dowolna

Mieszkania z centralnym ogrzewaniem Kielce - Lista ofert

757 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

757 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Znojkiewiczowej

Słoneczne Wzgórze,Kielce

619 000 zł64 m² 9 612 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Mieszkanie 3-pokojowe zlokalizowane przy ul. Emilii Znojkiewiczowej na osiedlu Słoneczne Wzgórze Lokal ciepły i słoneczny, dwustronny, z ekspozycją na północ (sypialnie), południe (salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lecha

Czarnów,Kielce

369 000 zł45 m² 8 127,75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferta wyłącznie W naszym biurze nie pobieramy prowizji od kupującego Dużym atutem mieszkania są 3 osobne pokoje na powierzchni 45,40 m2 oraz usytuowanie na 2 piętrze w bloku bez windy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Kielce

Ślichowice,Kielce

369 000 zł30 m² 12 218,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1998

Oferta bez prowizji od kupującego! Tylko w Home Perfect! Posiadam na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 30,20 m 2 , na którą składa się fantastycznie doświetlony pokój z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konopnickiej

Bocianek,Kielce

1 000 zł47 m² 21,28 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Rezerewcja do 20.04.2024r. - proszę nie dzwonić przed tym terminem oferta na wyłączność - tylko U nas! na wynajem dwupokojowe mieszkanie 47m2! łazienka po remoncie! Umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Spółdzielcza

Wielkopole,Kielce

287 000 zł35 m² 8 247 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Mam przyjemność zaprezentować przestronne i słoneczne 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Spółdzielczej os. Ksm. Nieruchomość położona na I piętrze IV piętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Kielce

Kielce,świętokrzyskie

537 042 zł52 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta deweloperska brak prowizji brak podatku pcc Prezentujemy do sprzedania 52 metrowy apartament, zlokalizowany w bliskiej odległości od kieleckiego Zalewu, na osiedlu Uroczysko. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kielce

Na Stoku,Kielce

450 000 zł65 m² 6 923 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Do sprzedania mieszkanie 3 pokojowe 65m2, usytuowane na 2 piętrze w 4 piętrowym bloku Na Stoku. W mieszkaniu jest: - 3 pokoje - widna kuchnia - łazienka - wc - balkon typu loggia - korytarz Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Władysława Jagiełły

Ślichowice,Kielce

599 000 zł73 m² 8 228 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Mam przyjemność zaprezentować państwu mieszkanie 72,8 m2 ul Jagiełły os Ślichowice Lokal nie wymaga dodatkowych nakładów finansowych Lokal po generalnym remoncie kilka lat temu, bardzo czyste.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Ściegiennego

Centrum,Kielce

2 200 zł55 m² 40 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 55 mkw położone na II piętrze w budynku V piętrowym. Centrum Kielc, osiedle Legionów, kiło wdk. Mieszkanie składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wielkopole,Kielce

335 000 zł43 m² 7 791 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Mam przyjemność zaprezentować 2 pokojowe mieszkanie z balkonem po częściowym remoncie. Mieszkanie o powierzchni 43m2, na które składa się: -kuchnia -salon -pokój -łazienka -balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Klonowa

Uroczysko,Kielce

359 900 zł41 m² 8 778 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie 41 m2 oś Uroczysko na ulicy Klonowej W skład mieszkania wchodzi: - salon - Pokój - Widna kuchnia - Łazienka - wc - Przedpokój Do mieszkania przynależy piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kaczmarka

Centrum,Kielce

268 900 zł30 m² 8 963 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 30 m2 znajdujące się na 3 piętrze w 10 piętrowym bloku z windą w centrum Kielc przy ulicy Biskupa Kaczmarka. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Okrzei

Centrum,Kielce

2 000 zł58 m² 34,48 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne 2 pokojowe mieszkanie, zlokalizowane na drugim piętrze w 3 - piętrowym bloku, przy ulicy Okrzei w Kielcach. Na powierzchnię 58 m2 wchodzi: salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Orzeszkowej

Świętokrzyskie,Kielce

284 900 zł28 m² 10 032 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1982

Tylko U nas Atrakcyjne oferty Na sprzedaż 1 pokojowe mieszkanie o powierzchni 28,4 m2 znajdujące się na oś Świętokrzyskim na ulicy Elizy Orzeszkowej. W skład mieszkania wchodzi: - duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Barwinek

Barwinek,Kielce

1 400 zł48 m² 29,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie położone na 4 piętrze w bloku na osiedlu Barwinek. Na powierzchnię 48 m 2 składa się: salon z wyjściem na balkon, pokój, kuchnia, łazienka razem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chęcińska

Centrum,Kielce

2 000 zł46 m² 43,75 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Biuro nieruchomości twoje M oferuje mieszkanie na wynajem 3 pokojowe mieszkanie w Centrum doskonałe dla rodziny, pary Na wynajem 3 pokoje w wysokim standardzie o powierzchni 45,71 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kielce

Kielce,świętokrzyskie

339 000 zł48 m² 6 989,69 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Twoje M Prezentuje na sprzedaż Bardzo jasne dwu-pokojowe, dwu-stronne, ciepłe, środkowe mieszkanie z balkonem i piwnicą w świetnej lokalizacji Kielc - blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Leszczyńska

Centrum,Kielce

2 000 zł49 m² 40,82 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia nowy, luksusowy, dotychczas nie używany jednopoziomowy nowoczesny apartament zlokalizowany w pobliżu centrum miasta - Apartament położony przy ulicy Leszczyńskiej ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tektoniczna

Ślichowice,Kielce

659 000 zł70 m² 9 414,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie położone na osiedlu Ślichowice, przy ul. Tektonicznej w Kielcach. Na powierzchnię 70 m 2 składa się: salon połączony z kuchnią, sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Romualda

Wielkopole,Kielce

360 000 zł56 m² 6 405,69 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje Ofertę Mieszkanie 3 Pokojowe z widną kuchnią Osiedle ksm pod inwestycję! Prezentujemy Państwu dwustronne, jasne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wojska Polskiego

Centrum,Kielce

578 900 zł78 m² 7 391,47 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Rezerwacja! oferta wyłącznie W naszym biurze nie pobieramy prowizji od kupującego **wyjątkowa oferta mieszkania w samym centrum Kielc, przy ul. Wojska Polskiego 9** Zamieszkaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Kielce

Kochanowskiego,Kielce

422 000 zł35 m² 11 995,50 zł/m²

 

Piętro:10/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Tylko U nas Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje ofertę Mieszkania 2 pokojowego w najwyższym budynku w Kielcach. Idealna lokalizacja na start, pod wynajem. Ofertujemy na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Kielce

Kochanowskiego,Kielce

459 000 zł42 m² 10 991,40 zł/m²

 

Piętro:5/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Klonowa

Szydłówek,Kielce

460 000 zł39 m² 11 794,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Biuro Nieruchomości oakestate ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży mieszkania w pożądanej lokalizacji nad zalewem! Klonowa 95 Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 39m2 na II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Centrum,Kielce

680 000 zł59 m² 11 525,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Biuro Nieruchomości oakestate ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowego mieszkania , znajdującego się w Kielcach przy ul. Triasowej Nieruchomość o powierzchni 59.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zagórska

Wielkopole,Kielce

415 000 zł46 m² 8 983 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Mam zaszczyt zaprezentować Państwu komfortowe mieszkanie 3pokojowe po generalnym remoncie zakończonym w grudniu 2023r. na oś ksm. Nieruchomość o powierzchni 46,2m2 znajdująca się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kielce

Jagiellońskie,Kielce

384 900 zł40 m² 9 623 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Dzień dobry, na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 40m2 znajdujące się na parterze w 3 piętrowym bloku przy ulicy Szkolne. W skład mieszkania wchodzi: - pokój wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chęcińska

Chęcińskie,Kielce

390 000 zł40 m² 9 750 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż słoneczne ,ciche mieszkanie położone na drugim piętrze przy ul. Chęcińskiej. Mieszkanie po generalnym remoncie, gładzie na ścianach ,wylewka w całym mieszkaniu ,posadzka ceramiczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Solna

Kielce,świętokrzyskie

2 400 zł58 m² 41,38 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

NA wynajem wyjątkowe mieszkanie wykończone w stylu Hampton z nutą stylu kolonialnego i industrialnego. Mieszkanie w pełni wyposażone i umeblowane. Zaprojektowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kołłątaja

Podkarczówka,Kielce

1 600 zł45 m² 35,56 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

! wolne od kwietnia! Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie, położone na trzecim piętrze w 3 piętrowym apartamentowcu z windą. Na powierzchnię 45 m2 składa się: salon z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kielce

Jagiellońskie,Kielce

375 000 zł40 m² 9 375 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

R e Z E R W A C J A ! W sprzedaży dwu-pokojowe ustawne mieszkanie na Osiedlu Jagiellońskim o pow. 40,00 m2 usytuowane na wygodnym parterze w cztero-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Tuwima

Barwinek,Kielce

804 000 zł71 m² 11 305 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Kielce mieszkanie 3 pokoje barwinek Prezentujemy Państwu 3 pokojowy apartament, znajdujący się na osiedlu Barwinek przy ul. Tuwima. Apartamentowiec Willa Tuwima to miejsce, gdzie spokojna atmosfera ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kaczmarka

Centrum,Kielce

269 000 zł30 m² 8 967 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Cena 269 000 tys. do negocjacji! Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe 30m2 zlokalizowane przy ul. Kaczmarka w ścisłym Centrum Kielc. Nieruchomość jest usytuowana na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Czarnów,Kielce

333 000 zł45 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferta na wyłączność - tylko U nas! Biuro Nieruchomości oakestate ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży mieszkania na ul. Jagiellońskiej w pobliżu Galerii Szumen. PO.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grochowa

Kielce,świętokrzyskie

1 600 zł58 m² 27,59 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości oakestate ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu trzypokojowego mieszkania w doskonałej lokalizacji! oferta tylko U nas! Prezentujemy Państwu mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Kielce

Kielce,świętokrzyskie

469 730 zł44 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta deweloperska brak prowizji brak podatku pcc Prezentujemy do sprzedania 44 metrowy apartament, zlokalizowany w bliskiej odległości od kieleckiego Zalewu, na osiedlu Uroczysko. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Solna

Kielce,świętokrzyskie

1 800 zł39 m² 46,15 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Komfortowa kawalerka

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Klonowa

Uroczysko,Kielce

1 900 zł34 m² 56 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane przy ul. Klonowej w apartamentowcu budynek Klonowa 65 Lokal usytułowany na 3 piętrze w apartamentowcu oddanym do użytku w 2021r. Na powierzchnię 34m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wyspiańskiego

Bocianek,Kielce

1 900 zł55 m² 34,73 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia nowoczesny apartament zlokalizowany w centrum miasta, na zamkniętym, spokojnym osiedlu. W pobliżu rozległe, zielone tereny spacerowe, kielecki zalew, ścieżki rowerowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Kielce

Kochanowskiego,Kielce

426 000 zł36 m² 11 993,20 zł/m²

 

Piętro:6/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pocieszka

Sady,Kielce

1 350 zł34 m² 39,71 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

! 0% prowizji od Najemcy! Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie , zlokalizowane na osiedlu Sady, przy ulicy Pocieszka w Kielcach. Na powierzchnię34 m2 wchodzi: salon z aneksem kuchennym, sypialnia,.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij