dowolna

Mieszkania z centralnym ogrzewaniem Kielce - Lista ofert

756 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

756 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kowalczewskiego

Ślichowice,Kielce

643 000 zł74 m² 8 630,87 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1994

Prezentujemy na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią i dużym balkonem na osiedlu Ślichowice, ul. Kowalczewskiego. Funkcjonalne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 74.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Klonowa

Kielce,świętokrzyskie

579 000 zł50 m² 11 533,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

!rezerwacja! 3 pokoje Z własnym ogródkiem - przy parku doliny silnicy I zalewu kieleckiego. Mieszkanie jest w pełni umeblowane i gotowe do zamieszkania od razu, bez nakładów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jaworskiego

Świętokrzyskie,Kielce

1 400 zł48 m² 29,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfort, świetna lokalizacja i doskonała komunikacja to mieszkanie łączy wszystko, czego potrzebujesz, by poczuć się jak u siebie. Na wynajem przytulne, umeblowane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Na Stoku,Kielce

1 500 zł50 m² 30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zamieszkaj w miejscu, które łączy komfort, spokój i piękny widok na zieloną okolicę idealne miejsce do odpoczynku po dniu pracy. Do wynajęcia zadbane, dwupokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Zagórska

Wielkopole,Kielce

850 zł24 m² 35,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 24 mkw, położone na IV piętrze w IV piętrowym budynku. Ul. Zagórska, osiedle ksm. Mieszkanie składa się z pokoju z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Wiosenna

Kielce,świętokrzyskie

345 000 zł26 m² 13 269,20 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż: przytulna kawalerka z dużym balkonem - ul. Wiosenna, os. Sady, kielce Mieszkanie o powierzchni 26 m , położone na 1. piętrze w nowoczesnym, dziesięciopiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Szydłówek,Kielce

349 000 zł30 m² 11 633,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Tylko u nas! Biuro Nieruchomości novadom prezentuje Mieszkanie Dwupokojowe Po Generalnym Remoncie przy ul. Orkana w Kielcach Na sprzedaż - Nowoczesne mieszkanie z balkonem | ul. Orkana 7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Źródłowa

Centrum,Kielce

950 zł25 m² 38 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie w Kielcach ul. Źródłowa o powierzchni 25 mkw położone na II piętrze w III piętrowym bloku. Mieszkanie jednopokojowe z kuchnią, łazienką oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jaworskiego

Świętokrzyskie,Kielce

279 900 zł32 m² 8 719,63 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1973

Biuro nieruchomości Terra Home przedstawia Państwu mieszkanie jednopokojowe zlokalizowane w Kielcach na ulicy Biskupa Mieczysława Jaworskiego, osiedle Świętokrzyskie. Mieszkanie ma powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Sady,Kielce

2 400 zł70 m² 34,29 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta bez prowizji od najemcy! Posiadam w ofercie do wynajęcia przestronne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 70 m 2 , usytuowane na drugim piętrze w budynku z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Orzeszkowej

Słoneczne Wzgórze,Kielce

449 000 zł59 m² 7 571,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Biuro Pośrednictwa Nieruchomości estate expert Oferuje Przestronne mieszkanie o funkcjonalnym układzie, zlokalizowane na 4 piętrze w 4-piętrowym, wyremontowanym i ocieplonym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kielce

Na Stoku,Kielce

419 000 zł62 m² 6 714,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje ofertę sprzedaży lub zamiany Komfortowe 3 pokojowe mieszkanie, do remontu. Doskonała lokalizacja dla rodziny lub pod wynajem Główne atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Kielce

Baranówek,Kielce

1 614 000 zł136 m² 11 832 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Luksusowy apartament 135,42 m z trzema tarasami Stadion Leśny, kielce Biuro Nieruchomości ckdom ma przyjemność zaprezentować prestiżową nieruchomość położoną w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tektoniczna

Ślichowice,Kielce

2 100 zł50 m² 42 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Proponuję do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie usytuowane na drugim piętrze 4-ro piętrowego budynku, położonego w Kielcach przy ul. Tektonicznej na os. Ślichowice. Lokal stanowi idealną propozycję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kielce

Sandomierskie,Kielce

395 000 zł44 m² 8 977,27 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44 m , usytuowane na 10 piętrze w 10-piętrowym bloku. Nieruchomość położona jest na osiedlu Sandomierskie w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orzeszkowej

Słoneczne Wzgórze,Kielce

299 000 zł40 m² 7 550,51 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości Terra Home prezentuje ofertę sprzedaży 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 39,6 m, zlokalizowanego przy ul. Orzeszkowej, na osiedlu Słoneczne Wzgórze w Kielcach. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Solna

Centrum,Kielce

2 300 zł59 m² 38,98 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2-pokojowy apartament o powierzchni 59 m , usytuowany na 2 piętrze przy ulicy Solnej w Kielcach. Apartament jest w pełni umeblowany i wyposażony w wysokiej klasy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Świętokrzyskie,Kielce

429 000 zł49 m² 8 805,42 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje ofertę sprzedaży Komfortowego 2 pokojowego mieszkania z osobną widną kuchnią Doskonała lokalizacja dla rodziny lub pod wynajem Oferujemy Państwu 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Chęcińskie,Kielce

