dowolna

Mieszkania z centralnym ogrzewaniem Kielce - Lista ofert

756 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

756 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marszałkowska

Sady,Kielce

439 000 zł34 m² 12 821 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Biuro nieruchomości Ckdom ma przyjemność zaprezentować 2 pokojowe mieszkanie na sprzedaż. Nieruchomość o powierzchni 34,24m2 zlokalizowana na 2 piętrze 4 piętrowego bloku z 2023 roku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. Legionów

Świętokrzyskie,Kielce

419 000 zł39 m² 10 744 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży mieszkania na al. Legionów 39m2 w Kielce Najważniejsze atuty * Doskonała lokalizacja: niewątpliwym plusem jest doskonała lokalizacja. Tuż obok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Barwinek

Barwinek,Kielce

459 000 zł71 m² 6 464,79 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane na trzecim piętrze w IV piętrowym bloku przy ul. Barwinek - osiedle Barwinek. Na powierzchnię 70,64 m 2 składa się: salon z wyjściem na balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wiśniowa

Szydłówek,Kielce

270 000 zł33 m² 8 108 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Mam zaszczyt zaprezentować Państwu przytulną kawalerkę w spokojnej cichej lokalizacji. Mieszkanie po remoncie w 2016 roku. Nieruchomość o powierzchni 33,3 m2 znajdująca się na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bukowa

Szydłówek,Kielce

295 000 zł29 m² 10 172 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Biuro nieruchomości ckdom ma przyjemność zaprezentować 2 pokojowe mieszkanie z balkonem na sprzedaż. Nieruchomość znajduje się na osiedlu Szydłówek i jest położona na 2 piętrze w 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Marszałkowska

Sady,Kielce

441 000 zł34 m² 12 879,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowa niższa cena! premium apartment Biuro Nieruchomości prezentuje na sprzedaż atrakcyjne 2 pokojowe mieszkanie w nowym budownictwie o powierzchni 34,24 m2 usytuowane na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Klonowa

Kielce,świętokrzyskie

537 000 zł52 m² 10 299,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

W skład apartamentu wchodzą: - salon z aneksem kuchennym - pokój - łazienka - przedpokój -balkon razem 52,14 szczegółowe parametry mieszkania W kolekcji zdjęć. Prezentujemy do sprzedania 52.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chęcińska

Chęcińskie,Kielce

335 000 zł30 m² 10 983,60 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko u nas! Biuro Nieruchomości super locum oferuje Mieszkanie 2 pokojowe na 1 piętrze, po generalnym remoncie! Na Sprzedaż lub Zamianę oferujemy piękne mieszkanie po generalnym remoncie na ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orzeszkowej

Słoneczne Wzgórze,Kielce

389 000 zł47 m² 8 224 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Tylko U nas! atrakcyjne oferty Oferujemy na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie: jakie ? -2 pokoje. -powierzchnia 47,3m2. -piętro 4/4. -oś Słoneczne Wzgórze, -ul. Elizy Orzeszkowej. -dwustronne -widokowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Marszałkowska

Szydłówek,Kielce

269 000 zł30 m² 8 967 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1961

Oferujemy na sprzedam 1 pokojowe przytulne mieszkanie o powierzchni 30 m2 na ul. Marszałkowskiej os. Szydłówek Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w bloku 2 piętrowym. Blok zabezpieczony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orkana

Uroczysko,Kielce

449 000 zł60 m² 7 483,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż bardzo atrakcyjne, wyremontowane mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 60m2 zlokalizowane na 4 piętrze w bloku na os.Uroczysko. Bez piecyka gazowego! Ciepła woda z sieci miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Leszczyńska

Nowy Folwark,Kielce

544 000 zł46 m² 11 888,10 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Biuro Welcome Home Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż piękne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 45,76 m , zlokalizowane na 3 piętrze pięciopiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Kielce

Kielce,świętokrzyskie

1 845 000 zł104 m² 17 740,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje na sprzedaż Apartament dwupoziomowy w wersji Premium Zanurz się w luksusie apartamentu dwupoziomowego i poczuj prawdziwy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nowy Świat

Centrum,Kielce

310 000 zł36 m² 8 611,11 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Sprzedam słoneczne, ciepłe mieszkanie na 6 tym piętrze z balkonem z widokiem na miasto o powierzchni 36,22 m2, po remoncie w centrum Kielc przy Urzędzie Wojewódzkim, przy ul. Nowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Na Stoku,Kielce

519 000 zł57 m² 9 105,26 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

W ofercie sprzedaży świeżo wyremontowane mieszkanie Osiedle Na Stoku! Szczególna propozycja dla rodziny z dziećmi! Mieszkanie o powierzchni 57,00 m2 usytuowane na wygodnym partarze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kielce

Uroczysko,Kielce

444 900 zł49 m² 9 080 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 49 m2 znajdujące się na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku na oś Uroczysko w nowym budownictwie. W skład mieszkania wchodzi: - salon +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kochanowskiego

Kochanowskiego,Kielce

2 100 zł48 m² 43,75 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie, zlokalizowane na drugim piętrze w 3 - piętrowym bloku, przy ulicy Kochanowskiego w Kielcach. Na powierzchnię 48 m2 składa się: salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Zagnańska

Głęboczka,Kielce

999 000 zł69 m² 14 478,30 zł/m²

 

Piętro:11/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje na sprzedaż apartament W nowej inwestycji Z panoramą na miasto kielce I tereny zielone! Mam przyjemność zaprezentować.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Raciborskiego

Ślichowice,Kielce

950 zł38 m² 25 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie położone w spokojnej części osiedla Ślichowice. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem sypialnianym, widnej oddzielnej kuchni, łazienki oraz przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Marszałkowska

Kielce,świętokrzyskie

269 000 zł30 m² 8 966,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Biuro Nieruchomości oakestate ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży kawalerki o pow. 30 m2 znajdującej się na drugim piętrze dwupiętrowego bloku. Nieruchomość zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gagarina

Centrum,Kielce

374 000 zł39 m² 9 589,74 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Tylko U nas W ofercie na wyłączność mieszkanie na start lub pod inwestycję premium apartment Biuro Nieruchomości prezentuje na sprzedaż atrakcyjne 2 pokojowe mieszkanie o pow. 39m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Tektoniczna

Ślichowice,Kielce

599 000 zł70 m² 8 557 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Biuro Nieruchomości Ck Dom prezentuje mieszkanie 3 pokojowe w świetnej lokalizacji przy ul Tektonicznej os. Ślichowice. Mieszkanie 2 stronne , bardzo dobrze nasłonecznione ,położone na 2 piętrze 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sikorskiego

Na Stoku,Kielce

2 250 zł44 m² 51,14 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

! zostań pierwszym najemcą! Do wynajęcia nowoczesne mieszkanie, usytuowane na pierwszym piętrze w kameralnym 5 piętrowym apartamentowcu nowy stok z 2024 roku z cichobieżną windą. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Zagórska

Wielkopole,Kielce

850 zł24 m² 35,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 24 mkw, położone na IV piętrze w IV piętrowym budynku. Ul. Zagórska, osiedle ksm. Mieszkanie składa się z kuchni, pokoju, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Kielce

Barwinek,Kielce

679 000 zł71 m² 9 549,93 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Biuro Nieruchomości Twoje M Prezentuje na Sprzedaż Przestronne 3 pokojowe mieszkanie na terenie zamkniętym. Prezentujemy Państwu 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 78.1 m2. Powierzchnia podana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Wiosenna

Sady,Kielce

1 500 zł27 m² 56,18 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Oferuje na wynajem kawalerkę na Sadach. Najlepsza lokalizacja pod wynajem! Oferujemy Państwu na wynajem dostępne od zaraz atrakcyjne 1 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Massalskiego

Ślichowice,Kielce

619 000 zł73 m² 8 467,85 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Przedstawiam państwu 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 73,1m2 znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym bloku na ul. Massalskiego. Mieszkanie jest gotowe do zamieszkania i oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Słowackiego

Centrum,Kielce

2 300 zł59 m² 38,98 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie zlokalizowane w ścisłym centrum Kielc przy ul. Słowackiego. Kameralny Apartamentowiec villa vanilla z 2015 roku. Na powierzchnię 59 m2 składa się: aneks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Kielce

Na Stoku,Kielce

462 000 zł81 m² 5 703,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Mieszkanie położone jest Na Stoku, na 1 piętrze. Ma 4 pokoje na 77 m.kw. powierzchni. Z dużego pokoju wychodzi się na południową loggie. Nawet obecny rozkład pomieszczeń jest bardzo ciekawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Spółdzielcza

Wielkopole,Kielce

280 000 zł37 m² 7 547 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Mam przyjemność zaprezentować 2 pokojowe mieszkanie na sprzedaż. Nieruchomość znajduję się w pożądanej lokalizacji os. Ksm zlokalizowane na wysokim Parterze IV piętrowego bloku. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lecha

Czarnów,Kielce

365 000 zł46 m² 7 986,87 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Tylko U nas - brak prowizji od kupującego! Dużym atutem mieszkania są 3 osobne pokoje na powierzchni 45,40 m2 oraz usytuowanie na 2 piętrze w bloku bez windy, położonym przy ul. Lecha 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Klonowa

Uroczysko,Kielce

538 000 zł38 m² 14 043,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro nieruchomości twoje M Oferuje Mieszkanie w Apartamentowcu 2 pokojowe z balkonem na 2 piętrze w bloku z 2024 roku. Idealne mieszkanie dla pary lub pod inwestycje. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Klonowa

Kielce,świętokrzyskie

2 000 zł39 m² 51,28 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przestronne i nowoczesne mieszkanie na ul. Klonowa w Kielcach Pełne wyposażenie: nie musisz się martwić o meble czy sprzęty agd - wszystko jest już na miejscu, czekając na Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Na Stoku

Na Stoku,Kielce

1 100 zł48 m² 22,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie Na Stoku 55a *ogrzewanie miejskie *4 piętro *48m2 *do mieszkania przynależy piwnica *parking dla mieszkańców * W pobliżu: przychodnia, szkoła,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sikorskiego

Na Stoku,Kielce

1 900 zł49 m² 39 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Apartament 2 pokojowy 49m2 zlokalizowany przy ul. Sikorskiego 22 na os. Na Stoku. Mieszkanie jest usytuowane na 3 piętrze kameralnego, nowoczesnego apartamentowca z windą. Budynek jest ogrodzony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Barwinek

Barwinek,Kielce

329 000 zł34 m² 9 633,97 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Oferta na wyłączność - tylko U nas! Biuro Nieruchomości oakestate ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży mieszkania na oś. Barwinek nr 12. Po częściowym remoncie! gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Piłsudskiego

Kielce,świętokrzyskie

495 000 zł57 m² 8 730,16 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje Ofertę Sprzedaży lub Zamiany Atrakcyjne 3 pokojowe mieszkanie do odświeżenia. Oferujemy Państwu na sprzedaż lub zamianę atrakcyjne 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lecha

Świętokrzyskie,Kielce

415 000 zł51 m² 8 137 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 51m2 na 2 piętrze w 3 piętrowym kameralnym oddalonym od zgiełku bloku ul. Lecha Kielce Mieszkanie składa się z: - 2 ustawnych nieprzechodnich pokoi, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bąkowa

Pod Telegrafem,Kielce

730 000 zł54 m² 13 466,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje Ofertę Sprzedaży Nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie z tarasem w spokojnej okolicy. Doskonała lokalizacja dla rodziny lub pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Leszczyńska

Świętokrzyskie,Kielce

599 000 zł55 m² 10 890,90 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Oferta na wyłączność - tylko U nas! Biuro Nieruchomości Oakestate oferuje na sprzedaż: piękne, nowoczesne i funkcjonalne, trzypokojowe mieszkanie z garderobą na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kielce

Wielkopole,Kielce

450 000 zł53 m² 8 442,78 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko U nas Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje ofertę Sprzedaży Mieszkania 3 pokojowego na Osiedlu ksm! Idealna lokalizacja dla rodziny lub na wynajem Oferujemy Państwu przestronne.