dowolna

Mieszkania z centralnym ogrzewaniem Kielce - Lista ofert

757 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

757 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kochanowskiego

Kochanowskiego,Kielce

415 000 zł40 m² 10 297,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą nowoczesnego i komfortowego 2 pokojowego mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 40,30m2. Nieruchomość po generalnym remoncie zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Na Stoku

Na Stoku,Kielce

2 100 zł92 m² 22,83 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia 4-pokojowe mieszkanie - osiedle Na Stoku 72 H w Kielcach *przyjazne dla zwierząt! *powierzchnia 92 m2 *przestronny taras 33m2 *2 łazienki z wanną i prysznicem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bohaterów Warszawy

Wielkopole,Kielce

1 200 zł39 m² 30,77 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie usytuowane na 6 piętrze przy ul. Bohaterów Warszawy os. Ksm. Na powierzchnię 39 m2 składa się: salon, sypialnia z wyjściem na balkon, kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kaznowskiego

Ślichowice,Kielce

290 000 zł35 m² 8 333,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje dużą kawalerkę na Ślichowicach Idealna oferta dla singla, pary lub pod wynajem Atuty mieszkania: - duży balkon typu loggia - 6m2 - bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ściegiennego

Pod Telegrafem,Kielce

559 000 zł59 m² 9 474,58 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Wyjątkowe mieszkanie / wyjątkowa lokalizacja nowa niższa cena premium apartment Biuro Nieruchomości prezentuje na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 59 m2 usytuowane na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Orkana

Uroczysko,Kielce

279 000 zł30 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania wyjątkowo piękna i przestronna kawalerka o powierzchni 29,1m2. Usytuowana na 6 piętrze bloku 10-piętrowego z windą na osiedlu Uroczysko Blok po termomodernizacji. Klatka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kielce

Uroczysko,Kielce

429 900 zł33 m² 12 976,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przedmiotem ogłoszenia jest nowe 2 pokojowe mieszkanie przy Zalewie Kieleckim na 1 piętrze, trzypiętrowego budynku na os. Uroczysko. Atuty mieszkania: - wysoki nowoczesny standard budynku - Duże okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Świętokrzyskie,Kielce

450 000 zł60 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Unikalna oferta - tylko W naszym biurze - brak prowizji od kupującego! homelia Nieruchomosci prezentuje na sprzedaż - 3 pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji osiedla Świętokrzyskie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wiśniowa

Szydłówek,Kielce

480 000 zł60 m² 7 986,69 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Tylko U nas - brak prowizji od kupujacego! Wyjątkowe mieszkanie gotowe do wprowadzenia w doskonałej lokalizacji, przy ul. Wiśniowej 9! Marzysz o komfortowym mieszkaniu w sercu miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zapolskiej

Słoneczne Wzgórze,Kielce

339 000 zł40 m² 8 560,61 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Mam przyjemność zaprezentować dwupokojowe mieszkania na osiedlu Słoneczne Wzgórze ul. G. Zapolskiej Mieszkanie o powierzchni 39,6m2, na które składa się z : * widnej kuchni * salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klonowa

Szydłówek,Kielce

1 512 000 zł108 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż 6 pokojowe mieszkanie typu penthouse, stan deweloperski, w inwestycji Nova Klonova , w Kielcach. Na powierzchnię 111,54 m2 składa się: komunikacja 7,33 m2 , salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Marszałkowska

Uroczysko,Kielce

469 000 zł62 m² 7 626,02 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Premium apartment Biuro Nieruchomości prezentuje na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 61,50 m2 usytuowane na 3 piętrze w bloku 4 piętrowym na osiedlu Uroczysko, ul. Marszałkowska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bąkowa

Bukówka,Kielce

769 000 zł72 m² 10 681 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Zamieszkaj w Kielcach w wyjątkowej kameralnej inwestycji na zamkniętym osiedlu w Apartamentach Wrzosowa. Biuro Ck dom ma przyjemność zaprezentować apartament u stóp Wzgórza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bohaterów Warszawy

Wielkopole,Kielce

419 000 zł40 m² 10 475 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Biuro Nieruchomości Terra Home ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży wyjątkowego mieszkania, położonego w sercu Kielc, przy ulicy Bohaterów Warszawy 7. To lokalizacja, która łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy

Ślichowice,Kielce

6 000 zł104 m² 57,96 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Nieruchomości Prezentuje na wynajem : Apartament dwupoziomowy w wersji Premium Zanurz się w luksusie apartamentu dwupoziomowego i poczuj prawdziwy komfort życia! Proponowana oferta Premium.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Na Stoku,Kielce

465 000 zł58 m² 8 001 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mam przyjemność zaprezentować mieszkanie na sprzedaż o pow. 58.12m2 3 niezależne pokoje ul Jeziorańskiego w Kielcach Najważniejsze atuty nieruchomości: * Doskonała lokalizacja. Osiedle Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Wojska Polskiego

Wietrznia,Kielce

379 000 zł28 m² 13 726,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Biuro nieruchomości Terra Home ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży mieszkania na ul Wojska Polskiego 191 Mieszkanie studio-kawalerka w apartamentowcu z 2024 roku o standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sandomierska

Świętokrzyskie,Kielce

359 000 zł46 m² 7 771 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Oferujemy na sprzedam 2 pokojowe mieszkanie, o powierzchni 46m2, na ulicy Sandomierskiej. Mieszkanie znajduje się na 9 piętrze w 10 piętrowym budynku. Do mieszkanie przynależy balkon oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Massalskiego

Świętokrzyskie,Kielce

525 000 zł63 m² 8 307 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 63,2m2, znajdujące się na 4 piętrze na ul. Edmunda Massalskiego. oś Slichowice W skład mieszkania wchodzą: - 3 pokoje - oddzielna kuchnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bąkowa

Świętokrzyskie,Kielce

759 000 zł72 m² 10 541,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 72m2, znajdujące się na 3 piętrze na ulicy Bąkowej. W skład mieszkania wchodzą: - 3 pokoje - przestronny salon z aneksem kuchennym -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wojska Polskiego

Ostra Górka,Kielce

3 900 zł67 m² 58,21 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność - tylko U nas! Oferta wynajmu nowego trzypokojowego mieszkania premium, świeżo po wykończeniu w 2024 na nowym, osiedlu Bella Vista (ostra Górka) przy ul. Wojska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sandomierska

Świętokrzyskie,Kielce

355 000 zł40 m² 8 897 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Oferujemy na sprzedam 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,9 m2 na ul. Sandomierskiej. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku. Do mieszkania przynależy piwnica oraz balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kowalczewskiego

Ślichowice,Kielce

529 000 zł65 m² 8 138,46 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Poszukujesz rozkładowego mieszkania z atrakcyjnymi możliwościami aranżacji? Zapraszam do zapoznania się z ofertą- 3 pokoje, kuchnia, łazienka, wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ściegiennego

Centrum,Kielce

2 000 zł43 m² 46,51 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie w apartamentowcu na piątym piętrze , przy ulicy Ściegiennego w Kielcach. Na powierzchnię 43 m2 składa się: salon połączony z kuchnią, sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Centrum,Kielce

5 000 zł70 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:11/14

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Tylko U mnie nieruchomości oferuję Do wynajęcia luksusowy Apartament Premium Plus w prestiżowej lokalizacji Plaza Tower! Mam przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orkana

Uroczysko,Kielce

1 900 zł60 m² 31,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Do wynajęcia przestronne trzypokojowe mieszkanie na Osiedlu Uroczysko Mieszkanie położone na pierwszym piętrze w kameralnym czteropiętrowym budynku przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Nowowiejska

Sady,Kielce

900 zł10 m² 90 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Oferta 0% prowizji dla biura! dostępny pokój od 1 lipca! Do wynajęcia 4 oddzielne pokoje w mieszkaniu położonym na 10 piętrze w bloku przy ul. Nowowiejskiej na osiedlu Sady w Kielcach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grochowa

Kielce,świętokrzyskie

369 000 zł37 m² 9 972,97 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Twoje wymarzone miejsce w Kielcach Mieszkanie gotowe do zamieszkania! Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 37 m , zlokalizowanego przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Zagórska

Wielkopole,Kielce

269 000 zł24 m² 10 979,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje ofertę sprzedaży kawalerki w Kielcach na osiedlu ksm Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie 1 pokojowe o powierzchni 24,5 m2, zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Prosta

Centrum,Kielce

1 990 zł75 m² 26,68 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas! Biuro Pośrednictwa Nieruchomościami estate expert oferuje Na wynajem mieszkanie o pow. 73,70m2 zlokalizowane na atrakcyjnym I pietrze ze w bloku przy ul. Prostej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Strasza

Świętokrzyskie,Kielce

520 000 zł69 m² 7 492,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Oferujemy na sprzedam 3 pokojowe mieszkanie, o powierzchni 69,4m2, na ulicy Maksymiliana Strasza. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku. Gotowe do zamieszkania. Trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piłsudskiego

Na Stoku,Kielce

1 400 zł40 m² 35 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie w Kielcach, os. Na Stoku. Mieszkanie znajduje się na siódmym piętrze w X piętrowym bloku. Składa się ono z 2 pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Witosa

Świętokrzyskie,Kielce

649 000 zł58 m² 11 190 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 58m2 na paterze w 4 piętrowym bloku z 2017 roku z windą ul Witosa Kielce Mieszkanie składa się z: - 2 ustawnych nieprzechodnich pokoi, - aneksu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Artylerzystów

Kielce,świętokrzyskie

649 284 zł53 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferta deweloperska brak podatku pcc W ofercie inne mieszkania w tej inwestycji. Zadzwoń i zapytaj o szczegóły mieszkanie nr 13 Zapraszamy do zapoznania się z prestiżową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ściegiennego

Barwinek,Kielce

559 000 zł59 m² 9 474,58 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronne i jasne mieszkanie trzypokojowe, znajdujące się przy ulicy ks. Piotra Ściegiennego, barwinek. Powierzchnia: 59 m2 Cena: 559 000 zł Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szczygla

Herby,Kielce

325 000 zł33 m² 9 774,44 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż piękne mieszkanie 2 pokoje z dużym balkonem po generalnym remoncie! Mieszkanie przy ul. Szczygla w Kielcach, os. Herby. Mieszkanie o powierzchni 33,25 mkw składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Bema

Kielce,świętokrzyskie

300 000 zł36 m² 8 219,18 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Tylko U nas- brak prowizji od kupującego! **stylowa kawalerka w centrum Kielc, przy ul. Bema 4 - na 2 piętrze!** Homelia Nieruchomości prezentuje Państwu przestronną kawalerkę z bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Warszawska

Szydłówek,Kielce

414 000 zł37 m² 11 189 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m2 na 8 piętrze w 10 piętrowym wieżowcu na osiedlu Szydłówek. Mieszkania składa się z: - kuchni - Salonu - Pokoju - Łazienki z wc -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piłsudskiego

Na Stoku,Kielce

2 200 zł59 m² 37,29 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie w nowym budownictwie, przy ulicy Piłsudskiego w Kielcach. Na powierzchnię 59 m2 składa się: salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Karbońska

Ślichowice II,Kielce

1 500 zł47 m² 31,91 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia luksusowe mieszkanie zlokalizowane w zachodniej części miasta, w cichej spokojnej dzielnicy .W pobliżu rozległe, zielone tereny spacerowe, rezerwat przyrody "Ślichowice".

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowowiejska

Kielce,świętokrzyskie

599 000 zł51 m² 11 745,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Sprzedam dwupokojowe mieszkanie, 51 metrów na drugim piętrze z trzech po generalnym remoncie o bardzo wysokim standardzie, w pełni umeblowane, do zamieszkania bez żadnego wkładu.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij