dowolna

Mieszkania z centralnym ogrzewaniem Kielce - Lista ofert

757 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

757 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ćwiklińskiej

Słoneczne Wzgórze,Kielce

375 000 zł50 m² 7 440,48 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości Terra Home ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie 2-pokojowe, znajdujące się przy ul. Ćwiklińskiej na os. Słoneczne Wzgórze w Kielcach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Ślichowice,Kielce

665 000 zł74 m² 8 926,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Do sprzedaży czteropokojowe mieszkanie na drugim piętrze w czteropiętrowym bloku. W skład wchodzi : -salon -sypialnia -sypialnia -kuchnia -jadalnia -łazienka z wanną -wc -przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jagiellońska

Czarnów,Kielce

1 500 zł39 m² 38,76 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta wynajmu mieszkania Lokalizacja: kielce, ul. Jagiellońska Cena: 1500 zł/miesiąc + czynsz i media Powierzchnia: 38,7 m Liczba pokoi: 2 pokoje + oddzielna widna kuchnia Opis nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Szydłówek,Kielce

875 000 zł70 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Rezerwacja oferta na wyłączność - tylko U nas! Biuro Nieruchomości Oakestate ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży nowego, gotowego, nigdy niezamieszałego mieszkania numer 18.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kielce

Kochanowskiego,Kielce

755 000 zł63 m² 11 984,10 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Do sprzedaży mieszkanie w bloku z 2019r. o powierzchni 63,13m2 w skład wchodzi: -salon połączony z kuchnią -sypialnia -sypialnia - łazienka -garderoba -przedpokój -wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Centrum,Kielce

2 950 zł52 m² 56,73 zł/m²

 

Piętro:12/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości oakestate ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu nowego, 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 52 m , zlokalizowanego na nowoczesnym osiedlu plaza przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wielkopolska

Wielkopole,Kielce

389 000 zł49 m² 7 933,92 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości Twoje M Prezentuje na Sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie z widną kuchnią na 1 piętrze. Idealne pod wynajem lub dla rodziny! Prezentujemy Państwu 2 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Warszawska

Centrum,Kielce

474 000 zł54 m² 8 777,78 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie w centrum Kielc, 100 m od Rynku. Mieszkanie położone na pierwszym piętrze. idealnie nadaje się zarówno na mieszkanie, jak i na biuro, gabinet lub kancelarię oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Leszczyńska

Wielkopole,Kielce

661 780 zł57 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy Nova Leszczyńska - nową inwestycję mieszkaniową w Kielcach, która spełni Twoje oczekiwania! Mieszkanie M44 Hol 5,49 m2 Łazienka 4,86 m2 Salon + aneks 25,60 m2 Pokój 8,93 m2 Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lecha

Czarnów,Kielce

327 000 zł40 m² 8 175 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Premium apartment Biuro Nieruchomości prezentuje na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 40 m2 usytuowane na 3 piętrze w bloku 4 piętrowym na osiedlu Czarnów, przy ul. Lecha. Zalety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Barwinek

Barwinek,Kielce

550 000 zł60 m² 9 152,94 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Homelia Nieruchomości prezentuje Państwu mieszkanie na sprzedaż w Kielcach, na 1 piętrze bloku na Osiedlu Barwinek 22. Na powierzchnię 60,09 m2 składają się: pokój 1 z balkonem (loggią).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bukowa

Szydłówek,Kielce

1 550 zł50 m² 31 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta bez prowizji od najemcy! Oferujemy Państwu do wynajęcia niezwykle funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50 m 2 , usytuowane na pierwszym piętrze w budynku mieszkalnym, zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard

Karczówka,Kielce

419 000 zł35 m² 12 071,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Oferta na wyłączność - tylko U nas! Biuro Nieruchomości oakestate ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży mieszkania na ul. Podklasztornej w bezpośrednim sąsiedztwem Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Konarskiego

Wielkopole,Kielce

1 600 zł39 m² 41,03 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Premium apartment Biuro Nieruchomości prezentuje na wynajem atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 39,00 m2 usytuowane na wysokim parterze w bloku 4 piętrowym na osiedlu ksm, przy ul. Konarskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zagnańska

Centrum,Kielce

675 000 zł56 m² 12 160 zł/m²

 

Piętro:13/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż: nowoczesny 3-pokojowy apartament w sercu Kielc - Twoje wymarzone miejsce czeka na Ciebie! Z radością przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży apartamentu o powierzchni 55,51.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Jagiellońska

Czarnów,Kielce

265 000 zł26 m² 10 106,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 26,22 m2 zlokalizowana na III piętrze w IV piętrowym budynku przy ul. Jagiellońskiej. Mieszkanie składa się z przestronnego pokoju, widnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Klonowa

Sady,Kielce

722 958 zł72 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 71,58 m2 zlokalizowane na 1 piętrze przy ulicy Klonowej. Mieszkanie w stanie deweloperskim. Termin oddania 1 kwartał 2026 roku. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kochanowskiego,Kielce

329 000 zł40 m² 8 225 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż mieszkanie w Centrum Kielc. Lokal mieszkalny usytułowany na 1 piętrze przy ulicy Żeromskiego. Na powierzchni 40 m2 znajdziemy: - 2 pokoje, - widną kuchnię, - łazienka, - przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Barwinek

Barwinek,Kielce

619 000 zł59 m² 10 438,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Biuro Nieruchomości Oakestate ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży gotowego, urządzonego mieszkania na ul. Barwinek. Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem ul. Barwinek,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kościuszki

Centrum,Kielce

1 700 zł41 m² 41,01 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Terra Home ma przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu nieruchomości o powierzchni użytkowej 41,45m2. Lokal znajduje się na ul Kościuszki bardzo blisko politechniki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Na Stoku

