowania przyjemne i wygodne mieszkanie o powierzchni 40 m2.

Szczegóły ogłoszenia

436 760 zł35,80 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 35,80 mkw usytuowane na VIII piętrze w trzecim etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 1.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł91 m² 8 230,77 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie, zlokalizowane na pierwszym piętrze, przy ul. Przyborowskiego w Kielcach. Na powierzchnię 91 m2 składają się: salon z wejściem na balkon, oddzielna kuchnia 3.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł33,11 m² 8 909,69 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1986

Biuro nieruchomości Terra Home ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż kawalerkę z osobną kuchnią zlokalizowaną na osiedlu Podkarczówka przy ul. Kalcytowej. Podstawowe informacje: lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

481 040 zł42,95 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

662 000 zł66,20 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

282 000 zł28,80 m² 9 791,67 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje ofertę sprzedaży 1-pokojowe mieszkanie z balkonem osiedle ksm gotowe do zamieszkania od zaraz. Prezentujemy Państwu przestronne,.

Szczegóły ogłoszenia

409 000 zł39,80 m² 10 276,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Oferta bez prowizji od kupującego! Tylko w home perfect. Posiadamy na sprzedaż słoneczne, rozkładowe mieszkanie z pięknym widokiem na panoramę miasta, usytuowane na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

625 000 zł53,86 m² 11 604,16 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

| na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,86 m2 , zlokalizowane na 5 piętrze w 5-pietrowym apartamentowcu z 2015 roku, przy ul. Starowapiennikowej, na osiedlu Barwinek.

Szczegóły ogłoszenia

692 000 zł57,60 m² 12 013,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

| na sprzedaż 3-pokojowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 35 m2 , powierzchni całkowitej ok. 57,6 m2 zlokalizowane na os. Ślichowice przy ul. Tektonicznej. Budynek z roku 2007.

Szczegóły ogłoszenia

583 632 zł46,32 m² 12 600 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 40,38 mkw usytuowane na VIII piętrze w trzecim etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 2.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł34 m² 58,82 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości twoje M oferuje mieszkanie na wynajem 2 pokoje w Apartamentowcu w Centrum doskonałe dla pary, singla. Wolne od zaraz. Na wynajem 2 pokoje w wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

697 000 zł55,79 m² 12 493,28 zł/m²

 

Piętro:12/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Tylko U nas Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje ofertę Nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe w prestiżowym apartamentowcu Sky Trust Idealna lokalizacja - świetne na start lub inwestycję pod.

Szczegóły ogłoszenia

457 934 zł45,34 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

579 700 zł52,70 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

| nowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,70 m2 , zlokalizowane na 2 piętrze, w nowej kamienicy zlokalizowanej w centrum Kielc przy ul. Starodomaszowskiej. W skład lokalu wchodzą:.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł72,50 m² 7 379,31 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Szukasz przestronnego mieszkania, w kameralnym miejscu, gdzie panuje cisza i spokój? Świetnie trafiłeś! Oferujemy na sprzedaż komfortowe mieszkanie na wysokim parterze, zlokalizowane na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł38 m² 9 447,37 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Scyzoryk nieruchomości prezentuje: na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie na 3 piętrze, w czteropiętrowym bloku z cegły. Mieszkanie o powierzchni 38 m znajduje się w bloku przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

442 000 zł68,01 m² 6 499,04 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje ofertę sprzedaży Przestronne 3 pokojowe mieszkanie w dzielnicy Sady Doskonała lokalizacja dla rodziny, pary lub pod wynajem. Możliwa.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł63 m² 10 936,51 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Oferta na wyłączność - tylko U nas! Biuro Nieruchomości Oakestate ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży gotowego, urządzonego mieszkania w nowszym budownictwie z 2010.

Szczegóły ogłoszenia

1 098 000 zł90 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Prezentujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 90 m , położone na 3 (ostatnim) piętrze w budynku z 2020 roku, przy al. Szajnowicza-Iwanowa, osiedle Ślichowice. Mieszkanie.