dowolna

Mieszkania z centralnym ogrzewaniem Kielce - Lista ofert

755 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

755 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Górna

Kielce,świętokrzyskie

740 000 zł63 m² 11 759,10 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Apartament Górna 20 C w Kielcach to prawdziwa perła w naszej ofercie gotowe do zamieszkania w pelni umeblowane. Unikalna oferta tylko W naszym biurze Z przyjemnością przedstawimy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wiśniowa

Szydłówek,Kielce

529 000 zł51 m² 10 372,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

***rezerwacja*** Biuro nieruchomości Great House oferuje na sprzedaż w ofercie na wyłączność piękne, w pełni wykończone i umeblowane mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 51.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Klonowa

Szydłówek,Kielce

369 000 zł47 m² 7 851,06 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Biuro nieruchomości Terra Home ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na sprzedaż na ul Klonowej w Kielcach. Lokal 2-pokojowy o powierzchni 47 m2 z balkonem na preferencyjnym 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kalcytowa

Podkarczówka,Kielce

320 000 zł29 m² 11 011,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Biuro nieruchomości Ckdom ma przyjemność zaprezentować wyjątkową okazję - przestronne mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 29,06 m, zlokalizowane na parterze kameralnego, 4-piętrowego bloku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zagnańska

Centrum,Kielce

498 150 zł40 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:13/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Rezerwacja! Na sprzedaż: dwupokojowy apartament w Plaza Tower ul. Zagnańska 88 - stan deweloperski plus ( wykonane gładzie i zamontowana klimatyzacja ) Idealna lokalizacja dla dla singla, czy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Marszałkowska

Sady,Kielce

297 000 zł32 m² 9 138,46 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Tylko u nas! Biuro Nieruchomości twoje M prezentuje ofertę sprzedaży Ustawnego, jasnego, 1 pokojowego mieszkania z osobną, przestronną oraz widną kuchnią w Centrum Kielc! Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Warszawska

Bocianek,Kielce

619 000 zł46 m² 13 386,70 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro nieruchomości twoje M Oferuje Mieszkanie w Apartamentowcu 2 pokojowe z ogródkiem na parterze w bloku z 2024 roku. Idealne mieszkanie dla pary lub pod inwestycje. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. Szajnowicza-Iwanowa

Ślichowice,Kielce

599 000 zł47 m² 12 763,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Homelia Nieruchomości prezentuje Państwu mieszkanie na sprzedaż, zlokalizowane na Osiedlu Ślichowice, na parterze czteropiętrowego bloku z 2020 roku. Mieszkanie ma 46,93 m2 i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piekoszowska

Czarnów,Kielce

1 600 zł43 m² 37,21 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 pokojowe zlokalizowane przy ul. Piekoszowskiej na os. Czarnów. Lokal położony jest na pierwszym piętrze czteropiętrowego budynku po całkowitej termomodernizacji i rewitalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Kaczmarka

Kielce,świętokrzyskie

269 900 zł30 m² 8 996,67 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Idealne mieszkanie kawalerka w sercu miasta! Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 30 m , usytuowane na 9. piętrze w 10-piętrowym bloku przy ul. Biskupa Kaczmarka. Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Karbońska

Ślichowice,Kielce

1 300 zł30 m² 43,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Posiadam w ofercie do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 30 m 2 usytuowane na pierwszym piętrze, w budynku zlokalizowanym na osiedlu Ślichowice, przy ul. Karbońskiej. Mieszkanie bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kolberga

Czarnów,Kielce

958 000 zł71 m² 13 493 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Przedstawiam Państwu luksusową realizację projektu apartamentu o powierzchni 71m2, zlokalizowaną w Kielcach na osiedlu " Przy Parku ". Trzypokojowe mieszkanie, z osobną garderobą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kielce

Na Stoku,Kielce

486 000 zł63 m² 7 699,62 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości Twoje M Prezentuje na Sprzedaż Rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie na 1 piętrze. Idealne mieszkanie dla rodziny! Prezentujemy Państwu 3 pokojowe przestronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Kielce

Kielce,świętokrzyskie

595 000 zł54 m² 10 967,70 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro nieruchomości twoje M Oferuje Mieszkanie w Apartamentowcu 3 pokojowe z balkonem na 6 piętrze w bloku z 2024 roku. Idealne mieszkanie dla rodziny lub pod inwestycje. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zagórska

Wielkopole,Kielce

1 700 zł44 m² 38,64 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta bez prowizji od najemcy! Posiadam w ofercie do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 44 m 2 , usytuowane na drugim piętrze w dwupiętrowym bloku, zlokalizowanym na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kołłątaja

Kielce,świętokrzyskie

665 000 zł68 m² 9 779,41 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Sprzedam mieszkanie przy ul. H. Kołłątaja na zamkniętym osiedlu. Mieszkanie na 1 piętrze z 2 w nowoczesnym bloku z 2012 roku o pow. 68 m2 składa się z dużego salonu, otwartej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kielce

Centrum,Kielce

663 000 zł56 m² 11 790,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Biuro Nieruchomości twoje M Oferuje na sprzedaż lub zamianę za dopłatą na mniejsze Bardzo ładne i przytulne mieszkanie w świetnej lokalizacji centrum Kielc idealne dla rodziny lub pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Centrum,Kielce

470 000 zł61 m² 7 692,31 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Oferujemy na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 61 m , położone na 1 piętrze w 5-piętrowym bloku, zlokalizowane w ścisłym centrum Kielc, przy ul. Pocieszka, bardzo blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grunwaldzka

Kielce,świętokrzyskie

395 000 zł43 m² 9 231,13 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż: przytulne, wykończone mieszkanie z klimatem ul. Grunwaldzka, kielce Atrakcyjne, komfortowe mieszkanie o powierzchni 42,79 m, położone na 5. piętrze w zadbanym, monitorowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Kielce

Barwinek,Kielce

355 000 zł34 m² 10 410,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1983

Biuro nieruchomości twoje M oferuje na sprzedaż komfortową kawalerkę z dużym balkonem na Barwinku! doskonała dla pary lub inwestycyjnie Prezentujemy Państwu na sprzedaż przytulną kawalerkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Śląska

Wielkopole,Kielce

595 000 zł59 m² 10 119 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować mieszkanie na 1 piętrze w bloku przy ul. Śląskiej 18, ksm. Blok ogrodzony z własnym parkingiem, otoczony drzewami dla prywatności i komfortu. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Warszawska

Szydłówek,Kielce

233 000 zł29 m² 8 034,48 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1971

Oferujemy na sprzedaż 1 pokojowe przytulne mieszkanie o powierzchni 28,25m2 na ul. Warszawskiej os. Sady Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w bloku 10 piętrowym z windą. Blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Karłowicza

Wielkopole,Kielce

529 000 zł67 m² 7 931,03 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1965

Przedstawiam Państwu jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni 66,7 m2 - po remoncie. Usytuowane na 4 piętrze 4 piętrowego bloku z odnowioną elewacją oraz po termomodernizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Warszawska

Bocianek,Kielce

619 000 zł47 m² 13 170,20 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem do wprowadzenia od zaraz! Inwestycja Parkowe Wzgórze wysoki standard, doskonała lokalizacja, brak podatku pcc! Na sprzedaż komfortowe, nowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kielce

Barwinek,Kielce

425 000 zł58 m² 7 327,59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Tylko U nas! biuro nieruchomości twoje M prezentuje ofertę sprzedaży mieszkania 3-pokojowego, bez piecyka gazowego bardzo dobra lokalizacja os.BARWINEK - IDEALNY DLA RODZINY. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kielce

Na Stoku,Kielce

375 000 zł37 m² 10 195,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Tylko u nas! Biuro Nieruchomości twoje M prezentuje Ofertę sprzedaży lub zamiany! Idealne mieszkanie dla pary lub singla. Atuty mieszkania: - po generalnym remoncie - nowoczesne wnętrza -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Weroniki

Herby,Kielce

384 000 zł44 m² 8 629,21 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Biuro nieruchomości Terra Home ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży mieszkania przy ulicy św Weroniki w Kielcach mieszkanie o pow. 44,5 m2 usytuowane na 10tym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jagiellońska

Czarnów,Kielce

376 000 zł50 m² 7 496,01 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje ofertę sprzedaży Przestronne 3 pokojowe mieszkanie z balkonem Doskonała lokalizacja dla rodziny, pary. Prezentujemy Państwu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Sady,Kielce

2 700 zł54 m² 49,99 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta bez prowizji od najmcy! Posiadam do wynajęcia stylowe, klimatyczne i komfortowo urządzone mieszkanie o powierzchni 54,01 m 2 , usytuowane na trzecim piętrze w nowym prestiżowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyspiańskiego

Bocianek,Kielce

555 301 zł51 m² 10 970 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Atrakcyjne mieszkanie w cenionej i spokojnej lokalizacji os. Nowy Bocianek, ul. Wyspiańskiego 1b w Kielcach.Położone na najbardziej komfortowym pierwszym piętrze, w nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Spółdzielcza

Wielkopole,Kielce

400 000 zł37 m² 10 781,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Nowoczesne Mieszkanie po generalnym remoncie - ksm, biuro ck dom ma przyjemność zaprezentować przestronne i nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie, które przechodzi generalny remont i będzie gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Weroniki

Herby,Kielce

399 000 zł44 m² 8 966,29 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w malowniczej dzielnicy Herby w Kielcach, przy ulicy św. Weroniki. To idealne miejsce dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Pocieszka

Sady,Kielce

245 000 zł27 m² 9 176,03 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Biuro nieruchomości twoje M oferuje na sprzedaż komfortową kawalerkę na osiedlu sady! doskonała dla pary, singla lub pod inwestycję Prezentujemy Państwu na sprzedaż przytulną kawalerkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Kielce

Sady,Kielce

252 000 zł27 m² 9 333,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przytulne mieszkanie o powierzchni 27 m , zlokalizowane na 3. piętrze w zadbanym bloku na osiedlu Sady w Kielcach. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w jednej z najlepiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sandomierska

Sandomierskie,Kielce

349 900 zł46 m² 7 573,59 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Tylko u nas! Biuro Nieruchomości własny kąt prezentuje Mieszkanie dwupokojowe z oddzielną i widną kuchnią przy ul. Sandomierskiej w Kielcach Na sprzedaż mieszkanie z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Kielce

Ślichowice,Kielce

1 350 zł35 m² 38,57 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

NA wynajem kawalerka na ślichowicach, urządzona I wyposażona W podstawowe sprzety agd 35 m - świetna lokalizacja - ul. M. Raciborskiego 16 Mieszkanie jest widne, przestronne, posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zamenhofa

Szydłówek,Kielce

509 000 zł54 m² 9 443,41 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje ofertę sprzedaży Przestronnego 2 pokojowego mieszkania w świetnej lokalizacji - osiedle Szydłówek Idealne mieszkanie dla rodziny Oferujemy Państwu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Na Stoku

Na Stoku,Kielce

400 000 zł62 m² 6 451,61 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Rezerwacja! Są mieszkania, które po prostu są. I są takie, które mają w sobie coś więcej. Na sprzedaż mieszkanie do remontu, które obecnie składa się z 3 pokoi, ale przy niewielkiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Barwinek

Barwinek,Kielce

540 000 zł60 m² 8 986,52 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Homelia Nieruchomości prezentuje Państwu mieszkanie na sprzedaż w Kielcach, na 1 piętrze bloku na Osiedlu Barwinek 22. Na powierzchnię 60,09 m2 składają się: pokój 1 z balkonem (loggią).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Klonowa

Kielce,świętokrzyskie

610 000 zł50 m² 12 150 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

3 pokoje Z własnym ogródkiem - przy parku doliny silnicy I zalewu kieleckiego. Mieszkanie jest w pełni umeblowane i gotowe do zamieszkania od razu, bez nakładów i stresu. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Niska

Centrum,Kielce

1 950 zł35 m² 55,71 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas W ofercie na wyłączność W pobliżu collegium medicum Uniwersytet Jana Kochanowskiego premium apartment Biuro Nieruchomości prezentuje na wynajem atrakcyjne mieszkanie typu.