Na Stoku,Kielce

535 000 zł71 m² 7 489,85 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości Terra Home ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż mieszkanie na Osiedlu Na Stoku w Kielcach 4 pokoje, o powierzchni 71,43 m usytuowane na 1 piętrze w 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Solidarności

Nowy Folwark,Kielce

4 800 zł77 m² 62,25 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu apartament w Dzielnicy Kielczanka na 9 piętrze, aleja Solidarności 22 Powierzchnia mieszkania wynosi 77,11m2 W skład wchodzą: - 3 sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Warszawska

Sady,Kielce

1 300 zł49 m² 26,40 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas W ofercie na wyłączność Mieszkanie na Wynajem Trzy pokoje za 1300 zł premium apartment Biuro Nieruchomości prezentuje na wynajem atrakcyjne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wiosenna

Centrum,Kielce

2 000 zł42 m² 47,62 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia luksusowe mieszkanie zlokalizowane w centrum miasta. Budynek wybudowany w w latach 2016. Winda W sąsiedztwie rozległe, zielone tereny spacerowe, kielecki zalew,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Triasowa

Ślichowice,Kielce

389 000 zł37 m² 10 513,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Biuro Nieruchomości oakestate ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży przytulnego 2-pokojowego mieszkania o powierzchni użytkowej 37m (42m po podłodze), zlokalizowanego przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Źródłowa

Centrum,Kielce

439 000 zł40 m² 10 988,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż wyjątkowe 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,39 m2 zlokalizowane na II piętrze w IV piętrowym budynku przy ul. Źródłowej. Lokal składa się z przedpokoju, przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Na Stoku

Na Stoku,Kielce

493 000 zł42 m² 11 738,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 38,43 m2 usytuowana na 3 piętrze w bloku z 2008 roku na osiedlu Na Stoku 72 H. Mieszkanie składa się z jednego pokoju z balkonem, osobnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Kościuszki

Świętokrzyskie,Kielce

759 000 zł83 m² 9 182,19 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1997

Scyzoryk Nieruchomości oferuje na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 4 pokojowe dwupoziomowe o powierzchni 82,66m2 zlokalizowane w ścisłym centrum Kielc na ul. Kościuszki Blok z 1997 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Karczówkowska

Kielce,świętokrzyskie

399 000 zł50 m² 7 930,83 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Rezerwacja. Mam przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Karczówkowskiej w Kielcach. Lokal znajduje się na siódmym piętrze i posiada powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gałczyńskiego

Bocianek,Kielce

1 850 zł48 m² 38,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas na wynajem mieszkanie po generalnym remoncie Biuro Nieruchomości premium apartment prezentuje na wynajem mieszkanie o powierzchni 47,80 m2 usytuowane na 2 piętrze w bloku 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Karczówka,Kielce

338 999 zł33 m² 10 272,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 33m , zlokalizowane na wysokim parterze, idealne zarówno do zamieszkania, jak i pod wynajem. Mieszkanie jest gotowe do wprowadzenia się od zaraz,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wiosenna

Sady,Kielce

464 000 zł46 m² 10 087 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż komfortowe trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m2, świeżo po remoncie, zlokalizowane na osiedlu Sady, niedaleko doliny Silnicy. Na powierzchnie mieszkania składają się: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słowackiego

Centrum,Kielce

429 000 zł49 m² 8 755,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

To mieszkanie czeka właśnie na Ciebie. Oferujemy Państwu nieruchomość o pow. 49,48 m2, w której skład wchodzą: strefa wypoczynkowa połączona ze sceną kulinarną (17,5 m2), prywatna strefa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kielce

Świętokrzyskie,Kielce

540 000 zł61 m² 8 804,83 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

3-pokojowe, jasne mieszkanie 61,33 m Osiedle Świętokrzyskie, kielce Biuro Nieruchomości Witaj w Domu ma przyjemność zaprezentować funkcjonalne i przestronne mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kielce

Barwinek,Kielce

619 000 zł59 m² 10 456,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność przedstawić przestronne i komfortowe mieszkanie, usytuowane na 2 piętrze w bloku przy ul. Barwinek 7. Nieruchomość po generalnym remoncie i umeblowana, dzięki czemu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Artylerzystów

Baranówek,Kielce

899 384 zł74 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie z tarasem i ogródkiem o powierzchni 73,72 m2 zlokalizowane na parterze w cichym zakątku przy Stadionie. Mieszkanie w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kielce

Wielkopole,Kielce

355 000 zł46 m² 7 717,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie prywatne proszę o nie kontaktowanie się biur nieruchomości, za każdy kontakt biura wystawię negatywny komentarz. Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie, o pow. 46 m2, usytuowane na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kielce

Barwinek,Kielce

619 000 zł59 m² 10 434,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 59,3 m2 zlokalizowane na II piętrze czteropiętrowego budynku na osiedlu Barwinek w Kielcach. Mieszkanie składa się z przedpokoju, przestronnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kielce

Barwinek,Kielce

449 000 zł45 m² 9 938,03 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Tylko U nas! biuro nieruchomości twoje M prezentuje ofertę sprzedaży lub zamiany mieszkania 2 - pokojowego bez piecyka gazowego, z balkonem doskonała lokalizacja Prezentujemy Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nałkowskiej

Uroczysko,Kielce

508 000 zł54 m² 9 495,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje na sprzedaż lub zamianę Piękne, rozkładowe mieszkanie po generalnym remoncie Idealne dla Rodziny zarezerwowane, umowa przedwstępna podpisana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Okrzei

Centrum,Kielce

409 000 zł38 m² 10 763,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 38 m położone na parterze bloku przy ulicy Okrzei z 2011 roku. W skład mieszkania wchodzą: - salon z aneksem kuchennym i wyjściem na.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij