dowolna

Mieszkania z miejscem parkingowym Kielce - Sprzedaż i najem

443 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

443 ogłoszenia

289 000 zł37,10 m² 7 789,76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Biuro nieruchomości Terra Home prezentuje na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,1 m, położone na cenionym i niezwykle popularnym osiedlu ksm w Kielcach, ul.

Szczegóły ogłoszenia

418 000 zł44,10 m² 9 478,46 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Oferta na wyłączność - tylko U nas! Dwupokojowe mieszkanie 44. 10 m2 po generalnym remoncie pod klucz, usytuowane jest na 10 piętrze. Z przyjemnością przedstawiam Państwu na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł76,94 m² 9 357,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Okazja! Funkcjonalne, świetnie skomunikowane mieszkanie w nowym Apartamentowcu. Do sprzedaży uroczy apartament o powierzchni 76,94 m2, usytuowany na 3 piętrze 4 kondygnacyjnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł50,60 m² 8 300,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

| na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,6 m2 , usytuowane na parterze w 4-pietrowym bloku, przy ul. Jagiełły, na osiedlu Pod Dalnią. Mieszkanie składa się z: - salonu o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

399 000 zł48 m² 8 312,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie usytuowane na czwartym piętrze budynku, przy ulicy Barwinek w Kielcach. Na powierzchnię 48 m2 składa się: salon z wyjściem na balkon, sypialnia, oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł70,78 m² 10 299,52 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

| na sprzedaż nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie o pow. 70,78 m2 , zlokalizowane na parterze w budynku z 2008 r. na osiedlu Na Stoku w Kielcach. Mieszkanie z dużym tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł43,74 m² 9 945,13 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Atrakcyjne mieszkanie w nowej inwestycji w okolicach ulicy Radomskiej, oferujące piękny widok na Góry Świętokrzyskie z balkonu. To idealna propozycja zarówno do zamieszkania, jak.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł46 m² 8 673,91 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 46 m na sprzedaż Kielce, ul. Chęcińska 39, parter, 2 pokoje Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 46 m , położone w Kielcach przy ul. Chęcińskiej 39, usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

750 060 zł69,45 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta deweloperska brak podatku pcc szczegółowe parametry mieszkania W kolekcji zdjęć Przedstawiamy Państwu nową inwestycję -nowoczesny, kameralny budynek mieszkalny ,zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł44 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Biuro Nieruchomości Golden House prezentuje: dwustronne, dwupokojowe mieszkanie z balkonem na os, szydłówek, idealne do zamieszkania lub pod inwestycje. Oferujemy mieszkanie o powierzchni 44 m2.

Szczegóły ogłoszenia

672 840 zł64,08 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 64,08 mkw usytuowane na V piętrze w III etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 2.

Szczegóły ogłoszenia

995 000 zł142,32 m² 6 991,29 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2020

Wyjątkowy segment z ogrodem, tarasem i garażem 142 m w centrum Kielc! Biuro Nieruchomości ck dom z dumą prezentuje ofertę sprzedaży przestronnego i eleganckiego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł42,35 m² 6 965,76 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

| na sprzedaż 2-pokojowe widokowe mieszkanie, o powierzchni 42,35 m2 , usytuowane na 10 piętrze w 10-pietrowym wieżowcu, w Centrum Kielc przy ul. Kaczmarka. W skład pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

478 998 zł40,94 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży zespół pokojowy o pow. 40,94 mkw usytuowany na parterze w trzecim etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 1.

Szczegóły ogłoszenia

418 000 zł47,80 m² 8 744,77 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

| na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o pow. użytkowej 47,8 m2 zlokalizowane na pierwszym piętrze w czteropiętrowym bloku przy ul. Tarnowskiej - w pobliżu centrum miasta i osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

398 000 zł39 m² 10 205,13 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko U nas W ofercie na wyłączność bez prowizji od kupującego W ogłoszeniu wprowadzono trzy poglądowe

Szczegóły ogłoszenia

434 160 zł36,18 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży zespół pokojowy o pow. 36,18 mkw usytuowany na parterze w trzecim etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 1.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł50 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe 50 m os. Jagiellońskie Oferujemy na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50 m , zlokalizowane przy ul. Urzędniczej na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł59,32 m² 8 243,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Marzysz o własnym mieszkaniu w Kielcach? Nie przegap naszej oferty sprzedaży lokalu mieszkalnego przy ul. Barwinek Wyjątkowa oferta trzypokojowego mieszkania w Kielcach! Prezentowane.

Szczegóły ogłoszenia

839 000 zł66,80 m² 12 559,88 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Scyzoryk nieruchomości prezentuje na sprzedaż: nowoczesne mieszkanie gotowe do zamieszkania - idealna lokalizacja! Na sprzedaż oferujemy komfortowe, w pełni umeblowane i wyposażone 3pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł64,70 m² 8 887,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

| na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie, o łącznej powierzchni 69,7 m2. Powierzchnia mieszkania to 64,7 m2 + dodatkowa powierzchnia użytkowana na podstawie umowy ze Spółdzielnią - 5 m2 stanowiąca.

Szczegóły ogłoszenia

433 884 zł38,06 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 38,06 mkw usytuowane na VI piętrze w trzecim etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 1.

Szczegóły ogłoszenia

475 750 zł38,06 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 38,06 mkw usytuowane na IX piętrze w trzecim etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 1.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł45 m² 31,11 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie, usytuowane na pierwszym piętrze kamienicy, w samym Centrum Kielc. Na powierzchnię 45 m2 składają się: salon wraz z aneksem kuchennym, łazienka, sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł56,30 m² 8 348,13 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

| na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 56,30 m2 zlokalizowane na III piętrze w bloku na Osiedlu Na Stoku. W skład mieszkania wchodzą: dwa pokoje o pow. ok. 21,52m2,.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł39,17 m² 10 850,14 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m , położone na 6. piętrze nowoczesnego apartamentowca w samym centrum miasta przy ul. Bohaterów Warszawy. Najważniejsze cechy.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł64,30 m² 14 774,49 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Prestiżowa lokalizacja Na sprzedaż wyjątkowy apartament położony przy ul. Andersa 1 w Kielcach, w nowoczesnym, kameralnym budynku z 2021 roku. Lokalizacja łączy spokój, doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

2 199 zł28 m² 78,54 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oakestate biuro nieruchomości prezentuje ofertę najmu: stylowa kawalerka 28 m | wysoki standard | ksm Kielce | garaż w cenie | balkon Jeśli szukasz funkcjonalnej przestrzeni zaprojektowanej.

Szczegóły ogłoszenia

374 000 zł37 m² 10 108,11 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w ścisłym centrum Kielc, przy ulicy Żelaznej 35. Układ: - salon z aneksem kuchennym - sypialnia - łazienka - przedpokój Stan: - po.

Szczegóły ogłoszenia

477 500 zł38,20 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 38,20 mkw usytuowane na IX piętrze w trzecim etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 1.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem Kielce

Kielce,świętokrzyskie

577 144 zł75,94 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

| nowoczesny apartament o powierzchni użytkowej 75,94 m2, zlokalizowany w Kielcach-Maciejówce. Mieszkanie znajduje się na piętrze nowego budynku, usytuowanego na kameralnym osiedlu domów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

495 000 zł55 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne mieszkanie 55 m | kameralna zabudowa | ul. Domaszowska / Taylora | Kielce Prezentujemy komfortowe mieszkanie zlokalizowane na kameralnym osiedlu przy ul. Domaszowskiej / Taylora.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Wrzosowa

Kielce,świętokrzyskie

2 000 zł46 m² 43,48 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie dwupokojowe ul. Wrzosowa 89e Na wynajem przestronne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 46 m , położone na drugim piętrze w kameralnym, trzypiętrowym bloku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Kielce

Kielce,świętokrzyskie

599 000 zł76 m² 7 893 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Spełnij marzenie o własnym mieszkaniu. W styczniu 2025 r. rozpoczęliśmy budowę nowoczesnego osiedla słoneczna wola na przedmieściach Kielc, wśród pięknych krajobrazów gór.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nowowiejska

Sady,Kielce

548 900 zł61 m² 8 998,36 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nowocześnie zaaranżowane, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,6 m z balkonem (2,4 m ), zlokalizowane przy ul. Nowowiejskiej w Kielcach na spokojnym, zielonym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Na Stoku

Na Stoku,Kielce

524 000 zł63 m² 8 317,46 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Biuro Nieruchomości Terra Home ma przyjemność zaprezentować Państwu przestronne, trzypokojowe mieszkanie z ogromnym potencjałem, zlokalizowane na Osiedlu na Stoku w Kielcach. Szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Kielce

Świętokrzyskie,Kielce

2 000 zł43 m² 46,51 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości oakestate ma przyjemność zaprezentować Państwu niepowtarzalną ofertę mieszkania na wynajem, położonego na 7 piętrze w 8-piętrowym budynku po termomodernizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dolomitowa

Podkarczówka,Kielce

627 000 zł63 m² 9 979,31 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Tylko u nas! Biuro Nieruchomości twoje M prezentuje ofertę sprzedaży lub zamiany 3 pokojowego mieszkania z balkonem po generalnym remoncie. osiedle Podkarczówka, ogródek 83 m2, kameralny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kielce

Centrum,Kielce

295 000 zł32 m² 9 218,75 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe na parterze w Centrum. Prezentujemy Państwu na sprzedaż przestronne, komfortowe, 2 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Paderewskiego

Centrum,Kielce

359 000 zł50 m² 7 108,91 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Biuro Nieruchomości Terra Home prezentuje funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50,5 m, zlokalizowane w jednej z najbardziej pożądanych części Kielc przy ul. Paderewskiego, zaledwie kilka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Seminaryjska

Centrum,Kielce

2 300 zł59 m² 38,92 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Dotępne do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie o pow. 59,09 m2 zlokalizowane na 7 piętrze w 10-piętrowym bloku zlokalizowanym w centrum Kielc przy ul. Seminaryjskiej. W skład pomieszczeń.