457 000 zł47 m² 9 785,87 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Tylko U nas!atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie z panoramą Kielc i Karczówki - 46,7 m Na sprzedaż wyjątkowe, nowocześnie wykończone mieszkanie o powierzchni 46,7 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Grunwaldzka

Jagiellońskie,Kielce

615 000 zł66 m² 9 249,51 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie przeznaczone na wynajem o powierzchni 66,49 m2 wraz z pomieszczeniami przynależnymi (piwnicą) znajdujące się na 3 piętrze w trzypiętrowym bloku zlokalizowanym przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kościuszki

Centrum,Kielce

499 000 zł60 m² 8 316,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o pow. 60m2 w centrum Kielc położone na 1 piętrze 3 piętrowej kamienicy przy ul. Kościuszki. W skład mieszkania wchodzą: - salon - sypialnia - pokój -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chałubińskiego

Kielce,świętokrzyskie

389 000 zł46 m² 8 419,91 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Zapraszam do negocjacji ceny Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku. Mieszkanie ma fantastyczny rozkład, oraz jest bardzo przewiewne. Mieszkanie po remoncie wymieniona;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Kielce

Na Stoku,Kielce

299 000 zł26 m² 11 394,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości twoje M Oferuje na sprzedaż lub zamianę 1 pokojowy apartament Idealne rozwiązanie na pierwsze mieszkanie lub pod inwestycję Główne atuty mieszkania: - ostatnia kawalerka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Zagórska Południe,Kielce

429 000 zł43 m² 9 976,74 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Marzysz o własnym mieszkaniu blisko centrum a zarazem w otoczeniu zieleni? Szukasz mieszkania, które łączy w sobie luksus, komfort, ciszę i doskonałą lokalizację? Odkryj ten.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sandomierska

Sandomierskie,Kielce

335 000 zł46 m² 7 247,94 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Tylko u nas! Biuro Nieruchomości novadom prezentuje Mieszkanie dwupokojowe z oddzielną kuchnią przy ul. Sandomierskiej w Kielcach Na sprzedaż mieszkanie z balkonem o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Świętokrzyskie,Kielce

439 000 zł60 m² 7 353,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Jasne i przestronne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem gotowe do wprowadzenia. Na sprzedaż przestronne i bardzo widne mieszkanie położone w Kielcach, na osiedlu Świętokrzyskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okrzei

Centrum,Kielce

527 000 zł60 m² 8 783,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 60,46 Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze w bloku trzypiętrowym z 2010r. W skład wchodzi: - salon z wyjściem na balkon - kuchnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Andersa

Ostra Górka,Kielce

739 000 zł58 m² 12 852,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Brak podatku pcc oszczędzasz 16.000 zł! NOWOŚĆ na rynku gotowe do zamieszkania OD ZARAZ! MIESZKANIE W PEŁNI UMEBLOWANE I WYPOSAŻONE! Balkon aż 7m2! LOKAL IDEALNY NIE TYLKO DO ZAMIESZKANIA,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Warszawska

Bocianek,Kielce

459 500 zł41 m² 11 251,20 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Tylko u nas! Biuro Nieruchomości twoje M prezentuje Ofertę sprzedaży mieszkania. Idealne mieszkanie dla pary lub pod inwestycję. Sprzedane Prezentujemy Państwu na sprzedaż przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kielce

Centrum,Kielce

339 000 zł48 m² 7 105,43 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuję ofertę sprzedaży Przestronnego 2 pokojowego mieszkania z balkonem Doskonała lokalizacja dla rodziny, pary lub pod wynajem. Prezentujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krzyżanowskiej

Słoneczne Wzgórze,Kielce

469 000 zł47 m² 9 978,72 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Tylko u nas! Biuro Nieruchomości novadom prezentuje Mieszkanie trzypokojowe z dużym balkonem i dwiema piwnicami Po generalnym remoncie przy ul. Krzyżanowskiej w Kielcach Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jaworskiego

Świętokrzyskie,Kielce

384 000 zł46 m² 8 335,14 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

W ofercie na wyłączność tylko U nas widok bezcenny Biuro Nieruchomości Premium Apartment prezentuje na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 46,07m2, 2 pokoje, usytuowane na 7 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kielce

Sady,Kielce

345 000 zł46 m² 7 559,16 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie 45,64 m na Nowym Świecie 16a Kielce Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 45,64 m , położonego na 10. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Czarnów,Kielce

359 000 zł48 m² 7 479,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Scyzoryk Nieruchomości prezentuje: na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 47 m2. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym bloku na ul. Jagiellońskiej osiedle Czarnów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orkana

Szydłówek,Kielce

349 000 zł30 m² 11 633,30 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wielkopole,Kielce

359 000 zł49 m² 7 371,66 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż - 2-pokojowe mieszkanie 48,7 m | Kielce, ul. Św. Stanisława Kostki - os. Ksm-Północ Przedstawiam ofertę mieszkania o powierzchni 48,7 m , położonego na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Andersa

Ostra Górka,Kielce

739 000 zł58 m² 12 829,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,45 m2 zlokalizowane na terenie nowoczesnego osiedla Bella Vista. Mieszkanie wykończone pod klucz, w standardzie premium. Gotowe do wprowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nowowiejska

Sady,Kielce

462 000 zł60 m² 7 738,69 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie 3-pokojowe / Os. Sady / Dwustronne / Idealne dla rodziny i pod inwestycję Biuro Nieruchomości Terra Home ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę mieszkania.